Opinie o Polplast Polska w Myślenice Burmistrza Andrzeja Marka 8

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Polplast Polska. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Polplast Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polplast Polska w Myślenice Burmistrza Andrzeja Marka 8

Wkurzony

Przyszedł weekend, biuro polplasu zabawia się w zakopanym. Pewnie bawią się za pieniądze tych których (usunięte przez administratora) bo nie wypłacają najniższej krajowej. Firma (usunięte przez administratora) Podnoszą stawkę godzinową a uwalają premie. Kpina. Warunki pracy słabe. Nic w tej firmie nie działa jak powinno. Prezes wymaga jakości za mniejsze pieniądze i przy większym narzuceniu pracownikowi pracy.

Saymon
@Widzę

Niektórzy dostają nawet mniej niż najniższą krajową????????????????

Niedoceniony

Witam wszystkich pracujących na produkcji Pań Prezes nie ma za grosz honoru żeby tak potraktować ludzi za cały rok pracy Nawet życzeń świątecznych nie złożył za nic ma zwykłych szaraków a dzięki nim dorobił się tego co ma jakieś to przykre Koledzy i koleżanki z produkcji najwyższa pora się przeciwstawić(usunięte przez administratora)

Wazelina
@takatarobota

Pierdu pierdu puknij się w głowę premia powinna być taka była mowa za zaangażowanie kto nie choruje nie odmawia pracy zmianowej nie bierze w weekend na zadanie to miało być a nie tak jak piszesz ze dla wszystkich poza tym ciekawe co byś powiedziała jakby wszyscy odeszli od maszyn i musiała byś zejść z góry czy byś taka mądra była dostałaś bony i premie za hu.

Prawdomówny

To co się odstawia w tej firmie woła o pomstę do nieba , panowie i panie mają czas na ploteczki migdalenie się przy stanowisku ,flirciki ,dogadywanie innym , najgorsza ta nowa ruda , a liderka koło niej to poprostu dramat plotki ploteczki kable jak leci . Pora by było się przejść po hali i zobaczyć jak ktoś pracuje , bo chyba stanowczo niektórzy mają zbyt mało maszyn żeby się zająć robota siedza sobie kawkę piją ciasteczka . No ale tak fakt UK przez nasz nowa kierowniczkę jest chronione jej zmiany są karygodne nie poprawiają jakości tej firmy tylko jak ciągną w dol

Pfffd

Ja tam problemu nie mam. Wystraszy robić swoje i mieć innych gdzieś

NIEzniewolony

Czy można stracić szacunek przez (700zl bon) 420zl? Czy można zyskać szacunek za 420zl? Niech każdy odpowie sobie sam! Życzę zdrowia w te piękne święta tym co rozumieją że L4 to nie wygoda a przymus a ci co nie rozumieją, to obyście się po chorowali , obyś(cię) musieli leżeć przybici do łóżka jak Jezus do krzyża! Wtedy dotrze do Ciebie i ciebie że "karanie" za L4 to podłość.

bon
@NIEzniewolony

lista warunków które trzeba było spełnić do otrzymania tych bonów dłuższa niż była do otrzymania premii półrocznej w sumie brakowało jeszcze żeby donieść zaświadczenie od księdza. Premię półroczną otrzymywały również osoby które były na chorobowym w mniejszej ilości ale było. A teraz jak mamy traktować te bony? Jako premię świąteczną? to wszyscy powinni dostać. jako premię półroczną? to Ci co byli na chorobowym też powinni coś dostać. czy jako premię na utarcie ry... przepraszam twarzy? no to pewnie dostali ci co nie dostali kopert wcześniej. Śmieszne zasady śmieszny zakład są w nim lepsi i lepsiejsi a powinno się traktować pracowników na równo bo każdy tam robi swoją krecią robotę dzięki której funkcjonuje zakład.

Melinda

Moje ostatnie obserwacje skupiły się na Ukrainie panie panoszą się plotkują słuchawki w uszach i oczywiście telefony za to Polki dostają po 4 maszyny i ciężko to ogarnąć więc gdzie sprawiedliwość.Prosze prezesa żeby się temu przyglądał bo rozumiem że dopóki dyrektor się nie zmieni to tak będzie więc albo to jest firmą Polplast albo Ukrainplast trzeba się nad tym zastanowic

Białas
@Melinda

@Melinda masz całkowitą rację co do pań z Ukrainy platają się tylko bo mają takie luźne maszyny,słuchawki w uszach +telefon podstawa.Im wolno wszystko! niestety ale są lepiej traktowani jak Polki!

Katastrofa Nowy wpis
@Melinda

Mnie zaciekawiła jedna rzecz są 3 liderki i żadna z nich nie ma maszyn chodzę na różne zmiany ale jeszcze czegoś takiego nie było zawsze była jedną liderka a druga na wtrysku pracowała a tu 3 liderki i żadna nie ma maszyn za to dziewczyny z wtrysku mają dowalone maszyn że ciężko zebrać zakręt gdzie sprawiedliwość gdzie sens takiej pracy

NIEzniewolony Nowy wpis

bon Nowy wpis
@NIEzniewolony

Wkurzony

Widzę
@Wkurzony

Pracuję tu już ładnych parę lat i zawsze tak było że ktoś tam z biura jechał na taki wyjazd. Więc po co to odrazu jakieś wściekłości ? Wypłata marna ale nie znowu najniższa krajowa.

Saymon Nowy wpis
@Widzę

Niektórzy dostają nawet mniej niż najniższą krajową????????????????

To samo na POlwellu Ukraina na pierwszym miejscu chodzenie do liderek na które maszyny chcą iść, oczywiście niektóre Ukrainki. A i tak najwięcej blokad mają i pakują złe części.

Zarządca Nieruchomości

Nie

Nie

Obserwator

Witam Magazyn jednak nie poszedł na chorobowe tak jsk to obiecywał myślę że koperty zrobiły swoje tylko my na produkcji mamy takiego kierownika ze masakra Najnizsza krajowa poszła do góry gdzie aneksy tak jsk zawsze 2 lata po tu nic tylko odpowiednie służby naslac

Pfffd

Witam wszystkich. Chciałbym z góry podziękować naszemu dyrektorowi Panu B. oraz kierownikowi produkcji Panu Ż. za to jak nas potraktowali. Narzędziownia, pewne osoby z kontroli jakości jak i produkcji podostawali bony. A Nasi panowie mają osoby techniczne głęboko w poważaniu. Zastanówcie się co robicie bo zamiast walczyć u prezesa żeby było lepiej to zero zainteresowania z Waszej strony pracownikami a jeszcze dokładacie roboty coraz więcej. Jaka płaca taka praca będzie

Shrek

Kto kandyduje na przedstawiciela zakładu?

@Niedoceniony

Strajku nikt Ci nie zrobi bo się obawiają o posady tak jakby polplast był.jedyna firma

Zelek
@Niedoceniony

Zgadzam się z tym. Ludzie zapieprzaja cały rok na to, aby prezes miał to co ma, a on pracowników potraktował zwyczajnie po świńsku. Jesli Tarnow i Polwell dostali premię to Polplast tez powinien. Albo wszyscy, albo nikt. Takie wybiorcze traktowanie nie przynosi nic dobrego. Pracownik doceniany pracuje efektywniej. Moze niech Pan Prezes zastanowi sie, dzieki komu jego firma funkcjonuje.

takatarobota

Otóż to, jakiś głos rozsądku. Bo w pozostałych komentarzach to w większości zawiść i zazdrość. I to wypominanie nowego samochodu, normalnie przedszkole. Przykre, że człowiek na co dzień pracuje na hali z takimi ludźmi. W Tarnowie i w Polwell pracowali na swój rachunek, widocznie wypracowali. Jakoś dziwnie mniej reklamacji mają, albo wcale, a np. w Polwell też Ukraina jest. Jak pracownicy robią na przekór, nadużywają L4 to teraz się dziwić, że nie ma komu premii przyznać. Z tego co wiem, to taka premia zresztą jest przyznawana na wniosek bezpośredniego przełożonego, np. kierownika, co zresztą było praktykowane. Ci co nie dostali może niech się lepiej zastanowią co mogą poprawić w swoim podejściu do pracy albo zapytają swojego przełożonego o powód braku wyróżnienia. Ale prościej tylko dej, dej i dej. Premia za półrocze była niesprawiedliwa, bo np. ktoś kto zachorował i na tydzień wziął L4, mimo swojego zaangażowania w całym okresie, na koniec był gorzej traktowany niż ktoś, kto nie był na L4, a tak naprawdę nie wniósł nic do swojej pracy poza podstawowymi obowiązkami. Jeśli ma być premia dla osób wyróżniających się to jestem za.

takatarobota

Jest dokładnie tak jak piszesz, nie każdy idzie na L4, bo ma "widzi mi się", dlatego premia za półrocze była niesprawiedliwa. Jest premia za zaangażowanie, niech dostaną Ci, którzy się wyróżniają. Jak komuś nie zależy, żeby się wyróżnić, to niech nie narzeka, bo za swoją pracę dostaje wypłatę. Osobną kwestią jest to co na umowie. Nikt nikomu nie broni szukać lepszych warunków czy wnioskować o poprawę, ale wypadałoby to uargumentować. Ludzie wołają o premię na święta. Bo co? Bo święta? To wszyscy mają dostać? Nawet Ci co zlewają obowiązki? Gdzie tu sprawiedliwość? Rozdawnictwo do niczego dobrego nie prowadzi.

Wazelina
@takatarobota

Zygmunt lV władza

Ja się zwolniłem z tego (usunięte przez administratora) i mam się dobrze , pracują tam wydawało się że takich pieniędzy już nie zarobię w okolicach Myślenic a aktualnie zarabiam więcej i niczym się nie muszę stresować wysłuchiwać i przejmować ... Benccc

Pfffd

Czy ja wiem czy żadnego pożytku. Sami we dwójkę nic nie wskuraja a jak reszta nie chce się wstawić za nimi

Aaa
@Pfffd

To proszę napisz choć jedna rzecz lub sprawę która zrobili dla pracowników Polplastu. Z tego co wiem to podpisali za ludzi papier o likwidację funduszu socjalnego. Tak robią przedstawiciele???

Hm

Sądzę że sporo osób jak się okaże że znowu obejdą temat podwyżek tak jak to miało miejsce ostatnio, w tej firmie są osoby które potrafią zniszczyć życie drugiemu i jeszcze się z tego śmieja w twarz , ale karma wraca.

Mama

@pracownik Po części masz rację....nie podoba się można zmienić pracę,tylko nie wziąłeś pod uwagę że nie każdy ma taką możliwość i tak naprawdę nie każdy chce. Posłużmy się może moim przykładem...kto przyjmie do pracy kobietę na rok przed emeryturą? Wiesz kiedy przyjmowałam się tutaj do pracy ta firma była jednym z lepszych pracodawców w okolicy,prezes dbał o ludzi i o opinię o firmie.Jako pracownik produkcji gdy pojawił się problem wiedziałam do kogo się zwrócić aby można było czy to usprawnić ,czy ulepszyć pracę.Teraz co najwyżej...mogę sobie popsioczyć pod nosem bo kadra kierownicza ma to gdzieś. Po stylu twojej opinii /chociaż mogę się mylić/mniemam że jesteś właśnie jednym z tych z góry.Powinieneś zatem już widzieć że i tam na górze nie jest różowo.Zwalniają się osoby które chciały i umiały pracować i zarządzać.To nie jest dobre. Dziwisz się frustracji? Przyjmując się do pracy znamy warunki.Tak.Tylko teraz okazuje się że tak naprawdę to premia czy dodatek weekendowy...nimi nie są.Bo jak nazwać 3200 zł na rękę gdy najniższa krajowa to 2800...czyli tak naprawdę weekendowy i część premii to dodatek do najniższej pensji.A zauważ że pracujemy i w niedzielę i święta..Jeszcze chwila i do najniższej nie dobijemy. 90%ludzi wbrew temu lubi i chce tu pracować...tylko dlaczego nie są docenieni.Tu jest problem.I nie ważne na jakim stanowisku pracujesz...wszyscy tutaj jesteśmy ważni bo dzięki nam ta firma istnieje,przynosi spore zyski. Tylko nie można w tym wszystkim nie zauważyć błędów na samej górze.Zyski są ważne ale powinny się przekładać na system wynagrodzeń bo zadowolony pracownik pracuje większym zaangażowaniem. Dzisiejsze czasy są bardzo trudne może to spowodowało zmianę zachowania Pana prezesa w stosunku do swoich pracowników.Nie zauważa że na tym traci...może nie tyle finansowo co wizerunkowo.Mam cichą nadzieję że na szacunku własnych pracowników mu zależy... Nie może być tak że regulaminy premiowania,zakładowego funduszu świadczeń socjalnych są a właściwie ich nie ma. Zyski firmy nie są tak małe żeby na tego przysłowiowego karpia prezesowi zabrakło..no cóż...mówi się trudno.Zjemy mniej. A na koniec życzę wszystkim pracownikom-niezależnie od zajmowanego stanowiska Szczęśliwego Nowego Roku,niech ten rok będzie dla nas rokiem porozumienia i wspólnego działania dla dobra naszego...I firmy.

Niedoceniony

Witam Tarnów i Polwell dostali przelewy co z Polplast tak naprawdę to my najwięcej zapieprzamy na zyski

Daria

No zobaczymy po nowym roku ile ludzi odejdzie jak tak piszesz kwestia wychowania mądrzy ludzie tu nie pracują bo psychikę maja zrytą po paru miesiącach tu wychowanie nie ma nic wspólnego z nadmiarem maszyn i niedocenianiem pracownika widać ze pracujesz w biurze i tak piszesz zejdź na miesiąc na dół zobaczymy co powiesz jak nie dostaniesz premi a będziesz poniewierana nowa hala stara hala w ciągu godziny zaliczysz 5zmian

Pfffd

Pracownik, wiem jedno pracowałem w 3 innych firmach w Poslce i dwóch z granicami, w każdej z nich zawsze była.premia na święta jedne jak i drugie nie było tak aby pracownik nic nie dostał. W jednej z firm z granica pracowało 3 razy tyle osób co u Nas i jakoś prezes nie szczędził funduszy na pracowników. Zlikwidował Pan Wysocki social po co? Został by to byśmy mieli coś na święta a tak to sam sobie narobił zmartwień. Nawet w Cooper dostali po 300 od formy u nas złamanego grosza. Proponuję również zmianę dyrektora, który miesza w wszystkim nawet do rozdawania kwitków się przyczepił, gdzie pracownik przystanol na 1 minute żeby przeczytać i z tym miał problem. Dyrektor powinien być za ludźmi a nie przeciwko, powinien się wstawić u prezesa żebyśmy dostali coś na święta a tu nawet za paczki dla dzieci po 150 za jedną, w biedronce bączki dla dzieci na święta i dzień dziecka co ma zapewne kilka razy więcej pracowników. Proponuję się zastanowić na górze trochę bo zaraz nie będziecie mieć nikogo do pracy będzie sama Ukraina i z 10 razy tyle reklamacji ale jak chcecie osiedlać to proszę

Lora

Szanowni pracownicy produkcji bo to wszystko jest dzięki wam na nic plany marketing żałosne halaciki wszystko jest w tej firmie dzięki ciężkiej pracy robotnika na trzy zmiany w niedziele święta nie musicie zebrać o swoje pieniądze tak jak na święta nasza firma co roku ma odpis na każdego pracownika np.za 2023 jest to kwota ponad 1660 zł od emeryta chyba koło 400 stów to są pieniądze nasze więc prezes może zadzic swoją pensja nie pozwolił założyć związków zawodowych żeby mu nie przeszkadzały chyba pamiętacie że zwolnił panią która chciała to zrobić nie ma zgrania w zakładzie ktoś się dostanie trochę wyżej to cię nie zna weźcie ludzie zagrajcie się bo inaczej nic z tego prezes tylko zaciera ręce że ludzie się dzieła a kasa która się nam należy znika nie wiadomo gdzie apropo p.prezesie nikt dwiema łyżkami naraz nie je ma pan tyle pieniędzy że warto już zapracować na szacunek dziękuję pozdrawiam

Mała

Ciekawe kto premie przyznaje bo jak sie pytałam to różnica dwóch stów co to pupilki więcej dostają czy kogo się lubi

Taki tam
@Mała

Mała premie są bardzo zróżnicowane o pupilkach nawet nie mówię,ale np wystarczy dobrze zbajerować(mówiąc nieprawdę)i premia odrazu wyższa nawet nie musisz dobrze pracować(wystarczy uśmiech i puszczenie oczka)

@Mała

Premie przyznaje twój przełożony

Broda

A ja życzę wszystkim żebyście się wkoncu ogarnęli i założyli związki zawodowe, może wtedy skończy się bezprawie i robienie z ludźmi co się chce.

Boski_Lolo

To po firmie jak zwykły szaraczek ma zap…lac i sie nie odzywać… sypacz za taka robote jeszcze na 4 brygady spokojnie na wyplacie powienien miec 5 z przodu i bez gadania. a co do pultruzji konkluzji mysla ze jak dadza po masce do komory to pracownik jest ubezpieczony od zapachu pylu i szkodliwe nie musi byc placone !? masakra !!! czujniki szwankuja a jak od czasu do czasu sie nie ubierze maski bo sie chce byc dobrym i ratowac produkcję to jest wielki problem i straszenie potraceniem pieniedzy z wyplaty…. bo sie nie ubralo… a jak @Pracodawca woli na fury za 1mln wydawac a do pracownika powiedziedziec skad mam wziasc to juz zenada po calosci.

@jop

Żenujący obraz ostatnich dni przed świętami. Panie z biura rozkładają ukradkiem bony dla zasłużonych. Na hali atmosfera jak na stypie. Wypadki w pracy. Chociaż nie złożyło kierownictwo życzeń świątecznych to my życzymy wszystkim wszystkiego najlepszego. Ps. Prezenty dla szefostwa będą w nowym roku.

@@jop

Nikogo nie bronie ale to były bony na 10-lecie nie na święta

Szpieg shoguna

Wstyd panie waliga. Te zyski to kto panu wypracował? biuro czy Pracownicy, którzy nie rzadko mają do obsługi po cztery maszyny i w upalne dni zasuwają na wasze laury

Zmiana D

Dokładnie. Dzięki niemu mamy za co godnie żyć a ludzie potrafią tylko krytykować. Proszę pracować ciężej i lepiej to będą premie i podwyżki a na razie należy podziękować prezesowi za wszystko co dla nas robi

Marek sypacz
@Zmiana D

Jestem tego samego zdania, wszyscy myslą że prezes zarabia na tym nie wiadomo ile a prawda jest taka że trzyma ten polplast zeby pracownicy mieli gdzie pracować, także niech każdy sobie przemysli ze to człowiek o wielkim sercu

ZBROJNE_RAMIE

Dada kolejna sprawa zmieniłaś pracę a prezes na to nic może się nie nadawałaś do tej pracy i nie było sensu walczyć o takiego pracownika Jak widać Marek jest zadowolony i o takiego pracownika warto walczyć

Melinda

I oto chodzi żeby ludzie się zwalniali obsadza Ukrainą i będzie jeszcze więcej reklamacji zastanówcie się czy nie lepiej by było odtrącić z premi temu na kogo przyszła reklamacja a nie żeby wszyscy za to odpowiadali no ale skoro Ukraina ma plecy na stanowiskach wyżej postawionych to niestety winę ktoś musi ponieść jeszcze więcej maszyn trzeba dołożyć i będzie bez reklamacji bo w każdym zakładzie są i będą reklamacje w sklepach też zdarzają się braki po renamentach ale cokolwiek dostają na święta

ZBROJNE_RAMIE
@Melinda

Człowiek to tylko człowiek nie powinien ponosić konsekwencji za pojedynczy błąd firma powinna się z tym liczy aczkolwiek prawda jest to że wolą nas Polaków zastępować Ukraińcami choć nie wydaje mi się żeby to była bardziej wydajna czy nawet tańsza opcja

Zostaw merytoryczną opinię o Polplast Polska - Myślenice

• Jak się pracuje w Polplast Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Polplast Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 127.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polplast Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 102, z czego 11 to opinie pozytywne, 57 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polplast Polska?

Kandydaci do pracy w Polplast Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polplast Polska