Opinie o pl.oriflame.com - Oriflame Poland Sp. z o. o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Oriflame Products Poland Sp. z o.o. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Oriflame Products Poland Sp. z o.o o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Oriflame Products Poland Sp. z o.o w Warszawa

podwyżka

PENSJE ZA STYCZEŃ NALICZONE BEZ PODWYŻEK A DECYZJE MIAŁY ZAPAŚĆ DO KOŃCA STYCZNIA, KTOŚ TU KŁAMAŁ, WIECIE KTO...?????

J.
@podwyżka

Oj tak szczera prawda ale i tak są tacy co ganiają że jedynkę dostanie niech stawia dwie jedynki to mu ułamki wyjdą i na zieloną trawkę pójdzie.

Zombie.

Fajna była ta firma, taka nowoczesna. Udało wam się po śmierci Jonasa i zwolnieniu Magnusa rozwalić firmę z kilkudziesięcio letnim stażem. Brawo wy. Ponoć był wykonany telefon do ex pracownika Janka Ś aby wystrugał patyk na zamnięcie firmy.

@prawda

Podkreślasz, że te wspomniane ciecia nie występują na wszystkich pracownikach? Odniesiesz się do tego tematu nieco szerzej? Które stanowiska są bezpiecznie i dlaczego? trudno jest się teraz na nie dostać skoro kryzys jest sugerowany? Jaka perspektywa na kolejny rok?

Czemu pomadki nie można użyć? Jaki jest argument? są jakieś inne zasady o których jeszcze warto w zapasie już wiedzieć? Widziałam już że odradzono komuś składanie aplikacji. tylko teraz nie wiem czy o tego plannera konkretnie chodziło czy ogólnie? Nie mam doświadczenia, czy są tu stanowiska dla takich kandydatów?

@a to ciekawe

I do jakiego stopnia jest ona w zasadzie zmniejszana? Ciekawi mnie też to jaki argument został przy tym podany? Budżet jest uszczuplony?

@Ciekawa

Pomadek używać nie można mamy to w procedurach gmp. Natomiast z tym zatrudnieniem to narazie sytuacja firmy nie pozwala na zatrudnienia nowych osób teraz nie przedłużają umów. Wymyślają niestworzone rzeczy za co by zabrać nagrodę kwartalna i nawet 6 dni zwolnienia lekarskiego na kwartał jest do tego dobrą wymówka więc ludzie przychodzą chorzy w obawie że nie dostaną nagrody. Atmosfera jest napięta coraz bardziej więc nie polecam pracy tu nikomu.

Wiki
@@Ciekawa

Zastanawiam się czy odnośnie tej wspominanej choroby jest to mówione wprost? ze ludzie przychodzą w gorszym stanie? Ciekawi mnie komentarz od strony Pracodawcy. czy jest przy tym nadzieja na zmiany na lepsze, skoro ludzie twardo trzymają się swoich miejsc pracy?

a to ciekawe
@Wiki

...kto tak się trzyma stołków skoro jest tak dużo odejść....premia miała być zmiejszana po chorobie dłuższej niż 5 dni a w ostatniej zabrali nawet za 2-3....tak im wierzyć....

@a to ciekawe

Czy Oriflame Products Poland Sp. z o.o organizuje staże dla studentów?

ha ha

do którego działu przychodzi student? konkretnie. Bo jak nie napiszesz to znaczy musisz sama zdzwonić do firmy i się doszkolić

Zzz Nowy wpis
@ha ha

Inżynieria produkcji .chodzi z kierownikami ,przegląda proceduru itd. Nie było pytania o konkretne stanowisko i konkretny dział. A więc student na starz przychodzi

no no Nowy wpis
@Zzz

aż go pójdę zobaczyć bo jak pracuję naście lat to tam nie widziałam studenta...na produkcji powiadasz...student, może bezpłatne praktyki miesięczne a nie staż, bo to różnica....

Ostatnie opinie skończyły się na temacie jakiejś trawki? A aplikował może ktoś z was na to stanowisko global distribution junior planner? Myślę o nim tak wstępnie, mam jeszcze parę dni by aplikować. przede wszystkim jakie są zarobki i czy polecacie zatrudnienie?

Junior około 7-8k brutto zarobki.

i czy to adekwatne? Nie znam specyfiki pracy na tym stanowisku, dopiero opcje przeglądam, jak potem wygląda kwestia awansów? I jakie obowiązki wtedy dochodzą?

Niesmaczona

Nam pracownikom nic nie wolno ale liderki na EDT mogą wnosić jedzenie na halę i napoje jeżeli wszyscy mają się dostosować do procedur to wszyscy.Pracownikom za głupoty stawia się 1.Jeszvze powinno być skasowane picie kawy na EDT w pokoju u liderek stołówka jest od tego.

Analityk

Ogólnie były 3 etapy. Pierwszy etap - przemiła rozmowa z Panią z działu HR plus test z Excela (poziom testu - średnio-zaawansowany). Kolejny etap - rozmowa z Paniami (Manager), które odpowiedzialne były za zespół, do którego aplikowałam. Jedna z Pań - miałam wrażenie, że bardziej konkretna i kompetentna niż Pani z wyższego szczebla. Usłyszałam pytanie od Pani z wyższego szczebla - "co poradziłabym osobie, która dowiedziała się, że w ostatniej chwili ma przygotować prezentację w Power Point i bardzo się denerwuje?" Moim zdaniem, pytanie kompletnie oderwane od rzeczywistości, no chyba, że nie widzę, ukrytego dna od strony psychologicznej. Miał być jeszcze kolejny etap - z Prezesem - w którym już nie uczestniczyłam. Panie z etapu drugiego obiecały odpowiedź w ciągu 2 tygodni. Niestety, tak się nie stało. Po trzech tygodniach, napisałam maila grzecznościowego do Pani z pytaniem o efekt rekrutacji, który został totalnie zignorowany. Byłam regularną klientką Oriflame - jednak, ich podejście po rozmowie pokazuje niejako podejście do klientów. Może Panie Managerki - każdego dnia walczące o wyznaczony target - powinny poszerzyć trochę swoją wiedzę na temat profesjonalnego przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych.

Standardowe pytania - dlaczego chcesz dla nas pracować, pytania o doświadczenie zawodowe, itp

logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Leszno

@podwyżka

Jak to bez podwyżek... ja już mam z podwyżką , pytałem kolegów i TEŻ!

Y
@Z

Pewnie podwyżka z Nowego ładu od Kaczora a nie Szwedów ;)

@Y

Naprawde spodziewaliscie sie czegokolwiek? Pani grzybowa nie zalatwila? Hr watpliwej jakosci nie dal????

Xxx
@podwyżka

Decyzja do konca marca jak co rok. Z wyrownaniem od stycznia

@Xxx

Decyzja do końca marca jak co rok prawisz...nigdy tak nie było..( jeśli już to z pensją lutową).A jak nawet to skąd to wiesz? Napisał coś dyrektor , wspaniały Hr czy związki zawodowe? Myślisz ,że ludzie są głusi i nikt nie slyszał ,że decyzje będą do końca styczna?

Rock
@podwyżka

Pensje za luty dostajemy w marcu a nie w lutym. Zazwyczaj podwyżki były wypłacane w marcu z wyrównaniem. W jednym tylko roku było inaczej

@Rock

wyraźnie napisałam, z pensją lutową. A wyżej ktoś napisał decyzja do końca marca, czyli ewntualne wyrównanie by było dopiero w kwietniu z pensją marcową, co nie zmienia faktu,że decyzje miały być do końca styczna, ludzie nie są głusi i każdy chce wiedzieć ile zarabia w styczniu 22 a nie kwietniu 22. W związku z nowym ładem każdy taką dycyzję powinien znać jak najweśniej bo byc może wskoczy w średnie uposażenie i byc może nie chce korzystać z ulgi, ps. pracujesz tyle lat to nie wiesz czemu trwa takie przeciąganie decyzji...dziwne.To co opowiem , bo podwyżki będą wielkości premii covidowej czyli ze 150 zł i wiele osób jak to zobaczy to już od lutego by odeszło a tak przerobią jeszcze pół roku.

@podwyżka

Wszyscy wiecznie narzekają że pensja mała , podwyżka mała, tylko ciekawe dlaczego Ci co najgłośniej krzyczą że mało , pracują po 15-20 lat , albo sami nie pojada do kierownika po podwyżkę?. Takie gadanie jest co roku a nawet co kwartał jak się zbliza premia. Gadka, gadka ale zero reakcji. Na forum najłatwiej napisać bo jest się anonimowym, ale jak jest zebranie to nikt się nie odezwie albo sam nie pójdzie po podwyżkę. Jak się komuś nie po doba to po co tu pracuje??? Jeśli jest tak źle to na Ceres świat się kończy..........

Z

Zgadza się, na cetes świat się nie kończy i śmieszy mnie narzekanie że jeszcze podwyżek nie ma a każdy wie że zawsze są w marcu. Ale trochę racji w tym jest bo rynek się zmienił, pracy wszędzie jest duży, tutaj tylko coraz więcej roboty, coraz większe wymagania przy coraz gorszych komponentach, barierze językowej i coraz mniejszym szacunku do pracownika. Wszystko drożeje w zatrważają tępię więc ludzie chcą wiedzieć na czym stoją, ile będą zarabiać i czy naprawdę po tych 15-20 latach nie czas na zmianę. A naprawdę jest na co.

no tak

dziwne to co piszesz, przecież jest tyle odejść z Cetes ze względu na płace, właśnie pracowników z dłuższym stażem i z tego co wiem rozmawiali z przełożonymi o pieniądzach nie raz i nie dwa, sama słyszałąm od ,że jak nie dostanę podwyżki to odchodzę bo ile można zarabić mniej niż w dyskoncie/, jedni gadają a drudzy się zwalniają i to w dużych ilościach, zobacz ile jest ogłoszeń o pracę w cetes na pracuj i olx

@Z

jeszcze raz napiszę, decyzja miała być podjęta do końca stycznia chyba ,że ktoś robi ze swojej gęby cholewę i plecie trzy po trzy do pracowników, po drugie ze względu na nowy ład, praCownik powinien wiedzieć jak najwcześniej ile zarabia,żeby mógł podjąć decyzję jak chce być rozliczany TO JEST PROSTE JAK KONSTRUKCJA CEPA.

Wirus

Ci co pracują po 10-15-20 lat są przez tak zwane zasiedzenie.Ale jak w końcu ci ludzie się(usunięte przez administratora) to wtedy może Kondzio i spółka zastanowią się że chyba warto walczyć o tych z ogromnym doświadczeniem a nie o ukraińców grosza nie wartych ale zarabiających tyle co ci z doswiadczeniem. Pytanie tylko co musi się stać aby w końcu coś trafiło do tych zakutych łbów.

Lolek
@Wirus

Słaby wpis, żałosny, skoro Ukrainiec zarabia tyle co ty to chyba ty jesteś grosza nie wart że nie potrafisz we własnym kraju się odnaleźć. Jeśli nie pasuje ci płacą to się zwolnij a nie płacz na forum jak (usunięte przez administratora)

Zrzeszeni
@Wirus

Jak to co pracownicy muszą się zjednoczyć a nie tylko mówić a tu każdy tylko narzeka i mówi nic z tym nie robiąc że strachu

no i co panie xxx
@Xxx

No i pan napisze panie xxx? jak tam podwyżka jak co rok w marcu?

dks
@no i co panie xxx

O właśnie, świetne pytanie. Jak tam nasze roczne podwyżki? A premia roczna????

to jasne
@dks

u Baksztrooma na koncie i jego rodzinki

Klient
@podwyżka

Ja mam pytanie z innej beczki ,jak macie jakieś wyjazdy na przykład do Szczyrku na dwa,trzy dni czy opłaca to wasza firma czy sami z waszej kieszeni?

na Bahama
@Klient

tak, jeżdzimy na Bahama i firma nam zwraca

J.

Zombie.

Klaudia
@Zombie.

Bo zamiast doprowadzać firmę do ruiny podnosząc ceny kosmetyków, powinni o połowę tańsze wystawić w katalogu i połowę konsultantów i ich piramidy finansowe zlikwidować wtedy zakład by funkcjonował, lub też całkiem obniżyć cenę i wprowadzić kosmetyki na cały świat na półki sklepowe zamiast utrzymywać beznadziejnych konsultantów.

@Zombie.

Następna kwestia dosyć ważna po co płacić za magazyn zewnętrzny logwin który zajmuje się wysyłka do klientów skoro można by to robić u nas w fabryce koszta tańsze transportu oraz dużo więcej pracy by było w fabryce, no ale zarząd jakoś za biorka tego nie widzi a wystarczy pomyśleć nad cięciem kosztów ale nie pracowników tylko firm zewnetrznych i pośredników.

prawda
@Kkk

zauważ ,że ciecia kosztów to tylko na pracownikach ale nie wszystkich, zobacz, kryzys a na pracuj.pl ogłoszenia ....gdzie? fatalny zarząd firmy, ot co

@prawda

Kkk

Mam pytanie czemu tylko osoby z produkcji czy to z magazynu czy z procesu są tylko kontrolowani przez ochronę na zawartość alkoholu a pracowników z biura...

Anka
@Kkk

Tak w sumie to od kiedy są prowadzone te kontrole? Doszło kiedyś do jakiegoś incydentu i dlatego są praktykowane? I co z bieżącymi standardami BHP w takiej sytuacji? Jest cokolwiek odświeżane czy może od lat stale te same normy występują?

Vika

Sprawdziłam tańsze rzeczy typu żel pod prysznic (miał pachnieć miodem i nawilżać, nie pachniał i wysuszał), mydło bez zapachu zostawiał tą szorstką warstwe co najgorzsze mydła i żel do twarzy który zapychał pory, dosłownie nic się nie sprawdziło, więc jak mam zaufać droższym opcją było to dwa lata temu, dostałam wiadomość, że są nowe produkty i czy chce sprawdzić, wypisałam wniosek i dostałam telefon i tak jedna dziewczyna była miła, a druga zadzwoniła nastepnego dnia, nie umiejąc przyjąć krytyki, filmiki wysyłane są flegmatyczne i nudne i to moje zdanie stwerdziła że obie dziewczyny mają inny styl, nie dla mnie i mam do tego prawo, tak samo powiedziałam, że nic nie zamówie aż do momentu dostania próbek i przetestowania, bo nic mi się nie sprawdziło to usłyszałam "rozumiem że używałaś 1000 produktów" przepraszam bardzo? Nie musze jeśli mi się coś nie sprawdza przestaje ufać tej firmie jest to logiczne i nie musze użyć całego asortymentu, żeby wypowiedzieć swoje zdanie, Jestem szczerą osobą i nie bede udawać, że coś mi się podoba, bo z tego względu zrezygnowałam. Jako jakiś dodatkowy przychód może i okej, ale to tyle.

Oriflame Products Poland Sp. z o.o w Warszawa szuka pracownika na stanowisko Copywriter. Brałeś udział w tym procesie? Napisz, jak on wygląda. Twoja opinia może pomóc innym użytkownikom.

Łucja

Czy to przenośnia czy faktycznie określasz warunki, które mogły występować w otoczeniu pracy? I czy tego typu zjawiska były zgłaszane? W zasadzie do kogo się idzie w takich sprawach?

Klaudia
@Łucja

Witam was serdecznie od piątku staw na terenie firmy zaczął wydzielać dziwny zapach , oraz ryby zaczynają się dusić i pływać po wierzchu w ogromnej ilości, nawet kaczek nie ma, czy ktoś coś z tym zrobi?

Kolo

Potwierdzam komentarz nt. wymiany całego zespołu menadżerskiego na Rosjan. Zaraz po wybuchu wojny Oriflame zrobiło dużo szumu na social mediach jakoby wycofało się z Rosji i wspierało Ukrainę - wszystko to mija się z właściwą sytuacją. Prawda jest taka, że Rosja zawsze była największym rynkiem Oriflame i firma teraz robi wszystko, żeby ich ratować. Sprzedaż tam odbywa się normalnie - jedyne, co się zmieniło, to przeniesienie produkcji kolorówki z Rosji bo po prostu nie było już możliwości sprowadzania stamtąd towaru. W ramach ratowania rosyjskiego biura do Warszawy "ściągnięto" rosyjskich pracowników i połączono ich działy z lokalnymi. Jak to wygląda w praktyce? Ponieważ formalnie nie można zatrudniać Rosjan w Polsce, pracują oni od siebie z kraju. Wszystkie decyzje podejmowane są tam, Polacy są jedynie "słupami" aby formalnie wprowadzać ich pomysły i projekty na terytorium EU. Spotkania on-line odbywają się po rosyjsku, jedynie łaskawie menadżerstwo przestawia się na angielski kiedy chcą coś bezpośrednio od ciebie. Pieniądze w Oriflame są ŚMIESZNE, a i poprosisz o 300 zł netto podwyżki i nie ma opcji, natomiast ściąganie Rosjan na okazjonalne wizytacje w biurze nie jest żadnym problemem finansowym, choć ich podróże trwają często 48h przez które są dla swoich "podwładnych" tutaj niedostępni (bo przecież trzeba organizować przelot przez Turcję czy Serbię). Efekt jest taki, że nie ma żadnej komunikacji pomiędzy różnymi szczeblami, Polacy nic nie wiedzą o tym co dzieje się w firmie, a i dostają najgorsze projekty, których ani Rosjanom, ani Szwedom nie chce się robić. Nie zrozumcie mnie źle, przed połączeniem Polski z CISem pieniądze i warunki pracy też były kiepskie (kiedy już zaczniecie robić nadgodziny nigdy ich nie skończycie) ale przynajmniej projekty były ciekawe i stanowiły kreatywne wyzwanie. Teraz już nic z tego nie zostało. Omijajcie szerokim łukiem!!!

do Kola
@Kolo

kolo , ty piszesz nie o tej firmie...jak ty nie wiesz o jakiej firmie piszesz to chcesz 300 zł podwyżki....????? to forum fabryki, zwanej teraz Cetes...

już to rozumiem
@do Kola

chodzi Ci o Oriflame Poland...to dystrybutor kosmetyków Oriflame, i tej firmy zapewne dotyczy wpis...co nie zmienia faktu,ze to inna firma bo w fabryce nie ma żadnego ruska

Witam czy są do Państwa przyjęcia na produkcję dla kobiet na stałe czy tylko przez agencję?

Zzz

Agencja a potem możliwość na stałe

@Zzz

Witam czy przy tego typu oferowanej możliwości jest szansa na zmianę warunków pracy? Można zarobić więcej? Cokolwiek podlega negocjacji?

Natalia

Mam pytanie do firmy Oriflame: Dlaczego została zmieniona receptura produktu "Miodzik" - naturalny i o tym Firma nie informowała ? Firma pisała przed wprowadzeniem produktu, że zmieni się tylko opakowanie - zostanie słoiczek powiększony w celu lepszego użytkowania produktu. Jednak jak zamówiłam ten produkt to na pewno nie jest to ten sam Miodzik i ta sama receptura produktu. Nowy Tender care naturalny nie posiada zapachu miodu tylko jest odczuwalny zapach chemii , nie jest on tak dobrze przyjmowany przez usta jak poprzednia wersja Miodziku. Nie wiem jaki miała cel w tym firma Oriflame, ale na pewno przez to że zmieniła recepturę tego produkuj straci dużo klientów. Produkt jest oszukany i już nie jest taki dobry jak był. Chciałabym otrzymać odpowiedź na mój komentarz ale nie wiem czy to w ogóle możliwe ... Pozdrawiam

do Natali
@Natalia

na goworku pytasz? przecież ten portal jest od czegoś innego niż od receptur. Zapytaj na fejsbuku albo bezpośrednio w formie, maile sa ogólno dostepne

@Natalia

Chcesz znać prawdę ? Receptura i składniki te same tylko w innej formie związane do nas przyjeżdża towar od producenta do nas ma 10 palet towaru a do Avonu to samo więc to ten sam produkt jest i z tych samych składników pozdrawiam serdecznie ludzi twierdząc że to co innego.

ktos111

Mam pytanie do firmy. Dlaczego do firmy są przyjmowane na stałe tylko panie z Ukrainy a Polki nie są.

@ktos111

A w jaki sposób można potwierdzić to spostrzeżenie? Jak proporcje tutaj ze względu na narodowość rozkładają się wśród kobiet? Ile ich w sumie się zatrudnia?

Ktoś

Pozdrawiam Panie które nie mają co robić tylko zajmują się plotkami. Lepiej niech zajmą się pracą a nie czymś życiem. Panie nie które to mają miny jak by zdech im kot. Nie które Panie to chyba ta praca męczy. Bo narzekają aby na innych jak pracują a nie widzą siebie jak one pracują.

...
@Ktoś

Jeśli pracujesz jak piszesz to nie dziwne ,że mają z Ciebie bekę. A to ,że ciocia załatwi robotę to nie znaczy ,że każdy będzie Ci nadskakiwał.

@Ktoś

Przepraszam a o co konkretnie chodzi Ci?

@..

Chodzi mi o zmianę A. Każdy się interesuje co u kogo się dzieje i plotkują Ci za plecami że ten ma dziecko z tym że u tego jest tak.

Ktoś
@Ktoś

Chodzi o to Własne Panie z której byłam z tej samej Agencji pracy chodziły i skarżyły do stałych Pań że źle pracuje i plotkowały na mnie i za to już nie pracuje.

Jamywy
@Ktoś

No niestety tak tutaj jest.... męczy nie praca,ale układy jednej pani z drugą,ich miny i zachowanie w stosunku do innych osób jest przerazajacy i te płoty....a osoby na poziomie ,uczciwe i pomocne są właśnie obgadywane....te teksty o ich dzieciach,mężach ,partnerach czy życiu, wyglądzie nie powinna mieć miejsca ani tolerowana....... No ale cóż "Twoja postawa i stosunek do ludzi świadczy o Tobie."..ale to nie poziom tych pań....to dla nich za trudne pojęcie.. Pozdrawiam serdecznie wszystkich" na poziomie.."..czyli bardzo maleńką grupkę....w tym dużym zespole....chociaż zespołem tego nazwać nie można.... jeszcze chwilę i trzeba znikać stąd bo to bezsens tkwić w tym dalej PS... Dobre porównanie z tym kotem.... chociaż szkoda kota????

@Ktoś

Prawda te DWIE PANIE notorycznie krytykują pracowników agencyjnych i stałych ciągłe wyśmiewanie się i krytykowanie innych to przejaw (usunięte przez administratora)

@1234

do teraz tak jest? pisali to w czerwcu to w firmie nikt tematu nie poruszył już szerzej? chyba, że większość jednak tych wątków nawet nie czyta.. góra przegląda może?

Zarząd
@Łucja

sprawa ciąży i plotek z tym związanych będzie omawiana podczas posiedzenia Zarządu Oriflame.Poprosimy o wyjaśnienia kto kiedy i z kim zaciążył.

Juri
@Ktoś

To niech Cię dadzą na EDT. Tam jest jeszcze większą (usunięte przez administratora) byłam tam. Siedzą, narzekają że linie coraz bardziej przyspieszają, one takie biedne premii nie dostaną. A same siedzą i wymyślają aby mechanik maszynę zatrzymał. Wyzywają się między sobą, ta ślepa, ta wykrzywiona, ta ze wsi. Cyrk na kółkach

@Zarząd

Nie rozumiem chyba... w sensie co to za różnica i czemu to was tak obchodzi? to nawet nie wpływa na warunki zatrudnienia, więc czemu każdy się tu sobą nie zajmie? praca wobec tego jest lekka, że można na czymś innym się skupiać? jak w praktyce wygląda?

Ola

Niech się ktoś zainteresuje dlaczego do biurze ściągani są Rosjanie. Właśnie nastąpiła fala wymian i ściągają z Rosji ludzi. Teraz garstka Polaków i Ukraińców którzy tam pracują bada zarządzać Rosjanie. Zresztą Rosjanie są ściągani nie tylko na menadżerskie stanowiska ale też i specjaliści ci generuje wymianę obecnych osób. Kto wydaje pozwolenie na pracę Rosjanom w obecnej sytuacji?

Hej szukam super pracy.Kiedyś tu trochę pracowałam przez agencje.Jestem ciekawa jaka teraz jest atmoswera.,jak jest pensia i czy dużo pracuje osób z zachodu.I czy są przyjęcia na stałe.Bo szukam pracy Dzięki za odpowiedź

X

Z zachodu to chyba o Sochaczewie myślisz ,chyba że chodzi tobie o pracowników że wschodu a to już zmienia ses pytania .

obudźcie się

pracowałem w Ori 12 lat a teraz pracuję w Lid...l, i mam prawie po 3 latach pensję dużo większą niz po 12 w Ori. Ludziska obudźcie się, pensja w Warszawie na poziomie firmy pod Łowiczem

@obudźcie się

I to właśnie ze względu na wynagrodzenie zdecydowałeś się zmienić pracę? Na jakim stanowisku pracowałeś? To nie było żadnych podwyżek/dodatków, że w Lidlu pensja jest wyższa?

ziemniak

Jak mogliście zjeść wszystkie ziemniaki? Do roboty a nie jeść obiad przed nadgodzinami. Jak wam nie wstyd. Dyrektor.

Darek
@ziemniak

bo były takie smaczne .... z koperkiem ....

Johnny

Firma Ori działa na zasadzie piramidy finansowej. To jedna wielka ściema. Kosmetyki marnej jakości można kupić wiele taniej np. w rosm...

jasko
@Johnny

nie kłam, nie można kupić w rosmanie

@jasko

to chyba jednak nie wpływa jakoś szczególnie na pracę przy nich? chyba, że tu o jakieś aspekty marketingowe teraz chodzi. jako kto przy nich pracujesz i jak praca jest zorganizowana przy tym?

Zostaw merytoryczną opinię o Oriflame Products Poland Sp. z o.o - Warszawa

• Jak się pracuje w Oriflame Products Poland Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Oriflame Products Poland Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 105.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Oriflame Products Poland Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 96, z czego 9 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 54 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Oriflame Products Poland Sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w Oriflame Products Poland Sp. z o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Oriflame Products Poland Sp. z o.o