Opinie o skanska.pl - Skanska S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Skanska S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Skanska S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Skanska S.A. w Warszawa Gen. Józefa Zajączka 9

Nie polecam

Aha i generalnie jak wynajmą wam mieszkanie, to będą was w nim nagrywać, tak więc proponuję uważać. Ja sobie z tym poradziłem i śmieje się z tych ludzi, ale ktoś może sobie z tym nie poradzić. Zresztą doprowadzilem do rozwodu tej psychicznej boreliozy Pani Weroniki Ł. Która wyrzucała mojej żonie jedzenie do śmietnika.

@Zatroskany

Najlepszą terapię ja wam zrobiłem, pucybuty.

Zofia

Proponuję przyjrzeć się pracownikom tzw. cieniom. Pojawiają się w biurze bardzo rzadko - tylko kiedy muszą. Głównym ich zajęciem jest ukrywanie się przed pracą i pracodawcą.

@Sylwia

A są takie osoby? Firma przecież narzuca model 50% pracy zdalnej, 50% pracy z firmy i dość mocno to kontrolują...

wwa

Cześć, jak pracuje się w księgowości w warszawie? Jakie możliwości awansu i jaka atmosfera? Jak góra, menadżer i team leaderzy?

@faktury faktury

Dokładnie nikogo nie obchodzi czy i jak coś zrobisz czy system działa czy nie działa trzeba się wyrabiać...... Najgorzej traktowane są osoby które mają własne zdanie firma takich zwalania

Ile to kosztuje? Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 7 dni.

Skansko ile kosztują takie pochlebne komentarze? Jakim trzeba być płytkim desperatem, żeby próbować ludziom taką ciemnotę wciskać?

Ania Nowy wpis

Firma promuje różnorodność i równość szans. Tutaj liczy się talent i zaangażowanie, niezależnie od płci, wieku, czy pochodzenia.

Julia Nowy wpis

Firma angażuje się w działania społeczne i ekologiczne, co daje pracownikom poczucie, że są częścią czegoś większego. To znacznie wzmacnia motywację do pracy i zaangażowanie.

Krzysiek Nowy wpis

To miejsce, gdzie każdy pomysł ma szansę na realizację. Kultura otwartej komunikacji sprawia, że każdy pracownik czuje się usłyszany i doceniony.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Skanska S.A. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Alicja

Firma dba o dobro swoich pracowników nie tylko w pracy, ale także poza nią. Dostęp do opieki zdrowotnej, programy wellness i bonusy motywacyjne to tylko niektóre z benefitów, które oferuje.

Dawid

Jedną z największych zalet pracy tutaj jest elastyczny grafik. Firma zdaje sobie sprawę z potrzeby równowagi między życiem prywatnym a zawodowym, dlatego oferuje różnorodne opcje pracy.

Zuzia

Firma stawia ogromny nacisk na rozwój swoich pracowników. Dostęp do szkoleń, kursów i mentorów sprawia, że każdy może stale podnosić swoje umiejętności i kwalifikacje.

Mateusz

Atmosfera w firmie jest niesamowita! Zespół jest jak jedna wielka rodzina, zawsze gotowa do wsparcia i współpracy. To miejsce, gdzie naprawdę chce się pracować.

Amelia

Praca w tej firmie to nie tylko stanowisko, to możliwość rozwijania się i realizacji swoich zawodowych celów. Tutaj docenia się innowacyjność i kreatywność każdego pracownika.

Zofia

@Zofia

Cześć Zosia, czy możesz rozwinąć swoją myśl? Chodzi o pracowników biurowych czy budowlanych?

@Zofia

Co masz na myśli przez ukrywanie się przed pracą i pracodawcą?

@Zofia

Nie tylko cieniom, ale ludziom którzy wiele hałasu wokół siebie robią, a widzę żadnej. Jest taka jedna Anna blondi od dwóch lat w firmie a nic, ani procesu, ani innej wiedzy fachowej, nic totalnie nic!, ale bryluje, a jak coś trzeba zrobić to wszystko ludzie za nią rąbią bo polecenie służbowe. Żadnej pomocy bo nic nie wie tylko człowiek sam musi wszystko załatwić, ale zasługi no to " Ja wszytko sama" Tylko czasem z innych zespołów pytają, co ta pani właściwie robi?

Waldi
@Marta

Takich pracownic bez znajomości procesów, bez fachowej wiedzy, bez wnoszenia merytoryki jest w tej firmie na pęczki. Dostają podwyżki za mało wymagającą pracę typu coś wkleić do komórki excela, zapisać, wysłać i uczestniczyć w godzinnym spotkaniu o pogodzie połączoną z promocją samej siebie. Rozmowy przez telefon muszą być głośne i pokazowe i to tyle. Żadnej wartości tacy pracownicy nie wnoszą. Najgorsze jest to, że ludzie kompetentni, mądrzy i pracowici muszą na to patrzeć i zaciskać zęby. Czy znajdzie się osoba, która zrobi porządek z takimi bumelantami w tej firmie?

xyz
@Waldi

Czy mógłbyś wskazać inicjały tych osób, które dostają podwyżki za nic?

@Waldi

Zależy jakie stanowisko. Jak ktoś ma być od Excela to będzie od Excela. Moim zdaniem jak ktoś im nie pasuje to powinni to przedstawić co jest nie tak z kimś i niech ta osoba popracuje nad sobą pod kątem tego na jakie braki mu zwrócono uwagę. Wtedy i atmosfera będzie lepsza. Tak się powinno zwalniać mówiąc co kto na do poprawy. Trzeba wziąć pod uwagę także to, że to szwedzka firma i inna mentalność. Nawet mimo to, iż na stanowiskach kierowniczych da Polacy. To my uczymy się od nich a nie oni od nas. To z zachodu przyszedł ten cały know how techniczny i organizacyjny i nie tylko odnośnie Zderzenie różnic w oczekiwaniach może powodować konflikty. Inne rzeczy mogą wynikać z braku doświadczenia ale to osoby na stanowiskach kierowniczych powinny chyba rozumieć. Trzeba także odrzucić polskie kombinatorstwo, kolesoistwo i kumoterstwo to wtedy może będzie lepiej. Duży wpływ na to jak jest ma także polska specyfika gospodarcza gdzie konkurencyjne podmioty stosują różne nie do końca dobrze praktyki gospodarcze. Zaniżanie kontraktów i innego rodzaju cięcie kosztów nie do końca legalnie ale to muszą zrozumieć ci desydenci z Wiejskiej. Na dłuższą metę taki model gospodarczy się nie sprawdzi. Granie w h... jest dobre ale na krótką metę. Gospodarka musi być inowacyjna a nie na zasadzie, że kto silniejszy ten lepszy, kto bardziej się rozpycha łokciami lub więcej kombinuje ten więcej zyskuje. Możnaby jeszcze wiele napisać.

Sylwia
@XYZ

Wystarczy zrobić listę tych pracowników, którzy pracują cięgle zdalnie i odpowiedzieć sobie na pytanie dlaczego ci pracownicy tak bardzo bronią tej pracy zdalnej. Czy jest ktoś kto FAKTYCZNIE kontroluje to co robią pracownicy zdalni w czasie pracy? Skanska lubi być oszukiwana biorąc wiarę tłumaczeniom pracowników zdalnych. Uwaga. (usunięte przez administratora)pracodawcy to nie model szwedzki ani polski.

@Sylwia

Czy jest możliwość pracy w Skanska S.A. na część etatu?

Czy jest możliwość pracy w Skanska S.A. na część etatu?

Katarzyna

Weź cały etat. U nas i tak się mało pracuje i wyjdzie jak na 1/4 etatu. Zapraszamy

Zaniepokojona
@Katarzyna

Mało pracuje? W którym dziale?

Romek
@Zaniepokojona

Przykładowo w dziale zakupów stali na Szwecję. Jesteś na pełnym etacie, a faktycznej pracy jak na 1/16

Lukrecja

Hejka. Czy w skanska na święta przysługuje jakaś premia ewentualnie są jakieś paczki? Organizuję się jakaś spotkanie dla pracowników?

PW
@Lukrecja

Paczki, a raczej koperty, to w ciągu roku na budowach się ogarnia. Ile weźmiesz, takie masz święta.

Olka

Czy ktoś byłby w stanie podpowiedzieć jaka atmosfera panuje w Poznaniu dziale Ofertowania? W jakich widelkach mniej więcej mieści się wynagrodzenie specjalisty ds. ofertowania? Mam kilkuletnie doświadczenie na budowie i doświadczenie w kosztorysowaniu. Będę bardzo wdzięczna za wszelkie informacje.

Drax
@Olka

W Skanska nie ma działu ofertowania. Oferują ludzie, ktorzy sa zdjęci z budowy.

@Drax

@Drax mylisz się. Od niedawna jest dział ofertowania na cały oddział Poznań-Wrocław. Dział jest nieduży i teraz jest powiększany o branżystów.

diks
@Olka

Dział oferowania w Poznaniu jest budowany od podstaw

@Olka

Atmosfera jak w całej branży, mało pracy a osób do niej chętnych wiele. Stąd taka a nie inną atmosfera. Jak ktoś jest dobry w tym co robi to nie powinno być problemu i pytanie o atmosferę moim zdaniem bezzasadne. Oni tam raczej potrzebują kogoś kto się zna na tym co robi.

Jaccek

Jak firma podchodzi do kandydatów, którzy są po wyrokach sądowych? Czy mają szansę?

@Jaccek

A jak może podchodzić i czemu nie mają mieć szansy?

Nie polecam

Zatroskany
@Nie polecam

Panie Dawidzie Nowxx Już kilka lat minęło od czasu zakończenia przez Pana pracy w Skanska, a Pan wciąż pluje jadem. Może zamiast bawić się w internetowego trolla, spędzi Pan czas z żoną, o której Pan pisze? Mam nadzieję, że żona Pana wspiera i terapia wkrótce przyniesie efekty. życzę dużo zdrowia, przede wszystkim psychicznego!

Ciekawski
@Zatroskany

Bardzo dobrze, niech on pisze. Chcemy wiedzieć.

@Zatroskany

Tak, jak było napisane. Tylko poniżanie i pomawianie. Szmeeeelc, jakich mało.

@Zatroskany

Co więcej, przesladowac to możecie siebie nawzajem i patrzeć sobie na rączki kto ile głabie na lewo. Od porządnych ludzi wara.

Podsłuchy i paranoje
@Ciekawski

Niech napisze jak się dostał do Skanska. Też chcemy wiedzieć

Klaudia N.

Hehehe nie mamy na was czasu. A jego noga nie powinna tam nawet stanąć, bo nie stać was na takich ludzi. Zamiast płacić, to woleliscie szukać pomówień dyskredytacji, co się dla Was skończyło, jak widać. Powodzenia w rozkradaniu firmy i ponizaniu ludzi.

@Podsłuchy i paranoje

Nie macie czego się czepiać? Hehehe szkoda czasu na was, dobrze, że poszliśmy stamtąd. Oboje na własnych warunkach, jeśli ktoś by chciał wiedzieć. Nie tak, jak Pan Sławomir R. którego wykopali, ani Pani borelioza, która co kilka miesięcy zamykala się na oddziale i wciągala psychotropy na korytarzach. Ani nie jak Pan Jureczek, który z Aszykiem wyprowadzal pieniądze, za co został podany do prokuratury przez Ostalczyka. Chcecie wiedzieć więcej, czy nadal macie czas na robienie z kogoś głupka, skoro wiecie, że ma rację, a was po prostu na takich ludzi nie stać. Zamiast płacić, wolicie szukać haków.

@Klaudia N.

Ale napisz jak się dostał

Klaudia N.

Jak większość z was hehehe np. Pani Ostalczyk, która rozlicza projekty męża, albo mąż Pani Elizki, hmmm? :) Wymyslcie coś innego i zacznijcie pracować tak jak on, "omijać hamulcowych" i będzie dobrze. Nie macie nic do zarzucenia i wymyslacie pierdoly, bo was nakryl i rozklepał. Może się samochodu czepniecie, że się dogadywal, jak mu to zarzucała pani chodzacy psychotrop borelioza??? Wy za to się boicie i żyjecie w strachu i slużalczej pracy dla kradziejow. Nie macie odwagi, to nie ma o czym rozmawiać. Kończę, bo szkoda słów na was i cennego czasu. Piszcie sobie co wam się podoba. Powodzenia.

Józek
@Klaudia N.

I jeszcze powiedz mężowi żeby skończył bo przecież też szkoda „jego cennego czasu na nas”

Karol
@Klaudia N.

Klaudia jak jesteś tak dobrze poinformowana to napisz co teraz Dawid robi. - czy znalazła się firma godna takiego fachowca? - a może własna firmę założył? - czy tez kolejny raz okazał się "zbyt dobry" dla firmy i szuka pracy?

Ty

A to brat w skanskiej pracuje czy pracował?

Z.dzich.u
@Nie polecam

Zuch chłopak! Poradził sobie ze wszystkim! Ja Gratuluję!!! Wy też pogratulujcie, dowartościujcie człowieka, może poczuje się przez to lepiej ...

do Zdzicha
@Z.dzich.u

spoko nic do niego nie ma mam poza tym że gada w kółko to samo jak stara baba także albo ma coś faktycznie z głową albo nie ma roboty i mu się nudzi to jest przecież młody chłop powinien zająć się swoim życiem i iść do przodu a on rozpamiętuje co mu się przydarzyło 5 lat temu do niczego dobrego go to nie zaprowadzi

@do Zdzicha

No dokładnie, zajmuje się swoim życiem, tylko ktoś z Was co.jakis czas do niego.nawiazuje, to się odgryzamy. Dacie nam spokój, to będzie korzyść dla każdego. Zresztą gdyby sarnowski zaczął tutaj pisać, to odpisywalibyscie tak samo, że głupi, lekarz itd, nie macie argumentów i taka jest prawda. A ten, kto ma rację, zawsze ma najgorzej. Zresztą to powie każdy, kto takie coś przeżył.

StanG
@Zatroskany

"Zatroskany", chyba losami Skanskiej, bo już chyba długo nie pociągniecie. Wiem co piszę, bo spędzilem w tej firmie długie lata i niestety nie mogę dać wam oceny pozytywnej.

Znajomy
@Podsłuchy i paranoje

Naxrał wam wszystkim na ŁBY i tak się dostał właśnie i tak samo działa teraz, gdyby ktoś chciał pytać co u niego.

Weronika
@Znajomy

Ale żeście zrobili magiel. Z zewnątrz to wygląda na potężną firmę, która wygrywa masę przetargów drogowych w PL, a tutaj jak na jarmarku w dzień targowy. Czy w ogóle jest szansa się dowiedzieć, ile zarabia inżynier budowy?

Hahahah
@Podsłuchy i paranoje

Nie ma innych argumentów? Do skanska nawet największy ułom może się dostać prosto z ulicy.

@Zatroskany

Moje zdrowie jest w porządku. To przez was, wy tępe chvje, ludzie popełniają samobójstwa, pija i ćpają. Nie przeze mnie.

JA
@Zatroskany

Za mój stan psychiczny wy odpowiecie w swoim czasie, więc ryje przy lamperiach radzę trzymać

JA
@Zatroskany

Panie Dawidzie Nowak. DAWIDZIE NOWAK, (usunięte przez administratora) nie umiesz pisać pełnych nazwisk? To, że jesteście matołami bez znajomości języków obcych, to wiem. Robolami z różnych stron kraju, też wiem. Ale, że nie umiecie napisać najprostszego nazwiska w Polsce po polsku, nie wiedziałem.

@Zatroskany

Najlepszą terapię ja wam zrobiłem, pucybuty.

Huehue

Psychopaci pierydoleni

Magdalena

Poszukuję pracy dla kierownika z doświadczeniem w branży wentylacji i klimatyzacji. Jedyny problem to jest to, że jest po wyroku sądowym. Czy ma szansę?

Zaniepokojone

Znowu zwolnienia? Co się dzieje? Dyrektorzy lecą jeden za drugim.

@Zaniepokojone

Skanska przechodzi teraz transformację, zmieniają system, część obowiązków odchodzi, więc i ludzi jest mniej potrzeba. Ale ludzie też odchodzą, bo jest tu (usunięte przez administratora) totalny. Nikt nic nie wie, wszystko jest wielką tajemnicą...

ABC
@XYZ

Transformację czy likwidację? - polegającą na powolnym wygaszaniu. Nie zamkną od razu z powodu dbałości o komfort psychiczny akcjonariuszy

wwa

nika
@wwa

hej, jest parę różnych zespołów w księgowości. Team leaderzy są fajni, atmosfera generalnie zależy od zespołu ale z tego co wiem też spoko. Jeśli chodzi o awans to średnio, można liczyć jedynie na podwyżki inflacyjne.

Pola
@nika

Jakich widełek finansowych można się spodziewać na stanowisku Księgowej ?

@wwa

Zależy gdzie trafisz, ale raczej na awans czy podwyżki nie ma co liczyć...

Irena

raczej czyli jest nadzieja? z księgowości jesteś i masz doświadczenie czy zasłyszane info? a jaką strukturę stanowiskową mają tam na dziale, po prostu nie ma na co awansować?

ikxy
@Irena

W księgowości od paru miesięcy jest niezły (usunięte przez administratora) Nie polecam

Xxx
@ikxy

A co dokładnie? Czy mogłabyś rozwinąć?

ikxy
@Xxx

Odkąd zmieniła się góra. Jest kompletna dezorganizacja, nikt nie wie co się dzieje i niewiadomo co mamy robić.

Xyz
@Irena

Nie ma za co awansować bo zadania są te same........ Poza tym tej firmy po prostu nie stać na awanse......... Łatwiej zatrudnić studenta który zrobi wszystko jak góra powie niż osobę która cokolwiek dla firmy by mogła znaczyć

Polon
@nika

Z tego co wiem to jest tam bardzo duża rotacja. Jest trochę osób co pracują od lat ale część też ucieka dość szybko. Dlaczego to już tylko oni wiedzą :)

faktury faktury
@nika

Obowiązków coraz więcej, a czasu tyle samo. Oficjalnie można mieć gorszy dzień, ale w praktyce to zaraz następnego dnia dostaje się maila z pretensjami od przełożonej. Trzeba się wyrabiać i koniec. Nadgodzin raczej się nie bierze. jedynie w tajemnicy przed przełożoną i za darmo można posiedzieć dluzej. Tak też niektórzy robią. Chociaz może u A. jest ok...

@faktury faktury

Zostaw merytoryczną opinię o Skanska S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Skanska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Skanska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 170.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Skanska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 152, z czego 25 to opinie pozytywne, 94 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Skanska S.A.
2.1/5 Na podstawie 1091 ocen.

Skanska S.A.