Opinie o BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Tychy

Zbyszek

Nie polecam, nie wypłacają premi, nie dotrzymują umów, nic nie jest jasne w sprawie wynagrodzenia,brak umów i ankesow na czas. Szkoda słów

Kiedy będą rozmowy na temat podwyżek itd

Jest oferta pracy na magazyn dla operatora wózka widłowego. Piszą ze jest transport pracowniczy. Chodzi o darmowy autobus dowożący do pracy. To w ramach benefitów czy coś potrącają z kasy?

Sonia
@Worker

Z Niepołomic również dojadę darmowym autobusem? Czy muszę coś dopłacać? W komentarzach pisano, że ponad połowę ceny biletu płaci pracownik... To jak to jest, bo już się pogubiłam.

Katt

Jak wyglada praca na stanowisku dysponent-magazynu ???????? Praca od pon do piatku ? Jak z wynagrodzeniem? Są swiadczenia typu wczasy pod gruszą, paczki dla dzieci, premie swiateczne itp?

Julek
@Uprzejmy

Co takiego obiecują, a później finalnie nie ma to miejsca? Bo napisałeś, że złote góry ale nie bardzo wiem o co w tym chodzi hehe. A z tym zerowym rozwojem to co nawet awansować wyżej nie można, jak ktoś przykładowo przez lata się wykazuje i stara?

Piszą o harmonogramie w ogłoszeniu na kierowce c+e a jak on się przedstawia, co ile się zjeżdża? Dajcie znać panowie, no bo mi coś zabrakło takich danych tutaj... Mało konkretów trochę, a mi zależy na (usunięte przez administratora) i to jak najszybciej.

Joki Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 31 dni.

Ktoś wypowie się na temat działu kolejowego? Jak warunki jak płaca?

Worker

Jest darmowy, nic nie potrącają, jest kilka linii w obrębie krakowa i poza

Ponad połowę ceny biletu płaci pracownik(ok.3/5) resztę dopłaca pracodawca.

Czy nie do końca taki darmowy. A inne benefity też są tylko dofinansowane przez firmę czy coś w całości opłacają?

Sonia Nowy wpis
@Worker

Użytkownicy czekają na odpowiedź 47 dni.

Czy BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ zatrudnia studentów?

Tychy
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tychy
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Michaśka

Trochę to niezrozumiałe, bo zarówno pracownik administracji z językiem angielskim, jak i pracownik administracji muszą znać język angielski w stopniu przynajmniej B1. Po co zatem dwa oddzielne ogłoszenia? Czy nie doszło do pomyłki i to drugie nie miało zawierać tego warunku?

Miła rekrutacja z Panią Magdaleną, cały stres znika

Kayro

Brałam udział w rekrutacji do firmy - nigdzie nie spotkałam się z tak profesjonalnym podejściem do kandydata. Na rozmowie kwalifikacyjnej nie czułam się jak przepytywany "petent", ale jak obdarzony zaufaniem partner w biznesie, którego nie tylko kompetencje, ale także osobowość są cenione i ważne. Chociaż nie udało mi się otrzymać tej posady, to z całą pewnością jeszcze spróbuję zgłosić tam swoją kandydaturę, jak tylko pojawi się interesujące mnie stanowisko. Podczas rozmowy otrzymałam informację, że firma bardzo szybko się rozwija i zatrudniane jest coraz więcej osób, więc mam nadzieję, że w przyszłości będę mogła jeszcze dołączyć do tej firmy.

@Kayro

Opowiesz coś więcej o tej rozmowie kwalifikacyjnej? Jak ona przebiegała? Poza tym, na czym ona polegała, że aż tak dobrze się tam czułaś? Myślę nad aplikacją, więc chętnie się dowiem, jak to wygląda.

Pracownicy

Czy rekrutując do pracy w Manie informujecie o 2 faktach mianowicie na każdy przestój zakładu A w roku są 2 oddajesz swoje urlopy agencja nie ma płacone przestoju oddajesz urlop , następna sprawa czy informujecie że za uszkodzenia np konstrukcji wewnątrz zostanie obciążone wasze ubezpieczenie oc samochodu ? Nie informujecie!!!! Mało tego pozbywacie się pracowników (rękami pseudo kierowników ) co mają odwagę się postawić!!!!

Ulka
@Pracownicy

To kiedy odbywają się te przestoje zakładu? I ile dni one trwają? A można wtedy wziąć bezpłatny urlop i nie oddawać dni wolnych? Mąż myśli nad zatrudnieniem, dlatego dopytuję.

Zapytanie

Rozmyslam o podjęciu pracy jako kierowca c+E. Interesuje mnie ile kierowcy zarabiają.

Zbyszek

@Zbyszek

A na jakim stanowisku pracowałeś?

Julia
@Zbyszek

Jakich kwestii, które są zawarte w umowie nie dotrzymują? Chodzi tylko o wynagrodzenia i premie, o których wspominasz? Czy jeszcze o coś innego? Poza tym, to ile trzeba czekać na tę umowę i aneks?

Kiedy będą rozmowy na temat podwyżek itd

Lary

Pracuję w tej Firmie od 2021, wypłaty na czas, nie ma problemu z urlopem, kierownik i koledzy ok

G.O.A.T

W tej firmie najgorszy pracownik wystarczy że zostanie dwa razy na nadgodziny i nagle staje się najlepszym pracownikiem. Dozór nagle zapomina o wszystkim,prawda chyzio?

@G.O.A.T

To chyba całkiem nieźle, że wystarczy zostać dłużej, żeby szef zmienił zdanie? Ale strzelam, że to ironiczny wpis, więc co dokładnie robi ten najgorszy pracownik, jak podpadł? I przy okazji- dużo tam tych nadgodzin macie?

Dzień dobry. Przez przypadek trafiłam na ofertę tej firmy, widziałam ze poszukują na operatora wózka. Rozglądamy się za czymś z mężem, jednak jest on już na emeryturze i zastanawiamy się czy takie osoby także są brane do firmy? Dodam, ze maz ma już doświadczenie w branży

Alicja

Czy na święta wypłacane są premie jeśli tak to w jakiej kwocie ?

Uprzejmy
@Katt

Jak masz pracę i te wszystkie benefity to nie pchaj się tu nic nie ma zero rozwoju. Obiecują złote góry a stan faktyczny jest taki że jest to jeden wielki (usunięte przez administratora) gdzie sami nie wiedzą do kogo nawet się odezwać upomnieć a już nie mowie czy coś załatwić bo jak zwykle leży po stronie pracodawcy że źle ci policzyli godziny itd wiecznie coś więc jak nie chcesz mi iść dodatkowych problemów to nie zmieniaj pracy.

@Uprzejmy

Jestem bez pracy, wiec chcialam spróbować. A pracujesz jako dysponent obecnie? Jakie sa zarobki miesiecznie na rękę bez sobot i np z 3 sobotami? I wysokosc tych premi swiatecznych i wakacyjnych?

Hary z Tybetu
@Uprzejmy

Socjal jest wypłacany na konto - to około 1800 pln net w dwóch transzach w roku. Z dodatkowych rzeczy masz medicover sport - ale za niego musisz sam zapłacić. Robota ok

Magda
@Katt

Praca od poniedziałku do soboty

Julek
@Uprzejmy

Czy pracodawca BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Kama

A za te robocze soboty to płacą zgodnie z kodeksem pracy więcej niż normalna stawka, czy preferują odebranie dnia wolnego? Podasz na ile godzin w sobotę trzeba przyjść?

Man niepolomice

Czemu pracownicy w Niepołomicach od kilku tygodni przychodzą do pracy bez jakiejkolwiek umowy ? Gdzie jest dział HR?

Agnieszka
@Man niepolomice

A to były jakieś duże przyjęcia, skoro nie mają jeszcze umowy? Zawsze takie problemy z jej uzyskaniem było, czy teraz coś się w firmie porobiło? Ty miałes umowe od początku?

Kk

Cześć, chce aplikować na stanowisko operator wózka widłowego na Sisteme na terenie Fiata. Proszę powiedzcie mi ile tak średnio na rękę jest wynagrodzenia? Wiem że są soboty itd.. proszę o odp..

Dariusz
@Kk

Już ktoś pisał że 4500 zł brutto wiec jak jesteś na umowie o prace to wychodzi 3398 zł netto . Plus soboty. Tylki ciekawe jaka wtedy jest stawka? Ile procent wyższa? Aplikowałeś już? Jak tak to napisz jak to wygląda z weekendami.

DUŚKA

Adamie,Wojtku i ty Darku.Te wasze nowe porządki którymi nas STRASZYCIE to nic innego jak (usunięte przez administratora),ale o tym to doskonale wiecie. Ja rozumiem że z góry was naciskają,ale waszym bezczelnym,aroganckim zachowaniem i brakiem jakiegokolwiek szacunku doprowadzicie w końcu do tragedii.Ludzie są juz tak naładowani negatywnie że to jest kwestia czasu kiedy czara goryczy się przeleje.Tak tak wiem panowie ze związków zawodowych mówili że jak nam się nie podoba to zawszę możemy "wziać swoją wędkę i iść nad inne jezioro" tylko tu nie o to chodzi żeby się zwalniać z peracy bo przełożony jest(usunięte przez administratora).Dzięki nam to wszystko się jakoś kręci a przełożeni traktują nas jak (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Tychy

• Jak się pracuje w BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 13 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ