Opinie o Pmi Solutions Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Pmi Solutions Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Pmi Solutions Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pmi Solutions Sp. z o.o. w Wrocław

@jacekZ Nowy wpis

Przyznam, że trochę dziwi mnie średnia ocena na tym portalu o PMI. Co prawda z różnych względów zakończyłem z nimi współpracę, ale złego słowa nie mogę powiedzieć. Wszystko na czas, umowa o pracę tymczasową, kontakt bez zarzutu. Oby tylko kazdy pracodawca traktował ludzi jak oni. Śmiało mogę polecić, jesli ktoś się waha i chciałbym zasięgnąć opinii, zapraszam na priv.

@pracodawca Nowy wpis

Pmi świetna agencja pracy tymczasowej, płatności na czas, miła obsługa, potrafią odpowiedzieć na najtrudniejsze pytania, zawsze dostępni, wszystko na czas ???? jestem bardzo zadowolony że moglem z nimi współpracować, agencja godna polecenia ????

Czy Pmi Solutions Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Jak ze studentami w Pmi Solutions Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Magda Nowy wpis

PMI Solutions jest agencją pracy tymczasowej, która poszukuje pracowników dla swoich Klientów. Praca jest pełnoetatowa od poniedziałku do piątku po 8h - jeżeli ktoś studiuje dziennie i ma szkołę w tych godzinach, to niestety ale będzie problem.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Pmi Solutions Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Pmi Solutions Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

odpowiedź na pytanie

Zależy na jakie stanowisko rekrutujesz? PMI Solutions to agencja pracy tymczasowej

Bronisław
@odpowiedź na pytanie

Czy masz doświadczeni w rekrutacji przez tę firmę i pomogli Ci znaleźć pracę? Napisz, czy zatrudnienie jest w większości stałe, czy raczej sezonowe i na umowę zlecenie. Liczę na Twoją odpowiedź.

Odpowiedź na pytanie
@Bronisław

Umowa o pracę, raczej stałe zatrudnienie, bo często Pracodawca Użytkownik przejmuje pracowników tymczasowych pod siebie.

peacemaker ;D

Kronus - 2009-10-10 09:44:21 Przepracowałem 3 miesiące w fimie za pośrednictwem PMI i muszę przyznać że PMI nie płaci na czas.Dziś jest 10 dzień miesiąca a ja nadal nie mam wypłaty na koncie.10 dnia miesiąca najpóźniej powinienem otrzymać wynagrodzenie wg kodeksu pracy a go nie otrzymałem.Sprawa trafi do sądu pracy.czyli 10tego dnia miesiąca do północy powinny być na koncie, a opinia napisana została 9:44. ... ;/

wodnik
@peacemaker ;D

....od 9:40 polnocy jest 14 godzin !!! poczekaj, wyplata na pewno bedzie

tak trzymac

No i to super, że nastąpiła poprawa i jest rozwój @Arlek.

peacemaker ;D

Żeby była jasność... Pmi zajmuje się między innymi dostarczaniem Pracowników swoim Kontrahentom. Praca \"w\" Pmi i \"poprzez\" Pmi to 2 różne rzeczy. Opinie będą tak samo różne jak różne są warunki pracy u Kontrahentów, na co Pmi nie ma już wpływu. Więc proponuję obrażać konkretniej :)

Oczywiscie najprosciej napisac o sobie pare milych zdan i w ten sposob sztucznie kreowac swoj wizerunek. Jesli ktos chce jednak poznac obiektywne opinie to prosze przeczytac opinie pracownikow (usunięte przez administratora). PMI Solutions zajmuje sie rekrutacja do tej firmy wiec jak na dloni widac jaki skutek przynosi ich praca. Zachecam do lektury.

Kronus

ruta

Ale śmierdzący propagandą tekst!

Asia

PMI Solutions Sp z o.o. jest firmą umożliwiającą rozwój pracownikom,osoby maja dużą swobodę działania ale jednocześnie pomoc w razie kłopotów. Uczysz się przez wykonywanie różnych obowiązków i jeśli istnieje w tobie potencjał to jest wykorzystywany i wzbogacany przez szkolenia lub przez nowe odpowiedzialne obowiązki ( podwyższenie poprzeczki) Atmosfera i ludzie tam pracujący są niesamowicie pozytywnie nastawienia do świata. Jest to firma tworząca rodzinna atmosferę. Wynagrodzenie jest uzależnione od doświadczenie i podlega negocjacji.

Zostaw merytoryczną opinię o Pmi Solutions Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Pmi Solutions Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pmi Solutions Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Pmi Solutions Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Kiełbaśnicza 24
    50-110 Wrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042