Opinie o Jeronimo Martins Biedronka w Mszczonów Wschodnia 18

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Jeronimo Martins Biedronka. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Jeronimo Martins Biedronka o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jeronimo Martins Biedronka w Mszczonów Wschodnia 18

Lala Nowy wpis

Ten sklep to jeste jedna wielka porażka.Miesiąc nie robiłam zakupów i niestey nic się nie zmieniło. Chyba,że na gorsze. Bałagan,syf,brud .Obsługa okropnie nie miła.Wolę jeździć di Radziejowice,inny poziom. Szczerze odradzam.

Czy Jeronimo Martins Biedronka zatrudnia studentów?

Driver Nowy wpis

Kiedy zrobicie z tym Mszczonowem porzadek. Jesli chodzi o dostawy towaru jest to w tej chwili ewenement na skale polski to najwiekszy (usunięte przez administratora) Nie ma gorszego magazynu chyba nigdzie. Brak parkingu , brak zawrotki autem. Kolejka do ramp i stanie po 5 godzin. Masakra.

Czy w Jeronimo Martins Biedronka możliwa jest praca na podstawie B2B?

logo firmy Administracja zleceń - Mszczonów
Mszczonów
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
logo firmy Pracownik Ochrony
Mszczonów
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Cza-Ta Niciak sp.j.
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
logo firmy Kierownik / Kierowniczka Hotelu
Mszczonów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Lol

Witam. Jak praca na magazynie biedronki w Mszczonowie? I jaka płaca? Słyszałem że atmosfera spoko a żeby dostać Dobra kasę trzeba się ostro nadzwigac??

Czy firma Jeronimo Martins Biedronka w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Klienty

Pani kierownik biedronki we mszczonowie rozwala cały zespoł ludzie pracowici odchodzą . Źle rozkładany towar . Wielokrotnie waka się opakowania po napojach, mleku i inne. Panią kierownik ktoś chroni w regionie dlatego trzymają ją na stanowisku. Niedługo nie będzie tam komu pracować , atmosfera jest zła każdy na każdego kabluje. Nie raz trzeba czekać gługo w kolejce czy na lade z mięsem czy do obsługi klienta do kas. Kasy samo obsługowe jak i u sprzedawców są źle wyważone. Kasy samo obsługowe się wieszają .chodząc tam do sklepu i widząc jak pracowici ludzie odchodzą aż nie chce się tam robić zakopow bo znów można trafić na niekture nie miłe paniusie

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Jeronimo Martins Biedronka? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

jogi

Pracujesz w weekendy i robisz nadgodziny to potem dostajesz wolne w tygodniu. To jest (usunięte przez administratora).

Perel

Witam. Czy może ktoś napisać o pracy na stanowisku kontroler jakości

Jan

Nikt nie pilnuje, żeby w sklepie klienci nosili maseczki. Wczoraj naliczyłem z 15 osób bez maseczki. następnym razem zadzwonię na policję.

Hubbabubba
@Jan

Ty jakiś jebnięty chyba jesteś. Siedź w domu kovidoanie, a nie się czepiasz wolnych ludzi

Ciekawy

Czy orientujecie sie jakie są zadania z excela na rozmowie? Dotyczy zatrudnienia na magazynie

Cześć wszystkim! Po przeprowadzce szukam nowego miejsca pracy, wobec tego wszedłem na to forum. Sądzę, że odszukam rzetelne informacje o pracodawcach z okolic Mszczonowa. Proszę, dajcie znać jak pracuje się w firmie Jeronimo Martins Biedronka? Czy dobrze płacą? Czy są darmowe obiady pracownicze, albo inny sposób na jedzenie obiadów w pracy? Michał

Krysia
@Michał

Czołem Michale. Jest spoko choć czasami myślę, że nasze szefostwo nie lubi benefitów. W temacie posiłków dla pracowników to rekomenduję firmę Knauf z Mszczonóowa. Zatrudnieni (wiem to od kuzynki, która jest tam zatrudniona) mają tam aplikację, dzięki której zamawiają posiłki z dofinansowaniem pracodawcy. Jedzenie jest dosyć tanie a przy okazji różnorodne. Życzę szczęścia w nowej robocie. Krysia.

Robert
@Krysia

Witam Pani Krystyno. Jako specjalista w dziedzinie organizowania posiłków w pracy dodam kilka zdań od siebie. Firma Knauf, o której Pani wspomniała używa do organizacji posiłków systemu SmartLunch. Skąd o tym wiem? Wdrażałem to rozwiązanie jako doradca klienta. Wiele firm, zarówno małych jak i dużych motywuje swoich pracowników poprzez dostawy smacznych posiłków. Pozdrawiam Robert

zibi

Jaka jest stawka podstawowa teraz , ile można zarobić na premii ? Może ktoś podac ile zarabia średnio na początku miesiecznie netto ?

Mania

Ile godz pracują kierowcy w Biedronce ?

Joanna

@Uwolniony:), fajnie, że odpowiedziałeś na moje pytania, które mogą być kluczowe dla osób poszukujących zatrudnienia na tych stanowiskach w firmie Jeronimo Martins Biedronka. Czy często dochodzi do rotacji na "mroźni"? Są osoby, które chętnie podejmują pracę w takich warunkach? @Qwert, Twoja wypowiedź mogła zostać usunięta z uwagi na to, iż mogła być niezgodna z regulaminem forum, dlatego przed dodaniem komentarza dobrze jest zapoznać się z panującym regulaminem https://www.gowork.pl/regulamin

Uwolniony:)
@Joanna

Rotacja bardzo duża, a nowi pracownicy chętnie tam nie idą. Tak jak wcześniej pisałem-mroźnia powinna być karą:) Pozdrawiam:):):)

Grzechu
@Uwolniony:)

Pierdzielisz. Robię na mrozni. Dla mnie najlepszy podmagazyn.

Uwolniony:)
@Grzechu

Byłem...widziałem....Pewnie jesteś młody to możesz (usunięte przez administratora) Wyjdzie ci ta mroźnia bokiem....zdrowie najważniejsze kolego...Za parę miesięcy, może lat wrócisz do tego postu i powiesz-Uwolniony miał rację:)

banan
@Grzechu

jakie są aktualne stawki na mroźni? pracuję u konkurencji majac aktualnie 4400 brutto godziny pracy 6-15 przerwa co póltorej godziny na 30min i 50min przerwy obiadowej, jak dla mnie najlepszy podmagazyn u konkurencji temperatura w żadnym wypadku nie przeszkadza w pracy ale przeszkadza pracodawca :) tak więc jak stawki sa zbliżone to z chęcia przeskoczę na biedronke z lidla

Bodzio

Witam wszystkich . Mam pytanie co do centrum dystrybucji Wojniczu. Jakie tam panują warunki pracy jak wyglądają zmiany w jakich godzinach i jak wypada praca w weekendy ile się ma wolnych i jak jest z zarobkami na start ? Z góry dziękuję za odpowiedź

Irek

Wysokość zarobków to indywidualna część umowy. Warto przedstawić swoje umiejętności bo to podstawa ale w sumie warto bo firma dobra.

może się zatrudnie
@Irek

Chyba na początek każdy dostaje tyle samo jest jakaś stała podstawa ? mówię o pracy przy kompletacji . rozumiem że premia zależy od normy i ile zrobisz ? więc pytam ile średnio można zarobić ? jakie umiejętności na magazynie ? jeżeli zapierdzielanie jest umiejętnością to się z godzę , i pytanie dla czego jest taki przemiał ludzi ? czy jest za ciężko i ludzie nie wyrabiają czy kierownictwo to (usunięte przez administratora) ?

Były
@może się zatrudnie

(usunięte przez administratora) A kierownictwo, tylko cyferki na monitorze ich interesują. Norma norma i jeszcze raz norma. Nie polecam chyba że masz nerwy ze stali sztywny kręgosłup i siły jak koń.

Halfik

Pracował ktoś jako kontroler jakości? Jakie godziny pracy? Zarobki? Z góry dziękuję za odpowiedź.

może się zatrudnie

Ile teraz można tam zarobić bo nie podają takich informacji ? Dla czego jest taki przemiał ludzi bo ogłoszenie nie znika od lat ?

Elżbieta Kozera 885019527 tel

Proszę państwa o pracę dla mnie dla kobiet w Biedronce jestem chętna do pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Jeronimo Martins Biedronka - Mszczonów

• Jak się pracuje w Jeronimo Martins Biedronka?

Zobacz opinie na temat firmy Jeronimo Martins Biedronka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jeronimo Martins Biedronka?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jeronimo Martins Biedronka?

Kandydaci do pracy w Jeronimo Martins Biedronka napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jeronimo Martins Biedronka