Opinie o H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa w Gostynin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa o rekrutacji.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja elementów konstrukcyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa w Gostynin

Tok fm

Panowie z Gostynina czy dostaliście wszyscy w jednym dniu reszte wyplaty za czerwiec i ci co pracują i ci co są na postojowym? Dzieki za info

@Tok fm

Otrzymaliśmy całą wypłatę za czerwiec oczywiście Ci którzy pracowali.

@Tok fm

Panowie piszecie o magazynierze, a na temat kierownika DP uciekiniera nic ?

@Tok fm

Dał w kość co niektórym, a wy komentujecie szczawika .

Olx
@Pokrzywdzony

A ci co mieli postojowe dostali 1350 zl te minimum ? Bo u nas tylko 500 zl dzieki

ph
@Olx

Nikt nie był w Gostyninie na postojowym. Ci co byli w pracy dostali cała wypłatę a Ci co uciekli na chorobowe i się zwolnili dostali 2 x 500 zl

@ph

Ci co dostali całą wypłatę zapraszam w tej chwili na imprezę na zamku w Gostyninie. Ha ale będzie ubaw i pomożemy panu P. i jemu podwładnym, a ci co uciekli na zwolnienia niech nie ŻAŁUJĄ.

Zygol

Dawac go na produkcje wiecej sie dowie jak zbiera informacje. Powiem mu kiedy moja stara ma okres.hahaha itp tego pewnie nie wie jeszcze.

Z.W
@Zygol

Byle by nie wykorzystał tego kalendarzyka. Zacznie do twojej starej chodzić jak w pracy będziesz.

fafik

Pany czy chodzi o pucybuta?

Były

Doszly mnie sluchy ze macie duzo pracy ktora wyglada na robieniu za darmo.Nie ukrywam sikam na ta firme ktora doprowadzila mnie do depresji i dlatego sie zwolnilem. Ale dzieki temu znalazlem prace w podobnych pieniadzach. Mam kolegow ktorzy donosza jak jest w tej firmie. Napisze tylko jedne zdanie co powtarzaja mi koledzy.ze jest na magazynie pewien frajery ktory pochodzi ze szczawina i nazywajaja go Albin noga.Podobno jest Piepszony nygus i ma dlugiego nosa i duze uszy rowniez nigdy sie nie brudzi.tylko zapamietaj jedno kunusie Albi nogo kazdy to przeczyta i bedzie na ciebie patrzyl.Myslisz ze jestes nie tykalny juz nie jeden tak myslal i sie pomylil. Chodzenie po liniach i zbieranie informacji po prostu jesteś szczawinski przyglup. Zycze ci prawdziwej lektory palancie. Jestes nielubiany w pracy przez produkcje i magazyn tylko pozory. Mysle ze jak bys sie topił to by ci rzucili kolo metalowe. Prawda jest bolesna.

SSSS
@Były

Masz racje były.Takie sa ludzie wlasnie lewusy a on w szczególności ten szczawiniak.

Ok
@Były

Uwaza sie za nie wiadomo za kogo.Plotuch i tyle.niech sie zastanowi nad tym co napisałeś. JESTEM ZA.

Opsss
@Były

Powinien zamknąć dzub czyscioszek.Jedyny ktory udaje ze jest cwany i nikt tego nie widzi.Myslisz sie.!!!!!!!! Jak czytasz to powodzenia.

Eos
@Były

Teraz wszystko wychodzi na jaw ale bardzo dobrze ile to mozna obserwowac i nic nie mowic. Musi dac do myslenia magazynierowi.

OBECNY
@Były

Ty Były co ty kur*a sam ze sobą piszesz ? niezły wiesniak z ciebie .

Brałeś udział w rekrutacji do H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno
Yeti

Nasz koleszka magazynierek ktoremu na glowie brakuje troche wlosow.Widze ze potrafisz powiedziec do sluchu. Czuje ze bedziesz pracowal na lini 9 taki jestes mądry. Mow za sisebie jak ci nie pasuje to sie od razu zwolnij a nie.Wez sobie kup maszpon zeby poprawic jakosc wlosa na glowie.Spij spokojnie.

gostynin
@Yeti

mamy pisarza na l-9 nie bociana

Gostynin

Moze sie koledzy uda uratowac ten zaklad.Postarajmy sie te 8 dni po pracowac, a czy nas docenia zobaczymy obietnice .Jesli nie to wiecie co bedzie??????? Katastrofa taka jak jeden z nas pracuje na produkcji.Łysa pała

zw

I taka cisza powinna być zawsze na tym formum. Kazdy robi swoje i nikt nikogo nie obraża i nie wyzywa.

fff

fajne jaja kto dostaje 500zł w sobote

magjero
@fff

Jak ktoś ma konto w tym samym banku, z którego wychodzi przelew, może dostać nawet w wielkanocną niedzielę o czwartej nad ranem.

ktoś
@magjero

a świnie latały

wbl

fajne kity ze dostaliscie jakies 500zł w soboye 500Zł

@wbl

Gościu, czytaj dokładnie, ja pisałem 15.07 a to był piątek, nie sobota.

OO

Panowie tylko biadolicie,dlaczego nie zwołacie mediów tak jak to zrobił Batory? Jesteście w jeszcze gorszej sytuacji i tylko płaczecie.Batory ma więcej Jaj niż Wy.Tchurze

Hw
@OO

Jest was wiecej na Batorym to i jaj macie więcej. Nasz zarobiona kasa szła tez na Batorego dlatego jest problem u nas.

ccp

Kasa z funduszu ma być do 20 lipca,jak wszystko pójdzie dobrze

Nik
@ccp

Chłopie coś Ci się miesiące pomyliły już jest sierpień A nie lipiec

Ted

Czy ktoś wie kiedy w końcu ta kasa z funduszu bedzie?

LLLL

NIE TYLKO ONI ZNALEŹLI SIĘ TEZ INNI ŻYCZLIWI DO POMOCY. CIEKAWE JAK DŁUGO POJADĄ NA TYM KULAWYM WÓZKU

Batory

Kto to jest H.P.? Czyżby syn? ? Przepraszam, że pytam,ale chciałem się upewnić.

@Batory

Dokładnie, syn teraz planista, ha.

w.
@fafik

No to niezłe jaja.

xXx

Forum WBG Chorzów http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,1012378

@xXx

Przeciez taka kasa z funduszu powinna byc odrazu wypłacana a nie tyle czekania...my na ta kase sobie zapracowalismy płacąc skladki , po rodzinie mam pozyczone pieniadze juz sie ze mnie smieja ze tylko obiecuje ze oddam, normalnie totalna kpina , to by trzeba w mediach nagłosnic jak z nas (usunięte przez administratora) robią....

Dj
@Roki

Podbijam link do furum Walcowni Batory. Chcecie sprawę nagłośnić a piszecie na forum odlewni!! Mało kto na to wpadnie żeby szukać dyskusji o Batorym na odlewni:) Dyskusja na naszym profilu już się toczy!!! Link do WBG http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,1012378

Nik
@Dj

Ludzie piscie na forum Batory

Nkk
@Dj

P........ostatnim dniu dał zażalenie do sadu i jest zażalenie i fundusz jest wstrzymany

@Nkk

A skąd to wiesz? Przeciez ma byc wypłacone do konca miesiąca...

@Nkk

Jak nie wiesz na 100% to nie pisz glupot....to po co by gadali że wypłaty do końca miesiąca...

widzisz i nie grzmisz
@Roki

Po to żeby takie barany jak ty zapieprzali jeszcze do końca miesiąca za darmo

Xxxcxcc
@widzisz i nie grzmisz

Jakoś ucichło na tym forum

Xxx
@Xxxcxcc

Wejdźcie sobie na opinie hw pietrzak walcownia Chorzów tam jest gorąco he nawet kolejne tv załatwili

vyx
@Xxxcxcc

ucichło bo kasa dostają i mają robota

Yyy
@vyx

Program interwecja sroda 16 15 nie a co funduszu przynajmniej w Chorzowie wiemy syndyk kasa juz ma od jutra przelewy ma robicie

gol

no to ja nie dostałem, a Gostynin jestem.

Ja Gostynin

No przecież napisałem, ci na chorobowym 500, ci co robili 1000. Plus wcześniejsze 2x500 wszyscy.

Ja Gostynin

Potwierdzam był wpływ do banku, ci co na chorobowym 3x 500zł, ci co robili wcześniej 2x500zł i dziś 1000 z groszami dostali ale to jest czysta zagrywka i na zachętę.

gol
@Ja Gostynin

Dostaliśta dziś jakaś kasa?

xxxxyy

Co do tej całej sytuacji napiszę krótko. Ja nie byłem jeszcze na ani jednym spotkaniu bo miałbym wrażenie , że sam z siebie robię naiwnego osła. Ktoś mi pól roku nie płaci pieniędzy a ja jeszcze miałbym chodzić na zebrania i go słuchać , że bd dobrze. Uważam , że w tej firmie nie powinno być nikogo. Ani w pracy ani na zebraniach. Ogólnie to jest bez sensu bo nawet jak to ruszy to i tak za jakiś czas bd znów ta sama melodia :) Tyle w temacie. Pozdrawiam.

Pokrzywdzony

Potwierdzam w Gostyninie wpłynęła reszta wypłaty za m-c czerwiec .

Ken

Czyli zostaliście całość?

Feel
@Pokrzywdzony

Pewnie to zagrywka na wznowienie produkcji.

xxx
@Pokrzywdzony

Tylko ciekawe co dalej ludzie pouciekali na chorobowe , urlopy bądź się zwolniło z winy pracodawcy i kto ma teraz robić skoro niema żadnej motywacji . Jaka jest pewność ze dostaniemy wypłatę do 10 sierpnia żadnej bo ton tych kilku ludzi co zostało nie da rady wyrobić. Jedyny ratunek dla holdingu to zęby ktoś nas prze jol bo pod rządami syndyka i Pietrzaka nic dobrego nie wróży.

@Ken

Tak otrzymaliśmy resztę wypłaty czerwcowej.

@Pokrzywdzony

Hej koledzy z Gostynina czy u Was wszyscy dostali reszte wypłaty za czerwiec i ci co byli na postojowym ?

@Roki

Tak. U nas to nawet nadgodziny się zaczęły, po 10h trumbole robią.

xXXx

dali wypłate na 3 raty zobaczymy jak będzie w sierpniu dzisiaj jest 15 za 25 dni następna .

Zostaw merytoryczną opinię o H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa - Gostynin

H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa