UDS S.A.

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Mirosław Bojarski

Pracownik firmy - Product Development Director

15.02.2024 11:02

Rozmawiamy dziś z panem Mirosławem Bojarskim, który od dwudziestu pięciu lat pracuje w firmie UDS, obecnie na stanowisku Product Development Director. W jaki sposób rozpoczęła się Pana przygoda z firmą?

Mirosław Bojarskiikona wywiad

Moja przygoda z firmą rozpoczęła się zupełnie przypadkowo. Na początku pracowałem w introligatorni, jako Pomocnik Operatora Maszyn. W tamtych czasach, wspólnie z Panem Prezesem zaczynaliśmy realizację różnych innowacyjnych pomysłów. Firma była wówczas małym zakładem prowadzonym w wynajmowanej hali.

Od jak dawna pracuje Pan w tej firmie?

Mirosław Bojarskiikona wywiad

Pracuję w tej firmie od końca lat 90.

Jak wspomina pan pierwszy dzień pracy?

Mirosław Bojarskiikona wywiad

Doskonale pamiętam pierwsze trzy dni pracy, ponieważ mieliśmy bardzo duże zamówienie kalendarzy dla ówczesnego klienta. Po odbyciu szkolenia miałem za zadanie zbierać kartki do kalendarium. Wykonywałem tę rutynową czynność przez trzy dni, co zapadło mi w pamięć. Ważne jest to, że od samego początku współpracy poczułem, iż jestem członkiem zgranego zespołu, który ma wspólny cel. Kolejnych wczesnych zadań i projektów już nie pamiętam, ponieważ pracowaliśmy w dynamicznym środowisku i dużo się działo.

Jak przebiegała Pana kariera w firmie?

Mirosław Bojarskiikona wywiad

Wraz z powiększaniem się przedsiębiorstwa, zwiększały się moje możliwości rozwoju. Jako Operator Maszyn Introligatorskich uczyłem się obsługi coraz nowszych maszyn. Dzięki temu zdobywałem nową wiedzę i umiejętności. W roku 2006 otworzyliśmy pierwszą halę w Nowym Kawęczynie (96-115), o powierzchni 1000 m2. Był to kolejny istotny punkt na mojej ścieżce zawodowej, ponieważ Pan Prezes poprosił mnie o poprowadzenie tej części firmy na stanowisku Kierownika Produkcji. Podjąłem to wyzwanie i otworzyłem się na nowe możliwości. Zarządzałem całym procesem produkcyjnym. Nieodłącznym elementem mojej pracy był udział w nowych projektach, dzięki czemu szybko podnosiłem swoje kompetencje. Efektem wzrostu kompetencji oraz mojego zaangażowania był awans na Dyrektora Produkcji.

Na czym obecnie polegają Pana obowiązki w pracy?

Mirosław Bojarskiikona wywiad

Obecnie nie zajmuję się już zarządzaniem produkcją. Moje główne obowiązki to wprowadzanie nowych technologii, unowocześnianie sprzętu firmowego, inwestycje i optymalizacja produkcji poprzez kreowanie pomysłów konstruktorskich. Przez te wszystkie lata tak wyspecjalizowałem się w tematyce konstrukcyjnej, że mogę teraz szkolić innych pracowników i dzielić się z nimi swoją wiedzą.

Jakie umiejętności są kluczowe dla Pana stanowiska?

Mirosław Bojarskiikona wywiad

Kluczowa jest otwartość na ciągły rozwój obszarów, za które jestem odpowiedzialny a to jest ściśle powiązane z gotowością na rozwój osobisty. Ważna jest również umiejętność współpracy z różnymi osobami, w czym pomagają bardzo dobre zdolności komunikacyjne. Do tego istotna jest jeszcze wiedza merytoryczna z zakresu poligrafii i introligatorstwa. W mojej ocenie sukces zawodowy to połączenie wymienionych wyżej elementów z pasją. Mam szczęście, że praca, którą wykonuję jest jednocześnie moją pasją.

Co najbardziej lubi Pan w swojej pracy?

Mirosław Bojarskiikona wywiad

Najbardziej lubię w swojej pracy brak nudy i rutyny. Codziennie czekają na mnie nowe wyzwania, bardzo często pojawiają się nowe projekty, nad którymi pracuję. Rozwój i innowacja to nasze kluczowe wartości, co bardzo mnie cieszy. Dzięki nim mogę nieustannie podnosić swoje kompetencje i dbać o rozwój przedsiębiorstwa.

Z jakimi wyzwaniami mierzą się pracownicy produkcji?

Mirosław Bojarskiikona wywiad

Firma stawia na inwestowanie w nowe technologie i podnoszenie wydajności produkcyjnej, przez co nieustannie poszerza asortyment maszyn. Podstawowe wyzwania dla pracownika to konieczność bycia na bieżąco, ciągła nauka i praca na nowoczesnych maszynach, często będących jednymi z pierwszych w Polsce. To dążenie do innowacyjności wpływa na nowe sposoby myślenia o produkcji i konieczność nieustannego kształcenia się.

W jaki sposób pracownicy mogą liczyć na wsparcie przełożonych/zespołu/innych pracowników/pracodawcy w związku z wyzwaniami?

Mirosław Bojarskiikona wywiad

Wprowadzenie nowej maszyny zawsze połączone jest z szeregiem szkoleń z jej obsługi. Szkolenia prowadzone są przez przedstawicieli dostawców, dzięki czemu mamy dostęp do wiedzy z tzw. „pierwszej ręki”. Dodatkowo wspieramy się wzajemnie poprzez wewnętrzne szkolenia, mające na celu podniesienie umiejętności pracy na poszczególnych maszynach.

Jak opisałby Pan atmosferę panującą w firmie?

Mirosław Bojarskiikona wywiad

Atmosfera, w moim odczuciu, jest bardzo przyjazna i swobodna. Mamy płaską strukturę, dzięki czemu otwarcie rozmawiamy o problemach i rozwiązujemy je na bieżąco. Myślę, że firma UDS dba o pracowników, oferując rozwój, możliwości awansu i benefity pracownicze.

Dlaczego poleciłby Pan pracę w firmie UDS?

Mirosław Bojarskiikona wywiad

Według mnie praca w firmie UDS jest ciekawa. U nas nie występuje rutyna typowa dla taśm produkcyjnych. Zadania pracowników codziennie czymś się od siebie różnią. Jesteśmy firmą działającą według zasady: „make to order”, stąd każdy produkt jest wykonywany według indywidualnych potrzeb danego klienta i różni się od wcześniejszych. Dzięki temu pracownik realizuje różne czynności. Ma też realne szanse na awans i podnoszenie swoich kompetencji. To idealna praca dla osób otwartych na naukę i lubiących nowe zadania. Tak, jak wspominałem już wcześniej, dzięki wykorzystywaniu innowacyjnych technologii, można u nas zdobyć bogate doświadczenie zawodowe i pracować na maszynach, które dopiero wchodzą na polski rynek.

Jaką radę dałby Pan osobom, które chciałyby rozpocząć pracę w firmie UDS?

Mirosław Bojarskiikona wywiad

Złóżcie swoją aplikację, odwiedźcie nas w ramach procesu rekrutacji, przekonajcie się osobiście jak wygląda praca u nas.

Pana historia pokazuje, że nieważne, na jakim stanowisku pracownik zaczyna swoją przygodę z firmą UDS – może on liczyć na awans i zajść wysoko.

Mirosław Bojarskiikona wywiad

Jestem dowodem na to, jak można awansować w naszej firmie od pracownika szeregowego do pracownika najwyższego szczebla. Moja historia nie jest jedyna. Mamy w firmie kilkadziesiąt przypadków, gdy osoby zaczynające karierę na stanowisku pomocnika operatora czy montażysty ręcznego awansowały na kierowników, brygadzistów, czy nawet dyrektorów. Jestem również jednym z wielu pracowników o długim stażu pracy. Firma chętnie stawia na rekrutacje wewnętrzne obok rekrutacji zewnętrznych. Wychodzimy z założenia, że pracownik, który zna już naszą kulturę organizacyjną, szybciej i efektywniej wdroży się do nowej roli. Zależy nam też na docenianiu naszych pracowników i tworzeniu przestrzeni do wieloletniej współpracy, satysfakcjonującej obie strony. Firma UDS umożliwia różnego rodzaju szkolenia i wspiera swoich pracowników na ścieżce zawodowej. Jeśli pracownik wykazuje chęci do nauki i współpracy, to może liczyć na rozwój i awanse.

Gość Nowy wpis

Specjalista ds. Planowania Produkcji ma teraz wpisane minimum 2 lata doświadczenia aby móc aplikować. z góry zastanawiam się czy większy staż może mieć wpływ na wyższą podstawę już od samego początku? Dodatkowo jak oceniacie warunki pracy, czy warto się o nią starać?

Graficy 2d i 3d Nowy wpis

Każda osoba kandydująca na stanowisko grafika musi brać pod uwagę to że bedzie musiał w trakcie trwania umowy nieustannie udowadniac potrzebę aby być zatrudnionym. Firma od roku jest na etapie fascynaci ai i ludzi kreatywnych traktują jak niepotrzebne zło. Co do zarobkow etat 2d/3d to 4 -5 tys netto Sami sobie odpowiedzcie czy warto

AngelWera Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 8 dni.

Dopytajcie się o wszystko dokładnie na rozmowie, ja tego nie zrobiłam i kwota która padła na rekrutacji była łączna podstawa plus premia, jak dostałam umowę do ręki to się okazało że podstawą jest poniżej najniższej krajowej a to trochę ponad to premia! Także nikt mnie nie poinformował na rozmowie ze po tygodniu zwolnienia jak zachorowałam muszę to odpracować przez następne miesiące.... Nawet nie wiem ile? Czy to wszystko jest legalne tak można?

Szukam pracy

Starzy Pracownicy z maszyn i nie tylko uciekają drzwiami i oknami, młodzi przychodzą na kilka dni i znikają. Brak szacunku do pracowników to norma, niestety... Premia na akord, a jak pójdziesz na zwolnienie lekarskie to pół roku nie masz premii bo firma zapłaciła Ci za zwolnienie i teraz sobie ściąga z premii którą wyrobisz. Brak słów na to co się tu dzieję... Nie ma osoby, która nie rozgląda się za normalną pracą.

@Szukam pracy

Szukam potwierdzenia tego zdania dotyczącego premii. jak to możliwe ze dalej jest ściągania? Rozumiem kwestie akordu i tego, że w danym miesiącu podczas nieobecności ciężko by był nabity, ale w późniejszych okresach i tak go wykonujesz jak należy?

AnaIDestroyer

Potwierdzam i nikt tego Ci nie wytłumaczy nawet osoby z HR które wiedza jak funkcjonuje zabieranie premii w następnych miesiącach po chorobowym, są tu obecne ALE to jest tak głupie i tak odstraszające osoby szukające pracy, że będzie to tajemnica poliszynela…. A może znajdziemy jakiegoś (usunięte przez administratora)tylko ciiicho sza jak już popracuje to może zostanie..

Misiek Nowy wpis

Tak, za każdy dzień l4 jest zabierana premia. Przelicznik jest mw za 2 tyg l4 brak premi do 3 miesięcy, przypominam że w UDSie zarobki podstawa jest PONIŻEJ najniższej krajowej… polecam

Grafik

Brakuje znajomości podstawowych zasad biznesowego savoir-vivre... Otrzymałam telefon z UDS, długa konkretna rozmowa, po czym firma przestała się do mnie odzywać... ot tak po prostu... Nie otrzymałam nawet wiadomości e-mail, że mi dziękują, że się rozmyślili i już mnie nie chcą... po prostu CISZA, jak makiem zasiał! W międzyczasie natomiast dodali nowe ogłoszenie o pracę. Bardzo niepoważne i nieprofesjonalne podejście do kandydatów

Ile mam lat doświadczenia

Witam. ile mniej więcej samej podstawy może mieć teraz sam specjalista ds. sprzedaży opakowań z tektury litej? W tej aktualnej ofercie było napisane, że 5 lat doświadczenia to minimum. Niestety tyle nie mam (3 lata) ale ciekaw jestem czy mimo to byłaby szansa na prace

Pola

Tym zapytaniem co chcesz zasugerować? Ja również interesowałam się oferta dla tego specjalisty ds. sprzedaży. te 5 lat doświadczenia też mnie zaskoczyło, mam mniej. tam na całym dziale wszyscy maja po tyle lat za sobą czy może młodszych też biorą?

Wieloletnipraciwnik

Mało, większość pracowników podstawę ma poniżej najniższej krajowej… tak poniżej nie napisałem źle. Reszta pieniędzy aby było zgodnie z prawem jest w formie premi uznaniowej…np. 3,8 +1,0= 4,8 brutto…. Pozdrawiam śmiałków którzy jeszcze się zastanawiają…

Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

Ogłoszenie na Specjalista Ds. Sprzedaży do UDS S.A. pojawiało się w GoWork.pl, polecacie aplikować?

Aktualność
Witamy wszystkich Użytkowników GoWork,

dziękujemy, że zainteresowaliście się Państwo naszą spółką. Dbamy o to, abyście znaleźli w tym miejscu wartościowe informacje i wierzymy, że jeśli chcecie podzielić się swoją opinią, będzie ona merytoryczna, podparta faktami.

Czytamy wszystkie treści pojawiające się na naszym profilu i wyciągamy wnioski analizując Państwa sugestie i zapytania. Swoboda w dzieleniu się informacjami na forum nie oznacza pozwolenia na szerzenie informacji mijających się z faktami, obrażanie, czy naruszanie czyjejś godności i dobrego imienia. Godność, dobre imię i dobra osobiste są pod ochroną prawną. Nie godzimy się na  publikowanie pomówień, które nie są poparte faktami. Wolność słowa ma swoje ograniczenia.

Wpisy, które nie będą prawdziwie uzasadnione, będą usuwane przez administratora. Pragniemy, aby było to miejsce kulturalnej i merytorycznej wymiany informacji.  Możecie się Państwo kontaktować z nami również bezpośrednio pod adresem e-mail: hr@udsgroup.eu
Samiec Alfa

Niemerytoryczne to znaczy negatywne? Hehe cenzura jak w PRL. Doskonale wiemy jak działa serwis GoWork, jak tylko pojawiają się negatywne opinie o danym zakładzie pracy, handlowiec GoWork dzwoni do takiej firmy i oferuje swoją opiekę nad profilem i usuwanie niewygodnych komentarzy. Sprawdźmy to. Napiszcie dlaczego macie tyle otwartych ofert pracy w Nowym Kawęczynie? Czyżby już wszyscy w koło poznali się na cudowności tego zakładu pracy? Skoro tak dobrze płacicie i jest taka radosna, miła atmosfera pracy... to dlaczego ciągle otwartych jest tyle ofert.

@Samiec Alfa

Dzień dobry, zakład w Nowym Kawęczynie intensywnie się rozbudowuje, pojawiają się nowe maszyny, dodatkowe miejsca magazynowe a co za tym idzie dodatkowe miejsca pracy.

Mam podobne zapytanie co poprzednik właśnie względem atmosfery lecz w kontekście pracy jako Account Manager. Obecnie jest wystawione ogłoszenie na Litwę, Łotwę oraz Estonię. Proszę przy tym o szersze odniesienie się do tego jak współpraca z tymi właśnie rynkami na bieżąco idzie, a także z ludźmi z działu. Czy pod względem wsparcia nie ma nic do zarzucenia? Warto aplikować?

Dzień dobry, miło nam, że nasza oferta pracy spotkała się z zainteresowaniem. Jesteśmy na początkowym etapie rozwijania współpracy z nowymi rynkami, każde z państw bałtyckich ma swoją unikalną kulturę biznesową. Zrozumienie lokalnych zwyczajów, stylów komunikacji i hierarchii biznesowej może być kluczowe dla skutecznej współpracy. Wspieramy się wzajemnie w realizacji tego wyzwania. Z uwagi na fakt, że jest to praca przy rozwoju nowego rynku, może ona dać bardzo dużo satysfakcji poprzez fakt uczestniczenia w nowym projekcie. Zapraszamy do aplikowania, w trakcie procesu rekrutacji jest okazja do zapoznania się z potencjalnym przyszłym przełożonym, zadania bardziej szczegółowych pytań.

Witam . Jak się pracuje na dziale klejenia ? Podejście do pracownika i atmosfera ?

Baton

Wszystko zależy od podejścia do pracy. Jeżeli wykonujesz swoje obowiązki i dbasz o to żeby wszystko było ok to jest to zakład w którym można spokojnie pracować i zarobić dobre pieniądze. Jeżeli ktoś jest leniem i mu się nie chce to lepiej żeby tutaj nie przychodził. PZDR dla UDS

@Baton

Skoro już o dużej ilości pracy jest mowa to na którym dziale może zdawać się jej najwięcej? Mnie interesował dział – oczyszczanie. Oferta właśnie jest widoczna, na inne zresztą także. jakich warunków tam na miejscu mogę się spodziewać? Powiecie o ludziach na dziale? liczę tez na dobra atmosferę?

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowania naszymi ofertami pracy. Zapraszamy do udziału w procesie rekrutacji, w jego trakcie przedstawimy stanowisko pracy. Zachęcamy do przesłania CV na adres: rekrutacja@udsgroup.eu

Lara

Ta możliwość rozwoju w strukturze firmy na stanowisku Specjalisty ds Planowania Produkcji i jak wygląda, biorąc pod uwagę to stanowisko? Chłopak wpadł na ofertę pracy i waha się jeszcze co do aplikowania. Widełek niestety nie uwzględnili, ktoś z was mniej więcej orientuje się ile wynoszą? Czytam, że pracujecie w systemie zmianowym, a dokładnie ile tych zmian jest?

@Lara

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą, zapraszamy do aplikowania mailowo pod adresem: rekrutacja@uds.com.pl. lub zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 539 534 597. W trakcie procesu rekrutacji chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Nie widzę z ostatniego czasu jakichś konkretnych opinii dotyczących biura. Dowiem się zatem jak praca podczas planowania produkcji może wyglądać? w jakiej atmosferze jest realizowana? Niedawno pojawiła się oferta na takim portalu dlatego się nią interesuje. Wymagane kwalifikacje z tego co widzę raczej spełniam, nie wiem jeszcze jak przejdę rozmowę, czy był ktoś teraz? macie przy tym jakieś konkretne porady?

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy. Specjaliści ds. Planowania pracują stacjonarnie w naszym zakładzie w Nowym Kawęczynie. Zapraszamy osoby chętne do aplikowania, w procesie rekrutacji przedstawimy szczegóły dotyczące pracy na tym stanowisku. CV można przesłać na adres: rekrutacja@uds.com.pl.

RR

Jak wygląda praca na drukarni?Czy warto mysleć tam o pracy jako drukarz? Na jakich warunkach tam zatrudniają , jak z kwestią składek ? Rejestrują na wszystko?

@RR

A wiecie, czy na drukarki pracuje się zmianowo? Jest jedna czy więcej zmian? I do tego na drukarni jest dużo obowiązków ciężkich fizycznych, znaczy mocno wyczerpujące fizyczne i trzeba dużo nosić ciężarów każdego dnia?

@Pracodawca

Dzień dobry, tak, obowiązuje u nas system zmianowy. W ramach procesu rekrutacji prezentujemy warunki pracy, pokazujemy stanowiska pracy i odpowiadamy na pytania. Zapraszamy do aplikowania.

Jak wygląda rozmowa w UDS Sp. z o.o. na stanowisko Elektromechanik? Z iloma osobami się rozmawia? 24 września pojawiło się ogłoszenie.

@Pracodawca

Dzień dobry, proces rekrutacji na stanowisko Elektromechanik realizowany jest przez Dział Personalny we współpracy z Kierownikiem Działu Utrzymania Ruchu. Zapraszamy do aplikowania poprzez przesłanie CV na adres: rekrutacja@uds.com.pl

Nnnn

Nie polecam zła atmosfera i nie szanują pracowników kiedyś bo nawet fajnie teraz ciężko jest wytrzymać jak możecie omijajcie ten zakład z daleka.Do jednej osoby karma wraca.

Sylwia
@Nnnn

A wiecie skąd ta zła atmosfera wynika? To firma nie dba o relacje i szefostwo nie dba o atmosferę? Czy to sami pracownicy nie dbają o dobry klimat? Dlaczego tak to jest? I czy wgl sa tu jakieś inicjatywy, aby budować zgrany zespół np. jakieś warsztaty integracyjne czy coś?

Jest opcja jeszcze awansowania jak jest się IT managerem? Czy to jest tak wysoka posada, że nie ma już lepszego stanowiska do osiągnięcia?? Jest podane, że dają szkolenia podnoszące kompetencje. I czy to przekłada się na pięcie się w górę?

OnGość

Zero poszanowania dla pracownika. Odzywają się do człowieka jak do śmiecia. Mają problem z komunikacją między sobą co odbija się na pracowniku który w rzeczy samej sam już nie wie co robić i kogo słuchać. Ludzie odchodzą podczas pracy, bo atmosfera jest fatalna, są prowokowani dlatego się tak dzieje. Pani z kontroli jakości i inna kadra kierownicza do wymiany. Każą robić błędnie a później obwiniają pracowników bo przecież nie siebie. Na nockach pozwalają sobie na więcej bo żaden menadżer tego nie kontroluje, wyzywają, ubliżają. Są bardzo nie miłe. Jeśli jesteś mądrzejsza/y, ładniejsza/y lub wyróżniasz się na tle innych czymś co powoduje u Pań/Panów kierowniczek/w KONKURENCJE podkręcą taśmę, będę plotkować na twój temat, przyczepią się do wszystkiego bez powodu więc albo sama zrezygnujesz i się poddasz lub wykończą Cię fizycznie. Pani z kontroli jakości krótkie włosy, okulary kontroluje ale nie tylko pracę pracowników ale też lubi psuć atmosferę, szczuć innych przeciwko sobie, wywołuje konflikty. Jednym słowem miesza się we wszystko co nie jest jej sprawą do czego nie ma upoważnienia. Najlepiej jakby zajęła się swoją pracą a nie wszystkim co się wokół dzieje. Mamy różne charaktery, pracują różne nacje , potrzeba tam szacunku do człowieka. Zakompleksione kobiety które dostały rolę kierowniczek i swoje " chyba " niepowodzenia życiowe wylewają na pracowników. Jeden wielki KRZYK. Nie będę pisać czy odradzam czy nie, najlepiej samemu to sprawdzić i się przekonać ;)

co z kodeksem?

Jak tam kodeks etyczny w UDS?

Ankh-Moropork

Jaki kodeks???

@@
@co z kodeksem?

Nie ma nie było i nie bedzie ...kodeksu...Polska jest na wymarciu juz w tym zakładzie....nie chca polski a ona wsi przychodzi to co im zostało zwolnić takich .paragraf dac i mieć spokoj

Bobo
@co z kodeksem?

Mam wrażenie że po wprowadzeniu kodeksu etyka zaczęła być najbardziej łamana.

Szeregowa
@@@

Jaki kodeks. Moja przełożona ma , miała romans z Gruzinem . Spotykała się znim w czasie pracy na terenie uds . Miała dwuznaczne kontakty z technologiem i z (usunięte przez administratora) ustawiczem maszyn . Gdzie jest , właściciel, jak może wymagać pracodawca :dyscypliny ,zaangarzowania . To jest źenada .

Dagmara
@Szeregowa

Szczególnie jest wiarygodna ,gdy mówi czy można coś robić na hali, a po hwili ucieka robić swoje sprawy.

Danuta
@Dagmara

Nie wiem na ile w tym prawdy ale jak tak właściwie tu się ludzi za pracę w takim razie rozlicza? Każdy tak może sobie czasem zniknąć?

Osoba
@co z kodeksem?

Masakra , tu jest PRL. Miejsce Tylko dla starzystów. Dla doświadczonych pracowników strata czasu.

Monia
@Osoba

Czy jest tu jakiś aktualny stażysta aby mógł się odnieść do postawionej opinii? faktycznie jest to miejsce tylko dla osób przyuczających się? mimo wszystko ciekawi mnie ocena z jakichkolwiek praktyk, był ktoś teraz i napisze parę słów? Jaki przebieg?

Bezklamstw

W firmie panuje bałagan jak mało gdzie. Nie obowiązuje żaden kodeks etyczny pracownik to robol i trzeba go wykończyć. Zero planowania, zero myślenia o ludziach tylko kasa, kasa i kasa.

Tola
@Bezklamstw

Nie rozumiem, co masz na myśli przez bałagan w firmie? Czemu niby komuś miałoby zależeć na wykończeniu pracownika? Nie brzmi to sensownie. Kasa rozumiem dla firmy, a dla pracownika nadal minimalna + premie czy coś więcej już?

Czy w firmie UDS Sp. z o.o. można przejść z umowy o pracę/zlecenie na B2B? Czy ktoś tak zrobił?

Zostaw merytoryczną opinię o UDS S.A. - Nowy Kawęczyn

• Jak się pracuje w UDS S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy UDS S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w UDS S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 5 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy UDS S.A.?

Kandydaci do pracy w UDS S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

UDS S.A.