Opinie o Astra Logistyka Sp. z o. o. w Sokołów Podlaski

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Astra Logistyka Sp. z o. o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Astra Logistyka Sp. z o. o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Astra Logistyka Sp. z o. o. w Sokołów Podlaski

Administrator Nowy wpis

Aplikowaliście do pracy w firmie Astra Logistyka Sp. z o. o.? Jak oceniacie proponowane warunki? Zarobki oferowane na stanowisku Magazynier są korzystne?

Jakich pytań można się spodziewać podczas procesu rekrutacyjnego w Astra Logistyka Sp. z o. o. na stanowisko Kierowca?

Odpowiedz Nowy wpis

Nudnych a ile to a ile tamto a ile ... ile może być tych ile !!!!

Edyta Nowy wpis

Czy do pracy w Astra Logistyka trzeba mieć jakieś doświadczenie zawodowe? Nic nie widzę na ten temat w sieci, brakuje takich podstawowych informacji. Często do pracy w tego typu firmach można iść bez doświadczenia, ale wolę się upewnić. Jeśli wiecie, to powiedzcie, czy zatrudniają osoby, które stawiają pierwsze kroki na rynku pracy.

Jak długo trwa proces awansu w Astra Logistyka Sp. z o. o.?

Doro

Zależy jak głodni jesteśmy :D

Dariusz
@Doro

Znasz firmę od środka? Ciekawi mnie jak wygląda atmosfera w Astra Logistyka i czy w razie problemów można spokojnie dogadać się tu z przełożonymi. Wiesz coś na ten temat?

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Astra Logistyka Sp. z o. o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Kierowca C+E KRAJ
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Operator Wózka Widłowego / Magazynier
Puurs
DSV Services Sp. z o.o.
Filip

Dobra i stabilna firma z ugruntowaną pozycja w branży. Mając kompetencje do takiej pracy można liczyć na dobrą prace.

Antek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje? Jak ona przebiega?

Hej, jak tam sytuacja w firmie? Jak się pracuje?

Ahhh te durnie

adam

Lubię atmosferę w Astra Logistyka Sp. z o. o. za: spoko

Lidia
@adam

Co masz na myśli poprzez swoją wypowiedź? Jest ona krótka i ciężko wyciągnąć z niej konkretne informacje dotyczące atmosfery panującej w Astra Logistyka. Zachęcam Ciebie do jej rozwinięcia i napisania co składa się na to, że jesteś z niej zadowolony. Dla osób zastanawiających się nad złożeniem aplikacji do firmy jest to istotne, czy na satysfakcjonującą atmosferę w pracy składają się kontakty między pracownikami czy stosunek kadry zarządzającej do pracownika.

Remek

Czy firma działa normalnie? Słyszałem o sprzedaży, ile w tym prawdy?

Mir

Ja tam uważam, chyba nikogo to nie powinno za mocno dziwić, że firma jest naprawdę na świetnej drdze do rozwoju i ekspansji, nie od dziś wiadomo, że prezes stara się ze wszystkich sił, wypłaty są na czas, pracownicy zadowoleni, no dobrze jest, jak nigdy

ciekawy

a co z tymi sukcesami i osiągnięciami żadnych nie ma czy jest ich aż tyle, że nie wiadomo o którym napisać?? kolejny temat zastępczy??

marysia

oj to żaden problem nie chcą dobrowolnie to trzeba skorzystać z innej drogi, ludzie w okolicy mówią jak to robią....I nie ma żadnego problemu

Byla

Do nie była ale wkrótce. Napisz,gdzie jest tak dobrze z socjalem to chętnie pójdę bo niestety żadnej roboty nie mam,a żyć trzeba.gdzie socjal jeże sie strumieniami ?

Była

Jaki socjal - jaka poprawa ? wszyscy pouciekali i sa zadowoleni.tak jak pisałam nikt już nie tęskni i nie pamięta o Astrze.I bardzo dobrze...

Była

Nareszcie zrobili porządek i spokojnie sobie pracują...

lodzia

a taka była firma.....tyle ludzi pracowało no i faktycznie dla kogoś, kto nie wie w którym chce iśc kierunku, żaden wiatr nie będzie sprzyjający

Agata

A dla kogo byłeś dobry klient ?

driver

chyba jednak wymiana,przyszly wlasnie dwa nowe dafy i mowia ze beda 4 actosy, zobaczymy. samochodów jest 15 czy cos kolo tego

pani

no cóż łatwo przyszło, łatwo poszło......taki to chichot losu!

Naprawdę tylko 15 osób tam pracuje? Nie wierzę. Przcież samych kierowców jeszcze niedawno było pięćdziesięciu???? Do tego pracownicy biurowi, produkcja, magazynierzy??? Niemożliwe, że zostało tylko 15 osób.

Zostaw merytoryczną opinię o Astra Logistyka Sp. z o. o. - Sokołów Podlaski

Astra Logistyka Sp. z o. o.
1.4/5 Na podstawie 581 ocen.

Astra Logistyka Sp. z o. o.