Opinie o Alcopper Trans Logistics Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Alcopper Trans Logistics Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Alcopper Trans Logistics Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alcopper Trans Logistics Sp. z o.o. w Katowice

Niestety miałam nieprzyjemność pracować w tej firmie. To co oferują na rozmowie rekrutacyjnej nie pokrywa się z obowiązkami które faktycznie obowiązują. Płaca minimalna.warunki tragiczne .„biuro”spedytorów ma miejsce w piwnicy, wystrój gorzej niż z PRL’u. Latem nie do wytrzymania . Dodatkowo romanse w firmie łatwo mozna zauważyć co przekłada się na prace. Kolejny minus to przełożony.wyczuwalny mobbing. Nierówne traktowanie pracowników. Ciagle niezasadne pretensje, mające służyć tylko w celu wyładowania negatywnych emocji kierownika M. Kierowcy odchodzą szybciej niż sie zatrudnili. Moim zdaniem ta firma powinien zainteresować się pip.

Меня не забудут тут) Nowy wpis

На фирме любят когда ты лижиш им зад) отработал около 4 года. Да да, потерял 4 года жизни за эту несчастную фирму. Некоторые люди там есть людьми но всё остальные видят раба который должен пахать как конь и жить в машине. Мой совет, если вы новичок, можете поработать 3 месяца и потом искать другую фирму.

Halina Nowy wpis

Serio nie dawało rady inaczej? Ale to jedyna rzecz, o którą mogłeś się tu przyczepić, reszta typu stawki czy atmosfera spoko?

Anatol

Firma dobra dla swoich pracowników pod warunkiem, że może na nich liczyć!!

adicam
@Anatol

Witam czy aktualnie przyjmują od zaraz czy trzeba czekać

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Alcopper Trans Logistics Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Kierowca C+E ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Hanys

Jak aktualnie się pracuję kierowcom i pracownikom biurowym w tej firmie ?

Piotrek

Czyli dziady.....????

Jacek
@Piotrek

Na forum GoWork.pl użytkownicy wymieniają się wiarygodnymi i wyczerpującymi opiniami, na temat warunków pracy. Forum nie jest miejscem na prowokowanie sprzeczek. Zachęcam Ciebie do zadawania konkretnych pytań lub konstruktywnych wypowiedzi. Czy jesteś kandydatem, czy pracownikiem firmy ALCOPPER TRANS?

Dar

Ciężko coś napisać.

Jacek

@sprawiedliwy, zarzut kradzieży jest poważnym zarzutem w kierunku pracodawcy i wymaga konkretnych argumentów. Twoja opinia zawiera wiele zdań, ale w zasadzie brakuje jej konkretów. Wspomniałeś jedynie o wynagrodzeniu i normach paliwa, czy próbowałeś rozmawiać na ten temat z przełożonym? Czy długo pracowałeś w firmie ALCOPPER TRANS?

Szymek

Przepracowałem w tej firmie pełne 2 lata, aż do wygaśnięcia pierwszej umowy. Na początku na rozmowie kwalifikacyjnej było powiedziane, że praca w tzw kółkach i że WSZYSTKIE WEEKENDY W DOMU, że firma ma włąsny warsztat i że samemu przy samochodzie się nic nie robi, że zarobki to ok 4,5tys w skali miesiąca. Rzeczywistość była taka... przez pierwsze 3 miesiące wszystko super, dograne trasy, szybkie powroty do domu. Niby nie byłem wszystkich obiecanych 4 weekendów w domu, ale 2 byłem zawsze i to nieraz takie po 3dni, w sumie w miesiącu spędzało się ok 6-8 dni w domku. Firma ma pseudo warsztat na którym "mechanicy" do dyspozycji mają majzel i młotek. Tankowania po każdej trasie odbywają się na bazie... jeżeli przez week wypada Ci pauza 45h , a zjedziesz na baze np w piątek po 18 to musisz specjalnie przyjść w sobote się potankować i rozliczyć (często trwa to ok 3h- kolejki, itd) oczywiście wszystko to w czasie Twojej PAUZY, kasa to ok 4 tys miesięcznie, choć bardzo często zdarza się że czekasz na powrót do PL 3-4 dni zanim coś poładujesz i nieraz tych 4tys nie zobaczysz. Gdy np zostawiasz auto w Legnicy na parkingu bo skończył Ci sie tygodniowy czas pracy, czekasz aż inny kierowca wracający z trasy zabierze Cię na bazę, nieraz czekasz nawet 20godzin plus ok 3-4godz dojazdu do katowic... ucieka Ci Twoja pauza... itd itd jeden wielki syf, nie polecam nikomu jedynie tym którzy dopiero zrobili prawko i chcą się podpiąć pod jakąś firmę, bo wiadomo, mało która firma zatrudnia świeżaków... aha i za wszystko płacisz

Rysiek
@Szymek

Potwierdzam na sto pro Omijać tego dziadtransa bo szkoda życia i zdrowia

Szymek

kilka słów prawdy?

Zostaw merytoryczną opinię o Alcopper Trans Logistics Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Alcopper Trans Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Alcopper Trans Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Alcopper Trans Logistics Sp. z o.o.
3.1/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Roździeńska 41
    40-382 Katowice

Alcopper Trans Logistics Sp. z o.o.