Opinie o Valeo w Jarocin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Valeo. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Valeo na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elementów elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Valeo w Jarocin

Czy Valeo zatrudnia studentów?

Lol Nowy wpis

Tak, na staże jest mnóstwo ogłoszeń

Piotr Nowy wpis

Pyta wiec się pytaj jak dobrze ci idzie haha

Michalop@1222.com.pl Nowy wpis

No bo policję wezwę wy wszystkie (usunięte przez administratora) na tym go work jutro macie o mnie zamilknąć mam upośledzenie C12 F30 P pobiję lidera ty (usunięte przez administratora)

Michalop@1222

Mateusz suski to syski pani z angielskiego Niezatrudniać mnie w menu dań brakuje matematyki fizyki algebry michał opitek symbol C12 F30 zabije się popełniając samobujstwo leczę się u pani rusin agaty kurek jestem pomocą pani ewy wędziny nigdy ikarion-opolopy osłabłem z sił (usunięte przez administratora)nie zatrudniać warningowcy (usunięte przez administratora) ja się tak zachowywałem tak jak dziadek chyba mam to ponim dziadek to Stanisław Pęcko

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Valeo? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Renata

Dawno nikt nie podzielił się swoim doświadczeniem z pracy w firmie  Valeo. Czy czymś konkretnym jest to spowodowane? Jak obecnie pracuje się w tej firmie w czasie epidemii koronawirusa? Jak obecnie wyglądają rozmowy kwalifikacyjne? Czy są przeprowadzane online?

Mira

Zastanawiam się jaki jest powód , że od dawna nie pisaliście na forum? Czy jest tak dobrze i nie ma powodu do narzekania, bo z reguły wówczas się pisze.?

Sentymentalista

Słyszałem, że firma radzi sobie dobrze i ma nawet staże dla ludzi? Kiedyś byłem pracownikiem i ciągnie wilka do lasu.Wspominam dobrze pracę w Valeo oraz wielu współpracowników, czy zarobki są teraz też dobre?

Młodociany

Nie widziałem żadnych nowych ofert pracy a bardzo chciałbym dostać się do działu logistycznego.Może ktoś wie?

Kokotek
@Młodociany

Ja coś wiem: nie ma żadnych noweych ofert pracy, a Ty bardzo chciałbyś się dostać do działu logistycznego. Mam nadzieję, że pomogłem.

Młody

Chciałbym się dowiedzieć ile mogę dostać na stażu w dziale technicznym? Czy później jest już normalna umowa o pracę?

Jerzyk
@Młody

1200 na lape do konca swoich dni.

masakra jakas

Ta praca nie, nie ,nie i jeszcze raz nie dziękuję :)

fifi

Jeśli nie posiada się doświadczenia @ulek, to na pewno warto iść na staż do tej firmy, ponieważ i tak nigdzie bez doświadczenia nie przyjmują a tutaj można się jednak bardzo dużo nauczyć. Później jednak normalnie zatrudniają na umowę o pracę więc bez problemu

tadek

W Warszawie z pewnością większe możliwości, ale nie jest tak kolorowo jak się każdemu wydaje.

Tola

Witam wszystkich, jak dokładnie wyglądają wszystkie testy w Valeo?

toja

Valeo tylko w Warszawie... no cóż jeszcze cię oświecę że jest tych zakładów Valeowskich trochę wiecej w Polsce, m. innymi w Warszawie ale z tego co wiem to tam jest głównie sprzedaż i serwis. Jeszcze jest Skawina gdzie produkuje się wycieraczki samochodowe i systemy chłodzenia, Chrzanów produkuje lampy, Czechowice-Dziedzice- produkcja i regeneracja systemów napędowych. Prace tez mozna znależć na magazynach które znajdują sie niedaleko tych zakładów. Valeo ciągle się rozwija, rozbudowuje. .. warszawa, to tylko kropla w morzu

toja

to zmienilo sie od czasów kiedy mnie przyjmowali i zdziwilam sie tym, że trzeba szukac wad na lampie, bo tego tak naprawdę uczysz sie dopiero z biegiem czasu na linii...dopiero jak pojmiesz jak lampa jest zbudowana, jak ja trzymac, co jest widoczne...itp... dziwne że biorą ten etap na samym początku...hmmmm

ktoś

A i jeszcze na tym szkoleniu kolejne testy wizualne już na stanowisku, ale Pani szkoleniowiec bardzo przyjemna i pomocna.

ktoś

Ze mną na rozmowie (pierwszym spotkaniu) były jeszcze 4 osoby, weszliśmy do pokoju i rozdano nam testy matematyczne (na czas), wyszlismy, sprawdzono je, potem wołali pojedynczo, teraz odbyła się rozmowa parę pytań (dlaczego tu aplikujemy itd) i kolejny test -wizualny, szukanie wad na lampach(i tu podziękowano osobie) . I tyle. Kolejne spotkanie to szkolenie z valeo --> badania lekarskie-->bhp. Z tego co słyszałam to już powoli kończą rekrutacje więc się spieszcie. Może rekrutacja przebiega inaczej przy wyższych stanowiskach.

ktoś

Ja zaniosłam CV (bez listu)do Adecco, po 2 tyg zaprosili na rozmowę a od spotkania do spotkania już trochę czasu minęło, teraz jestem na etapie badań i bhp:) także za nie długo wreszcie zacznę pracę;)

trzegol

"toja" mogę Cię prosić o kontakt na priv? mail: agusia19-80@o2.pl Z góry bardzo dziękuję:)

toja

Ja zawsze pisałam zwrot "do Dyrekcji" gdziekolwiek składałam podanie. Do Dyrekcji Valeo Lighting System w Chrzanowie.

Zostaw merytoryczną opinię o Valeo - Jarocin

• Jak się pracuje w Valeo?

Zobacz opinie na temat firmy Valeo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Valeo?

Valeo