Opinie o City Security S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy City Security S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie City Security S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o City Security S.A. w Warszawa

KRZYSIEK

Po co ludzie piszećie głópoty dostaliscie wyplaty zgodnie z umowa

JA DOSTAŁEM I TO CALA

KRZYSIEK

Trzymaja sie terminow jak 25 to daja 25 lub wczesniej Nigdy sie nie spoznili Bardzo porzadna firma

bzdura !!!!!!
@KRZYSIEK

A może NITEK ???? W obronie firmy a raczej przekrętu i własnych 4 liter bo takich bzdur dawno nie czytałam

Jarosław T

Witam, osoby pracujące w City obojętne w jakiej spółce jak macie możliwości to sprawdźcie sobie na portalu podatki.gov.pl czy macie już złożenie zeznania podatkowe za 2019 r. Firma miała czas do końca stycznia 2020 r. Ja właśnie sprawdziłem że nic nie zostało złożone, co wiąże się z problemem przy rocznym rozliczeniu. Pozdrawia.

Marian69
@Jarosław T

Firma ma czas dostarczyć Ci pit w formie papierowej do 2 marca więc jeszcze trochę czasu ma.

Mati85
@Marian69

Firma musi zkozyc do konca stycznia Marianiej69 wiec juz czasu niema

@Marian69

Mylisz się firma ma czas do 31.01.2020 r przesłać informację podatkową pracownika w formie elektronicznej... Poczytaj przepisy.

Grażyna1940

Na czole sobie zrób antyreklame. Sam nie potrafisz nic ogarnąć i szukasz jeleni żeby zrobili to za Ciebie.

Jarosław T

Ludzie unikajcie tej i wszystkich spółek CS, a nową tym bardziej Polski Holding Ochrony to nic innego tylko to samo...

Pracownik Ochrony

Zadali mi multum pytań(niektóre aż zapamiętałem). Szczególnie o doświadczenie, bo prowadzą nabór do centrum handlowego. Teraz są szczególnie wyczuleni, ale to chyba wszędzie, po tym co się wydarzyło w Stalowej Woli.

Czy potrafiłby Pan przeprowadzić pierwszą pomoc? Czy wie Pan jakie nalezy uruchomić procedury w przypadku pożaru? Czy umie Pan czytać rysunek techniczny.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.

Jarosław T

Felek dawaj info dołączam się.

Danuta

Dawaj info dołanczam śię

Nie duży Rafał z Żyrardowa

Może Ten co dostał kase na Poleczki nie kablował na kolegów. Jak był mały to się bawił sekatorem... dlatego dostał wtnagrodzenie.

Jarosław.T

Trzeba walczyć. Dawaj na priv. tomal25@o2.pl

@Jarosław.T

Po co piszesz czlowieku glupoty.

@Jarosław T

Jarek mohles isc ze mną bys tez dostal cala wyplate

Iksik
@KRZYSIEK

Innym co mieli przejść też obiecywali, że dostaną kasę i jakoś nic nie dostali, więc chyba jesteś (żona jest) wybrańcem ;)

Pracownik P

A od tego Pana proszę się odczepić, znając go, pewnie do ostatniego momentu walczył o obiekt i o każdego pracownika, kiedyś było mi dane z nim współpracować.

Nie duży Rafał z Żyrardowa
@Pracownik P

Też znam tego Pana, ale to znajomość, którą nie moża by się pochwalić ....

Mati85

W piatek jade po wyplate na Laurowa jak nie zaplaca to doniosa za te ich przekrety do prokuratury

@Mati85

donies do zusu ze ludzie pracuja nie legalnie niech zrobi zus nalot na obiekty.

KRZYSIEK

City security to bardzo porzadna firma placa terminowo

Były pracownik Poleczki

Polski Holding Ochrony S.A. w miejscowości Warszawa, to (usunięte przez administratora) z City Security wiszą mi pensję z sierpnia z poleczki.Tak zapłacą jak mi, i powiedzą że nie odzyskacie kasy od pana dyrektora finansowego (usunięte przez administratora)

Twardy

Zgadzam się tylko Ziobro się może nimi zająć nam też nią płacą w Małopolsce za grudzień nie ma kasy

Rafał

„Oto woła zapłata robotników, żniwiarzy pól waszych, którą zatrzymaliście, a krzyk ich doszedł do uszu Pana Zastępów"(Jk 5, 4).

Poleczkowa

Jakim prawem k.g. dostał całą wypłatę za kablowanie Ja samochód muszę zatankować paliwo on na wodę nie jeżdzi. Kiedy otrzymam wypłate za Poleczki

Poldi

Karma wroci do firmy City i do prezesow tez do koordynatorow za lekcewazenie pracownikow zeby wam smrod nogi powykrecal

A może by tak zrobić pikietę na Świętojerskiej 5/7 w Warszawie gdzie panowie prezesi siedzą (usunięte przez administratora) i nas gdzieś mają.co tym sądzicie?

@07

Raczej na Laurowej bo już nie siedzą na Świętojerskiej... jestem zdecydowanie za tym.

Arkadowa

Jest NIK .CBA .Skatbówka !!!.

????

a skąd taka ilość ? można źródło informacji ?

Rafi

Tylko patrzec jak komornik wezmie sie za konto z Wilanowa i Sadyby nastepna grupa kudzi zostanie bez pieniedzy

Jarosław T

Przez brak wynagrodzenia moje niepełnosprawne dziecko naj prawdopodobniej nie pojedzie na turnus Rehabilitacyjny... Ale CS na to gdzieś.

Danuta

Współczuje

Leon

Z Arkadowej też pracownikom cześć kasy zalegają .A z naszych skarg się śmieją ,i co nam zrobicie mówią (usunięte przez administratora)

BRUCE LEE

ICH NIE INTERESUJE ZA CO MAMY ŻYĆ TYLKO ŻEBY ONI MIELI ZA CO WYJEŻDŻAĆ DO TAJLANDI I IZRAELA

Zostaw merytoryczną opinię o City Security S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w City Security S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy City Security S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w City Security S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy City Security S.A.?

Kandydaci do pracy w City Security S.A. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

City Security S.A.