Opinie o Delima (Stokrotka Sp. z o.o.) w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Stokrotka Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Stokrotka Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stokrotka Sp. z o.o. w Lublin

Bmth

Nie polecam,od 1-ego dnia kierowniczka postawiła mnie na kasę i się ucz,człowiek nie zna sklepu ani towaru a uwalają na kasę,biegasz od stanowiska do stanowiska,kasjerka nie dość że biega na kasę,pilnuje kas samoobsługowych,to i towar wykłada,wypieka pieczywo i jeszcze realizuje zakupy internetowe klientów....na sklepie i magazynie panuje syf,ostatnio dochodzi do tego że na rano pracujemy tylko we 3.....po 2 tyg złożyłam wypowiedzenie bo tam nie da się pracować,a jeszcze usłyszałam od kierowniczek że jestem za powolna.....jedyny plus to przerwa która ci się należy i tyle z plusów

Bmth
@Bmth

Ludzie odchodzą non stop,jedna z dziewczyn mówiła że w ciągu kilku miesięcy odeszły 4 osoby bo nie dały rady pracować w takim tempie

Tosiek

Mam pytanie ale oczekuje rzetelnej informacji gdzie mogę to zgłosić widzę że coś jest nie tak myślę że tego juz za wiele. Regionalna też nie pomoże bo jest urobiona dla niej liczą się cyferki. Mianowicie pracuje w Stokrotce kilka miesięcy widzę że jest podział jedne dziewczyny chodzą tylko na rano a te gorsze tylko na popołudnie. Są przekręty z logowaniem na kasę tzn dziewczyny logują się na kogoś kogo nie ma w pracy przychodzą w swoje wolne dni nawet urlopy podobno kierowniczka im za to płaci.a jeśli chodzi o urlopy to sama wpisuje kiedy jej wygodnie... To raczej nie jest normalne gdzie to moge zgłosić... Proszę o pomoc

@Tosiek

Zielona skrzynka ewentualnie pip. U nas tez to jest norma. Podział na lepszych i gorszych.

Ola
@Karola

Jaki jest adres na tą zieloną skrzynkę?

Kierownik stokrotki
@Tosiek

U nas nie dochodzi do takich incydentów . Poproś o rozmowę Panią Dyrektor jak to nie pomoże uderz do dyrektora P.Olszewskiego tam na pewno zareagują .

Ja25
@Tosiek

U nas to nawet sama kierowniczka przychodzi na którą chce,wychodzi o której chce, w środku zmiany jedzie sobie na paznokcie , albo ma być w pracy a wogole jej nie ma. A podpisuje ze była.A najlepsze są pretensje ze to czy tamto nie zrobione.No po prostu jest "najlepsza"

Chciałam się dowiedzieć na temat pomocy finansowej (owa informacja wisi w socjalnym )na czym to polega ,korzystał ktoś I druga sprawa Chodzi o dofinansowanie do wyprawki szkolnej

Ex worker

Witam serdecznie, chciałbym tylko przestrzec pracowników którzy opuszczają tę (usunięte przez administratora)jaką jest stokro, iż po wykorzystaniu przymusowego urlopu, aby pracodawca nie musiał wam za niego płacić,nie dostajecie dodatku w postaci wczasów pod grusza czy jak to się tam nazywa. Nie dość że to śmieszne pieniądze to i tak wam to(usunięte przez administratora) Także odradzam ten (usunięte przez administratora) pozdrawiam ahoj.

Żenujący! Kpina w biały dzień! Pani rekruterka zadzwoniła z pytaniem aplikowałem na takie a takie stanowisko, czy w dalszym ciągu jestem zainteresowany pracą, umówiła się na kolejny dzień i konkretną godzinę. Odbyły się dwie rozmowy, w tym z przyszłym szefem. Przedstawione zostały warunki zatrudnienia itd itp. Odp za dwa tyg. Odpowiedz była za miesiąc ale warunki zatrudnienia zupełnie inne niż te przedstawiane na rozmowie. Na rozmowie ściema jak to u nas dobrze a jak przychodzi co do czego to kpina z ludzi. Zmarnowany tylko czas. Ofertę odrzuciłem bo w aktualnym miejscu dostałem lepsze warunki. Stokrotka oczekiwania ma z kosmosu ale płaci najniższa, ściemniają o premii ale nie dodają kiedy ma być ona wypłacona (po okresie próbnym, po pol roku, od widzimi się szefa albo wcale) i oczywiście nie dodają ze ta premia to 100 zł brutto, Kpina z ludzi i tyle!!!!

Kpina!!!

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy B2B Sales manager
Szczecin
Gremi Personal Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik sektora obsługi klienta w markecie budowlanym Skierniewice
Skierniewice
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
Pigwa

Czy ktoś może mi podać adres gdzie mogę napisać skargę na kierownika zielona skrzynka czy coś takiego i jeszcze jedno pytanie ktoś to wogule czytaj warto pisać skargi

@Pigwa

W pokoju socjalnym na tablicy powinna wisieć kartka z informacją o zielonej. Musi wisieć, taki wymóg sieci

Xxx

Czy we wszystkich Stokrotkach kasjerka nie może mieć fotela na kasie i cała zmianę ma pracować na stojąco

@Xxx

Co ty za głupoty piszesz :D u nas nawet zakupili nowe , bo stare miały pelno plam

Jak fotela nie mieć?

Bronisław
@MalaMi

No właśnie. Też to samo pomyślałem. Przecież kasjerzy zwykle pracują na siedząco. Ile tu trwają zmiany? Po 8 godzin czy można brać dłuższe np.10-12 h żeby więcej zarobić?

Stokrotka
@Bronisław

Długość zmiany nie ma wpływu na wysokość wynagrodzenia. Liczy się kwartalny normatyw godzin, którego nikt nie przekracza, bo nadgodzin nie ma.

Xyz
@Bronisław

Wcale nie prawda że kasjerzy pracują na siedząco...

@Stokrotka

Witam chciałbym starać się o pracę na ulicy Czarnieckiego i moje pytanie brzmi jak przypadają godziny pracy tzn zmiany od której do której (usunięte przez administratora)

ebebebeb
@Xxx

Ja fotela nie miałem. 12 godzin stania na kasie z 15 minutową przerwą :)

@Xxx

To chyba zależy od kierowniczek. My mamy krzesła na kasach i kasjer pracuje na siedząco całą zmianę, chyba że wygodniej mu stać, to wtedy jego decyzja

Wanda

Dzień dobry ja piszę jako klient mam pytanie czy w stokrce może pracować rodzina bo w jednej ze stokrotek pracuje rodzina

@Wanda

Teoretycznie nie może. Jednak jeśli nie pracują na tym samym stanowisku i mają inne nazwiska, to często pracują razem.

Jeden ze sklepów sieci Stokrotka odmówił mi zatrudnienia ze względu na spektrum autyzmu. Uważam to za absurd, ponieważ sklepy non stop puszczają komunikaty chwalące się, że raz na tydzień wyłączają muzykę aby osoby autystyczne mogły zrobić zakupy i to jest takie kreowanie się na firrmę dbającą o nich. Dodam, że sama jestem po tej łagodnej stronie spektrum - jestem osobą wysokofunkcjonującą, nie przeszkadza mi muzyka sklepowa, każda moja poprzednia praca była w obsłudze klienta i sprzedaży i zawsze byłam bardzo chwalona przez pracodawców, co pięknie paniom kierowniczkom wytłumaczyłam, natomiast one cały czas podważały moje kompetencje. Samo z resztą pytanie o to "z jakiego tytułu mam orzeczenie o niepełnosprawności" jest mocno nie na miejscu. Patrząc na fakt, że dosłownie na gwałt poszukiwały pracowników ze względu na braki kadrowe, to ich postawa była akstremalnie ableistyczna. Sytuacja miała miejsce w sklepie w Białymstoku przy ulicy Jurowieckiej.

@Karolina

Powiem ci jak to wygląda. Firma owszem kreuje się na taką która każdemu otwiera drogę do "kariery" ;) Jednak realia na sklepie to co innego. Pracujemy w okrojonych zespołach, bo podczas pandemii były redukcje etatów. Jest nas mniej a pracy trzeba wykonać nadal tyle samo. Osoba z orzeczeniem nie jest pierwszym wyborem podczas rekrutacji bo wiążą się z tym dodatkowe obciążenia dla zespołu. Nie możesz pracować w godzinach nocnych po 22, więc gazetki i inwentaryzacje odpadają, w rezultacie ktoś inny będzie musiał robić to częściej. Czas który kierownik musi wygospodarować ze swojego czasu pracy na pół godzinną przerwę dla osoby z orzeczeniem też jest problematyczny, bo tego czasu po prostu nie ma. A z reguły to kierownik wskakuje za pracownika na jego stanowisko podczas przerwy, bo pracuje się po 3 osoby na zmianie Poza tym szczerze odradzam pracę w tej firmie, najniższa krajowa plus premia za brak L4 to nie jest szczyt marzeń.

Nowa

Czy może ktoś mi udzielić informacji jak wypłacane są wczasy pod gruszą? Odbyłam 2 tygodniowy urlop,w aplikacji odchaczone były wczasy,ale niestety dodatku nie dostałam jak dotąd.

Jjj
@Nowa

Prawdopodobnie kierownik nie zaznaczył opcji dofinansowania do 2 tyg urlopu

@Jjj

a czy pracownik nie potwierdza przypadkiem urlopu sam i to powinien on złożyć wniosek

Ola
@Nowa

Dodatek dostajesz razem z pensją za miesiąc w którym był urlop. Kiedyś też nie dostałam dodatku przez jakiś błąd, ale po zgłoszeniu tego faktu kierownikowi od razu mi to wyrównali.

@Ola

To dobrze, że była taka natychmiastowa reakcja. Oprócz tego dodatku na wczasy pod gruszą, do benefitów wchodzi coś jeszcze? Dostałaś umowę o prace już na początku? :) Jakie są oczekiwania wobec nowych pracowników w pierwszych miesiącach pracy? Od razu praca na całego, czy dają czas na wdrożenie? Dużo osób rezygnuje po jakimś czasie, czy raczej jest ok i zostają? :)

Benia
@Iza

Nowi długo nie wytrzymują tego K C O (usunięte przez administratora) za marne pieniądze i co z tego że dają wczasy pod gruszą ile na pendolino w jedną stronę starczy

Tosiek

Skąd? Podobno jest zatrudniona fikcyjna osoba tylko to wiem na umowę zlecenie ona bierze sobie kasę do kieszeni i rozdaje innym tym co mają nadgodziny

Najgorsze jest to że jak zostajemy zatrudnieni dostajemy umowę zlecenie i jesteśmy na telefon. Z wypłatą to samo jak oni to liczą. Druga sprawa u nas też jest tak że gorsze osoby mają popołudnie cały miesiąc a inni pół na pół. Powinno być sprawiedliwie.

@Anonim

Ta umowa zlecenie jest tylko na początku, czy w ogóle nie ma szansy na przejście na umowę o pracę? Co się w tej wypłacie nie zgadza? Nie ma jasnych warunków co do jej rozliczenia? Pytam, bo chce aplikować tutaj, a wiadomo, najlepiej dopytać u źródła:)

@Iza

Stokrotka nie daje na początek UZ. Na UZ jesteś z firmy zewnętrzej czyli APT. Od samego początku dostajesz normalna umowę na okres próbny, jeżeli chcesz. Chyba że wolisz być na zleceniu. I tez zależy czy stokrotka szuka kogoś dodatkowego czy na stałe.

Nowa

Karola

Czy we wszystkich stokrotkach jest taki (usunięte przez administratora)? Darcie się na pracowników, wyzwiska itp? Co robić? Pracownicy boja się odezwać… kierownik czuje się bezkarny.

@Karola

U mnie w stokrotce jest super, żyjemy jak rodzina. Dużo zależy od tego z jakimi ludźmi pracujesz. Jeżeli są wyzwiska to może warto o tym porozmawiać z regionalna?

Karola

Regionalna zamiata ten fakt pod dywan, było już wiele rozmów, niestety na nic. Przykre to jest jak człowiek może traktować człowieka… niedługo Pani Królowa będzie sama tam pracować. Bo wielu ludzi rezygnuje.

Misia

Szkoda że aplikowanie na ogłoszenia o pracę są ignorowane. Aplikowałam do 3 stokrotek w moim mieście, posiadam doświadczenie w handlu i książeczkę sanepidowską, zero odpowiedzi. Po tygodniu te same ogłoszenia w języku ukrainskim????

@Misia

A może warto przejść się osobiście do sklepu, i poprosić o rozmowę z kierownikiem? :) Próbowałaś bezpośrednio przekazać swoje cv? Ile masz doświadczenia w handlu? Jest szansa, że jest niezbyt wystarczające, czy nie ma takiej opcji?

Nie

Okropna firma. Dużo pracy, marna płaca. Mówię tu o stanowiskach stricte związanych z logistyką magazynową.

@Nie

Dużo pracy? W takim razie zdarzały się jakieś nadgodziny? Dobrze zrozumiałam inne wypowiedzi, że na magazynie są dwie zmiany? No i co to znaczy marna płaca, chodzi o najniższa krajową, czy jednak proponują coś więcej? A co z premiami czy podwyżkami, umową o pracę? Sorki za lawinę pytań, ale mój tata chce aplikować i trochę mnie zmartwił twój komentarz, że to jednak może nie być dobra decyzja ;/

Nie
@Iza

Są 3 zmiany. Pracujące weekendy również. Niestety pieniądze małe. Coś koło najniższej. Możesz aplikować ale z tego co wiem nie dowiesz się jaka płaca. Nie mówią nic a nic o tym na rozmowie, dopiero jak cię wybiorą to mówią, że tyle i tyle.

Proszę o podanie numeru telefonu gdzie ktoś odbierze,usiłuje się do dzwonić (2 godziny na linni )z działem kadr i płac, automat informuje o zbizajacej się mojej pozycji ,po czym rozłącza.

Nikt

Łukasz kierownik zmiana 2 albo coś z tym zrobisz bo znów Sylwia wozi tylko mięso Tomkowi z załadunków to nie jest fer wobec innych pracowników i proszę coś z tym zrobić

@Nikt

Dziwny komentarz. Nie potrafią się Państwo w sklepie podczas pracy dogadać, tylko wylewacie żale na forum publicznym, jeszcze podając imiona kierowników, jest przecież jakaś ochrona danych?

Ona

Jeżeli byłam pracownikiem do końca stycznia to nie należy się bon na święta wielkanocne?

Tak jak z wypłata równo 10 chyba że wypadnie w sobotę albo niedzielę.

Monia

Kiedy przelewają na karte na Wielkanoc w tym roku ?? ktoś coś wie?? Wielkanoc 9 kwietnia

@Monia

Z tego co kojarzę to w połowie miesiąca przed świętami ale mogę się mylic

Bronisław
@MalaMi

Ile tego będzie w tym roku? To znaczy kasy? Każdy zatrudniony dostaje taką kartę czy trzeba być już po okresie próbnym?

Kwiatek
@Bronisław

Wiecie już coś kiedy będą doładowania ?

@Bronisław

Nie odpowiem na to pytanie,ponieważ nie wiem jak to jest w tej sytuacji...z tego co kojarzę trzeba być minimum 3miesiace zatrudnionym

Kwiatek
@MalaMi

Ja słyszałam że na dniach mają doładować, ciekawe na jaką kwotę

Agata
@Kwiatek

Do końca marca mają być do 400 zależy kto jaka ma sytuacje

Zostaw merytoryczną opinię o Stokrotka Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Stokrotka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stokrotka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 549.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stokrotka Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 475, z czego 35 to opinie pozytywne, 180 to opinie negatywne, a 260 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stokrotka Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Stokrotka Sp. z o.o. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stokrotka Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 896 ocen.

Stokrotka Sp. z o.o.