Opinie o City Security S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy City Security S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie City Security S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o City Security S.A. w Warszawa

Mati 85

jak firma taka wiarygodna i bogata to niech zaplaci pracownikom Mercedesa za sierpien 2019

Wojtek P

Na święta (usunięte przez administratora) bez grosza mnie zostawili i do tej pory niema odzewu o kasie telefony do biura są nieczynne

YETI
@Wojtek P

Proszę nie podszywać nie pod poczciwego Wojtka P. To słabe jak facet wyraża negatywne opinie pod cudzym imieniem, nie mając odwagi na komentarz z autentycznym nickiem. Wstyd Panie exKOLEGO. Mimo wszystko zycze wszystkiego najlepszego na nowej, zawodowej drodze życia. Wybrałeś inny kierunek - idź własna droga, ale nie zostawiaj odchodów w gniazdku, w którym do niedawna siedziałeś.

@Wojtek P

Tego ja nie pisałem City Security to jest porządna firma i nikt za darmo nie pracuje . Ktoś śię podemnie podszył. Taki twardy

Wojtek P

Właśnie wtej chwili otrzymałem pieniądze. I proszę o nie podszywanie śię podemnie

YETI
@Wojtek P

dokładnie TAK. Proszę nie podszywać sie pod WOJTUSIA :) ojjj nie ładnie Kolego szanowny, bardzo nieładnie. Wojtek to nie nalepka na dropsy

pracownik darmowy city securit
@Wojtek P

Wojtuś ty to chyba koordynator ze dostałeś kasę.

Wojtek P

Niepisz głópot. Ja jesteś twardy to naposz imię i nazwisko

Wojciech Pokora

Ja piszę odnośnie wpisu w dniu 31-12-2019. Ja nic nie wstawiałem ktoś śię podemnie podszył

Pracownik Ochrony

Zadali mi multum pytań(niektóre aż zapamiętałem). Szczególnie o doświadczenie, bo prowadzą nabór do centrum handlowego. Teraz są szczególnie wyczuleni, ale to chyba wszędzie, po tym co się wydarzyło w Stalowej Woli.

Czy potrafiłby Pan przeprowadzić pierwszą pomoc? Czy wie Pan jakie nalezy uruchomić procedury w przypadku pożaru? Czy umie Pan czytać rysunek techniczny.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości

Jestem zdecydowanie za...

Sprawa wyplat w firmie powinien sie zajac nie PIP tylko organa scigania bo to jest okradanie pracownikow bo kontrachent placi . Mysle sie udac na policje oni skieruja sprawe do prokuratury a potem CBŚ wkroczy. Wyjdzie na jaw gdzie pieniadze poleciały w walizce i ile panowie na wigilie wydali i reszta spraw.

Roman

Telewizja jest mało zainteresowana sprawą ale jakby jakimś cudem się udało to daj znać Grudziądz okradziono rok temu w grudniu info dziś pieniędzy nie dostaliśmy i chętnie się przyłączymy do wystąpienia w TV

Roman

Ludzie kochani ta firma okrada już pracowników od zeszłego roku , a wy dalej tam pracowaliście więc pretensje możecie mieć tylko do siebie. Ja byłem z tych pierwszych okradzionych i pisałem wszędzie żeby uciekać . Teraz prezesina działa pod nazwą Polski Holding Ochrony i tam też trzeba unikać pracy .(usunięte przez administratora).Po konsultacjach z prawnikami nawet jak sprawa zostanie wygrana to pieniędzy nie odzyskamy z powodów że kilkanaście firm córek wyczyści konta i komornik nie będzie miał z czego odzyskać kasy

Mati 85

Wita chciałem zapytac czy opecnie sa prowadzone jakies rekrutacje na pracownika ochrony

Janki pracownicy
@Mati 85

Jak chcesz pracować za darmo to przyjmują z otwartymi ramionami.

@Mati 85

W ochronie zawsze szukają pracy, albo ktoś jest 10 lat na jednym obiekcie albo ciągle się ktoś zmienia

@Janki pracownicy

Dokładnie najlepszy wolnotariat by był

Dana

(usunięte przez administratora) Nie wypłacili ani pieniędzy za 3 miesiące , ani nie dali świadectw.

Voytas
@Dana

Najlepszy jest ich prezes... ????

@Dana

Najłatwiej usuwać niewygodne wiadomości.....Przy al Dzieci Warszawy pracownicy od sierpnia nie nieli płacone....Firma się zmieniła

Kazo

Kumpel pracował w ochronie i mówił że spoko tylko czy zawsze prace są na nocki ? można pracować tylko w weekendy i sobie dorobić ?

Rybik
@Kazo

tak i nie wybierz odpowiedź.Jak się dogadasz tak będzie

Aktualność
Monitoring wizyjny odbiera, rejestruje i reaguje na sygnały pochodzące z lokalnych systemów telewizji dozorowej (CCTV).
Nie duży rafał z Żyrardowa

Tak, a obszarze operacyjnym podejmują działania mające na celu optymalizację , standaryzacje np. kaczki z pobliskiego stawu przestały rzucać chleb wiadomo komu....

kris

dla mnie bardzo dobra firma

no tak
@kris

Bo w niej nie pracowałeś!

Jak nie jak tak
@no tak

Pracowałam i odpowiada mi praca.

@Jak nie jak tak

A mnie nie odpowiada jak za moją pracę mi nie placa. Do dziś nie mam uczciwie zaplacone

Kobieta
@Piotr

Zacznij od podania ich do Pipu ja tak zrobilam trwalao to pol roku maja juz nakaz zaplaty I teraz czekam do konca miesiaca jesli nie bedzie kaski z orzeczeniem Pipu ide do sadu

@Kobieta

Ja nie będę bawił się w pip tylko powiadomie MSWiA żeby cofnęli im koncesję następnie złożę zawiadomienie do prokuratury a Pani księgowa już ma problemy za gaz system i panowie co zarządzają a są skazani wyrokami. Na razie czekam może pójdą po rozum do głowy i ureguluja należności a jak nie to pojadę z nimi z grubej rury!!!

@Kobieta

Kasuja moje wpisy czyżby prawdą bolała? Nie będę bawił się z pip tylko zgłoszę tych złodziei do MSWiA żeby odebrali im koncesję. Potem zgłoszę do prokuratury księgowa co oszukiwała ludzi w gaz systemie i wtedy może nauczą się panowie prezesi skazani wyrokami i zakazami prowadzenia dzialalnosci. Na razie czekam na należne pieniądze i mam nadzieję że te (usunięte przez administratora) którzy czytają te komentarze pójdą po rozum do głowy i zapłacą to co się ludziom należy.

@Polak

A i będę tu pisał na tej stronie dopóty ta złodziejka firma co ma 200 spółek zapłaci ludziom za ich prace

@Kobieta

Ja też mam nakaz zapłaty z PIP i oni mają to w (usunięte przez administratora) Nie wiadomo nawet czy sąd coś wskóra bo jak nie ma grosza na kontach spółek to komornik nie będzie miał z czego ściągnąć

Nie duży Rafał z Żyrardowa

Bardzo dobry pomysł. Nie sterty koncesji im nie odbiorą. To tak jakby ogolić łysego, albo cofnąć się do tylu....

Soniak
@Kobieta

Kochana to nic nie da. Mój kolega ma wyrok sądowy i nakaz zapłaty od komornika i od 3 lat nie zobaczył grosza

Rego
@Polak

Może za słownictwo administratorzy usunęli Twój komentarz? Jest wolność słowa, ale kolego kultura obowiązuje ZAWSZE i Wszystkich

CS

?To nic nie da. Takie Polskie prawo niestety...

@no tak

Oj nie dobrze się dzieje!!! ostatnio był u nas Tadzio z Cziti Szeczurity. Wlatuje do ( ułesła ) poopalać sie w( Majami cyt. oryginalna pisownia ) wspominał jeszcze ,że syndyk wysadził kogoś... z Q7

@CS

Da da pozywajcie ta firmę gdzie się da. Już prezesi są poskazywani i mają zakazy prowadzenia spółek więc się da. Niedługo firmy słupy będą na sprzątaczki rejestrować ale na recydywa to dostaną taki wyrok jak ten z Amber Gold. Zgłaszanie gdzie się da ta nieuczciwą firmę i pho

Pracownicy Janki
@Adam

Dalej nie zapłacili pracownikom z Janek z Mercedesa. Chętnie dołączy y się do pozwu czy też sprawy medialnej.

Anto

W różnych miejscach pracowałem, ale w City zostaje na dłużej, koordynator jest szorstki i trudno doprosić go o załatwienie drobnych rzeczy, ale załatwi, a pieniądze są co miesiąc.

Cola
@Anto

To jest robota w której się nie narobisz jak ci nie pasuje znajdujesz inną takie są plusy dużych miastach

Ma lek
@Anto

Colo nie jest tak różowo jak piszesz, wszędzie zatrudniają ukaraińców, płacą im grosze, a chłopy nie znają języka i na budowie siedzą we 3 i nie wiedzą co robić, z budowlanką nigdy nie mieli do czynienia, ale chcą pracować i to nawet z wyższym idą do bylejakiej roboty. nawet w pizzeriach pracują i trudno się dogadają przez tel. zastanów sie zanim rzucisz prace w ktorej jest dobrze .

Przemek
@Ma lek

to city zatrudnia ukraińców?

Rob
@Ma lek

W WWA mają najwięcej obiektów, czasem nawet zdarza mi się być w centrali, ale nie widziałem obcokrajowców, a jeśli jacyś sa to świetnie mówią po pl.

@Ma lek

żeby ukrainiec zabierał robotę polakowi w jego własnym kraju... widzisz a nie grzmisz

niemaruder
@Marcin

Robi się gorąco widzę znów na profiu city. Panowie, proszę po rozum do głowy... od przełomu w latach 90' polacy stale emigrują za granicę. Musimy się bić o swoje w każdym kraju i też jesteśmy posądzani o złodziejstwo miejsc pracy. Dlaczego nie widzicie plusów? nasze stanowiska są już wyżej płatne. Zawsze się znajdą tacy co marudzą

no coments

hahaha ... no coments

hahaha
@Anto

Hahaha ... marzyciel z Ciebie.

AS

Ile pracujesz w CS ?

nie duży Rafał z Żyrardowa
@Rob

w centrali to Ty byłeś , ale rybnej!!! przecież do biura nikogo nie wpuszczają. Wszystkie sprawy pracownicze załatwiane są przez CKI.

Soniak
@Anto

A to dobre sobie. Na początku wypłacalni. Pracuję tu pół roku, hmm dwa miesiące temu wypłata po podanym terminie na umowie. 2tygodnie opóźnienia a teraz dokładnie to samo. Koordynator nie odbiera telefonów nie odpisuje na smsy, ani e-mail. Każdy ma jakiś zobowiązania, rachunki, czynsze, czy np ratę kredytu czy życie i oczekuję wynagrodzenia za swoją pracę w terminie a nie odpowiedzi że firma nie ma kasy. To co to za firma która nie ma na wypłaty dla pracowników, skoro obiekty dawno porobiły przelewy. Dla siebie samych to mają cwaniak. Szczerze nie polecam! Firma dno i żenada!!!

@Rob

Xxxx

Witam ma ktoś może adres siedziby firmy aktualny?

Laurowa 39 warszawa

Według
@Xxxx

KRS u adres City to ul. ŚWIĘTOJERSKA 5/7 .

CS'
@Xxxx

Na pewno Laurowa 39 Warszawa. Tylko pytanie jakiego kontaktu szukasz. Bo byli tam chłopaki z Janek i tylko dostali informację, że jak Mercedes przeleje im kase, to im wypłacą. To jest koniec Warszawy już. Mam wrażenie, że uciekli tak daleko, aby trudniej było tam dojechać.

@CS'

Nie tylko Warszawy. Krakowa też. Z centrum przenieśli się na obrzeża miasta. Dokładnie z tego samego powodu albo po prostu najemca im wypowiedział umowę bo nie płacili czynszu. Nauczyli się, że im wszystko przysługuje za darmo. Pracownikom nie płacą to czemu mieliby się przejmować czymś tak trywialnym jak czynsz. Zresztą jak byłem w ich starej krakowskiej siedzibie to też (usunięte przez administratora) kiła i mogiła. W oborze ludzie mają czyściej

na Stawki 2 w WARSZAWIE.

Byly pracownik

Firma córka ,City best solution 5 ,nie zapłaciła pracownikom z Będzina i Dąbrowy górniczej za lipiec i sierpień ,ostrzegam przed nią i nieudolnym dyrektorem regionalnym który nic nie może załatwić ,twierdzi że nikt w Warszawie nie odbiera jego telefonów .

@Byly pracownik

Nie odbierają bo go nie lubią, albo ma zły numer tyle było ostatnio zmian.

@Nie duży Rafał z Żyrardowa

Odbieraja tylko od wybranych osób. Jeśli wiedzą,że ktoś może czegoś chcieć, to poprostu olewają.

Nie duży Rafał z Żyrardowa

Maja na to (usunięte przez administratora)co to może interesować pracodawcę ???? Nie płaca pracownikom po 3 miesiące zalegają po prawie 9000 Tysia.Co może obchodzić 5 minut spóźnienia..

Marian
@Nie duży Rafał z Żyrardowa

Taka sama sytuacja u mnie.

Czico

Byłbym bardziej zadowolony gdybym nie musiał dojeżdżać taki kawał do pracy, a każde spóźnienie Administrator zgłasza i notuje. Tak to już jest w ochronie człowiek się nie wyśpi, a jak ugrzęźnie w korkach to tylko kolega ze zmiany poratuje.

Mikołaj
@Czico

Pracodawca bardzo skrupulatnie patrzy, od której dany pracownik rozpoczyna prace? Napisz, proszę, co dzieje się w przypadku kiedy pracownik notorycznie spóźnia się np. 5,10 minut dziennie? Daj znać, jak podchodzi do tego pracodawca.

@Mikołaj

Pracodawca na to nie patrzy... to jest kwestia dogadania między pracownikami ,wszystko mają w nosie nawet to że ludzie od dwóch i pół miesiąca pensji nie dostają

@Mikołaj

Ludzie sami muszą się w tej kwestii dogadać pracodawcy to nie interesuje nawet jak ktoś kilka godzin się spóźnia

Roman

Uwaga Cziti szekutiti już działa pod inną nazwą Polaka grupa ochrony , prezesina się przeniósł na inny twór bo sziti jest skończona

Polski Holding ochrony

@Roman

Tadzio?! Ty też tu w końcu zawitałeś zawitałeś ???

@Nie duży Rafał z Żyrardowa

Nie jestem Tadzio xD ale przez pewnie też nie jednego Tadzia okradli

@Roman

Tadzio to bardzo ważna postać w Cziti szeczuriti, i też ma za uszami w twojej sprawie....

CS
@Nie duży Rafał z Żyrardowa

Ciekawi mnie jakie, bo tylko pol zdaniami rozmawiacie...

Baletudo

Witam odradzam pracy w tej firmie rok minął już od nie wypłacenia mi pensji zero kontaktu z tymi ludzmi staram się teraz o zaświadczenie o zarobkach tel podany jest nie aktywny zero kontaktu zwykli (usunięte przez administratora)

Czy City Security S.A. zapewnia kartę multisportu?

Polak

Oczywiście zapewnia Ci kartę sportową jak nie zapłacę Ci wynagrodzenia i będziesz na sportowo nie płacił rachunków i chodził na sportowo głodny

@Polak

Kto mądry na umyśle chce jeszcze szukać zatrudnienia w tej firmie. Niepojęte że jeszcze po lekturze tylu negatywnych komentarzy znajdują się frajerzy, którzy chcą tam pracować za darmo jak niewolnicy. Głupich nie sieją, sami się rodzą ????

Tak,ale tylko Eskimosom!!!

Tak w zamian za brak pensji

@Piotrekcie

ci co pracują i nie mają problemu, są tacy

Piotrekcie

Na razie jeszcze im płacą. Mnie też na początku płacili. Z opóźnieniem ale płacili. A potem przestali

Nie duży Rafał z Żyrardowa

Oczywiście , że zapewnia kartę multisportu. Może załatwić jeszcze używaną oponę od stara . Zapewnia prace w młodym i zgranym zespole , a koordynator choć szorstki to w obszarze operacyjnym cały czas optymalizuje działania np ostatnio przywiózł polar i kamizelkę M2C żeby odróżnić nas od najemców.

Mikołaj
@Nie duży Rafał z Żyrardowa

Jak to jest w rzeczywistości z tymi wynagrodzeniami? Proszę o informację, czy zdarzają się opóźnienia w wypłatach, czy może podane na forum przykłady były jednorazowymi sytuacjami.

@Mikołaj

Do pewnego czasu płacą, choć z opóźnieniem, ale potem przestają. Zapewne nowemu pracownikowi przez kilka miesięcy wypłacają wynagrodzenie, bo inaczej by uciekł od razu. Radzę się jednak nie łudzić. To, że teraz jeszcze Panu płacą nie znaczy, że zawsze tak będzie. Wkrótce przestaną jak każdemu. Radziłbym poszukać sobie nowej pracy dopóki ma Pan z czego żyć. Gorzej jak Panu nie zapłacą a rachunki i tak trzeba będzie zapłacić. Powietrzem też nie da się najeść. Pozostanie kredyt. Ale chyba nie po to człowiek pracuje, by potem zaciągać kredyt bo nie ma z czego żyć.

Zostaw merytoryczną opinię o City Security S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w City Security S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy City Security S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w City Security S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy City Security S.A.?

Kandydaci do pracy w City Security S.A. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

City Security S.A.