Opinie o Almar w Kraków Biskupińska 11

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Almar. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Almar o rekrutacji.

Branże: Mleczarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Almar w Kraków Biskupińska 11

Firma poszukuje aktualnie kierowcy międzynarodowego i krajowego. Czy da się zarobić jakieś sensowne pieniądze? Najlepiej bez konieczności jeżdżenia do upadłego i wyjazdów w poniedziałek o świcie a powrotów w sobotę o północy? Da się dogadać w sprawie grafiku?

Dj Ivi123 Nowy wpis

Firma ogółem niezła jeśli masz gdzieś czystość atmosferę i chodzisz do pracy bo musisz , w tej firmie wszystko jest przestarzałe samochody (usunięte przez administratora) dojeżdżone a o SCANI nie wspomnę , Magazyn (usunięte przez administratora) i wodorosty kilkanaście produktów na krzyż i 3 chłodnie oto cały magazyn almaru , Stare wózki podnośnikowe podłoga brudna wszędzie (usunięte przez administratora) aż śmierdzi starociami , chyba zarząd firmy zapomniał że już 21 w A nie lata 80-90 porażka , do wszystkiego dokumenty stos dokumentów elektroniczna komunikacja ograniczona do minimum , O środkach czystości zapomnij w bufecie stare meble które są aż żółte z starości, porażka totalna , ale są też plusy w porządku jest 2 Magazynierów którzy zostali jako starzy pracownicy , oraz z Kierowców 1 jest nawet do pogadania reszta to (usunięte przez administratora) , a z Kierowników w porządku jest tylko wysoki szczupły Czarny PR..... ten drugi to straszny Gbur (usunięte przez administratora) się o wszystko i robiący z siebie jakiegoś guru a prawda jest taka że jest zwykłym Bucem. Tyle w temacie Almaru.

Dominika Nowy wpis
@Dj Ivi123

Widzę, że największym problemem jest dla Ciebie wyposażenie, a jak oceniasz kwestie takie jak stabilność zatrudnienia i wysokość wynagrodzenia? Czy pracodawca oferuje premie? Jeśli tak, od czego są one zależne? Opowiedz proszę parę zdań o atmosferze.

Dj Ivi123 Nowy wpis
@Dominika

szczerze? o premi zapomnij nawet o paczkach świątecznych dawniej ponoć były natomiast teraz absolutnie nie ma , jeśli chodzi o wynagrodzenie 2400 jako kierowca oraz magazynier 2 etaty i taka mała kasa więcej chyba nie muszę mówić , atmosfera trochę gęsta czepiają się o byle co traktują osprzęt oraz pracownika jak śmieci totalnie mają cie gdzieś masz zrobić to czego chcą i tyle , a jeśli coś zle zrobisz dla pana łysego to on ci to zapamięta i w almarze masz drugie aushwitz ... zresztą można próbować ale każdy (usunięte przez administratora) z tamtąd przyjdz popracuj miesiąc o ile w ogóle jeszcze istnieją to zobaczysz sam

Firma Almar jest producentem przetworów warzywnych. Nie szukają obecnie pracowników, więc chętnie dowiedziałbym się kiedy będą prowadzone rekrutacje i na jakie stanowiska? Mam nadzieję, że obecni pracownicy będą mogli odpowiedzieć.

Tequilla
@Paweł

Ten Almar z Biskupińskiej to nie producent, a hurtownia nabiału (upadająca)

JA

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Firma jakiej nie widziałem, w pracy chleją na umór spawacze pijani a właściciel nie zwraca na to uwagi - pomimo tego, że niejednokrotnie widzi pijanych na hali. Większość z pracowników to emeryci reszta to ukrywający się przed komornikiem zatrudnieni na fikcyjnych warunkach, reszta to ukraińcy których traktują gorzej niż bezdomne zwierzęta. Sprzęt nie nadający sie do niczego ciągłe awarie spawarek , brak rękawic roboczych bo firma nie zapłaciła za zaległe faktury, samochody nienadające się do jazdy ZŁOM a wożą ludzi po 70 km dziennie i to bez ogrzewania !!! Mają mechanika który ma układy na diagnostyce załatwia wszystkie przeglądy . Do tego właściciele to (usunięte przez administratora) za nadgodziny płacą pierwsze 2 miesiące potem zapomnij jak zarobisz 3 tyś to potrącą 300 -400 zł pod byle pozorem żeby tylko nie dać ludziom a sami mają po 3 domy i co chwila nowe fury. ALMAR UNIKAJCIE JAK OGNIA !!!!

marchewka
@JA

pomyliwy Ci sie firmy to jest NABIAŁ

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Almar? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Czarna Makumba

Ile mozna zarobic jako kierowca kat c?

Robert
@Czarna Makumba

Mniej niż 4000 pln

@Czarna Makumba

W tym bałaganie ? Przez pierwsze 2 miechy dostaniesz 2600 a potem wielkie G...o jeszcze z wypłaty pociągną, do tego ten ich Mercedes to 27 letni złom jedyne to światła są w nim sprawne i NIC WIĘCEJ.

Łysy

Drogi zarządzie co my w tym roku udajemy że nie ma świąt Bożego Narodzenia czy nie zarobiliśmy na śledzika czy kg serka???????

Fin
@Łysy

A co nie ma juz zakupow za 100????? Ta firma sie juz konczy.i dobrze.

@Fin

Nie tak szybko mają nowe zlecenia i jakoś przędą to są cwaniaki na siebie zarobią i na flaszkę dla pijusów.

Ktoś

Nie dajcie sie dabrac na oferty tej firmy.znowu szykaja przedstawiciela i kierowcy.przypadak nie sadzę.

Zuzu

Witam wszystkich ktorzy tam jeszcze pracują.cos Wam powiem szkoda czasu tam pracowac!!! Znalazlem nowa prace w ciagu miesiaca.zupelnie inny swiat.

BACA

WITAM WSZYSTKICH KTÓRZY MYŚLĄ O ZATRUDNIENIU WE FIRMIE ALMAR. ZACZYNAMY: -"STARZY PRACOWNICY" KTÓRZY PRACOWALI PO 19,15 CZY 10 LAT!!!!! NA UMOWACH NA CZAS OKREŚLONY(JAK TO MOŻLIWE???) ZAMIAST DOSTAĆ UMOWĘ NA CZAS STAŁY DOSTALI ŚWIADECTWA PRACY !!!! -RANO MASZ PROPOZYCJE PRZEDŁUŻENIA PRACY A ZA 3 GODZINY PROPOZYCJA JEST JUŻ NIEAKTUALNA -POZWOLILI ODEJŚĆ PRZEDSTAWICIELOM KTÓRZY MIELI POJĘCIE O PRACY A ZATRUDNILI OSOBY PO SZKOLE KTÓRE NIE MAJA ZIELONEGO POJĘCIA JAKIE PROCĘTY MA ŚMIETANA -COŚ POZYTYWNEGO PRACOWAŁO SIĘ Z BARDZO FAJNYMI LUDŹMI -ŻADNYCH PREMII ŚWIĄTECZNYCH, BONÓW NIC ŻADNYCH ŻYCZEŃ

Moniczka
@BACA

To nie pracodawca to Hiena nie bójmy się tego powiedzieć. Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka.

Vvv
@Moniczka

Teraz szukają PH znowu na Kraków za 2100 - umowa bez podstawy prowizja tylko, ludzie uciekajcie jak najdalej

Natalia

@KK, Almar ma 3 oddziały, więc wiadomo, że przez to może być więcej ofert pracy bo zatrudnionych jest więcej ludzi, więc nie wiem czy to na pewno informacja, że coś w firmie jest nie tak. @Magda pytałaś o tą księgową jakiś czas temu, wiadomo coś o warunkach zatrudnienia?

Natalia
@Natalia

Brawo Pani dyrektor, ......

Magda

Pojawiło się ogłoszenie o pracy jako księgowa. Mógłby ktoś coś więcej napisać jaka tam jest atmosfera?

KK

Tam rzeczywiście coś jest nie tak, tyle ogłoszeń na różne wakaty...

MM

Kolejny raz na pracuj . pl ogłoszenia, ciagle ph oraz magazynierzy to teraz widzę księgowej szukają haha Lider w rotacji pracowników przyznany łysemu

Chętny
@MM

Jak wygląda tam praca jako pH? Mam tam w poniedziałek rozmowę na stanowisko przedstawiciela. Jak zarobki, samochód służbowy, atmosfera, targety?

aa
@Chętny

Samochód: stara Panda. Atmosfera , zarobki szkoda gadać... target nie do zrobienia

Alllmaar
@Chętny

Dziwne ze szukają przedstawiciela skoro mają 3 już i to im powinno wystarczyć

Allmar
@Alllmaar

Oni sami nie wiedzą kogo już szukają dają ogłoszenie na PH szukają w ten sposób magazyniera kierownika dyrektora a nóż ktoś się zgodzi na niższą pensję jak wybierasz się na rozmowę to szkoda Twojego czasu

maciej

Szkoda nerwów

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. A jak to wygląda w Almar? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

xyz

Ten pracodawca to koszmar, radzę omijać z daleka praca PH wypłata na podstawie prowizji bez podstawy więc nie ma obrotu nie m pieniędzy, a że obrót coraz mniejszy bo nie ma też magazynierów bo już nie ma frajerów chętnych do pracy za dwa tysiące zł i nie ma też kierowców więc jak PH wywiezie sobie towar samochodem służbowym typu Panda VAN, (tak na marginesie to sanepid byłby zadowolony) to będzie miał obrót itd. a decyzję podejmiecie sami. Pozdrawiam wszystkich Almarowców i przestrzegam szkoda nerwów.

phh

Słyszałem od kumpla co tam pracuje, że nie było chętnych na ph to robią z kierowców przedstawicieli buhaha

Hajduś
@phh

A tam pH na oddziale to z kierowcy kierownika zrobili bo nie miał kto dno

kiszka

Nie polecam. Atmosfera jaka tam panuje to długo po odejściu zostanie w pamięci

Mała

Radzę omijać z daleka. Jest pełno firm, gdzie zarobi się więcej bez nerwów...

dziurawiec

Znowu rekrutują... Lider w rotacji pracowników! Nawet desperaci będą żałować, że tam aplikowali!

kk
@dziurawiec

Zgadzam się !

Feliks

Almar ma opinię dobrego pracodawcy. Może trzeba zacząć doceniać miejsce pracy?

Feniks
@Feliks

buhaha dobre

@Feniks

nie zgadzasz się z tą opinia?

monia
@Feliks

Tak Moniczko tak buhaha

Zostaw merytoryczną opinię o Almar - Kraków

• Jak się pracuje w Almar?

Zobacz opinie na temat firmy Almar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Almar

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042