Opinie o JAS-FBG S.A. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy JAS-FBG S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w JAS-FBG S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JAS-FBG S.A. w Katowice

Farsowisch Lidlisch

Jasowa farsa, insynuacja. W naszym jastrzębskim chlewiku uwielbiamy to robić. To nasze narzędzie obrony. Nie szanujemy się ani nie wspieramy, bo jesteśmy na polu bitwy. Chodzimy na skargi i zarzucamy bujdami na resorach. Boimy się stracić pracę. Wykonamy każdy rozkaz, bo jesteśmy wierni, jesteśmy posłuszni. Nasz ukochany Pan opiekuje się nami. Przebaczy nam nasze grzechy, nasze nieskonczone błędy. Próbujemy się wybić na kłamstwach, bo chcemy być zauważeni. Insynuujemy, zazdrościmy, obgadujemy, lekceważąco pogardzamy naszymi przyjaciółmi, którzy pracują obok nas. Lecz państwo nie wiecie, że prawda obroni się sama, osądzając tumanów, którzy praktykują wytrwale i szczurze fałsz i obłudę. PS. Charyzma płynie we krwi. Nie można jej sztucznie wykreować. Ona jest albo jej nie ma. Zatem daremnym są wasze starania (i tak robicie to źle). Porzućcie je i zacznijcie się kochać.

Jaś

Lublin/Trojaczkowice Nowy oddział, jakieś opinie?

Honorka
@Fruster

Oj, szkoda. No ale tak konkretniej to czemu ludzie się zwalniali z tego nowego oddziału? Bo to co piszesz o niedocenieniu to w sumie niewiele mówi. Chodzi ci o warunki finansowe czy coś innego?

Madzia Nowy wpis

Hej, powiedzcie mi ile tak na oko zarobi Młodszy Spedytor Drobnicy Międzynarodowej? Jest teraz dostępne ogłoszenie i nie piszą w nim jakie są widełki i też chyba nie widzę niczego o prowizji. Czy na tym stanowisku występuje?

Nick Nowy wpis
@Madzia

Około 4800 brutto

On Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 17 dni.

Witam jak wygląda sprawa z tymi dodatkami ? Na stronie są bardzo korzystne warunki. Język angielski, karta Multisport, ubezpieczenie zdrowotne i na życie wakacje w ich domkach. Ktoś napisze jak to wygląda naprawdę i ile kosztuja te dodatki.

YYYYY

A jakie warunki teraz są proponowane, że ktoś nazwał je paradoksalnie niekorzystnymi? Jak przy tym wygląda praca osób zatrudnionych? Pokazała mi się oferta dla spedytora krajowego drobnicowego. Zastanawiam się nad zarobkami, bo nie zostały wprost określone, jest tu może ktoś z tego działu? Warto próbować?

ZZZZZ
@YYYYY

Paradoksalne to w tej firmie oprócz zarobków są premie. Łódż 190 pln na rękę premii za przepracowany cały miesiąc nasze kierownictwo lubi sobie pożartować z pracowników.

Myszka Miki Nowy wpis
@ZZZZZ

To i tak nieźle. Kilka lat temu na "ścianie" wschodniej była stówka ale kwartalnie. Natomiast "przełożeni" byli zbulwersowania brakiem entuzjazmu ze strony pracowników. Pewnie niewiele się zmieniło.

Może nowy
Użytkownicy czekają na odpowiedź 27 dni.

Witam, chciał bym zapytać o pracę jako magazynier na Warszowicach. Czego można się spodziewać na miejscu? Jak ludzie, przełożeni? Jakiego można się spodziewać wynagrodzenia? Poprosił bym jakie kolwiek info.

logo firmy Operator Wózka Widłowego / Magazynier
Puurs
DSV Services Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Tati

Opiszecie mi jak ciężka może być praca referenta ds. spedycji krajowej? W ogłoszeniu piszą, że doświadczenie nie jest wymagane, zastanawiam się jakby mnie przyuczyli na miejscu. są jakieś konkretne szkolenia?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 36 dni.

Czy firma oferuje jakieś premie? Dodatki prócz nocnego? Bony? Są wczasy pod grusza i ferie świąteczne?

Inia

Zastanawiam się czy wysokość premii może też zależeć od samego miasta. Ktoś pisał o kwocie 190 zł na głowę. Ja mam ofertę dla asystenta działu handlowego na całkiem inny rejon. Przyznam też szczerze, że w treści nie widzę by wprost pisano o tym, że wypłacana jest premia. Teraz nie wiem czy ona jest po prostu jakaś domyślna czy po prostu asystenci jej nie otrzymują?

Młody
Użytkownicy czekają na odpowiedź 43 dni.

Czy może ktoś opisać pracę na stanowisku referenta ds. Logistyki? Czy jest bardzo dużo pracy?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.

Jak długo trwa proces awansu w JAS-FBG S.A.?

Staszek Boroski

Jas fbg zlecają podwykonawcom za nieprzyzwoicie podzielonym frachcie i w dodatku warunki zlecenia są paradoksalnie niekorzystne dla podwykonujacego przewoźnika. (usunięte przez administratora)

Czy wszyscy biurowi mogą potwierdzić, że czują się jakby pracowali za kare? Co u was wpływa na atmosferę? chce aplikować na asystenta spedytora ale po przeczytaniu niektórych opinii nie mam pewności. liczę na spokojną pracę i duży rozwój. po jakim czasie się zazwyczaj awansuje?

NKWD

Ta firma robi sobie z naczep przewoźników magazyny nie pierwszy raz. Powinni za to odpowiedzieć przed UOKiKiem! Wciąż za wolno pracujecie, co? Więcej magazynów na kółkach i więcej hałtury. Posłuszny korposzczur wytrzyma. PIP oraz UDT również powininno zajrzeć za to powszechne i niebezpieczne zmuszanie pracowników do przepychania wózkiem widłowym nawet kilku palet z towarem "na raz". Cofnąć im certyfikacje, rzezimieszkom. (usunięte przez administratora)pracownicy. Bardzo mi was szkoda. Albo i nie, sami sobie winni jesteście. Szkalujecie się nawzajem i donosicie na siebie. Idźcie się popłakać.(usunięte przez administratora) Agenci i dyktafony. (usunięte przez administratora) zarządzanie. Kiepscy logistycznie i w ogóle mało się znacie na tym temacie. Nikt ogarnięty nie chce z wami współpracować.

NKWD

A poza tym klienci i kierowcy traktowani jak (usunięte przez administratora). Poziom obsługi to dno, rozpacz, o dramat. Chałtura to mało powiedziane. Dyktafon, jeden z drugim, odmień być. (usunięte przez administratora)

Czy jest możliwość pracy w JAS-FBG S.A. na część etatu?

Zakurzone Lidzie

Tam się nie pracuje tylko służy. Ich metoda zarządzania polega na stworzeniu sobie podległych i oddanych szczurków, którzy dziękczynią za każdy okruch rzucany im łaskawie na ziemię w postaci wizji "bycia kimś lepszym". Ich słudzy aby ukryć swą marność egzystencjonalną i braki umysłowe szukają na siłę problemów u innych osób, często zwodząc chytrze i kłamliwie oczerniając. Od góry do dołu podejmowane są próby upodlenia człowieka. Najbardziej służalczy są ci mowiąc wprost - najgłupsi, to największe zera - ale nic w tym dziwnego. Nie jeden w tym wpisie zobaczy swoje odbicie jak w lustrze, bo z takich osobowości jadowitych układane są jasowskie puzzle. Co powstaje w rezultacie? (usunięte przez administratora) Pozdrawiam.

Zombi
@Zakurzone Lidzie

Jas to jakaś porażka. Pracownicy średniego i wyższego szczebla po kawawkowej lub łóżkowej rekrutacji. Pracownicy niższego szczebla pracują w (usunięte przez administratora) atmosferze stworzonej przez niekompetentnych pracowników szczebla wspomnianego na wstępie. Do nie zobaczenia, nie pozdrawiam

Bożena
@Zombi

A opowiesz mi coś o tych współpracownikach? oni dalej tu pracują? co konkretnie masz na myśli pisząc o braku kompetencji czego według ciebie im brakuje i co ja ewentualnie muszę wiedzieć lub umieć żeby się dostać?

Lidź-sumiennie. Weryfikator.
@Zakurzone Lidzie

Dokładnie tak. Wszechobecna lichość. Wiele można dopisać. Na pradawną uwagę zasługują ci tak zwani "liderzy" - słowo "lider" pochodzi tu raczej od nazwy sieci sklepów tam magazynującej i hasła, że "lidl jest tani". Atrapy nie liderzy. Nic więcej jak pozowanie na siłacza - małpie popisy cyrkowe, bez przełożenia, a większą szkodą niż pożytkiem. Słaby management w ogóle. Od A do Z. Jakie kierowniki, takie chochliki. Brak ważkości i logiki. Konstatacje i twierdzenia pochodzące z kaprysu i przeświadczeń od zawistnych miernot. Miejsce pierwsze w winszowaniu zawiści. Należy tu podkreślić słowo zawiść, które jest uświęcane pod stropy podwieszone tego (!)galimatiasu. Pany i panienki, niechaj wam się szczęści w tym łez padole i wszelkiej boleści, mimo że banknot wam głośno wcale nie szeleści. Z uszanowaniem, wasz warszowicki Weryfikator.

Dzyń-Dzyń Jaśu
@Lidź-sumiennie. Weryfikator.

Słowo o lamenciarzach. Podnosisz lament - dla managementu znaczy istniejesz i chcesz dobrze dla firmy. Im więcej wnosisz zamętu tym wyżej stoisz, tym bardziej istniejesz. Ferment to jest paliwo, ferment to jest znak! Dość ciekawa wizja rozwoju na tego typu konwulsjach i samoniezadowoleniu. Moje uznanie, na pewno daje dobry efekt %) a wszyscy są szczęśliwi.

@Bożena

Najgorsza praca tylko w JAS w agencji celnej. Płaca delikatnie wyższa niż najniższa krajowa, kierownicy jak i dyrektorzy są to ludzie bez doświadczenia i brak im wiedzy. Programy na jakich pracują to totalny żart, firma na wszystkim oszczędza,premia to jest wielki śmiech…ich styl zarządzania polega tylko na podkradaniu klientów konkurencji bądź sobie wzajemnie. Nowy pracownik nic się nie nauczy tylko bezsensownego klepania do systemu. Zatrudniają tylko młodych ludzi bez żadnego doświadczenia albo emerytów. Szkoda czasu na prace tam!!

@…

Zdradzisz na jakich programach się działa? Ogólnie to jaki sprzęt jest oddawany docelowo do dyspozycji? Co do stwierdzenia o zatrudnianiu osób bez doświadczenia to z czego może to wynikać? Czyli jakby nie patrzeć teoretycznie łatwo będzie się dostać?

Wnika to z zarobków, biorą osoby bez doświadczenia żeby dawać najniższa krajowa albo o 200 zł więcej… sprzęt do dyspozycji ???? w tej firmie nie ma czegoś takiego…

Czy JAS-FBG S.A. organizuje staże dla studentów?

oczko

Chyba organizuje. Ogłoszenia są.

@oczko

A wiesz coś może więcej na temat tych staży? :) Dużo takich osób przewija się w firmie? Udaje się niektórym z nich załapać tu do firmy na stałe? ;-)

Pytajnik

Czy ktoś może się podzielić opinią o pracy na magazynie w GDAŃSKU przy ul. Kontenerowej? Jestem kandydatem.

Joanna

Opinii o pracy w Słupsku nikt nie ma by się podzielić? A co ze Swadzimiem? Była teraz w lipcu oferta dla magazyniera na wózek i wpisano kwotę od 4 tys. jakiego maxa chłopak może się spodziewać? I generalnie to warto go tam puszczać? Jacy są ludzie? Atmosfera i tak dalej?

Frieden und Krieg in WSWTZ

Centrum logistyczne JAS-FBG. Praca przebiega dumnie i zadowalająco dopóty nie zakręci się jasowe kółeczko sztucznej, ależ wzajemnej adoracji. Czym ono jest? Zazdrośni służkowie dzielnie raportują pracę kolegów i koleżanek swym zwierzchnym, którym można każdą zakłamaną opowieść sprzedać, gdyż zdolność obiektywnej oceny jest niebywale od nich oddalona. Dobry pracownik za dużo wymaga i kosztuje, a zatem chwiejną mają załogę i taką nie bardzo zaradną, dlatego zmuszają się walczyć o jakieś social-punkty w ścieku fałszu, smutku padole. Pracownik z wiedzą i umiejętnościami nie ma tam czego szukać. Ni pieniędzy, ni żadnej dobrej rzeczy, której by oczekiwał. Szanujmy się, kto lubi się w pomówieniach i nadmiernej inwigilacji? Jednakże polecam pracę wszystkim stażystom i chętnym zdobywać doświadczenie. Otrzymacie opiekę mentora i profesjonalne szkolenie w każdej dziedzinie - Transport, Spedycja, Logistyka! To na was czeka. To brzmi i jest piękne! Przychodźcie od razu po szkole, walczcie o stanowisko poważnego gracza na światowym rynku TSL. Z tym mentorem to był oczywiście żart. O wszystko trzeba się samemu prosić. Prosić? Trzeba z łaską błagać! :) Jest to praca służalcza i każdemu oddanemu wyższej sprawie niż swoja własna, będzie ona odpowiadać. Praca w JAS-FBG to najlepsza lekcja w życiu :) Po niej wszystko staje się piękniejsze. Powodzenia moi mili, młodzi towarzysze. Tylko Wy możecie naprawić tą postkomuszą siatkę i odmienić udręczone brzemię. Pozdro WSWTZ Warszwowice

Mali
@Frieden und Krieg in WSWTZ

Ile płacą, napiszesz konkretne widełki? Chyba tak źle być nie może, skoro ludzie jednak pracują tu w firmie?

Edmund z Neckarsulm
@Mali

No przecież jest cudownie! Firma zarabia dobre pieniądze na przewoźnikach i ciężkiej pracy kierowców. Od czasu do czasu pojawi się jakiś darmowy stażysta z dofinansowaniem od Unii Europejskiej. Oni sami wiedzą, że osoby ponadprzeciętnej na długo nie da się u nich zatrzymać, dlatego cieszą się z tych swoich średnich niskolotnych, bo mniej kosztują. Z resztą nie narzekajcie, od nowego roku minimalna znowu w górę, 800+, 13 i 14 emerytura.

Olaaa

Jakieś opinie o pracy w Słupsku?

Zaciekawiony

Jakieś aktualne opinie o spedycji Katowice?

Zostaw merytoryczną opinię o JAS-FBG S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w JAS-FBG S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy JAS-FBG S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JAS-FBG S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 1 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy JAS-FBG S.A.?

Kandydaci do pracy w JAS-FBG S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

JAS-FBG S.A.