Opinie o City Security S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy City Security S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie City Security S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o City Security S.A. w Warszawa

Czy City Security S.A. zapewnia kartę multisportu?

Polak

Oczywiście zapewnia Ci kartę sportową jak nie zapłacę Ci wynagrodzenia i będziesz na sportowo nie płacił rachunków i chodził na sportowo głodny

@Polak

Kto mądry na umyśle chce jeszcze szukać zatrudnienia w tej firmie. Niepojęte że jeszcze po lekturze tylu negatywnych komentarzy znajdują się frajerzy, którzy chcą tam pracować za darmo jak niewolnicy. Głupich nie sieją, sami się rodzą ????

Nie duży Rafał z Żyrardowa

Tak,ale tylko Eskimosom!!!

Tak w zamian za brak pensji

@Piotrekcie

ci co pracują i nie mają problemu, są tacy

Piotrekcie

Na razie jeszcze im płacą. Mnie też na początku płacili. Z opóźnieniem ale płacili. A potem przestali

Nie duży Rafał z Żyrardowa

Oczywiście , że zapewnia kartę multisportu. Może załatwić jeszcze używaną oponę od stara . Zapewnia prace w młodym i zgranym zespole , a koordynator choć szorstki to w obszarze operacyjnym cały czas optymalizuje działania np ostatnio przywiózł polar i kamizelkę M2C żeby odróżnić nas od najemców.

Mikołaj
@Nie duży Rafał z Żyrardowa

Jak to jest w rzeczywistości z tymi wynagrodzeniami? Proszę o informację, czy zdarzają się opóźnienia w wypłatach, czy może podane na forum przykłady były jednorazowymi sytuacjami.

@Mikołaj

Do pewnego czasu płacą, choć z opóźnieniem, ale potem przestają. Zapewne nowemu pracownikowi przez kilka miesięcy wypłacają wynagrodzenie, bo inaczej by uciekł od razu. Radzę się jednak nie łudzić. To, że teraz jeszcze Panu płacą nie znaczy, że zawsze tak będzie. Wkrótce przestaną jak każdemu. Radziłbym poszukać sobie nowej pracy dopóki ma Pan z czego żyć. Gorzej jak Panu nie zapłacą a rachunki i tak trzeba będzie zapłacić. Powietrzem też nie da się najeść. Pozostanie kredyt. Ale chyba nie po to człowiek pracuje, by potem zaciągać kredyt bo nie ma z czego żyć.

Mikołaj

Brak wypłaty w terminie to faktycznie duża niedogodność. Czy rozmawiałeś na ten temat z pracodawcą? Daj znać jeśli sytuacja uległa poprawie i problem z wynagrodzeniem został rozwiązany.

Rena

Mój mąż i jego kolega też czekają na pensję 2 mies. ciągle obiecują, że wypłacą a pieniędzy jak nie bylo tak nie ma. Beznadziejna firma, (usunięte przez administratora)

JANKI

Ja już od trzech miesięcy nie dostałem wypłaty. Za pilnowanie salonu. (usunięte przez administratora)

Katarzyna
@JANKI

@JANKI To co tutaj piszecie jest bardzo przykre. Ciekawi mnie czy zatrudnienie w City Security S.A. odbywa się w oparciu o umowę o pracę? Z tego co widzę na ich stronie internetowej można wysłać formularz zgłoszenia do pracy w tej firmie http://www.citysecurity.pl/kariera1.html. Co mnie zastanawia to czy przychodzą cały czas nowe osoby do pracy?

@Katarzyna

Ta firma posiada 200 spółek więc rekrutuje teraz na inne podmioty ale (usunięte przez administratora) działalność prowadzą dalej

@JANKI

wypłaty dostaliśmy najpierw pierwsza noga a na drugą czekaliśmy, u ciebie Janki jak się dzieje ? czekasz na drugą noge ?

Janki

Wypłat za zeszły miesiąc nadal brak. Podobnie z ko taktem tylko głupie zapewnienia że kiedyś tam będą i ciągle terminy z kosmosu.

Salon Janki
@JANKI

Czy cokolwiek się ruszyło, skontaktuj się ze mną na mail może razem uda nam się z innymi coś zdziałać w tej sprawie barinf@googlemail.com

RB

Nick, Shity security też Cie opłaca?

Pracownik Ochrony

Zadali mi multum pytań(niektóre aż zapamiętałem). Szczególnie o doświadczenie, bo prowadzą nabór do centrum handlowego. Teraz są szczególnie wyczuleni, ale to chyba wszędzie, po tym co się wydarzyło w Stalowej Woli.

Czy potrafiłby Pan przeprowadzić pierwszą pomoc? Czy wie Pan jakie nalezy uruchomić procedury w przypadku pożaru? Czy umie Pan czytać rysunek techniczny.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Sentyment

Z sentymentu zaglądam na forum i takich ludzi nie spotyka się codziennie. Zawsze dobrze będę wspominać firme, nawet jak były "niedociągnięcia" i "nieporozumienia", które szybko były rozwiązywane.

Ochrona ?

A może ochrona ? Rozglądam się za nową pracą i przekwalifikowaniem się do innego zawodu, zawsze lubiłam mundury jednak to już nie ta forma i wiek by iść do Policji. Czy są jakieś ograniczenia wiekowe by zostać Kobietą Ochroniarzem ? z góry dziękuję za odpowiedź

@Ochrona ?

Nie ma ograniczeń wiekowych,co więcej,jeśli masz grupę inwalidzką 2 lub 1,to masz większe szanse,bo PFRON płaci za takich pracowników pieniądze dla agencji ochrony. Wybierz dużą agencję,małą- tylko jak znasz szefa osobiście!Tylko nie zatrudniaj się w City Security! Chyba że to dla ciebie sport i lubisz pracować za darmo.

Janki pracownicy

Firma nadal nie wypłacił wynagrodzeń zalegają już dwa miesiące, zero kontaktu. Omijajcie szerokim łukiem.

@Janki pracownicy

Ta firma to bankrut. Szukajcie ta robotę i nie daj boże nie zatrudniajcue się w polskim holdingu ochrony bo to kolejny twór do tego by ludzi oszukać a moderator jak będzie usuwał te dane to współudział że złodziejami którzy oszukują ludzi

Pracownik bez wyolaty

Kolejny już miesiąc nie zapłacili, zalegają ki łącznie za dwa miesiące. Zero informacji. Może ktoś im się w końcu dobierze do (usunięte przez administratora) za te praktyki.

Firma nie płaci pracownikom. To dramat i szefów tej firmy powinni wsadzić

Łukasz
@pracownik

Zaleganie z wynagrodzeniem to duża niedogodność dla pracowników. Takie niedogodności zdarzają się często, czy to tylko jednorazowy poślizg? Pisałeś kilka dni temu. Sytuacja z płatnościami już się wyjaśniła i dostałeś przelew? Napisz proszę więcej szczegółów.

@Łukasz

Takie sytuacje zdarzają się nagminnie. Po prostu nie płacą. Dostałem dziś pismo z PIP o wynikach kontroli w mojej sprawie. Inspektor nakazał wypłacić mi zaległe wynagrodzenie. Zobaczymy czy się zastosują Jak nie to sąd.

Praca wrze
@Piotrekcie

Spóźnienia z wypłatami są rzadkością, zdarzają się sporadycznie.

@Praca wrze

Chyba Pan żartuje. Zalegają mi z wypłatą za marzec,kwiecień i maj. Co Pan z kierownictwa firmy, że ich broni. Mając pismo z Państwowej Inspekcji Pracy mają sprawę przegraną na samym starcie. Inspekcja pracy potwierdziła wszelkie nieprawidłowości, do których dochodziło w CS. Wyrok sądu to formalność. Potem sprawą zajmie się komornik.

Polak
@Piotrekcie

Tu siedza tylko pracownicy administracyjni którzy wypisują brednie. Firma nie płaci ludziom coraz mniej obiektów maja i żaden komornik nic nie zrobi bo będą rejestrować nowe sp z o.o. na nowych słupów. Rzucajcie ta robotę i firmę bo godziny przeoracowane nie będą zapłacone i żaden PIP ani komornik wam nie pomoże bo to są (usunięte przez administratora) z zakazami prowadzenia spółek. Ciekawe kiedy stracą koncesję a wtedy swoje wypłaty zobaczycie ale chyba na papierze

Chyba faktycznie trzeba uciekac

@Polak

Już dawno powinni stracić koncesję

Rumcajs
@Piotrekcie

Komornik nic nie wskóra bo pewnie umowę miałeś na firmę córkę gdzie konta są wyczyszczone żeby właśnie uniknąć płacenia wymuszonych przez sąd . My nie dostaliśmy za grudzień pieniędzy i licząc 150 osób to z pół miliona są winni . Przerabiał temat nie jeden prawnik i każdy mówił to samo

Janki obiekt Mercedes nie płac

Nie płacą, zalegają z wypłatami i tylko oszukują ciągle że będą. W. Firmie telefon milczy czy ktoś ma numer do szefostwns komórki? Ostrzegam przed pracą u nich później będziecie się prosić o własne pieniądze.

Katarzyna
@Janki obiekt Mercedes nie płac

Mam nadzieję, że uda wam się rozwiązać ten problem w pracy. Na stronie firmy podane są aktualne dane kontaktowe: http://www.citysecurity.pl/kontakt.htm. Ile czasu pracowałeś w City Security S.A.? Możesz odnieść się do warunków pracy w tej firmie?

Bartek
@Katarzyna

Pracowałem prawie rok co z tego że są dane na stronie skoro nikt nie odbiera. Na maile nie odpisują. Obiekt w Jankach przejęła już inna firma. Wypłat nadal brak.

Ochrona
@Janki obiekt Mercedes nie płac

Jak piszą że będą to będą.

Rumcajs
@Ochrona

Nie będzie my czekamy od grudnia za pieniędzmi , a jest nas około 150 osób

Pracowałem do tej pory w JANKACH I dwa miesiące wypłaty już nie dostałem

Adas
@Andrzej

Telefon firmy(usunięte przez administratora) wyłączony za brak opłat za faktury. Teraz werbuja pod hasłem Polski Holding Ochrony(PHO). Omijajcie ta firmę z daleka bo prędzej czy później każdego oszukaja

Bartek
@Adas

Dokładnie Mercedes im w Jankach wypowiedział umowe już inna firma weszła. Oczywiście ludziom nie zaplacili

Legia

Poprostu brak mi słów do tej firmy oszukują ludzi jak chcą.

Zakupoholik

Często bywam w centrum handlowym ochranianym przez tę firmę. Jej pracownicy często muszą interweniować w różnych sytuacjach mniej lub bardziej kryzysowych. Dlatego też robiąc tam zakupy nie muszę martwić się o jakieś dziwne akcje innych osób.

PW

Czy ta firma jeszcze działa ? czy ktoś był w biurze ?

mari
@PW

firma działa ale jak zawsze,dowiedzieć się czegoś i załatwić-graniczy z cudem

Antek z Warszawy

Współpracuję z firmą już kolejny rok i jest jednym z najbardziej odpowiedzialnych moich kontrahentów. Dzięki pracownikom City Security zapanował spokój i porządek na obiekcie.

Mario
@Antek z Warszawy

Niech Pan spyta dlaczego nie płacą ludziom pieniędzy ? Mam wyrok sądowy!

nie pocieszona
@Mario

Witam,CITY zalega nam od grudnia 2018 ,zadne prosby nic maja w (usunięte przez administratora)

Romek
@Mario

Dlaczego ?

Aktualność
Dziś szczególnie możemy czuć się bezpiecznie w dzień  Święta Wojska Polskiego

Party P

Dla mnie firma jest spoko, gdy byłam na koncercie chronionym przez City Security to porządkowi byli porozstawiani w różnych miejscach i mimo dużej liczby ludzi było bezpiecznie, a jak chciałam przejść bliżej sceny to sprawdzali torebki i przepuszczali dalej. To była najlepsza impreza na jakiej byłam, zabawa do białego rana i to z moimi ulubionymi zespołami :)

Adas
@Party P

Myślę że osobę która była na koncercie najmniej interesuje jaką firma ochraniacz imprezę. Dla myślących kto może siedzieć i piszę takie posty....płacić ludziom za ich pra e w terminie a nie siedzieć i idiotyczne, infantylne posty wypisywac

Sprzedawca z miasta

Jakiś czas temu szukałem monitoringu do swojego sklepu. Po wielu rozmowach z różnymi firmami mój wybór padł City Security. Oferta firmy była to jeden z lepszych (o ile nie najlepszą) na rynku. Pracownicy w niej zatrudnieni okazali się profesjonalistami i wiem że nie muszę już się martwić o ochronę.

Sławek

Ostatnio musiałem w firmie załatwić pewną sprawę i mogę powiedzieć jedno - jestem zadowolony. Sympatyczna Pani udzieliła mi wszystkich informacji, a po kilku dniach sprawa została załatwiona.

ja 20 innych osób nie dostało wypłaty za maj i czerwiec nie polecam tej firmy chyba że ktoś lubi pracować za darmo

nie pocieszona
@były pracownik

Pociesze ze nam nie zapłacili za grudzień 2018 poszli ani ich ani kasy ,pisząc dzwoniac podajac sprawę do sadu maja to gdzies (usunięte przez administratora))szukają.Nikomu nie polecam tej firmy o kase trzeba było dzwonic prosić a oni nie odbierają ,udaja ze nie wiedza kiedy i co .

Zostaw merytoryczną opinię o City Security S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w City Security S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy City Security S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w City Security S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy City Security S.A.?

Kandydaci do pracy w City Security S.A. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

City Security S.A.