Opinie o STARS-IMPRESARIAT w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy STARS-IMPRESARIAT. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie STARS-IMPRESARIAT o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STARS-IMPRESARIAT w Warszawa

Krzysztof

Witam wszystkich. Podobnie jak większość ludzi skuszony reklamą, że można zmienić swój zawód, grać w filmach, zaistnieć, kilka lat temu pojechałem z Łodzi na casting do Stars Impresariat. Dostałem rolę po dwóch tygodniach od rejestracji tzn rozbudowany epizod w znanym serialu ale musiałem pojechać raz jeszcze na casting a później na plan. Zapłacili mi wtedy za to 200 złotych. Proponowali też statystowanie za 50 złotych a ponieważ nie jestem w tym temacie leszczem więc powiem jak to wygląda w innych agencjach, za epizod w filmie 300-900 złotych, w reklamie 500-1800 złotych. Natomiast statystowanie w innych agencjach w filmie 100-200 złotych, w reklamie 150-250 złotych i to bardzo często za kilka godzin, choć czasami jest cały dzień plus oczywiście śniadanie, obiad i kolacja jak dłużej są zdjęcia plus kawa napoje, herbata, mineralna do bólu, czego w Stars Impresariat nie było. Pieniądze wypłacali do 25 każdego następnego miesiąca, wykonałem dla nich dwa zlecenia i te pieniądze przychodziły zawsze dzień przed upływem terminu. Od ludzi z branży wiem, że Stars bierze np za epizod tysiąc złotych, a tobie płacą 200 złotych, tak to wygląda. Ty po prostu masz się cieszyć, że w ogóle zagrałeś i traktować to jako zabawę :) Od tamtego czasu wziąłem udział w ponad 50 produkcjach, więc wiem o czym piszę. Odradzam !

Hej Krzysztof , A jaka agencje polecasz? Pozdrawiam, Kasia

Równy rok temu w sieci wisiało ogłoszenie dla specjalisty ds. obsady, teraz jest też w tym temacie coś wolnego? Napisane było, że trzeba być odpornym na stres, tylko co to konkretnie oznacza? Doświadczenie 5-letnie będzie wystarczające?

M

Byłem dwa razy na planie, za pierwszym razie było całkiem okej. Byłem tylko na jedną scenę, więc te 3-4 godziny oczekiwania na scenę nie bolały. Natomiast drugi plan był totalną porażką. Od rana do późnych godzin wieczornych siedziałem i oglądałem, jak kręcone są sceny. Nagle uznali, że scena, którą miałem grać o 10, jest przesunięta na sam koniec. Z plusów jest to, że dali w miarę zjadliwy obiad. Wypłata? Cóż, za 150zł to można co najwyżej traktować to jako fun i sprawdzenie samego siebie. Jako jednorazowy skok - spoko, fajnie. Ale to jest max.

@M

czyli w zasadzie nie robić tego dla kasy a jako hobby? mimo wszystko możesz to sobie wpisać gdzieś do cv w przypadku kariery tego typu? warto?

Zawodowy aktor Nowy wpis
@Karolina

Nie możesz wpisać statystowania do resume aktorskiego ze względu na to, że żaden reżyser czy producent, czy inny casting director nie jest w stanie ocenić Twoich zdolności aktorskich…

Rafał Nowy wpis

Wiecie, skąd w tej firmie takie zapotrzebowanie na statystów, że jest kilka czynnych ogłoszeń? Jak z wywiązywaniem się tej firmy z zobowiązań i z płaceniem za statystowanie? W jednym z ogłoszeń zaznaczają, że do zaproponowania mają umowę o dzieło, i że nie wymagają doświadczenia.

Krzysztof

Zuzia
@Krzysztof

A mógłbyś polecić jakieś sprawdzone agencje?

asia
@Krzysztof

Hej, czy możesz polecic dobra agencje, w której brałeś udział.

Wiesi
@asia

Agencja (usunięte przez administratora) nie płaci za statystowanie.Po 10 latach niestatystowania dostałam SMS z propozycja statystowania.Zrobiłam to do filmu Smarzowskiego. Miało być płacone po statystowaniu.Był wielki bałagan., żadne organizacji, przepędzano nas jak stado krów od osoby do osoby. Ponieważ szłam jeszcze do PRACY NIE UCZESTNICZYŁAM W TYM FINANSOWYM BOJU. W drugim dniu kolejki podobne, jak za czasów PRL-u.Minęło półtora miesiąca i nie mogę odzyskać 120 zł.

Amma
@Krzysztof

Dzisiaj moja córka była na castingu w STARS-ie. Krzysztofie, czy możesz nam doradzić odnośnie dobrych agencji? Córka bardzo zapaliła się do grania w filmach. Jeśli tu nie można reklamować agencji, to zapraszam na priv. Mój facebook Amma Kandel. Pozdrawiam

Marylka
@Wiesi

Zgadzam sie z P. Wiesią. Ja wogole nie dostałam pieniędzy za statystowanie, na planie byłam od godz 7. do 17.30. Nie mogłam czekać dłużej, bo szlam do pracy.

Agnieszka Kuc
@Krzysztof

Witam, Krzysztofie, czy możesz nam polecić dobre agencje? Córka bardzo zapaliła się do grania w reklamach i filmach. Jeśli tu nie można reklamować agencji, to zapraszam na priv. Mój facebook Agnieszka Kuc, pozdrawiam

WPodb
@Krzysztof

Dzien Dobry Czy mógłby Pan polecić mi dobre agencje? Skoro nie można tu promować agencji - Wiktoria Podboraczyńska - mój facebook.

Mira
@Krzysztof

Ale po co trzeba podawac numer pesel?

Mag
@Krzysztof

Możesz podpowiedzieć które agencje polecasz?

Kobieta

Witam Może Pan polecić inne agencje? Dziękuję

Renata
@Kobieta

A jakiego typu agencje dokładnie poszukujesz? Może ja coś będę umiała podpowiedzieć.

Kobieta
@Renata

W tym temacie jestem laikiem. Chcę spróbować jako statysta albo do reklamy, trudno teraz powiedzieć, jest duża konkurencja... Na pewno dla osób w średnim wieku i zależy mi aby nie trafić do nieuczciwych. Dziękuję

Szczecinianie
@Krzysztof

Czytaj opinię od Szczecinianie z 2022 :-)

@Kobieta

Hej, nie widzę, żeby tutaj ktoś Ci polecił ale może gdzieś znalazłaś jakieś fajne info, o którejś? Dasz znać?

Nina 45
@Krzysztof

Witam ja zagrałam w 3 produkcjach jako amatorka ale tak jak piszesz stawki były b niewielkie jaka agencje polecasz odpisz apisulakotek@gmail.com będę wdzięczna

Kasia Nowy wpis

Hej Krzysztof , A jaka agencje polecasz? Pozdrawiam, Kasia

logo firmy Pracownik ds. windykacji nalezności
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.

Chciałabym podjąć się pracy jako statystka. Orientujecie się, ile godzin zazwyczaj spędza się na planie, będąc na tym stanowisku? I jak z wynagrodzeniem na ten moment? Płacą jakąś kwotę za cały dzień, czy za każdą godzinę? Czekam na odpowiedź, zanim złożę cv :p

Czy umowa jest logiczna? Dostałam rolę ale nie wiem czy sie zdecydować. Jeszcze nic nie podpisałam

Alina

UWAGA! Jeśli jesteś osobą niepełnoletnią i zamierzasz pracować tam pierwszy raz (jako statysta) nie podpisuj umowy! Umowa ta jest jakąś masakrą. Dosłownie sprzedajesz swój głos i wizerunek na 5 lat i nie masz prawa do choćby wydania z siebie dźwięku, jeśli znajdzie się ten dźwięk w telewizji pod groźbą odszkodowania. Do tego podpisując zgadzasz się na udostępnianie, korygowanie, przerabianie swojego wizerunku, co oznacza, że mogą umieścić twoją twarz na stronie pornograficznej, a ty nie możesz się sprzeciwić. Umowa ta zawiera również parę innych bardzo ciekawych poleceń. Nie wiem jak to wygląda jeśli jest się osobą pełnoletnią lub gra się bardziej znaczącą rolę niż statysta, ale prawdopodobnie również bardzo źle. Moje sugestie dla STARS-IMPRESARIAT: Należałoby skorygować umowę dla osób niepełnoletnich (statystów) aby nie była groźniejsza od cyrografu.

@Alina

Jeksi można to proszę o szybką odp. Właśnie dostałam rolę w serialu i muszę podpisać umowę (jestem nie letnia) czy na prawdę są takie problemy? Chciałbym w lipcu zgłosić się do top model ale jeksi nie bede mogła to chyba nie podpisze. Kasa tak pół na pół, niby dla mnie dużo ale za 28h pracy, czyli stawka godzinowa wychodzi niska

Wiktoria

Cześć, jest to ogłoszenie na statystów i piszą, że stale szukają. A można wiedzieć, ile godzin trzeba siedzieć na takim planie filmowym? Myślicie, że to może potrwać cały dzień?

Jessvyx

przychodząc na casting dostaje sie umowe czy tam bylo zawarte ze nie mozna brac udzialu w innych produkcjach tylko w TVN? Bo mam mozliwosc zagrania w filmie, ale z innej firmy, ktory nie bedzie na TVN tylko w kinach. Jak to wyglada z zerwaniem umowy?

Wojciech MA
@Jessvyx

Samo wzięcie udziału w castingu nie obliguje do podpisywania żadnych umów. Ja nic nie podpisywałem. Być może podpisujesz, jak dostaniesz angaż. Trzeba tylko podpisać RODO i tego typu rzeczy

@Wojciech MA

Czyli Tobie castingu nie udało się przejść? :(

Michał Je

Polecam STARS. Współpracuję z nimi od prawie 6 lat i zawsze mi płacili na czas. Co prawda jeden raz miałem nieprzyjemną sytuację, kiedy to Pani zadzwoniła do mnie i zaproponowała rolę, po czym nagle zaczęła stwierdziła, że ja to ta osoba, która umówiła się już 2 razy i jej nie przyszła. Niestety Pani mnie z kimś pomyliła, bo nigdy nie występowałem w serialu, o którym była mowa. Jednak jako człowiek ceniący słowność i uczciwość wystawiam pozytywną opinię, gdyż agencja zawsze płaciła mi w terminie, co w tej branży jest wręcz rzadkością.

@Michał Je

Naprawdę w tej branży płacenie w termin jest rzadkością? Dlaczego? A przed nimi z iloma tego typu firmami współpracowałeś?

Szczecinianie
@Michał Je

Szczecinianie :-)

Pełen profesjonalizm, przemiła atmosfera na planie, doskonały pełny catering, Opiekun grupy statystów rewelacja, świetne stroje dobrane przez utalentowanych stylistów, profesjonalna charakteryzacja, wszystko na spokojnie i z uśmiechem :-) wystarczająca ilość i długość przerw. Po prostu super extra.

Marciii

Czy ktoś miał problem z wypłata? Ponieważ czekam już ponad miesiąc i z nikim nie mogę się skontaktować

Gogo
@Marciii

Owszem. Nie wypłacili mnie i żonie a więc dwum osobom za cały dzień statystowania. Oczywiście wszelkie próby skontaktowania się - nieskuteczne. (usunięte przez administratora)

Iza
@Gogo

Z tego co wiem, to w Starsie płacą na planie po zakończeniu dnia zdjęciowego, albo kiedy już statyści są po robocie i mogą się rozejść. Wyszliście z planu bez pieniędzy? Ciekawa jestem, co Wam powiedzieli.

Stellar_Guard
@Iza

Zle wiesz. Placa do 25 dnia następnego miesiąca kalendarzowego... Dramat! Znam osobe z produkcji, z technicznych. Z tego co Stats daje, to jest jakaś 1/5 tego co placi produkcja. Rozumiem koszty "naciagaczy" biura itp, ale bez przesady! Rola w Gliniarzach, gdzie kazano mi wlasne ubrania wziac (gdzie kostiumolog jest???) I jeszcze pozwolić na, mówiąc kolokwialnie rzucenie mnie na glebę jest zenujaca... Stars odradzam KAZDEMU!!! I jeszcze platnosc... do 25 następnego miesiąca, a sami biora pieniądze 7 dni po nagraniu...

Paulina

Jakiś czas temu znalazłam na lokalnej grupie od pracy ofertę pracy jako statysta do filmu. Postanowiłam się zgłosić i między innymi miałam wysłać swoje zdjęcie i podstawowe dane. Odpowiedź o tym, że zostałam wybrana dostałam już następnego dnia. Finalnie nie jestem do końca zadowolona z pracy dla tej firmy i tego jak przebiegało wszystko od wyboru strojów, aż do finału kręcenia scen. Na charakteryzacje mieliśmy przyjechać na godzinę 8 rano. Przy liczbie statystów prawie 100, wszystko potrwało może z 2 godziny, bo jak się okazało kilkoro z nich nie miało dobranych strojów, pomimo tego, że przymiarki były dzień wcześniej i można było umówić się na pasującą godzinę. Podczas oczekiwania mieliśmy prowiant kanapki i butelki z wodą. Po za tym siedzenie i czekanie. Na plan pojechaliśmy na około godziny 12 i tak naprawdę do 16 czekaliśmy na naszą kolej. W między czasie dostaliśmy znowu te same kanapki i ciepły posiłek zupę pomidorową, chodź to bardziej przypominało wodę z pomidorami, po której na dodatek było mi nie dobrze. Mieliśmy stały dostęp do wody i ciepłej herbaty i kawy. Drugie danie nam nie przysługiwało. Jako, że graliśmy wiernych w czasie oczekiwania ktoś z produkcji przyszedł do nas, by nauczyć nas jakieś pieśni kościelnej. Po wejściu na plan mieliśmy zagrać sceny, które w filmie stanowiły by max 10 min. Początkowo mówiono, że na 20 wrócimy, a wszystko przeciągnęło się do 21. Ciągle były jakieś problemy, część statystów wypowiadała złe kwestie, lub takie, które nie pasowały do epoki, w której rozgrywał się film. Nie pomagał sprzęt ukazywany, który psuł się, lub reżyserowi, któremu co chwila coś nie pasowało i pomimo mówienia, że scena się udała mieliśmy zagrać wszystko od nowa. Jako, że główne sceny działy się jesienią, każde z nas było poubierane w jesienne płaszcze, swetry, chusty i marynarki z swetrami, a przy upale 30 stopni to było nie lada wyzwanie wytrzymać. A w wszystko było kręcone w wiejskich klimatach. Do tego dochodziły nie wygodne buty i cały czas na nogach, że w końcu kilka Pań chodziło na boso. Sama organizacja czasu względem nas statystów była tragiczna, straciliśmy prawie cały dzień na samo czekanie. Kilkanaście osób wprost mówiło, że nie musi udawać złego, bo już są i, że gdyby wiedzieli, że tak będzie nie zgłosili się. Po powrocie z planu pieniądze zostały nas od razu wypłacone. Kilka dni po planie dostał sms z propozycją spotkania online z jedną z reżyserek z firmy. Chodziło, o rejestracje na ich stronie i figurowanie jako statysta. Z tego co się dowiedziałam, nie każdy dostał taką propozycję. Dla młodej osoby takiej jak ja, to mogło być fajne przeżycie, zobaczyć kręcenie filmu od "kuchni".

Iza

Stars stale szuka nowych twarzy na portalach ogłoszeniowych, potem zapraszają do siebie na zdjęcia do bazy, pomiary ciała i wypełnienie formularzy: https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/szukamy-nowych-twarzy,lento.pl35fd58cb031d486f6ec9ec4121b9c447,warszawa Mnie zaś interesuje stała praca w tej agencji w roli agenta, nie statystowanie czy epizody. Ktoś coś? Będę wdzięczna za kilka słów o warunkach pracy.

Elżbieta

Mam bardzo dobre doświadczenia ze Stars-Impresariat. Dobra komunikacja, warunki finansowe zadowalające i doskonała opieka podczas produkcji. Polecam - rozrywka, przygoda i nowe doświadczenia. Elżbieta

Dariusz
@Elżbieta

Najważniejsze to dobre doświadczenia. Miło mi wiedzieć, że polecasz tego pracodawcę. Wspomniałaś o zadowalających warunkach finansowych, dlatego może wyjaśnisz mi ile dokładnie można tam zarobić?

Avanti5@wp.pl
@Elżbieta

Pani Elu jak tam można się dostać? Pozdrawiam Krzysztof

Zofia11
@Avanti5@wp.pl

Wystarczy wyslac zgloszenie przez ich stronke z checia wziecia udzialu w castingu stacjonarnym. Oni na maila odsylaja zaproszenie oraz umawiaja Ciebie na dany dzien oraz godzine. Ja dzisiaj bylam i wszystko przebieglo super!

Małgorzata
@Zofia11

A był pani w Warszawie czy Krakowie? Ja właśnie jadę na Casting do Warszawy do Stars impresariat i nie wiem czego się spodziewać

@Małgorzata

I jak, była pani na castingu? Mogłaby pani opowiedzieć jak było? Bo też się wybieram.

@Zofia11

I jak taki casting stacjonarny przebiega w Stars-Impresariacie? Czy jest on prowadzony na luzie czy jest trochę stresująco? Jak trzeba się na nim wykazać? :D Po jakim czasie dowiedziałaś się o wyniku castingu?

Wojtek

Czy firma płaci odsetki jeśli nie zapłaci na czas ?

Ulka

Świetna firma to cisza na forum, szkoda ponieważ interesuje mnie taka praca i myślałam że dowiem się coś.

Bax
@Ulka

Współpracujemy z nimi już prawie rok, „młody” załapał się do szkoły, zaczęło się od castingu (i tu plus dla nich,żadnych kosztów, potem badania, lekarz medycyny pracy, psycholog itd, drugi plus, za wszystko zwracają). Pierwsze nagranie to statystowanie, kasa raczej symboliczna, 12 godzin na planie, ale warunki Ok, catering, opieka itd., wrażenia małolata super ;). Drugi wyjazd na statystowanie skończył się 2 planówką (ktoś nie dojechał) a po nagraniu propozycją stałej roli, teraz średnio raz w miesiącu mamy nagranie, lepsza kasa, zwrot za dojazd i hotel. Może to nie są jakieś „kokosy” ale małolat ma fan, ja odpoczynek od żony (hotel tylko dla 1 opiekuna), wszyscy są zadowoleni. Umowa to umowa, klauzule brzmią groźnie ale nigdy nie było problemów z ich strony, dzwonią, pytają wcześniej czy termin nam odpowiada, nawet potrafią odpuścić próbę jeśli nie jest zaraz przed nagraniem żeby nie dojeżdżać (mówię o sobie, mamy 150 km do Krk). Reasumując nie mam do nich zastrzeżeń, jeśli komuś się wydaje mało płacą itp, itd No to droga wolna, zawsze można zdawać na filmówkę ;)

Waldek
@Bax

Nikomu się nie wydaje, że mało płacą, wszyscy, to doskonale wiedzą ! Jak naturszczyk , to można płacić grosze ? Jasne, że nie tyle co aktorowi po szkole, ale bez przesady. Ja swojego czasu (bo teraz już tym się nie zajmuję) za epizody w Łodzi dostawałem od 300 do nawet 800 złotych, a tutaj płacą za epizod 200 złotych i masz się cieszyć. Nie wspomnę już o statystowaniu, 70 złotych za 12 godzin ! To nawet dzisiaj nie wychodzi minimalna stawka godzinowa !!!

anemilet
@Waldek

mam pytanie, która agencja dawała panu tyle pieniędzy, czy mieści się w Łodzi?

ANTEK
@Bax

BAX JAK CHCESZ ODPOCZĄĆ OD ŻONY , TO SIĘ Z NIĄ ROZWIEDŹ. A TAK NAWIASEM MOWIĄC . NIKT NORMALNY NIE TRZYMA ZWIERZĄT DOMU TYLKO NA PODWÓRKU.

Angelika
@Waldek

Moja córka w styczniu za 4 godz . Pon.2 godz , we wtorek 2 godz zarobiła za 6 scen 420zl .Nie jest to dużo . Nie oszukujemy się za serial ale ja bym 420zl w 4 godz raczej nie zarobiła w swojej pracy . Chodź czekam już ponad miesiąc na pieniądze to myślę ,że jak dla dzieci to wynagrodzenie akurat. Pozdrawiam

Czy za wzięcie udziału w filmie/reklamie/serialu się płaci?

Pytanko

Cześć! Jak to wygląda z PITami w tej firmie? Mamy marzec, a tu PITów brak. Pozdrawiam.

Marie
@Pytanko

Ja rok temu, bedąc statystą usłyszałam że nie wysylają pitów na małe kwoty. Ale to zalezy chyba od stanowiska

Marie

Pojechałem tam w sumie zobaczyć z czym to się je- mieliśmy być na 7.30, przyjechałam z koleżanką wcześniej, nie dało się dodzwonić do nikogo kto by się nami zajmował, ten sam problwm miały jeszcze 2 osoby ktore również czekały na kogoś kto nami pokieruje. To trwało 1,5 godizny. Później poszliśmy na plan, prace trwały do 20, jednak wg mnie większość czasu to było bezsensowne siedzenie-np. Zaczeli od nagrywania scen jak np. Główny bohater sie wypowiada. Na tym tez sie skończyło, 2 godziny przed końcem też bezsensownie siedzieliśmy, chociaż już nie byliśmy potrzebni. Nie miła atmosfera. Za całe te siedzenie dostałam mniej niz 50 zł....nie warto.

Zostaw merytoryczną opinię o STARS-IMPRESARIAT - Warszawa

• Jak się pracuje w STARS-IMPRESARIAT?

Zobacz opinie na temat firmy STARS-IMPRESARIAT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STARS-IMPRESARIAT?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy STARS-IMPRESARIAT?

Kandydaci do pracy w STARS-IMPRESARIAT napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

STARS-IMPRESARIAT
2.7/5 Na podstawie 26 ocen.
  • Józefa 26
    31-056 Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042