Opinie o Fagor-Mastercook w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Fagor-Mastercook. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Fagor-Mastercook o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fagor-Mastercook w Wrocław

Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Czy Fagor-Mastercook organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Ile jest zmian w Fagor-Mastercook?

Sławek Nowy wpis

Hahaha! fagor to bankrut!

Arek

Witam. Po powrocie z Niemiec szukam nowych wyzwań zawodowych, wobec tego wszedłem na to forum. Podejrzewam, że odszukam rzetelne informacje o pracodawcach z okolic Wrocławia. Pomóżcie mi i dajcie znać jaka jest atmosfera pracy w firmie Fagor-Mastercook? Czy firma dba o pracowników? Czy są tanie obiady lub jakaś kantyna w której można zjeść? Pozdrawiam Arek

Dagmara
@Arek

Czołem Arku. Odpowiadając na Twoje pytanie nie będę skupiał się na negatywach. Raczej jest dobrze, z kasą też ok. Jeśli idzie o dofinansowane obiady pracownicze to zwracam uwagę na firmę Fortaco z Wrocławia. Zatrudnieni (wiem to od kuzyna, który jest tam zatrudniony) zamawiają codziennie posiłki przez apkę, a firma dopłaca im do każdego obiadu. Zawsze to lepsze rozwiązanie niż kantyna z kiełbasą i pierogami lub pielgrzymką do Żabki. Pozdrawiam. Dagmara.

Robert Nowy wpis
@Dagmara

Witam Pani Dagmaro. Szukając informacji o firmach znalazłem powyższy wątek i pomyślałem, że dodam kilka konkretnych informacji. Firma Fortaco, której nazwę Pani przytacza używa do organizacji posiłków systemu SmartLunch. Skąd o tym wiem? Wdrażałem to rozwiązanie jako doradca klienta. Żywienie pracowników jest coraz bardziej popularnym benefitem pracowniczym. Zwłaszcza, że koszt takiego benefitu nie jest zbyt wysoki. Pozdrawiam Robert

3erf

@M no mysle ze dziala tylko zastanwiam sie dlaczego nie ma od dluzszego czasu zandych nowych opinii/ komenatrzy tutaj na temat firmy nikt sie nie wypowiada..przeciez z cala pewnsocia ktos tu pracuje :-)

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Fagor-Mastercook? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.

czy na fagorze działa jeszcze produkcja pralek - zwłaszcza operatorzy wtryskarek?

Krycha

Nie mogę zrozumieć co się dzieje w naszym kraju,wszystko co dobrze prosperowało zostaje niszczone a ludzmi nikt się nie przejmuje,że mają rachunki do płacenia i dzieci do wykarmienia-co robi nasz kochany Rząd?Czy w końcu ten Rząd weźmie się do roboty?jak obiecywała Pani Premier,bo jak do tej pory to same obiecanki.

yu

Z tego co wiem to fagor istnieje do konca kwietnia a reszta na bruk, znisczyli zaklad....

prawix

Ja po ośmiu latach pracy tam, zarabiam obecnie 1500 zł, jeśli interesuje cię zarabianie jeszczę mniej to gratuluje ambicji i pozdrawiam :)

jo

cala załoga do zwolnienia, ciekawe czy otrzyma odprawy i po jakim czasie bosch zacznie przyjmować do pracy czy będą to miesiące czy też lata?

ARS

Jeśli ktoś chciałby zrealizować szkolenia zawodowe, dowolne i bezpłatnie, żeby potem znaleźć lepsza pracę jest taka firma w Legnicy, która może sfinansować takie szkolenie. Jest tam już sporo osób zwolnionych z Mastercook... szkoda ,że sama firma nie zapewniła takiego wsparcia

ARS

AGENCJA ROZWOJU SPOŁECZNEGO NA KOŚCIUSZKI 25 W LEGNICY , REALIZUJĄ PROJEKT UNIJNY I WSPIERAJĄ ZWOLNIONYCH LUDZI PŁACĄC IM ZA SZKOLENIA I INNE RZECZY. MAJĄ JESZCZE PEWNIE MIEJSCE NA SZKOLENIA, Z TEGO CO WIEM DO LUTEGO CHYBA SĄ TE SZKOLENIA CZY DO KWIETNIA. WYSTARCZY SIĘ DO NICH ZGŁOSIĆ, DAJA KASĘ NA SZKOLENIA I ZA UDZIAŁ JAKIES STYPENDIA

Witam - Poszukuje do pracy w UR pracowników z firmy Fagor Mastercook. W razie zainteresowania polecam kontakt na numer 536 868 789. pozdrawiam Piotr

topowy

(usunięte przez administratora) ludzie nic z tego zakładu nie będzie! SZUKAJCIE SOBIE INNEJ PRACY BO TEGO ZŁOMOWISKA NIKT NIE KUPI! od pół roku (usunięte przez administratora) o sprzedaży,terenia załatwiła zlecenie po to żeby sobie zarobiła i jej (usunięte przez administratora) ,żeby pospłacać dłużników itd i żebyśmy my mieli na odprawy i kopa w dupę dostaniemy w grudniu lub z początkiem stycznia ja czekam bo im odprawy nie popuszczę

@topowy

MALA
@ARS

JAKA TO FIRMA?

@MALA

?

Czy już wiadomo coś nt tego kto przejmie Fagora? AMICA? BOSCH? ...

ciekawy

co słychać w szerokim świecie mastercooka? Czy ktoś jest zorientowany?

viva
@ciekawy

Ztego co słyszałam to teraz na 1 zmiane pracuja...

ciekawy

To było do przewidzenia że będzie padaczka, przy takim kierownictwie nie ma się co dziwić.Generalicja da se radę a robole na bruk.

patriota

hiszpany wykończyły polski dobry zakład

lili

No to już po Fagorze...1200 osób na bruk;/

radziu

Firma leży i czyja to wina???? Wywalil bym tych wszystkich kierowników co się snują jak(usunięte przez administratora)po katach!! Jak wszystko walnie to oni sobie poradza a zwykli pracownicy na bruk!!!!!

były

Totalne nieporozumienie, nieludzkie normy (usunięte przez administratora) Mam dosyć szukam czego innego!

Zostaw merytoryczną opinię o Fagor-Mastercook - Wrocław

• Jak się pracuje w Fagor-Mastercook?

Zobacz opinie na temat firmy Fagor-Mastercook tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Fagor-Mastercook