Apator Powogaz SA

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Apator Powogaz SA

Aktualność
Witamy wszystkich użytkowników serwisu GoWork.pl poszukujących informacji o Apator Powogaz S.A.
Dziękujemy Wam za opinie i pytania pojawiające się na forum.

Chcemy być tutaj, by dostarczyć Wam rzetelnych informacji na temat naszej firmy, rozmawiać o Waszych doświadczeniach, poznawać Wasze opinie i wyciągać wnioski z Waszych uwag.

W Apator Powogaz każda informacja zwrotna jest ważna, dlatego dzięki dialogowi prowadzonemu z Wami możemy pracować nad doskonaleniem procesów przebiegających w naszej firmie.

Dołożymy wszelkich starań, by odpowiadać na Wasze komentarze i udzielać rzetelnych odpowiedzi na pojawiające się pytania.

Prosimy jednak pamiętać, że wypowiedzi na forum nie mogą obrażać kogokolwiek czy naruszać czyjejś godności. Godność jest dobrem osobistym chronionym przez prawo. Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem będą usuwane przez administratora.

Jeśli masz pytania, na które nie znalazłeś/znalazłaś odpowiedzi lub chciałbyś/chciałabyś coś wyjaśnić - napisz do nas: hr.powogaz@apator.com

Pozdrawiamy,

Zespół Apator Powogaz S.A.

edek

"Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem będą usuwane przez administratora." A komentarze zgodne z prawdą też?

@Dobra zmiana.

Wiedza i doświadczenie to kompetencje, które dla Apator Powogaz S.A. jako pracodawcy są bardzo ważne. Doceniamy je i doskonalimy. Dokładamy również starań, aby nasi pracownicy czuli się częścią tej organizacji. Zdarza się, że pomimo wielu podejmowanych przez pracodawcę działań, pracownik decyduje się na zmianę miejsca pracy. Każdy przypadek rezygnacji z pracy naszych długoletnich, doświadczonych pracowników jest dla nas ogromną stratą.

Dobra zmiana.

I następna osoba z bardzo długim stażem chce się zwolnić. Kiedy wreszcie kierownictwu i dyrekcji tej firmy otworzą się oczy. 28 lat w jednej firmie to bardzo długo, napewno posiada i wiedzę i doświadczenie, ehh szkoda gadać.

Jan

Nie próbowali cię zatrzymać proponując np. lepsze warunki? A jak tu z rotacją? Dużo osób doświadczonych jak ty odchodzi i na to miejsce biorą nowych czy raczej jest stabilnie pod tym względem?

@Ella

Dzień dobry, praktyką w naszej firmie jest prowadzenie rekrutacji dwutorowo tj. jako proces zewnętrzny, kiedy zapraszamy do rekrutacji kandydatów/kandydatki spoza organizacji oraz jako proces wewnętrzny do którego zapraszamy pracowników. Rekrutacja na stanowisko Mistrza jest prowadzona również w formie rekrutacji wewnętrznej. Każdy z pracowników/pracownic mógł zgłosić swoją kandydaturę i wziąć udział w rekrutacji. Ofertę zatrudnienia na stanowisko Mistrza dostanie osoba, która w największym stopniu spełnia wymagania, które są niezbędne na tym stanowisku.

Andżela Nowy wpis

Dzień dobry, tutaj w sekcji z ofertami jest napisane, że specjalista ds. zakupów byłby potrzebny, czy aktualny zespół na dziale rotuje czy raczej jest to po prostu rozwój? interesuje mnie stabilne zatrudnienie, po jakim czasie więc dostanę umowę na stałe?

Agnieszka

Witam chciałam zapytać co z serwisem na trzeciej zmianie. Dlatego pytam bo maszyny stoją do rana na awarii bo brak serwisu.

Nowy wpis

@Agnieszka

Dzień dobry, dziękujemy za zgłoszenie. Zachęcamy do skierowania tego pytania do przełożonego.

Agnieszka Nowy wpis
@Apator Powogaz SA

Przełożony ma to w (usunięte przez administratora) e

MH

cze, czy możecie mi wyjaśnić te rozbieżności w widełkach placowych u Testera Oprogramowania? Wczoraj jak pojawiła się oferta to wpisano w nią zakres od 4 500 do 7 750 zł. na jakich zasadach można wyciągać chociaż 7 000 zł?

Nowy wpis

@MH

Dzień dobry, Apator Powogaz S.A. nie prowadzi rekrutacji na stanowisko Testera Oprogramowania. Prosimy o sprawdzenie, która ze spółek poszukuje kandydatów na to stanowisko i skierowanie zapytania do tej właściwej.

Olinek

A jaki masz pomysł aby nie ginęły?

życzliwy

łatwo tylko narzekać, sama sobie pilnuj swojego jedzenia. skoro posiłki giną, to pewnie ludzie sobie podkradają

OV
@życzliwy

Temat tych posiłków widzę, że zrobił się dla niektórych dość istotny. Sugerujesz by ktoś sam ich pilnował ale czy w trakcie pracy ma się co do tego możliwość? Jest chwilka by podejść i samemu to załatwić? Nie wiem jak przerwy są tu organizowane

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Apator Powogaz SA? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko PRACOWNIK PRODUKCJI - WTRYSKIWACZ TWORZYW SZTUCZNYCH

Dzień dobry, dziękujemy za zgłoszenie. Wielokrotnie informowaliśmy pracowników, że pracodawca nie ma możliwości weryfikacji czy każdy pracownik odebrał swój posiłek (ograniczenia m.in prawne). W przypadku braku posiłku (nie został dostarczony) jest możliwość zgłoszenia tego faktu do działu obsługi klienta firmy dostarczającej posiłki.

Ona
@Apator Powogaz SA

Posiłki są dostarczone przez firmy dostarczające Tylko po dostarczeniu giną. Wszyscy o tym wiedzą a nikt z tym nic nie robi.

@Ona

Jeżeli ma Pani/Pan pomysł na rozwiązanie tego problemu, zapraszamy do Działu personalnego. To jest zdecydowanie lepsze miejsce na rozmowę na temat ginących posiłków.

DP
@Apator Powogaz SA

Czy tutaj chodzi o RODO? A gdyby podpisać jakieś pozwolenie na udostepnienie danych? Lub każdy z pracowników nadałby „nick” swojemu zamówieniu? Zastanawiam się także co zmieni kontakt z działem obsługi? zostałaby dostarczona kolejna porcja?

@DP

Dzień dobry, czy uważa Pan/Pani, że Gowork jest dobrym miejsce na tego typu rozważania? Jeżeli jest Pan/Pani zatrudniona w Apator Powogaz, zapraszamy do Działu Personalnego. Naprawdę jesteśmy otwarte na pomysły naszych pracowników :-)

Lena
@Apator Powogaz SA

Dział personalny nic nie potrafi pomóc załatwić. Ktos coś wczesniej napisal prosze o zamontowanie zegara przy czytniku odbijania kart zeby pracownik widzial o której odbija kartę zero odzewu. A jesli chodzi o posiłki brak słów.

DG
@Lena

Możliwe, że jest to jak na razie zbyt kosztowne do wdrożenia? Ciekawe kiedy w zasadzie było to praktycznie proponowane a nie tylko w postaci wpisów na forum. Do tego Działu Personalnego udać się trzeba indywidualnie czy może jednak Pracownicy mogą sporządzić sobie wspólne pismo?

QZ

Witam, pojawiło się jakiś czas temu zapytanie o to czy firma przyjmuje Polaków i zastanawia mnie przesłanka co do tego. oferty nie są przypadkiem wystawiane w tym języku z jakiejś przyczyny? chyba ze o konkretny dział mogło chodzić?

O

Na brygadzistu na mieszkaniuwku powiinno byc oficjalnu ogloszniu a nie bez kastingiu

VT

To ja praca teraz na tych montażach wygląda? jeszcze pod koniec grudnia napisano tutaj, że chyba poszła decyzja odnośnie powiększenia stawki do 4350 zł? czy to prawda? Jak dzień z pracy wygląda przy takich zarobkach? czy można napisać, że jest w miarę luźno? I co jakby ktoś chciał jednak mieć cos więcej?

Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w Apator Powogaz SA? Umieścili kilka ogłoszeń na GoWork.pl.

EC

Tez jak poprzednik widziałem ofertę dla osoby początkującej, mnie chodzi o młodszego inżyniera sprzedaży. zastanawiam się czemu w innych ofertach nie podają zbytnio wprost stawek a tu tak? (4200 - 5500) czy ktoś by omówił te różnice? i ogólnie to będą jeszcze podwyżki? ciekaw jestem czy szóstkę na spokojnie będzie się zarabiało?

Emplojer
@EC

Dziwne, Apator Powogaz jak większość firm nie podaje stawek. Czy ty pytasz o ogłoszenie z Apator powogaz?

HX
@Emplojer

A czemu nie podają tak w ogóle? teraz sam przejrzałem jak kolega wyżej i widzę, że montażysta ma wpisane 4570 zł, to stała kwota czy może dałoby rade normalnie ja negocjować? Stażyści zaczynają od minimalnej? Widzę parę takich ofert

Olena
@HX

Montażysta , monter 4570 buahaha powodzenia chyba po 20 latach pracy . 4000-4200 max.

Olena
@HX

Dostaniesz na start najniższą krajową nie ma opcji na 4500 brutto. Skoro ludzie pracują na podobnych stanowiskach za 4000-4200 po 10-15 lat

IA
@Olena

4,200 zł to był ma do teraz? co natomiast stanie się z nowym rokiem jak już każdemu będą musieli podnieść do tych 4,200 zł w kontekście ustawy? Będzie można wtedy liczyć na więcej? i co z innymi stanowiskami, na których już teraz zarabia się większe kwoty?

Olek
@IA

Podnieśli od nowego roku do 4350

Maciej

Widziałem, że firma poszukuje stażystę na stanowisko wsparcia technicznego IT. Może ktoś wie jak wygląda praca na tym stanowisku, jakie są dzienne obowiązki, wynagrodzenie oraz jak jest przeprowadzane szkolenie/wprowadzenie nowego pracownika? Z góry dziękuję za odpowiedź.

O

Bardzo interesuje mnie posada specjalisty ds. administracji od 1 października 2023 r. Jednocześnie widzę, że spis benefitów w stanowiskach oferowanych na stronie firmy (w tym to "moje") różni się od spisu w ofertach opublikowanych tutaj na portalu GW. Które są aktualne i "najświeższe"? Specjaliście przysługuje dofinansowanie posiłków i dojazdów? Tego w ogłoszeniu na www nie ma.

@O

Wszyscy mają dofinansowanie do posiłków i do dojazdów, co prawda do dojazdów może trochę zawieść, ale jest.

Oleo
@Adalbert89

Dofinansowanie do posiłków to dużo powiedziane bo co można kupić za posiłek w obecnych czasach za 5 zł. No ale jest.

SQ
@Oleo

A o co chodzi z tym zawodzeniem względem dojazdów? Posiłki tez mnie interesują bardziej jednak ich potencjalny skład i czy warto byłaby się na nie decydować także bez dofinansowania? Co do samych benefitów ciekawi mnie tez to czy co roku są aktualizowane?

Adalbert89

Dlaczego na stanowisko trenera na dziale ultradźwięków, nie było ogłoszenia wewnętrznego?

Jadźka
@Adalbert89

Z miesiąc od opinii minął a ja nawet takiego ogłoszenia, o którym piszesz nie widzę. Czy to oznacza, że ktoś już został zatrudniony? mnie akurat inna praca interesowała, ale z perspektywy tego stanowiska jak mogła wyglądać rozmowa? I czy osoby z firmy tez kandydowały?

Alex

Trochę widziałem tu narzekania na atmosferę, mimo to zainteresowała mnie oferta z ich strony na młodszego montera. Tam jest trochę lepiej pod tym względem? Czytam tam, że dają realne możliwości rozwoju, to nie tylko slogan? Bo fajnie byłoby móc awansować w przyszłości i przy okazji też trochę większą pensję zgarnąć. Praca jest zmianowa, a czy również w weekendy? Można się dogadać co do grafiku czy jest z góry narzucony?

Mary

Ja mimo wszystko zaryzykuje pytanie, czy to nie będzie także zależne od stanowiska? mnie interesuje obecnie obszar logistyki. Wiem, że zakupowiec jest teraz potrzebny na Grunwaldzką. Jakich zarobków można się spodziewać? Wyksztalcenie kierunkowe wyższe posiadam, doświadczenia zawodowego w danym obszarze jeszcze nie. Jakie wiec zarobki mogą zostać zaproponowane i po jakim czasie można spodziewać się pierwszych podwyżek?

Jakie warunki pracy są w Apator Powogaz SA? Czy jest szatnia i/lub stołówka pracownicza? Czy organizowany jest dojazd do pracy dla osoby pracującej na stanowisku Brygadzista?

Adalbert89

Brygadziści zaczynają pracę o tych samych porach co pracownicy na produkcji. więc jest w danych godzinach dojazd pracowniczy.

Felix

Wiecie co mnie najbardziej boli? To że przyjdzie na hale taki dyrektor, technolog, inżynier lub jakiś informatyk Podejdzie na Twoje stanowisko zacznie się rozglądać i mimo że stoisz obok niego 50cm to nie potrafi ci powiedzieć dzień dobry! Ja nie mówię że każdy taki jest, ale jest kilka takich "ubytków" którzy nie mają za grosz kultury osobistej i mają się za jakieś mega gwiazdy! A gdy trzeba coś zrobić to nawet nie wiedzą gdzie co wsypać do maszyny ???????? To jest żenujące Pracuje w tej firmie parę lat i od jakiegoś czasu mam bardzo mocne wrażenie że im więcej wiem, umiem tym bardziej jestem dla nich nikim! Niestety ale ja się już tam nie czuje dobrze i zamierzam odejść Jeśli dalej tak będą robić to będą trącić dobrych pracowników

ktoś

co z tworzywami w firmie, czy tam ktoś pracuje ???? nadal jest dział tworzyw ???? pozdrowienia

Jaki jest wkład kierownictwa Apator Powogaz SA w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Dzień dobry, aktualnie nie mamy zamieszczonego żadnego ogłoszenia o pracę na stanowisko pracownika produkcji. Prosimy o nie wprowadzanie czytających w błąd.

Ukr.

Firma pracuje na trzy zmiany Serwis działa na dwie. Maszyny na nocnych zmianach stoją z braku serwisu dobre tak trzymać.

@Ukr.

Dzień dobry, potwierdzamy, nie mamy zasobów utrzymania ruchu obecnie na trzeciej zmianie produkcyjnej. Wiemy, że docelowo jest to konieczne, zwłaszcza, kiedy dodatkowo zakres prac rozszerzył się o utrzymanie magazynu automatycznego. Rozumiemy ważność i w sytuacji zapełnienia planami produkcyjnymi dla 100% mocy produkcyjnych dla trzeciej zmiany, będzie to konieczne. Przypominamy jednocześnie, że odpowiedzi na powyższy temat można uzyskać pytając odpowiednie osoby w organizacji. Na niniejszym forum raczej nikt w szczegółach i z uzasadnieniami tej odpowiedzi nie udzieli.

Zostaw merytoryczną opinię o Apator Powogaz SA - Poznań

• Jak się pracuje w Apator Powogaz SA?

Zobacz opinie na temat firmy Apator Powogaz SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 95.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Apator Powogaz SA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 10 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Apator Powogaz SA