Opinie o Ewmar Wasilewska i Szemborski sp.j. w Koszalin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Ewmar Wasilewska i Szemborski sp.j.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ewmar Wasilewska i Szemborski sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ewmar Wasilewska i Szemborski sp.j. w Koszalin

Czy w Ewmar Wasilewska i Szemborski sp.j. są paczki/bony świąteczne?

jol Nowy wpis

a ta firma jeszcze istnieje

zzz Nowy wpis

szkoda

den Nowy wpis

@Vi naprawdę stawka 15 zł brutto. To jest naprawdę dobrze. Warto do nich wysłać CV

Basia

Tak to wszystko prawda niestety ci Panowie pseudo wlaściciele posiadają puste konta bankowe i nie mają na siebie żadnego majątku komornicy rozkladają rece a wyrok Sądowy mogę sobie oprawic w ramke na pamiątke 2 miesiecy przepracowanych bez wynagrodzenia Banda złodziei ludzie unikajcie tej firmy bez wzgledu na to jaką nazwe dzisiaj mają np.SMACZNY GARNUSZEK JASTROWIE kilka innych nazw w Koszalinie GASTRO SERWIS ITP.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Ewmar Wasilewska i Szemborski sp.j.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Koszalin
DTH Selection
logo firmy Mechanik
Koszalin
GEA Tuchenhagen Polska Sp. z o.o.
XXXXXXX

A Pan Damian to podobno nasz stróż prawa i porządku w Koszalinie, wspólnik Pana M. , teraz wielki budowlaniec, ciekawe kto następny oszukany zostanie...Nieładnie Panie policjancie, oj nie wypada chyba Panu!!!!!

slon

Ludzie zbierzmy się i podajmy go do sądu za wszystkie oszustwa... on za nasze pieniądze świetnie się bawi DOŚĆ. Piszcie na maila grzikam@wp.pl stwórzmy zbiorowy pozew przeciwko panu M. Pozdrawiam KAJA

windykator

Witam Pństwa jeżeli ma ktoś z Państwa informacje o których piszecie, kto za tym stoi, kim jest Pan M. gdzie spółka ma majątek, komu i gdzie dostarcza usługi, jakim autami jeżdzą jakie nr kontaktowe do tych ludzi, będę wdzięczny za informacje, mamy już kilku poszkodowanych i chcemy zebrać informacje aby ukrócić takie działania i nie zostawiać ich bezkarnymi. Bardzo prosze o kontakt na adres mailowy ibcpolskaspzoo@gmail.com, z góry dziękuję i zapraszam do współpracy

basia

zmieniają nazwy tylko dlatego że komornicy ich ścigają poza tym to jest dlatego żeby wygrać przetarg jeśli jedna firma już jest spalona np. w szpitalu bo żle gotują czyli syf i szpital wypowiada im umowę to oni składają nową ofertę pod inną nazwą nowej firmy proponują najniższą stawkę i oczywiście przetarg wygrany na podstawioną firmę

Basia

Tak to prawda firma działa tylko komornicy są bezradni i rozkladają ręce ci Panowie niestety posiadają puste konta bankowe i zero majątku na siebie Wyrok Sądowy który posiadam mogę sobie w ramke oprawic i na ścianie powiesić na pamiątku przepracowanych 2 miesiecy bez wynagrodzenia ludzie unikajcie tego zlodzieja.

kolejna ofiara

to co tu piszecie to wszystko prawda marcinek szalej zaklada firme za firma i wykorzystuje ludzi jak moze TESS POLSKA GRUPA ZYWIENIOWA BALTYK. GASTRO SERVICE SYSTEM. ZMIENIONE NA SMACZNY GARNUSZEK. GASTRO COOK CLEANING .TOP SERVICE 4YOU. to wszystko dawny ewmar te same zagrywki aby tylko wyciupac ludzi. idziesz do sadu wygrywasz sprawe i szukaj wiatru w polu bo prezesami sa jakies podstawione osoby ktore zapewne na siebie nic nie maja a jak ktos wyzej napisal pan M furami sie rozbija

slon

Jakiego innego chcesz wątku jak to ta sama firma i ci sami ludzie Ewmar to para gdzie wszystko jet na tą kobietę a on trzęsie wszystkimi w/w spółkami ale oczywiści nigdzie nie widnieje ani w KRS ani w spółce. Pan w okularach lekko kruczy, ze słoninką na nasz koszt furami się buja i nas robi w h.....ja

hurt

Witam, ja również chciałabym przestrzec przed firmą tess polska, (usunięte przez administratora)Trzeba uwazac także na ich klony. Żerują głównie na małych firmach i własnych pracownikach.

EW

Jeszcze jedna Firma, którą nalezy unikać, bo nie płaci a jak ktoś sie upomina to zwalnia - INPOST w Kołobrzegu tzn. właściciele z Koszalina ul. Barlickiego ale mają siedzibę w Kołobrzegu i w Koszalinie.UNIKAJCIE Z DALEKA, inspekcja Pracy tez tu nie pomaga.

OSZUKANA

Pomimo wygranych spraw z firmą gastro-dalej nie poczuwają się do wypłacenia zaległych pensji które zalegają-nawet NAJWYŻSZY SĄD-mają w nosie a z tego co mi wiadomo założyli nową działalność w JASTROWIU pod nazwą SMACZNY GARNUSZEK-kpina jak tak dalej gotują jak gotowali dwa lata temu to ja bardzo współczuję konsumentom i pracownikom tej firmy gdzie pracują dla oszustów i napychają im konta

j.j

ludzie obudżcie się ewmar nic wam nie wypłaci ja sądzę się z nimi od kilku lat i co mają na głowie syndyka i co z tego jak pieniędzy my zwykli ludzie nigdy nie dostaniemy

Dariusz

Witam, mam pytanie odnośnie osoby P. [usunięte przez moderatora]. Wie ktoś może czy ten pan nie zajmuje się również wynajmem mieszkań (mieszkania) na wakacje w Kołobrzegu? Mam wynajęte takie mieszkanie a maile przychodzą właśnie od P. [usunięte przez moderatora]. Czasem ciężko uzyskać odpowiedź a telefonu nie zapisałem niestety. Zaliczka też wpłacona i nie chciałbym też zostać z kwaterą "na lodzie", zwłaszcza, że rodzina zawerzyła mi poszukiwanie. Jeśli ktoś coś wie na ten temat byłbym wdzięczny.

nieznajoma

proszę o pani [usunięte przez moderatora] nie pisać złych rzeczy, bo ona nie jest niczemu winna, jest tak samo tylko pracownikiem tej firmy i niestety ale też się męczy, tak samo jak wy nie ma wypłaty na czas a często musi zakładać za towar czy paliwo ze swoich prywatnych pieniędzy, bo firma woli ładować pieniądze za posiłki do swoich portfeli...ma na utrzymaniu dzieci więc każdy radzi sobie jak może, ten kto nie zna dokładnie sytuacji o danej osobie lepiej niech się nie wypowiada

g

XXXX - 2013-05-04 20:49:25 mi nie zapłacili te [usunięte przez moderatora] do tej pory. Byłam w inspekcji pracy lecz nic nie wskurałam gdyż robiłam na umowę- zlecenie, teraz wybieram sie do sądu pracy bo tam mnie skierowano, ............i nie zamiezm tym [usunięte przez moderatora] zostawiać pieniędzy w kieszeni:)Jak mi nie zaplaca to tez bede chciala odzyskac swoje piniadze dam znac

XXXX

g

Czekam na zalegle wynagrodzenie i nie moge sie doczekac. Bardzo sie boje ze mi nie zaplaci. A wiadomo pieniadze sa potrzebne.

Zostaw merytoryczną opinię o Ewmar Wasilewska i Szemborski sp.j. - Koszalin

Ewmar Wasilewska i Szemborski sp.j.
1.5/5 Na podstawie 66 ocen.

Ewmar Wasilewska i Szemborski sp.j.