Opinie o Remondis Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Remondis Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Remondis Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Zbieranie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Remondis Sp. z o.o. w Warszawa

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie Remondis Sp. z o.o. na Referent? 15 maja ogłoszenie na InfoPraca.pl.

byłyy Nowy wpis

najczęściej są to marne grosze (w porównaniu z innymi firmami) wypłacane przelewem. Co miesiąc

byłyy Nowy wpis

Firma nagminnie łamie zasady BHP stawiając swoje rozporządzenia nad KC (zwłaszcza centrala), stosuje (usunięte przez administratora). Trzymajcie się na dystans

Opinia Nowy wpis

Nie polecam działu zima w Warszawie. Kierownik nie panuje nad emocjami, płacą pod stołem, najniższa krajowa na umowie, dodatkowe roboty tylko dla braci kierownika oczywiście te płatne, bo te darmowe robi cała reszta, a rodzinka nie pomaga i kary za byle co,,, ciekawe czy firma coś o tym wie i czy do niej trafiają pieniądze,,,

Patryk

Jak wygląda praca jako kierowca?

Marzena
@Patryk

jest jakaś aktualna oferta na to stanowisko? Znajdę gdzieś ogłoszenie online? Bo chętnie poczytam o wymaganiach, jakie są?

@Kier
@Marzena

Aktualnie na "zime" sa poszukiwani kierowcy ,ogłoszenie można znaleźć na Olx. @Patryk to zależy w którym dziale chciał byś być kierowcą. Jest "Zima", "Zieleń" lub Banda od śmieciarek i haków. Każda ma Swoja specyfikę

@@Kier

Nie polecam działu zima stawka godzinowa 10zl/h. Atmosfera rodzinną ????.

Jolanta

Jak może 10 zł być? tzn., no nie może dlatego pytam... nikt tego jeszcze nie zgłosił skoro to poniżej najniższej?

@Jolanta

Nikt nie zgłosił bo tam sama rodzina a wychodzi to tak bo masz stałą pensje a godzin dużo do tego dochodzą kary za widzimisię kierownika bo oczywiście najniższa krajowa i reszta pod stołem

Paweł Marki

Masz na myśli Remondis w Warszawie?

@Paweł Marki

Z bazą na zawodziu

Na zimie w Warszawie to jest tak że rodzinka bierze wszystkie płatne roboty a reszcie jest dawana dodatkowa praca za darmo a na koniec miesiąca kierownik grozi że ci utnie z koperty bo masz tylko najniższą krajowa a reszta pod stołem

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Remondis Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Praca w szklarni przy pomidorach
Lipsk
Gemüseproduktion Schkölen GmbH
logo firmy 475. Drwal
Bordeaux
Sidrom Sp. z o.o.
Ktoś

Niestety po rozmowie rekrutacyjnej czekałam 4 miesiące zanim odpisali, że jednak mnie nie chcą.

Sławomir
@Ktoś

A na jakie stanowisko aplikowałaś? Co możesz powiedzieć o samej rozmowie i jakie są tu wymagania wobec kandydatów do pracy? Czy Remondis oferuje konkurencyjne wynagrodzenie?

ktoś kto pamięta
@Ktoś

Ja bym im odpisał, że po 4 miesiącach masz już lepszą pracę w lepszej firmie i nawet nie pamiętasz, że do nich kiedykolwiek aplikowałaś

Zuza
@Ktoś

A na jakie stanowisko aplikowales?

Helena
@Zuza

@Ktoś w komentarzu pisze o sobie w żeńskiej formie. I właśnie dlatego, że to kobieta, to wątpię, czy startowała na kierowcę. Czemu tu nic nie piszą kierowcy Remondisu? Człowiek by się chciał dowiedzieć, czy są zmiany (świt, popołudnie), jak długie trasy objazdu altan, ile płacą, czy dają środki odkażające do rąk itp.

Tuptus

Nie masz czego żałować

Kazimierz - Bemowo
@Helena

Zmiany są takie jak w większości firm komunalnych zajmujących się wywozem odpadów tj. 5.30 - 13.30 i 13.30 - 21.30. Trasy objazdu altan to rejony, które w Remondis Warszawa są lepiej poukładane niż np. w MPO. W Remondis załoga ma swój rejon i na nim odbiera wszystkie frakcje odpadów zgodnie z harmonogramem odbioru. Pieniądze nie są złe, środki czystości co kwartał (6 mydeł + ręcznik), płyn odkażający można brać zawsze jak potrzeba, w sezonie zimowym 7 pln. stawka żywieniowa, w letnim woda (zgrzewka na tydzień).

Felina
@Ktoś

Dział rekrutacji tam leży i pachnie, stąd tak późna informacja zwrotna.

@Felina

Tak w sumie to ile osób pracuje tam na dziale i jakie mają warunki zatrudnienia? Pytam o potencjalne stawki i zakres obowiązków. Częste rotacje mają?

Na jakie wsparcie w Remondis Sp. z o.o. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Kobieta

Jak widać na żadne. Pracodawca nie odpisuje. Jak kobieta będzie pilnować przepisów to będzie miała swoje prawa. Jeśli zaś nie wie co jej się należy to się nie dowie.

@Kobieta

Zastanawiam się czy to jest wniosek na podstawie milczenia czy to z własnego doświadczenia? Bo może nikt nie odpisał uznając, że to co podstawowe zawsze się należy?

Jakie są zarobki jako kierowca śmieciarki toś coś powiedzieć może

Czy w Remondis Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Rykić

Nie ma szkoleń zewnętrznych.

Zuza
@Rykić

A są jakieś inne?

Tuptus
@Zuza

Nie ma, jeśli chcesz zmienić kierunek rozwoju dostaniesz wypowiedzenie

Lobo
@Zuza

Nie ma szkoleń, nie ma rozwoju ani inwestycjiw pracowników. Szkoda że zarząd nie przygląda się temu co robi "Kadra Zarządzająca" np. na parterze...

Karol

Nie ma żadnych.... nie inwestują w pracownikow

Może ktoś podzieli się swoim doświadczeniem na temat pracy na stanowisku Referent w firmie Remondis Sp. z o.o.?

Miro

Ja pracowałem na innym stanowisku ale mogę śmiało powiedzieć że zarobki kiepskie, brak rozwoju bo firma zatrzymała się w dniu otwarcia działalności nie chce nic zmieniać. Pracownik albo się dostosuje albo może odejść. Ważne są koneksje wtedy zarabia się dobrze lub nawet bardzo. Kadra kierownicza robi co chce głównie zakupy przez internet a potem przymierzanie ich w pracy. Fajnie gdyby zarząd przejżał na oczy. Podsumowując jeśli chcesz rozwoju i szacunku to nie tutaj.

Remondis Północ

Zacznijmy od stawki godzinowej, która jest śmieszna 16,50 (na umowie o prace). W grafiku wpisane po 8h a trzeba pracować 10,5h. i stawka po 8h pracy jest 50% większa (a trzeba zostać w pracy bo nominał godzin się nie będzie zgadzał na koniec miesiąca) 2 przerwa o godzinie 15 darmowa. Pytając się o podwyżkę usłyszałem że po 3 miesięcznej umowie o pracę przysługuje mi premia wysokości 500zł brutto to jest moja podwyżka xD. Ciągłe wymysły w postaci wymyślania na większy przerób materiału a wypłata stoi w miejscu. Brak ludzi do pracy gdzie na jednym stanowisku powinny być 3 osoby a jest jedna. Dodatkowo ciągle psujące się maszyny. Wydzwanianie w dniu wolnym kierownictwa czy nie chcesz przyjść do pracy w dniu wolnym bo ludzi brakuje ( żenada ). na plus jest to, że wypłaty były zawsze dzień przed 10'tym.

Miro

Zarobki kiepskie. Robimy na terenie Colgate w Świdnicy, zarobki i socjal pracowników colgate o niebo lepsze. Wszystko poszło w górę (ceny) a stawka na posiłki regeneracyjne stoi w miejscu.

JANKO MUIZK

W 2000 r w Warszawa kierowca star kontener wciągał (Billa ul. Chełmska) , po 12 godz. śmigał dostawał 2500 , w 2014 za to samo dostawał 2700zł ..... . Natomiast 2015 na taśmie sortowacz czasem jako operator ładowarki robił miał przez 3 m-ce próbne mieć prywatne ciuchy - WIĘC SAMI OCENIĆ możecie ... czy warto ....

JANKO MUIZK
@JANKO MUIZK

W 2000 r w Warszawie kierowca star kontener wciągał, po 12 godz. śmigał dostawał 2500 , w 2014 za to samo dostawał 2700zł ..... . Natomiast 2015 na taśmie sortowacz czasem jako operator ładowarki robił miał przez 3 m-ce próbne mieć prywatne ciuchy - WIĘC SAMI OCENIĆ możecie ...

Emilia
@JANKO MUIZK

Chyba.... nie ..... warto ..... I tak nic z tego nie rozumiem, ale dzięki za opinię i poświęcony czas na jej napisanie :D

księgarz

Panie Prezesie, z Remondisu ucieka coraz więcej osób! Pora chyba na podwyżki!

Emilia
@księgarz

Może dostaniecie coś na święta? Daj znać czy były duże prezenty :D Może zatrudnię się na drugi rok!

Cześć, zapoznawałam się na stronie internetowej Remondisu z tym jak wygląda w firmie proces rekrutacyjny. Jest tam wzmianka o testach wiedzy i językowych. Jak one dokładnie wyglądają? Ile trzeba poświęcić czasu na ich wykonanie? Czy każdy da sobie z tym radę? Ile trwa cały proces rekrutacyjny (wszystkie etapy)?

No tak, ale to nic nowego w tej firmie. Kolesiostwo, układy i pracownicy życiowi nieudacznicy o najniższych instynktach i wartościach moralnych tam są już od dawna. Poszukaj czego coś nowego

Ivette

Gorąco NIE POLECAM firmy Remondis Medison!!! Warunki wypowiedzenia - nie można z nimi rozwiązać umowy, z miesięcznym wypowiedzeniem, natomiast sami dają prawo odstąpienia od umowy w każdej chwili Będziecie płacić za friko. Czytajcie uważnie umowę przed zawarciem z nimi współpracy

@Ivette

Czyli w takim razie jak dokładnie wyglądają warunki wypowiedzenia umowy ze strony pracownika Remondisu? Mógłbyś przybliżyć?

Karol

Uwaga na tą firmę (usunięte przez administratora) ludzi dają pracę następnie walą karę biorą ją dla siebie zarząd non stop ten sam kryją się robią wałki ,strasznie wredni ludzi przetargów nie wygrywają bo nikt im nie daje im pracy bo okradają podwykonawców naprawde i z całego serca odradzam tą firmę straszna znieczulica u nich tylko biuro ma mieć kase nie ciężko pracujący podwykonawcy

Maksym

Witam, ktoś może udzielić mi informacji jakie są średnie miesięczne zarobki netto kierowcy w Krakowie? Czy zarobki są zależne od danego regionu?

Sławomir
@Maksym

Pytałeś o zarobki na stanowisku kierowcy, jednak niestety nikt na Twój wpis nie odpowiedział. Mam przez to rozumieć, że nie udało Ci się tego ustalić? A może jednak wiesz ile dokładnie można tam zarobić? Każda informacja w tym zakresie będzie bardzo cenna.

Stanisław

Cześć Wam Ile można zarobić jako przedstawiciel handlowy lub key ? Jaki samochód ? Narzędzia ? czy są jakieś plany ? Ogólnie na stanowisku handlowym, z góry dzięki za wszystkie merytoryczne odpowiedzi

Czy pracował ktoś jako Referent ds. logistyki odpadów specjalnych ?

Zostaw merytoryczną opinię o Remondis Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Remondis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Remondis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Remondis Sp. z o.o.?

Remondis Sp. z o.o.