Opinie o Delima (Stokrotka Sp. z o.o.) w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Stokrotka Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Stokrotka Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stokrotka Sp. z o.o. w Lublin

Lena

A mi się tu całkiem fajnie pracuje

Ogarnięty pracownik

Karty sodexo są juz zasilone można z nich korzystać pomimo tego ze na aplikacji/stronie nie ma widocznych środków, ale jeśli wejdziecie w historie transakcji będziecie mieć zasilenie odpowiednią kwotą

Ciekawa
@Ogarnięty pracownik

Pytanie, czy mimo braku dostępnych środków można wykonać jakąkolwiek płatność, podejrzewam, że nie. Dopóki środki nie będą dostępne, żadnych transakcji się nie dokona. Może musi sodexo zaksięgować te zasilenia. Sama nie wiem...

Betka
@Ciekawa

Jak najedziesz palcem na, kartę pokaże ci się dane transakcji - jest tam kwota zasilenia

Ciekawa
@Betka

Ok jest kwota zasilenia, ale w dostępnych środkach nie ma nic. Wygląda to tak jakby nie była ta kwota zaksięgowana. Pytanie, czy ktoś zapłacił tą kartą w takiej sytuacji, że dostępne środki to 0 zł, a w historii transakcji widnieje zasilenie 290 zł?

Eee
@Ogarnięty pracownik

Chyba kwota jednakowa dla wszystkich?

Eee

Te wypłaty sodexo to nijak się maja do Bożego Narodzenia....pogięło ich calkiem????????

Kiedy zostaną zasilone te karty? Bo do chwili obecnej nie ma nic....

Melisa

Sa juz zasilone karty dzisiaj byly przelewy

Justa

Dziś powinny być zasilanie

Sodexo

Też nie mam zasilonej karty

lunka
@Melisa

Ja cały czas sprawdzam i jeszcze nic nie ma a już jest sobota 20 ...

Żenujący! Kpina w biały dzień! Pani rekruterka zadzwoniła z pytaniem aplikowałem na takie a takie stanowisko, czy w dalszym ciągu jestem zainteresowany pracą, umówiła się na kolejny dzień i konkretną godzinę. Odbyły się dwie rozmowy, w tym z przyszłym szefem. Przedstawione zostały warunki zatrudnienia itd itp. Odp za dwa tyg. Odpowiedz była za miesiąc ale warunki zatrudnienia zupełnie inne niż te przedstawiane na rozmowie. Na rozmowie ściema jak to u nas dobrze a jak przychodzi co do czego to kpina z ludzi. Zmarnowany tylko czas. Ofertę odrzuciłem bo w aktualnym miejscu dostałem lepsze warunki. Stokrotka oczekiwania ma z kosmosu ale płaci najniższa, ściemniają o premii ale nie dodają kiedy ma być ona wypłacona (po okresie próbnym, po pol roku, od widzimi się szefa albo wcale) i oczywiście nie dodają ze ta premia to 100 zł brutto, Kpina z ludzi i tyle!!!!

Kpina!!!

logo firmy Cloud Data Architect
P&P Solutions Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Infrastruktury IT
Katowice
Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o.
Kk

U mnie wczoraj przyszło że zasilenie kwota (...tu nie będę podawać ) a dostępne środki się nie zwiększyły nic nie rozumiem. W historii karty sprawdźcie może i wy tak macie

ONA

19go będą zasilone

Rafi

Dziś na mój sklep przyszedł e-mail że do końca tygodnia będą zasilane karty na Wielkanoc.

Sodexo

Cześć Stokrotki. Wiadomo coś na temat zasilenia wielkanocnego kart Sodexo?

Greta
@Sodexo

Z tego co mi wiadomo powinni zasilić jeszcze w tym tygodniu. Karta z tym ile kto dostanie przyszła do kierowników wraz z kwitkami od wypłat.

Rafi
@Sodexo

Dziś przyszedł e-mail na mój sklep, że do końca tygodnia będą zasilane karty na Wielkanoc, więc może być tak że jutro juz będą.

Witam może ktoś posiada info kiedy zasila karty sodexo na święta ?

Iwona
@Anna

W czwartek ma przyjść info na maila

Stokrotka

Wiadomo kiedy będzie doładowanie kart ?

Pracownica

Marnotrawstwo towaru na każdym dziale szczególnie na dziale świeżym . Automatyczne zamawianie wędlin i mięsa nie sprawdza się . Wyrzuca się dużo wędlin a najwięcej mięsa - wieprzowina drób wołowina indyk - a o mięsie pakowany próżniowo to już szkoda gadać . Nie mogę na to patrzeć wie o tym koordynator kierownik sklepu . To się nadaje do prokuratury . Chciałabym zarabiać tyle ile miesięcznik wyrzuca się towaru . Brak szacunku do żywność i pracy innych .

Eryk
@Pracownica

Racja. Marnowanie jedzenia w tej firmie to jakaś masakra. Wrzucą przykładowo 30 kg golonki wieprzowej do sklepu, w którym się tego sprzedaje 1-2 szt. dziennie w promocji i magazyn zadowolony bo pozbył się problemu a sklep niech się buja. A jak poprosisz w centrali o pogłębienie promocji to albo odpiszą, że to nasza sprawa i mamy sobie radzić, albo w ogóle nie odpiszą. A my przeceniamy to nawet 75 % byleby zeszło a później awantura od DM, że mamy ogromne przeceny. Jak się zwróci uwagę, że to wina magazynu to żadnej odpowiedzi. Tragedia. O ile suche czy nabiał można przeceniać i zejdzie tak mięso czy warzywa przecenione zazwyczaj są spisywane na straty bo ludzie nie ufają przecenionemu mięsu (wcale mnie to nie dziwi).

Chłop z miasta

Najgorszy pracodawca, moja narzeczona pracowała miesiąc w tej firmie i uciekła stamtąd. Pseudo kierownictwo razem ze starą ekipą wykorzystują, wyśmiewają, poniżają i obgadują nowo przyjętych pracowników . Nic nie można po pracy sobie coś zaplanować bo za chwilę zmieniają grafik bez konsultacji z pracownikiem i nie interesuje ich to że w dany dzień musisz coś załatwić lub pilnie wyjechać bo masz przyjść do pracy bo inaczej grożą dyscyplinarką, a jak kumplujesz się z jakimś kierownikiem to masz cały czas na rano a jeśli nie i wyczują twoją słabość to wcisną tobie same popołudniówki. Na szczęście narzeczona znalazła coś w swojej branży i ma święty spokój

@Chłop z miasta

Sama prawda, żenująca, oparta na wyzysku i łamaniu prawa pracy firemka.

24k
@Chłop z miasta

To jest prawda. Na dodatek zwalniają lub nie przedłużają umowy po okresie próbnym tylko dlatego, żeby zatrudnić kogoś po znajomości.. Kolesiostwo w Stokrotce jest codziennością

No

W stokrotce nie lubią pracowitych ludzi ich po prostu zwalnia się. A ten co nic nie robi tylko pali fajkę z kierowniczką to jest super. (usunięte przez administratora) klientów.

Zebra
@No

Nie zgadzam się :) to ciulową masz kier:)

Mar
@No

Takie kierowniczki(usunięte przez administratora) to tam klonują, czy co, bo w innych marketach jest baaardzo podobnie, tylko "używki" się zmieniają. I partnerki/partnerzy. Swingujace towarzystwo wzajemnej adoracji.

Sowa
@No

W Stokrotce nie lubią też ludzi inteligentnych i na poziomie. Najlepszy pracownik to taki, który jest niedoświadczony, słabo wykształcony i mało myślący. I najlepiej żeby nie umiał nawiązać relacji z innymi pracownikami, bo po co ma wiedzieć jak na serio wygląda praca w Stokrotce. Poczucie humoru, elokwencja i wysoka kultura osobista to niepożądane cechy u pracownika w tej firmie...

Tosia z Lubelskiego
@Mar

Bo te całe "kierowniczki" miały jakieś szczęście i się dostały na stanowisko (wg ich myślenia dla elity) i zaraz im uderzyło do glowy, ze się wywyższają. A skoro takie mądre to co robią w markecie? A wyżej nawet nie celują, nie mają na to rozumu:) Pozdo dla kasjerek

@No

Może coś więcej bez pracowitych ludzi to w stokrotce zawsze będzie bajzel.

Papuga
@Sowa

Wyraźnie widać tę kulturę i elokwencję na tym forum. Zwłaszcza, jak ktoś napisze, że w jego sklepie jest w porządku i podoba mu się praca.

Monia
@Tosia z Lubelskiego

Miały szczęście? Raczej wiedziały z kim pić i potrafić kombinować z APT. Dobierają się tak aby nawet gdy jedna odejdzie, to na jej miejsce jest inna, która kontynuuje kombinatorstwo poprzedniczki. Ręka rękę myje.

Twojwrog

Nie polecam pracy w Stokrotce na ulicy Diamentowej ( romera kosciol) Ta ruda małpa kierowniczka gdy sie rozstawałyśmy miała mi wpisac w okresie wypowiedzenia urlop natomiast kur***sko wpisalo mi zmiany i teraz jak przyszedl mi PIT 11 jest wszystko jasno i czytelnie napisane jaki walek zrobila mi rok temu. Szykuj sie (usunięte przez administratora)na rozprawe sadowa, pociagne Cie do odpowiedzialnosci karnej, mam na to wszystko swiadkow wiec odpowiesz za to co zrobilas niezgodnie z prawem. Pit tylko utwierdzil mnie w przekonaniu jak nieczysto grasz i zrobie to co nalezy bys stracila posade!!!!! Dosc twojej nieczystej gry, popamietasz mnie!

Jatoja
@Twojwrog

Widzę że nie tylko u Ciebie jest taki problem. Ja też zakończyłam pracę w grudniu 2019 a dostałam pit11 za 2020 rok i to w dodatku za umowę o dzieło bądź zlecenie. Też zgłaszam to na prokuraturę. Oni w taki sposób wrzucają to w koszta strat. Wałek na Skarbie Państwa. I mogę się założyć że takich osób jest o wiele więcej.

Ttt
@Jatoja

Jeżeli skończyłaś pracę w grudniu to dostałaś ostatnią wypłatę w styczniu, więc jak najbardziej powinnaś dostać PIT za rok 2020. Zgłosiłaś to do prokuratury XDDDDDD. Możesz to nawet do księdza proboszcza zgłosić.

Kazek
@Ttt

Niech zaprosi obok księdza proboszcza audyt do zbadania prawidłowości naliczenia nadgodzin, chorobowego,wynagrodzeń, grafików.... To się dopiero ośmieszy kobicina....

Anitaa

A co jeśli karta sodexo się rozmagnesowala nie można nią płacić

Podwyżki

Wynagrodzenia pracowników zatrudnionych w sklepach i centrach dystrybucyjnych sieci Biedronka od stycznia 2021 r. będą wyższe o 200 zł brutto miesięcznie. Zarobki w Lidlu w 2021 roku Pracownicy Lidla zarabiają od 3400 zł do 4150 zł brutto na dzień dobry. Po roku zarabiają od 3500 zł do 4350 zł brutto, a po dwóch latach od 3700 zł do 4600 zł brutto. (za Super Express) Zarobki w Kauflandzie w 2021 roku W Kauflandzie pracodawca płaci na początek między 3200 a 3900 zł brutto. Do tego pracownikowi przysługują premie 400 zł za frekwencję oraz dodatki.

Fhh
@Podwyżki

Ale w Stokrotce jest fajna atmosfera

Jola

Nie bredź kobieto!!!!!

gupek

masz atmosferę......

Cleo
@Podwyżki

Nie przesadzajcie. U nas praca jest trochę inna niż w Biedronce czy Lidlu. Ja jestem zadowolona z wypłaty przynajmniej jest na czas nie muszę prosić się o pieniądze jak w poprzedniej firmie w której pracowałam, poza tym dostaję 500 Plus. Ja nie narzekam. Fajny kierownik regionalni teź miły, dyrektorką zawsze pochwali. Ale najlepiej jest tylko narzekać i nic nie robić.

Zebra
@Cleo

Nie jest źle . może być gorzej. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Robić trzeba .kasa za mała. Komu nie pasi niech się zwolni. A tak w ogóle jeżeli chodzi o wszystkie żale ,to zależy który sklep.u mnie jest dobrze.

Rafcio
@Cleo

żenujące... wypłata na czas? Z tego jesteś zadowolona?. Lepiej sprawdź jak policzona.......

Frezja
@Cleo

Wypłata na czas to obowiązek ustawowy! Jeśli nie będą przestrzegać będą kary. Z tego się cieszysz? Jasne nie trzeba pracować w Stokrotce, ale sieci handlowe często działają podobnie. A o swoje prawa i obowiązki oraz obowiązki pracodawcy trzeba przypominać

D. R
@Fhh

Zależy gdze bo w pewnych miejscach bo kierowniczki stare panny nie mają na kim się wyżyć to na pracownikach to robią.

evita
@Cleo

No po prostu praca marzen,zawsze znajdą się takie (usunięte przez administratora), do pracy i będą się cieszyć że mają kasę na czas i 500 plus cóż więcej chcieć???

evita
@Cleo

ty taka jesteś czy tylko udajesz (usunięte przez administratora)

Anitaa

Może ktoś wie kiedy będą zasilone karty sodexo na wielkanoc ??

@Anitaa

Przyjdzie email to się dowiesz pewnie dwa tyg przed swietami

Jhg

Ale ja nie dostaję żadnych e-maili

Anitaa

Może ktoś wie , kiedy będą zasilone karty sodexo na wielkanoc ?

podlasianka

Weźcie zabierzcie regionalną Ulkę ,ja już nie mam siły jej słuchać Opowiada co tydzień jakieś dyrdymały, jak to w innym sklepie musiała pomagać ,ja za chwile dzwonie do koleżanki , a Ulki tam nawet nie widzieli ..Co ona myśli , ze jak miedzy nami pomiesza swoimi kłamstwami ,to my ze sobą nie rozmawiamy ?? Nie dość ,że mitomanka ,to jeszcze wszystkim musi d....pe obrobić .Az mi się nie dobrze robi za każdym razem, jak wychodzi ode mnie ,bo widzę jak mnie obsmarowuje...Ile można napuszczać jednych na drugich ,samemu nie robiąc nic dobrego??? Jak ktoś gdzieś widział ją pracująca na sklepie ,to proszę o informacje .Dzień miesiąc i rok proszę. Na sklepie znajomość z przepisami zerowa ,każe mi zwolnic pracownika ,którego nie mogę zwolnic ot tak(wiadomo o co chodzi ,przepisy).Jej rada - nie możesz pisz nagany ,sam się zwolni . Pomoc w załatwieniu pracownika z innego sklepu na zastępstwo zerowa ,sama sobie zrób ,zorganizuj ,a ona tylko przyklaśnie i się górze pochwali jaka to ona zaradna .Każe obroty robić ,tylko nie ma czym i kim ,a braki kadrowe takie ,że weź sobie w łeb strzel ,a i tak nic nie wykombinujesz .To przynajmniej by nie przeszkadzała ,ale nie, weź i słuchaj za każdym razem tego samego bajdurzenia, jak wszyscy wiedza ,że zmyśla ,pracownicy się już dup...mi śmieją za jej plecami. Naprawdę nie macie tam kogoś ,kto by się znał na prowadzeniu sklepu i umiał zarządzać ludźmi ?? Az taka bieda na stołkach ?? Wybierajcie jakieś niebieskie ,albo czerwone kolory na regionalnych ,bo ona to musi być definitywnie z grupy żółtej (chyba jakieś testy osobowości im robicie zanim wybierzecie toto na zarządzanie ,nie ? ). Połącznie chaosu ,ekspresji i braku kompetencji skrywane pod megalomanią ." Rynce opaduja " jak jej się pól godziny posłucha.... Nie powiem, żeby wcześniej było lepiej , jeśli chodzi o zarządzanie regionem, ale przynajmniej tylu bzdur nie musiałam wysłuchiwać....strasznie męcząca osoba ,a naprawdę nikogo nie interesują jej rozterki życiowe Ludzie , pracownicy sklepów , zacznijmy cos robić ,bo zaczynają nami operować ameby ,a odpowiedzialność za wszystko spada na nasze głowy.

Bella
@podlasianka

To prawda, że napuszxzanie jednych na drugich przez regionalnych to w tej firmie norma od lat. W naszym regionie doprowadzono do tego, że kierownicy sklepów z tego samego miasta nie mogą już na siebie patrzeć. Wprowadzili jakąś chorą rywalizację. Tylko (usunięte przez administratora) o co? Ci regionalni myślą, że są menadżerami, a u większości słoma z butów

Ola

Jako pracowniki spoko, tylko nigdy nie ma towaru co reklamują. Mięso piszę że Polskie sprzedają Belgia i Holandia. Wędliny zepsute idą jak świeże. Szkoda mi ludzi co tam pracują. Reklamują się jak Polski sklep a tak nie jest. Jedynie świeże kupisz jak jest aydyt. Koszmar

Zostaw merytoryczną opinię o Stokrotka Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Stokrotka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stokrotka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 550.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stokrotka Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 476, z czego 35 to opinie pozytywne, 181 to opinie negatywne, a 260 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stokrotka Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Stokrotka Sp. z o.o. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stokrotka Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 896 ocen.

Stokrotka Sp. z o.o.