Opinie o Delima (Stokrotka Sp. z o.o.) w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Stokrotka Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Stokrotka Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stokrotka Sp. z o.o. w Lublin

Monia

Kiedy przelewają na karte na Wielkanoc w tym roku ?? ktoś coś wie?? Wielkanoc 9 kwietnia

@Monia

Z tego co kojarzę to w połowie miesiąca przed świętami ale mogę się mylic

Bronisław
@MalaMi

Ile tego będzie w tym roku? To znaczy kasy? Każdy zatrudniony dostaje taką kartę czy trzeba być już po okresie próbnym?

@Bronisław

Wiecie już coś kiedy będą doładowania ?

@Bronisław

Nie odpowiem na to pytanie,ponieważ nie wiem jak to jest w tej sytuacji...z tego co kojarzę trzeba być minimum 3miesiace zatrudnionym

@MalaMi

Ja słyszałam że na dniach mają doładować, ciekawe na jaką kwotę

@Kwiatek

Do końca marca mają być do 400 zależy kto jaka ma sytuacje

Kiedy będą zasilone karty na święta

Zebra

Fit profit info masz na tablicy a koszt zależy od zarobków

Xyz

Najgorsza furma w jakiej oracowalam, (usunięte przez administratora)zastepca robi.za kasjera ,magazyniera i wiele innych dno totalne omijac

Żenujący! Kpina w biały dzień! Pani rekruterka zadzwoniła z pytaniem aplikowałem na takie a takie stanowisko, czy w dalszym ciągu jestem zainteresowany pracą, umówiła się na kolejny dzień i konkretną godzinę. Odbyły się dwie rozmowy, w tym z przyszłym szefem. Przedstawione zostały warunki zatrudnienia itd itp. Odp za dwa tyg. Odpowiedz była za miesiąc ale warunki zatrudnienia zupełnie inne niż te przedstawiane na rozmowie. Na rozmowie ściema jak to u nas dobrze a jak przychodzi co do czego to kpina z ludzi. Zmarnowany tylko czas. Ofertę odrzuciłem bo w aktualnym miejscu dostałem lepsze warunki. Stokrotka oczekiwania ma z kosmosu ale płaci najniższa, ściemniają o premii ale nie dodają kiedy ma być ona wypłacona (po okresie próbnym, po pol roku, od widzimi się szefa albo wcale) i oczywiście nie dodają ze ta premia to 100 zł brutto, Kpina z ludzi i tyle!!!!

Kpina!!!

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik Działu Utrzymania Ruchu
Ogorzelice
Modular System Sp. z o.o.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Częstochowa
Wulkan S.A.
logo firmy Stażysta w Dziale Obsługi Klienta
Albéa Poland Sp. z o.o.
Iza

Cześć, pracuje ktoś z was (lub pracował) na stanowisku zastępcy kierownika? Co myślicie o stanowisku i ogólnie pracy w tym miejscu? Niżej ktoś pisał o obgadywaniu pracowników ze strony przełożonych, jeśli to prawda to mega słabe zachowanie:/ Chciałabym aplikować, może ktoś pomoże mi w podjęciu decyzji i napisze swoje doświadczenia związane z pracą w firmie? I jak tam stoją sprawy z wynagrodzeniem?

Gosia
@Iza

Nie aplikuj. Szkoda nerwów, wypłata niewiele wyższa niż szeregowego pracownika, wymagań tysiąc, codzienne awantury od regionalnych, wieczny foch od pracowników, którzy uważają, że to nasza wina, że jest ich za mało. Nie polecam. Ja się uwolniłam i, mimo że na razie nie mam pracy, to czuję, że odżyłam. Stokrotka jest przytłaczająca, pracownik tam jest tylko numerem, jak w pewnym obozie w zamierzchłych czasach. To jest praca dla osób, które naprawdę już nie mają wyjścia i muszą coś robić, żeby przeżyć. Większość osób, jak tylko poczuje możliwość zmiany to ucieka.

...
@Gosia

A czy trudno jest ogarnąć biuro itd?

Gosia
@...

Jeżeli pytasz o zamówienia, faktury, wz itd. to nie ma z tym większego problemu, o ile znajdziesz na to czas. W moim sklepie, jak miałam poranną zmianę udawało mi się dostać do biura dopiero po skończeniu pracy. I to też był jeden z głównych powodów, że powiedziałam dość. Nie dość, że ludzi zawsze mało, rozłóż dostawy, zrób zwroty, wykładaj pieczywo, z doskoku na ladę mięsną, odbieraj telefony jak RKS dzwoni z pretensjami to nawet ci nie pozwolą wpisać tej dodatkowej godziny dziennie, którą zostajesz, żeby wszystko wklepać. Jeżeli nie masz noża na gardle trzymaj się od tej firmy z daleka. Co prawda zrobisz co zechcesz, jednak ostrzegam.

Uprzejmy klient

Czy ktoś kojarzy sklep w Jacentowie ??? ,,Pani Kierownik,, jest zarozumiała, arogancka i bez kultury osobistej. Każdego klienta i pracownika potrafi obgadać i dodać jakiś uszczypliwy komentarz a dawno chyba sama w lustrze się nie przeglądała.... jako klient robiąc zakupy jestem zawsze pod lupą tej ,,Pani,, i podejrzewam że nie tylko ja. Współczuję tym pracownika którzy tam pracują... Mam nadzieje ze ktoś w końcu zrobi z tym porządek i pokaże tej Pani gdzie jest jej miejsce....

Kiedy dokładnie mają przelać karty na Wielkanoc??już ktoś dostał?? jakie województwo??

@Monika

U nas jest kartka że doładowanie będzie do końca miesiąca

Anonimowy

Witam, chciałem złożyć skargę na pracownika stokrotki w Krośniewicach, p. Alicję. Jestem częstym klientem tego sklepu i od dłuższego czasu przyglądam się p. Alicji. Jest to osoba niemiła, chamska i zarozumiała w stosunku do klienta. Ponadto nie zna rozkładu sklepu, zapytana o to gdzie znajdują się maszynki do golenia z wielką pretensją odpowiedziała, że nie wie i że mam sam szukać. To jakaś kpina. W dodatku jest opryskliwa dla współpracowników i mało pomocna. Może nawet stosuje wobec nich mobbing. Chciałbym jeszcze zaznaczyć, że p. Alicję częściej można spotkać palącą papierosa przed sklepem niż na sklepie.

Czy już dostaliście karty Sodexo? Zmieniłam sklep i zastanawiam się kiedy dostanę

Karty dostaliśmy przed Bożym Narodzeniem

Agata

Mają być do końca marca wydane

@Kwiatek

Nie każdy ma karty wydane bo tak jak ja zaczęłam pracę w grudniu to mam ją dostać teraz jest informacja że doładowania mają być do końca tego miesiąca do 400xlotych w zależności od sytuacji materialnej rodziny pracownika

Adam123

Po rozmowie rekrutacyjnej która odbyła się na teams, Pani z HR powiedziała, że mam czekać do 2 tygodni na odpowiedź. Na pewno dadzą znać o wyniku rektutacji- minął miesiąc i cisza.

Nieznajoma

Kiedy mają wysłać doładowania na karty na święta??

Stokrotka

Czy jest ktoś tutaj kto ma ajencje i się wypowie czy warto wchodzić ? Nie znalazłam żadnych opinii w internecie

Zielony

Drodzy współpracownicy, Czy wy też macie problem z PPK, u nas nie złożyliśmy rezygnacji a nie zostały nam pobrane składki, w innych zakładach pracy nie było takiego problemy.

Stokrotka we Włocławku przy Zagajewskiego nie polecam pracować. Jedna osoba obsługuje na kasie, biega na stoisko mięsne, wypieka pieczywo, wykłada nabial i warzywa, sprząta sklep i jeszcze rozkłada palety. Jedna z kierowniczek każdą osobę z pracowników traktowała inaczej jednych lepiej drugich gorzej. Praca po 12 godzin to norma, notoryczne zabieranie wolnego dnia. Zresztą ciągła rotacja pracowników o czymś świadczy.

Nika12

Czy ktoś z was dostał już pit11 ze Stokrotki?

Aga
@Nika12

Do tej pory nie dostałam dobrze, że na stronie govu chociaż złożyli ????to przynajmniej jest wgląd

MalaMi

Hej czy u was w stokrotkach też ściągnęli wkoncu te aktywne produkty? Polecajjki? U nas na szczęście tak....to było mega denerwujące bo klienci nie chcieli a kierownictwo pretensje miało bo za mało aktywów sprzedanych

@MalaMi

To odgórnie zdjęli we wszystkich stokrotka h, bo i tak nikt tego nie polecał, przez aplikację i tak wydłużył się czas obsługi.

Eg

Stokrotka to sklep który uważa że jest bardzo pozytywnie nastawiony do osób niepełnosprawnych jeżeli chodzi o pracowników dzisiaj byłam na rozmowie o pracę w Piasecznie na ulicy jarząbka z panią kierownik który jak mnie zobaczyła była w tak totalnym szoku jakby zobaczyła kosmitę tylko dlatego bo stałam o szwedce pani powiedziała mi prosto w oczy że ona nie dyskryminuje takich ludzi ale z takimi ludźmi zawsze są problemy bo ona już raz zatrudniała kogoś niepełnosprawnego i zawsze był problem więc oceniłam mnie zupełnie mnie nie znając nie znając mojego przebiegu pracy na podstawie tego jakie miała doświadczenia z inną osobą więc niech stokrotka głośno nie mówi o tym że jest tak neutralne jeżeli chodzi o ludzi niepełnosprawnych bo pracownicy wcale nie są szczególnie kierownicy troszeczkę mi się to wydaje tak że krzyczenie głośno jak to bardzo jesteśmy za osobami niepełnosprawnymi jest tylko czystą przykrywką bo po prostu kierownicy takich ludzi nie chcą nawet nie dała mi szansy spróbować pracować gdzie ja staż pracy w sklepie już mam to tak ku przestrodze dla innych osób niepełnosprawnych które nie chcą poczuć się wręcz ponirzone odepchane

Szukająca
@Eg

A w której Stokrotce ? Bo da dwie na Jarząbka mała i duża …..

D90
@Eg

Mi kierowniczka obiecała pracę,akurat szła na urlop, powiedziała, że zadzwoni po powrocie z niego.Nie zadzwoniła,sama się zgłosiłam do sklepu i niestety nie przyjęła mnie.Na moje pytanie dlaczego?, przecież wcześniej mówiła, że coś się znajdzie, odpowiedziała, że nie dam sobie rady, może trochę popracuję i zaraz odejdę.Jestem emerytką od 2021 r, chciałam sobie dorobić do skromnej emerytury,sprawna fizycznie z doświadczeniem w pracy w handlu i markecie.Dała mi do zrozumienia, że jestem za stara,to przecież mogła mi powiedzieć,jak pierwszy raz byłam się pytać o pracę,a nie dawać nadzieję na zatrudnienie.Będąc niedawno w tej Stokrotce widziałam Panią , która też już jest pewnie emerytką,bo tak wygląda i została przyjęta do pracy.Tak się z ludźmi nie postępuje droga Pani kierownik, dane słowo zobowiązuje do jego dotrzymania.Było mi przykro z tego powodu, poczułam się,jak człowiek gorszej kategorii.

Grażyna
@D90

Czy przy pierwszej rozmowie z Panią kierownik dała ona jakiekolwiek przesłanki że jest chętna Cię przyjąć? Mogłabyś nieco więcej powiedzieć jak przebiegła wasza rozmowa i czy była ona w jakikolwiek sposób wiążąca?

quinlan vos
@D90

tak ogólnie,to to,że ktoś Ci powie,ze oddzwoni,a nie oddzwoni to tylko słowa,a co Ci mają na takiej rozmowie powiedzieć?dopóki nie masz podpisanego papieru to nie bądź niczego pewna,zawsze na rozmowach mówią,że oddzwonią,a tak nie robią,bo przyjdzie ktoś lepszy i zapomną o Tobie,albo wiedzą od razu,że Cię nie przyjmą,co człowiek to inna sytuacja,ludzie na rozmowy o pracę też nie przychodzą,a jak przychodzą to też czasami dramat,ale wszystko później i tak wszystko wychodzi w praniu

aaa
@D90

Kobieto Ty się ciesz że nie oddzwonili a nie jeszcze piszesz jakieś elaborat.. Na stare lata chcesz być (usunięte przez administratora) za najniższą krajową? Mało Ci tu wpisów opisujących jak to się pracuje w Stokrotce? Tak bardzo pragniesz codziennych (usunięte przez administratora) ów od kierowniczki i klientów?

Ciekawa

Pytanie do osób które dojeżdżając do pracy, czy rozliczacie się z dojazdów do pracy czy firma dopłaca wam do wypłaty?

Stokrotka
@Ciekawa

Nie doplaca

Ciekawa

A rozliczacie się z pitu za podwyższone koszty uzyskania przychodów z racji pracy poza miejscem zamieszkania?

Anonimowy klient

Robilam zakupy w Łodzi na korczakach i uważam że faceci co mają brodę powinni mieć masczki bo miałam włosy w kiełbasie to dziwne że ktoś tak pozwala na to

Witam. Jestem klientem Stokrotki w Świdnicy.Bardzo polecam ten supermarket pod każdym względem.Czysto,pachnąco,świeże warzywa i owoce,wędliny zachęcają do kupna,a pieczywo wypiekane na czas i do tego takie chrupiące.Niestety nie było by tego gdyby nie kierownictwo i pracownicy,którzy tu pracują.Nie widziałem milszej załogi od tej????Niech góra będzie z nich dumna,szanuje ich,cieszy się że takich ma ludzi,bo niestety w tych czasach ciężko jest o takich pracowników.Wiem coś o tym bo sam jestem Kierownikiem małej firmy.Pozdrawiam was Stokrotki????????????????

Zostaw merytoryczną opinię o Stokrotka Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Stokrotka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stokrotka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 550.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stokrotka Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 476, z czego 35 to opinie pozytywne, 181 to opinie negatywne, a 260 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stokrotka Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Stokrotka Sp. z o.o. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stokrotka Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 896 ocen.

Stokrotka Sp. z o.o.