Opinie o KOMPOZYTY Sp. z o. o. w Stanowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy KOMPOZYTY Sp. z o. o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w KOMPOZYTY Sp. z o. o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KOMPOZYTY Sp. z o. o. w Stanowice

ooo Nowy wpis

Ciekawi mnie jak wyglada praca Specjalisty działu Ciągłego Doskonalenia, skoro jest w dwóch lokalizacjach. Grafik dostaje się z góry, czy może na ostatnia chwile?

Czarny

Jedna wielka (usunięte przez administratora) Każą jeździć po 4 budowach jednocześnie jednemu człowiekowi. Wyzysk i nic więcej. Wymagania 1000000% a szacunku i pomocy zero. (usunięte przez administratora) Nie polecam nikomu tej pracy

HR Nowy wpis
@Czarny

Opinia ta nie dotyczy firmy Kompozyty Sp. z o.o, nie prowadzimy prac budowlanych

W ofercie pracy dla specjalisty ds. personalnych piszą o gotowości pracy w dwóch oddziałach firmy, możecie wyjaśnić mi jak to wygląda pod względem grafiku. Z dnia na dzień pracownik dowiaduje się w której lokalizacji pracuje, czy wczesniej jest to rozplanowane?

HR Nowy wpis

Praca w HR jest planowana i zawsze elastycznie podchodzimy szanując potrzeby biznesu jak i pracownika .

Miły

Cześć, może ktoś mi opowiedzieć o tej firmie? Proszę o obiektywną opinię bez pomijania dobrych i złych stron. Dzięki :)

Aplikowałeś do KOMPOZYTY Sp. z o. o. na stanowisko PRACA? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
Big Brother

Czy w Stanowicach dalej jeden Pan patrzy na swoich pracowników 24 h ? Zgłoście to w końcu..

@Big Brother

O co dokładnie chodzi, jaki Pan? Chodzi o ochraniarza? Sugerujesz, że ktoś obserwuje pracowników 24 h na dobę? Przecież tyle się nawet nie pracuje :D

Teraz nie szukają nikogo, ale trafiło mi się ogłoszenie na pracownika produkcji sprzed dwóch miesięcy i wszystko co tam jest to: praca manualna, praca z instrukcjami. Możecie zejść na moment z tematu szkodliwości i co kto komu winien oraz narodowości? Spytałbym o podstawowe sprawy, jaka kasa, czy jest socjal i jaki?

Krycha

szukacie brygadzisty...ciekawi mnie to co proponujecie "stabilną i jednocześnie pełną wyzwań pracę w nowoczesnej branży technologicznej," XD oraz "możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego" XDD Jak robota brygadzisty ma odzwierciedlać to co piszecie na(usunięte przez administratora) a to co jest realnie na przykład na obróbce w jlc to zachęcam miłe panie do posiedzenia trochę na dole albo poświecic czas i porozmawiac z ludzmi

www

Ta firma jakas pomylka. Przekroczenia stężeń związków szkodliwych zapewne ponad kilkaset razy. I nie ma znaczenia że mówią że mają badania że wszystko jest w normie. Zapłacili to i mają wyniki jakie chcieli. Jak to w PL. Za kilka lub kilkanaście lat wiele osób będzie niemile zaskoczonych że mają pochp, astme, raka płuc , gardła lub innych narządów. W takiej produkcji wentylacja w postaci otwartych okien i bram to jakiś żart. Tu nawet w biurach smierdzi.....

Jolanta
@www

A czy były jakieś kontrole, inspekcje? Od jak dawna ta sytuacja z przekroczeniem norm ma miejsce? Dziwne że nikt w firmie jeszcze tego nie zgłosił i ciężko mi uwierzyć że na produkcji gdzie odbywa się lakierowanie i z doświadczenia wiem, że przy takich pracach śmierdzi strasznie, nie ma praktycznie żadnej wentylacji ...?

Jaka jest kultura pracy w KOMPOZYTY Sp. z o. o.? Obowiązuje typowy dress code?

Prac

Kultury to tu nie ma żadnej. Albo inaczej, większą kulturą wykazują się ludzie na produkcji niż kadra zarządzająca. W tej firmie to dobrze już było, ludzie zwalniają się na potęgę. Zarobki niskie, nikt nie szanuje pracowników. Jeśli pytasz o dress code to możesz w dresach chodzić, w niektórych kręgach w firmie to modne.

Dres

Tak, ale są wyjątki i niektóre mogą chodzić jak chca

NO NAME

To co się w tej firmie dzieje przechodzi ludzkie pojęcie.Tam traktuje się lepiej obcokrajowca niż Polaka.Przykładem tego jest niedawno przyjęta Ukrainka która po ok 2 miesiącach dostała awans na Specialistę.Człowiek przychodząc tam w te 2 miesiące nie jest wstanie wchłonąć tyle wiedzy i praktyki związanej z procesem.Chwilę potem zostaje liderką działu M....Ż.Polacy pracują tam po rok albo więcej żeby zostać specialistą albo muszą co chwilę się upominać jak przyjdzie co do czego to wymyslają i zwodzą jak naj dłużej by nie dać awansu.Co drugi ukrainieć to starszy specjalista.Polaka doceniają dopiero jak przyniesie wypowiedzenie do biura.Na jednym z działów jest dwuch liderów z Ukrainy,garstka Polaków i reszta Ukraińców.Całe szczęście że długo tam niezagrzalem miejsca zobacząc co tam się dzieje

@NO NAME

Dziękuję że "Ukrainka" jest napisane z dużej litery. Nikt nikomu nie zabrania zostać liderem albo specjalistą, tylko mało chęci, a dużo gadania i zazdrości. Za to na żadnej firmie nie zapłacą, bez różnicy czy jesteś Polakiem czy obcokrajowcem.

Dostala
@NO NAME

Co ci do tego? Dostala bo sobie zasłużyła a czy pracą czy po pracy to jej sprawa. Podwyżkę ze stanowiskiem też pewnie dostała. Dziewczyny w tej firmie mają latwiej. Zazdrościsz? Czy jesteś za słaby aby też dostać?

Czikita

Ejo. Czy to prawda że ta ładna malgosia jest z parówą? Czy plotki plotunie?

True

Tak Malgosia + grzesiu

Lady V

Ten co z kocurem mieszka?

Mad
@True

Imię raczej się nie zgadza! Inteligent od...na jakim tym...cóż za wysiłek intelektualny!

obudzony niedzwiedz ////
@Czikita

Czesc, Na poczatek-weźcie się wszyscy do roboty! Jak ktoś ma odwagę tu pisać to niech skończy i podejdzie bezpośrednio komuś to powiedzieć! Ludzie co was do (usunięte przez administratora) obchodzi co nasz (usunięte przez administratora) robi w życiu prywatnym! Chłopak się stara i to widać! Cala firma huczy newsem...a może wbijecie sobie do głowy ze jego partnerka znalazla szczęście życia którego do tej pory nie miala! Pozostałe sprawy to jej problem który sama sobie rozwiaze. Dziekuje:D

bolo
@obudzony niedzwiedz ////

łał. Konkretnie ! Chyba wiem z kim mam do czynienia, szacun. A czy widzisz w swej wypowiedzi jakieś plusy,minusy?

Osasuna
@obudzony niedzwiedz ////

Potwierdzam że pietrula się stara. Potrafi nawet nie swoje urodziny zorganizować na wyjeździe. Nadawałby się nawet do programu (usunięte przez administratora).

eros ramazotyi
@Osasuna

Gość jest mefistoficzny, dobry bucik wie gdzie zamówić( and somyhing else) co by wrażenie zrobic i ściągnąć na jamp z kit kaciem by foto. Ofiarka osobka jak plotka lgnie na przyjęcie bo zawsze oczęta świeciły w te stronę. Blacharstwo jako dzialalnosc polecam ew. 2 baty bo 1368/1250discount zobowiązuje. Cóż... Live

Lord W
@Czikita

A kto to jest parówa? Kier czy IT?

chudy
@Czikita

Nie, chyba ze była wczesniej

Witam, czytam opinie a właściwie komentarze o firmie, pracownikach i prezesie w związku z tym mam kilka pytań: - spotkania integracyjne - to w końcu są czy to jednorazowy pomysł pracownika nic organizowanego przez firmę? - jakie panują relację pomiędzy pracownikami "biurowymi"? Jak wygląda dział kadr i płac i HR ? - jak wygląda parking czy jest "luz" czy lepiej się z kimś zabierać? - jak reaguje dział HR, przełożeni, prezes na uwagi od innych pracowników i np. to co dzieje się tu na stronie? - jaka jest rotacja pracowników? czy jest przewaga obcokrajowców? - czy w firmie osoba na stanowisku specjalisty ds. rekrutacji komunikuje się w języku angielskim w pracy (zależy mi aby mówić w tym języku w pracy)? - czy jest ścieżka rozwoju na danym stanowisku (czy każdy pracownik wie jak przebiega droga do awansu)? Proszę o szczere opinie, realnie rozważam ofertę pracy natomiast opinie na tej stronie są niezadawalające, opinie "szeptane" również nie wskazują na nic dobrego...ale kto dziś pisze pozytywne opinie, daje szansę :)

hxyz
@Kandydat

Myślę, że warto jednak pójść na rozmowę rekrutacyjna i zadać te pytania u źródła , bo tak jak jest napisane ciężko liczyć na pozytywna opinie ludzie potrafią tylko pisać te złe często wyssane z palca!

@Kandydat

- Nie ma spotkań integracyjnych organizowanych przez firmę, poszczególne działy/pracownicy organizują we własnym zakresie - wydaję mi się, że w każdym dziale ludzie się lubią, niekoniecznie między działami, dział kadr, płac i HR siedzą razem - jest to jeden dział - kierownicy mają wyznaczone swoje miejsca, przed godziną 7 jest szansa na wolne miejsce, później już gorzej - jeżeli chodzi o rotację to jest duża, co tydzień są przyjęcia, ludzie zwalniają się nawet po 2 dniach

Sepuku
@Kandydat

1. Spotkania są jeśli je sobie zorganizujesz 2 relacje? Dyrektor odpowiada że osoba na jego stanowisku nie musi się z niczego i nikumu tlumaczyc. Prezes pewnie tez 3 luz ale oszczedzamy paliwo 4 rotacja spora. Ludzie ktorzy kiedys wycisgneli reke do dyrektora i mu pomogli tutaj w wiekszosci nie pracują. Taka forma wdziecznosci. Chyba ze smarujesz to jestes wtedy w top ulubiencow. 4 raczej nie. Prędzej w ukraińskim 5 ja swojej nie znam

WTF

Witam jak firmie płacone są nadgodziny ? I czy polecanie prace na magazynie ?

Cf
@WTF

Nadgodziny zgodnie z kodeksem pracy. Jeśli jednak będziesz uległa kierowi to np. po pół roku pracy dostaniesz podwyżkę +400 a w kolejnym miesiącu +900 jak nigdzie indziej! Później już musisz tylko się słuchać tak słyszałam. No i .....

Agata
@Cf

To źle że się słuchać w pracy trzeba? Czy poza wypłatą tak w ogóle można liczyć na jakieś dodatki, benefity?

@Agata

Ewentualnie jakiś wyjazd niby służbowy albo integracyjny jeśli reflektujesz?! Później może mały awans lub podwyżka.

Axxx
@WTF

Słyszała że pan Piotr może pomoże rozliczyć pitu. Czy to prawda? Napiszcie bo nie wiem czy pytuc a nie chce się zawstydzić.

Momo

Nie polecam..omijać szerokim łukiem. Praca w tym zakładzie to horror, ładnie to ujmując. (usunięte przez administratora)Atmosfera nie fajna, każdy na każdego donosi ... (usunięte przez administratora) Kierownictwo nie ma pojęcia nic, a nic o szacunku, BHP ... Panuje w całym zakładzie chaos i nieład. Nie szanowanie materiałów, masa trafia do kosza co daje oczywiście ogromne straty. Kierownik niedoświadczony na stanowiskach pracy to nie problem, problem brak kompetencji do zarządzania ludźmi, a przed wszystkim brak zwyczajnej empatii ludzkiej, z takim podejściem daleko się nie zajedzie drogi Panie, kilka lat na stanowisku kierownika spędzonych i w życiu czegoś takiego nie doświadczyłem jak w zachowaniu tego Pana. Kiedy źle się poczujesz, jeśli poinformujesz swojego przełożonego o gorszej kondycji, nie będziesz miał należytej uwagi, zostaniesz zjedzony i zlimczowany, że nie masz prawa ich o tym informować, bo to wprowadza zamieszanie, absurd ... Szanowny Panie Kierowniku, obowiązkiem pracownika jest poinformować przełożonego o złym samopoczuciu, ponieważ nie każde złe samopoczucie jest chorobą, a jedynie pewną dysfunkcją, ale chyba Pana kompetencje w tej dziedzinie lęgną w gruzach, ciekawe kiedy ktoś by wyszedł do toalety i nagle zemdlał, jakby Pan udzieli pierwszej pomocy, nie mając zielonego pojęcia o np., chorobie, czy w danym dniu chwili jakimś dyskomforcie ... Polecam doszkolić się troszeczkę w tych kwestiach. Podsumowując, jeśli chcesz mieć szacunek, być docenianym czuć się potrzebnym, q przede wszystkim przychodzić z uśmiechem i entuzjazmem do pracy, to na pewno nie tutaj, no tu szybciej Ci psychikę zniszczą. Każdy pisze, że prezes winny wszystkiemu, po części jest w tym trochę racji, ale przede wszystkim problem leży w kierownikach, brygadzistach, myślą że wszystkie rozumy posiadali, a zapomnieli o czymś takim jak szacunek. Dalekiej kariery nie wróżę.

Upsi
@Momo

Nic nowego, szkoda, że historia ciągle się powtarza a nikt żadna osoba w firmie nie wyciąga wniosków. Stanowice, Jelcz - tam jest to samo (usunięte przez administratora) Miałem nieprzyjemność dość krótką pracować w tym tworze zwanym wielką firmą i powiem tak - bardzo pięknie robicie nowe pokoje, niefunkcjonalne kuchniopodobne miejsca, śmierdzące szatnie, z których na szczęście nie miałem okazji korzystać(: pięknie Wam drodzy to wychodzi, trawa zawsze na zielono a podstawy to zgnilizna Upsi! Daleko oj daleko wam do rozwijającej się na miarę XXI. firmy z zasięgami zagranicznymi. Może któraś urocza osóbka wpadnie na tak rewolucyjny pomysł i zacznie zatrudniać ludzi z dobrym doświadczeniem zawodowym, po studiach, BA, zrobicie w firmie szkolenia z prawdziwego zdarzenia dla kiero i brygadzistów, żeby chłopaki miały pojęcie jak się zarządza zespołem, nie mówię już o dobrym programie, którego niektórzy brygadziści nie potrafią nawet rzetelnie przejąć obowiązków na czas nieobecności swoich kiero (: Pzdr dla ekipy z Jelcza z nowego pięknego budyneczku pachnącego żenadą (: :)

Xxx
@Momo

O tych wszystkich żalach można było się wypowiedzieć 10ego grudnia '22 tak na spokojnie. Może coś by to zmieniło. Ale odwagi zabrakło?

Momo
@Xxx

Niestety, w tym czasie nie było mnie jeszcze w tej jakże pięknej firmie. Przepracowane zaledwie kilka dni i dałem sobie spokój, bo trzeba się szanować. Sądzę że na spotkaniu wiele osób się odezwało, i podejrzewam ze nic a nic to nie dało i nie da ... ten piekny zakład żyje swoimi prawami.

Luuuk

Czy ktoś może wie jak nazywa się taka śliczna ruda dziewczyna w okularach?

Luuuk

Nie taka nowa pracuje może od paru tygodni.

@Luuuk

Już kryłeś więc znasz :) Niestety nie znasz potencjalu ludzie mówią!

oblechdd
@Luuuk

jakie to jest obrzydliwe, seksitowskie i pokazujące jak prości i beznadziejni tam pracujecie

Wybacz
@oblechdd

Cóż taka rzeczywistość. Jutro to się pobiją o jedną z pracownic.

Tuk
@Luuuk

Naprawdę miła i sympatyczna osóbka :) A to, że ktoś gada to nic nowego :) zresztą jak na każdą osobę w tej firmie ;)

Alex
@Tuk

Dla ciebie "osóbka" czyli niesamowicie niepozorna. Czym Cię zaskoczyła? Ciesz się, że o tobie nikt nic nie mówi. Szanowany panie o szlacheckim nazwisku. Pzdr i powodzenia :)

kit
@Luuuk

(usunięte przez administratora) Trudne te ukrainske imiena

Look
@Luuuk

Mowa tutaj o Pani P. ale z przykrością muszę poinformować, iż jest ona raczej zajęta przez jednego z lakierników.

Jad

Nie bo on tu nie pracuje, w Szwajcarii jest. A my się nią zajmiemy ????

Kowboj

Sam jesteś tips! Godna uwagi jeśli o figurę chodzi. Na produkcji pracuje to znaczy ze do ogarniecia. Z tym że ja nie mam kasy na tyle żeby zaimponować jej a teź na produkcji robjem. I gdzie tu sprawiedliwość.

Nie chcem ale muszem!
@Kowboj

Idź sprzątać toalety, będziesz mieć większe szanse na spotkanie. Wtedy powiedz ze czeka cię duzy awans, może lyknie! Ewentualnie powiedz ze jesteś pracoholikiem i na emigracji przyjechałeś dorobić bo masz dosyć wynajmu domków na ibizie, Majorce lub Teneryfie. Każdy atut dobry na wyrwanie księżniczki swoich marzeń. Powodzenia

1979
@Luuuk

Można wiedzieć skąd i gdzie ja widziałeś ? I jeśli możesz to mi prześlij , bo jeśli widziałeś na Instagramie to mogę być ja tylko muszę się upewnić. Wtedy zdradzę swoje imie

jad
@Jad

Kto jest w Szwajcarii?? Mowa była o najmniejszym z lakierników w firmie :)

Vs

Dobrze że nie wszyscy wiedzą do kogo są kierowane te słowa, tzn kto jest kierownikem!

kandydat

Chciałem opisać dwie nieprawidłowości w pracy w działach Utrzymania Ruchu. Druga Wielu pracodawców stosuje "standby", czyli "nieoficjalne dyżury domowe". Ale jest to niewłaściwa organizacja pracy UR. Jeśli zakład pracy pracuje w systemie pracy ciągłej, to pracownicy UR tez powinni pracować w systemie pracy ciągłej, czyli powinna być kompletna obsada wszystkich zmian. A ustalając "nieoficjalne dyżury" pracodawca de facto narusza przepisy KP. KP Art. 151(5). § 1. Pracodawca może zobowiązać pracownika do pozostawania poza normalnymi godzinami pracy w gotowości do wykonywania pracy wynikającej z umowy o pracę w zakładzie pracy lub w innym miejscu wyznaczonym przez pracodawcę (dyżur). § 2. Czasu dyżuru nie wlicza się do czasu pracy, jeżeli podczas dyżuru pracownik nie wykonywał pracy. Czas pełnienia dyżuru nie może naruszać prawa pracownika do odpoczynku, o którym mowa w art. 132 i 133. Co może grozić konsekwencjami wobec konkretnej osoby decydującej o takiej organizacji UR. KP Art. 281. § 1. Kto, będąc pracodawcą lub działając w jego imieniu: [...] 5) narusza przepisy o czasie pracy lub przepisy o uprawnieniach pracowników związanych z rodzicielstwem i zatrudnianiu młodocianych, [...] – podlega karze grzywny od 1000 zł do 30 000 zł. Opracowanie prawnika: Ograniczenia pracy zdalnej – odpoczynek dobowy i tygodniowy. Michał Culepa Pytanie: Ile czasu w ciągu doby pracownik może pozostawać maksymalnie w kontakcie z pracodawcą za pomocą telefonu komórkowego lub przy komputerze? Odpowiedź: Pozostawanie online po godzinach nie może naruszać prawa do odpoczynku. Uzasadnienie: Pracownikowi nie wolno dyżurować w ten sposób bez ograniczeń. Wyraźnie wynika to także z przepisów – art. 1515 § 2 KP nakazuje, by czas dyżuru nie naruszał prawa pracownika do odpoczynku dobowego lub tygodniowego, określonego w art. 132–133 KP. Jak podkreśla się w literaturze, choć dyżur nie jest czasem pracy, to nie jest także okresem wypoczynku. Pracownik nie może bowiem swobodnie dysponować swoim czasem. W praktyce oznacza to ograniczenie także czasu dyżuru domowego w dniach pracy do wymiaru od jednej godziny do 5 godzin na dobę, w zależności od obowiązującego pracownika wymiaru czasu pracy. W dniach wolnych od pracy dyżur (również dyżur domowy) może być oczywiście dłuższy, o ile nie ingeruje w obowiązek zachowania odpoczynku 35-godzinnego (por. w tej kwestii komentarz do art. 1515 KP, [w]: „Kodeks pracy. Komentarz” pr. zbior. pod red. A. Sobczyka, Legalis, wyd. 5, Warszawa 2020). To oznacza, że okres pozostawania online w dyspozycji pracodawcy poza normalnymi godzinami pracy nie może wkraczać w 11-godzinny okres dobowego odpoczynku, jak i w 35-godzinny okres odpoczynku tygodniowego.

Va
@kandydat

Masz rację kolego ale takie dyżury są dozwolone z tym że powinny być ekstra płatne a ty nie musisz się na to zgadzać.

jaś i małgosia

Ciągły brak zmian w firmie. "Problemy" produkcji nie maja siły przebicia u "góry". Przykład? Nagrzana nowa hala w jelczu. problem zgłaszany kilka razy do bhp, brygadzisty, kiero i hr nikt z tym nic nie robi. Czemu jeśli tam mamy kleje, ją wytyczne co do temperatury. Czy klient wie jak bardzo sa przestrzegane normy wyrobów? Wiedzą, że pewne rzeczy są robione z użyciem "preparatów" po terminie i czy pan prezes zna zapach takich "preparatów". Moje skromne zdanie - zapraszamy w ubraniu roboczym tych z "góry" pana dyrektora, hr, prezesa i kilka kiero na kilka randomowych dni pracy w moim swiecie

Tejo
@jaś i małgosia

Ale przynajmniej integracja była, rafafafa

Msms

Gdzie? Dużo ludzi było?

Jojo
@Msms

@lolo Wyobraź sobie że na tą integrację nikt nie przyszedł choć organizowana była prywatnie przez samych pracowników! Tak oto ludzie chcieli się zintegrować! I taka sama atmosfera w pracy!

Jojo

No dotarło do mnie już po bo już tam nie pracuje. Może bylem niechciany lub tej imprezy wogole nie było?!

Edyta

A to pracodawca niczego nie zorganizował, że ludzie sami we własnym zakresie musieli ogarniać spotkanie i płacić? Ja się jeszcze nie spotkałam z tym, żeby na święta nic nie było.

Tedor
@Edyta

Pracodawca, pracodawca!!! Miala być integracja ale zorganizowana przez wybranych pracowników! Miala byc zrzutka itp ale nie do konca wszyscy którzy byli zainteresowani dotrzymali słowa. Spotkali się ci którzy mieli, dali po rogach ci którzy robią to do tej pory. Generalnie normalne życie, rozwali ci je byle (usunięte przez administratora) gdy twoja wybranka stwiedzi że nie zarabiasz na tyle by była wierna! Rodzina pozostanie na drugim planie mimo tego że sadziłeś inaczej! Żyje się tylko raz...

Edyto
@Edyta

Zorganizował, jego przedstawiciel, wyjazd porszakiem z jedną z pracownic, buahahabuahahbuaha

Edyta
@Edyto

Że co znaczy? Nie ogarniam. Przedstawiciel firmy z pracownicą organizowali integrację? No ok ale co za tym idzie, fajnie było ogólnie?

@EDYTO
@Edyto

Po co takie komentarze się zdarzają to nie wiem! Może ORSZAKIEM 3 kruli! Z drugiej zaś strony gdyby do tego doszło to zapewne ta pracownica zostałaby zgnębiona ba produkcji! Przedstawiciel na integracji " zrzutce pracowniczej"? Co przyjechał idac kazdemu za koszty? Informuję że żadnej imprezy fimowej zarówno że strony firmy jak i pracowników NIE BYLO! Myślą ponoć o tym ale w okolicach maja 2023.

Luuuuk
@Edyta

Zwolnij się, przejdź do innej firmy to może zobaczysz po raz kolejny!

Artykul
@Tejo

Nie buło żadnej integracji!

Kamila
@Jojo

O czym to świadczy, że nikt nie przyszedł na integrację, która przez was samych została zoorganizowana?A w pracy jak się dogadujecie? Jak atmosfera? Ta integracja była wasza pierwsza czy wcześniej też się zdarzały takie sytuacje? Czy może wręcz odwrotnie i każdy w niej uczestniczył?

Nic
@Tejo

Ciekawe kto wymyślił tą integrację? Pffffffff

Czy w KOMPOZYTY Sp. z o. o. zatrudniani są obcokrajowcy?

Tak

Chwała ukraina:)

Kolego, tak. Atmosferu jest przyjemnu, wszyscy się znajut nawet z kompozyta z jelcza! Jest luksasowo jak na takom firmu. Nawet ludzi się przyjaźniom i som razem z Jelczu i stanowickuj strefu! P joter luks kamarad kryją co trzeba scierwu i produkcji ok i ogólna wrażenie to kocur w firma. Dziękuju Dowodu jest zawsze, polecam

kcin

kadry sie rozpadaja kto tam zostanie..? szkoda bo pani M byla na prawde dobra osoba na dobrym miejscu z reszta nie tylko ona..jeden wielki balagan sie robi, to samo produkcja i kiero..

M.m.
@kcin

Witam, Jutro mam zamiar wysłać swoje CV do kompozytow, na dział produkcji. Są tam jakieś ładne dziewczyny bo to zawsze lepiej się pracuje? Haha :)

@M.m.

Jest kilka gwiazd ale wszystkie są pilnowane lub obstawione przez tutejszych :)

Weronika
@Lolo

haha, czyli na miłą atmosferę w pracy kobiety mogą liczyć? Pilnowane też w kontekście jakiejś pomocy? Czyli praca dla Pań nie jest zbyt ciężka? Jak w praktyce wygląda?

@Lolo

A co powiecie na temat integracji drodzy koledzy i koleżanki?

@Lolo

Widzę że nikt nie chce odpisać:(

@Lolo

Hej. Był tam ktoś w sobotę wogole? Ja niestety nie mogłem ale napewno bym napisał gdyby ktoś pytał!!!

@Lolo

Same (usunięte przez administratora) zapewne bo cisza, nie ma czego zaliwac! Następną integrację ja zrobię:)

Hanna
@Lolo

@lolo - nie było żadnej integracji, skąd ta informacja?

Zostaw merytoryczną opinię o KOMPOZYTY Sp. z o. o. - Stanowice

• Jak się pracuje w KOMPOZYTY Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy KOMPOZYTY Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KOMPOZYTY Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 3 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

KOMPOZYTY Sp. z o. o.