Opinie o Zakłady Mięsne Bystry Sp. z o.o. sp.k. w Swarzędz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Zakłady Mięsne Bystry Sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zakłady Mięsne Bystry Sp. z o.o. sp.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Mięsne Bystry Sp. z o.o. sp.k. w Swarzędz

Klient

Grillowanie było potrzebne na Lotnictwa może sie poprawi juz kilka razy kupilam wędliny na drugi dzień nie można było zrobic kanapki mieso tez sie zdarza to potwierdzają sąsiadki ekspedientki starają się uśmiechać zachwalają a strae sprzedają

klient

We Wrześni W Rynku Sklep jest porażka ,ponieważ kolejki jak za (usunięte przez administratora) .Panie mimo 15 klientów jedna idzie na śniadanie ,druga rozpakowuje towar a trzecia obsługuje stoisko i kasę.HORROR!!!!!Głupi człowiek może postać.

B.b
@@Tali

(usunięte przez administratora) Ja się pytam ile się u bystrego zarabia w sklepie?! Z tego co wiem praca jest na 2 zmiany czyli co pracuje się 30 godzin dziennie jeśli jedna zmiana pracuje 15 godz.?! Proszę o adekwatne odpowiedzi a nie wylewanie żalu,DZIĘKUJĘ

Klientka

Jestem bardzo zadowolona z zakupu w sklepie na ul. Toruńskiej w Trzemesznie. Od kiedy nie ma w tym sklepie pewnych osób to ten sklep tętni własnym życiem . Bardzo chętnie wchodzi się tam na zakupy . Panie zawsze w dobrych humorach . Potrafią swoją dobrą energią zarazić nawet najmniej uśmiechniętych klientów.

Klient
@Klientka

Zreszta pisze Pani ze jak nie ma niektórych osób ale prawda jest taka ze dziewczyny obgadują siebie na zmianę gdzie to słychać ;) jeżeli siedzą na zapleczu to nawet nie sadzą , ze klient na sklepie zdoła wszystko usłyszeć i nie fajnie później się na to patrzy niestety

Czerwona czapeczka Nowy wpis

Jeśli macie opcje zastanówcie się z wyborem pracy 2 razy wszędzie tylko nie tam .

Były pracownik Nowy wpis

Tragedia praca nigdy nie jest doceniania pan czerwona czapeczka tylko krytykuje i krzyczy na każdego . Nikomu nie polecam tam trafić.jak się cieszę że ja tam już nie pracuje.

Czerwona Czapeczka Nowy wpis

Praca sama w sobie jest w porządku . Gdyby tylko czerwona czapeczka zniknęła wprowadza bardzo zła atmosferę na zakładzie . Zawsze i wszędzie niezadowolony jeszcze nikogo nigdy nie pochwalił potrafi tylko chodzić po zakładzie i na każdego krzyczeć . Poczym iść do biura i się rozsiąść jak w domu na kanapie . Reszta kierownictwa w porządku Pan Tomek złoty gość pomaga na zakładzie pracownikom pracy się nie boji . Życzliwy i zawsze uprzejmy nie to co czerwona czapeczka . Podsumowując zarobki jak za pracę w tych warunkach nie przekonują minimalna krajowa a kwoty 6 tysięcy można zarobić gdy siedzisz w zakładzie od poniedziałku do niedzieli po 12-13 godzin jak pracownicy z Ukrainy i Pakistanu . Jeśli zamieszkasz na firmie to tyle zarobisz . Praca jest ciężka cały dzień w chłodniach przy temperaturze 4 stopnie firma nie zapewnia nawet ciepłego ubrania wszystko na własną rękę dostajecie tylko ubrania ochronę z cienkiego materiału jak prześcieradło . Największym problemem w tej firmie jest czerwona czapeczka nie polecam nikomu rozpoczynać pracy w tym zakładzie chyba że macie mocną psychikę .

Inez Nowy wpis

Hej. W ogłoszeniu dla Sprzedawcy w dniach pracy została też dorzucona sobota. Jakie są zasady? Zastanawiam się w jaki sposób może być płatna i na ile jest dobrowolna. Chyba, że to do zwrotu w tygodniu?

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Zakłady Mięsne Bystry Sp. z o.o. sp.k. na stanowisko Masarz - Wędzarz? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
Stały klient Marek

Jestem wyjątkowo zadowolony z obsługi na ulicy Kaczorowskiego,tak uprzejmego traktowania nie spotkałem w innych punktach w Swarzędzu, mało tego,to obsługa pamięta co mogę chcieć kupić.

Ciekawi mnie jak rozmowa dla sprzedawcy może teraz wyglądać, bo jak tak czytam wcześniejsze oferty to piszą w wymaganiach o sumienności, pracowitości i uczciwości. Wszystko załatwia okres próbny?

Potencjalny pracownik
Użytkownicy czekają na odpowiedź 27 dni.

Witam czy prowadzą państwo rekrutację do sklepu w miejscowości Stęszew ?

Klara

Hej czy do dziś jest tak jak z rok temu pisali, że premie mogą być pod znakiem zapytania? W ofercie dla sprzedawcy jest podkreślone, że przysługuje ona za wyniki oraz ze jest prowizja. O uznaniówce nie widzę wzmianki

Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

Witam w jakich godzinach pracuje się w tej firmie ,na jakich zmianach.Czy chodzi się czasem na godz 4.30 ?

Inga

Do teraz nie wiadomo za bardzo co się ostatecznie dzieje na zakładzie? Zastanawiający jest ten brak odpowiedzi na pytania jeśli wcześniej ostrzegano przed warunkami pracy. teraz też przed kolejnymi świętami należy się szykować na nadgodziny? W tym roku jak są płatne?

Czerwona czapka

To ten(usunięte przez administratora) jeszcze tam robi współczuję wam naprawdę szefostwo nie wie co się dzieje na zakładzie w takim razie no ale to tak naprawdę też wasza wina bo nikt nie umie się postawić on jest jeden a was dużo więcej pamiętajcie trzymajcie się na tej karuzeli

@Czerwona czapka

Witam, kandydaci jak widać także nie widzę co się może dziać w zakładzie. Czy może Pani powiedzieć w czym rzecz? Nie zanosi się jak na razie na żadne zmiany jeśli występują gorsze warunki? interesuje mnie praca

Czyli jest tych 10 godzin pracy czy jednak 11 tez wpada tak jak ktoś pisał tutaj niedawno? Wtedy w zasadzie jak nadgodziny są liczone i z jakim wyprzedzeniem możesz o nich wiedzieć?

Nikt

Nadgodziny są prawie zawsze, a w szczególności w okolicach świąt i długich weekendów. W świetle prawa nie ma czegoś takiego, jak planowane nadgodziny, ale tu 12h, przed świętami to jest norma. Powinna się tym zająć Inspekcja Pracy, ale w firmie są listy oficjalne dla kontroli i nieoficjalne do rozliczeń wypłaty. Tak od lat wypłaty liczone są po chinsku bez 50/100/200. A spróbuj się tylko odezwać, to Państwo B do spółki z Majsterem pokażą ci jak należy odczytywać kodeks pracy. To szok, że dzisiaj są jeszcze firmy, które tak funkcjonują.

@Nikt

I w ten sposób który teraz opisujecie wygląda to w zasadzie od lat i nikt względem tego niczego nie robi? nie ma żadnych zgłoszeń mimo ze je sugerujecie? Ciekawi mnie zdanie dotyczące pracy od osób pracujących już przez lata. W pozostałe dni natomiast warunki są na tyle w porządku ze warto zostać?

@klientka sklepu

Odnoszę wrażenie że chodzimy do innego sklepu ponieważ ja jestem stała klientka i jeszcze nie zdazylo mi się żeby pani kierownik odpowiedziała komuś opryskliwie. Ja jak jestem tam na zakupach to zawsze panie są uśmiechnięte. Jeżeli już komuś ktoś tak odpowie to pewnie dlatego, że osoba kupująca też tak się odnosi(ten kto nie pracował w handlu nie wie czym to smakuje) fajnie się komentuje komuś za plecami a nie powie się tego prosto w twarz. Wiem że ludzie mają podzielone opinie na temat dziewczyny z tego sklepu. Pozdrawiam sympatyczne panie z sklepu na toruńskiej w trzemesznie

Już dawno nie słyszałem-czytałem tak prawdziwej oceny sytuacji w tej firmie. Czerwona czapeczka wprowadza taka nerwowość w zakładzie że odechciewa się robić. Chyba zapomniał jak go jeden mąż ganiał z siekierą po zakładzie bo przesadził z pyskiem do zony. Kiedy AA był na zwolnieniu to jakimś dziwnym cudem produkcja szła bez krzyku i nerwów aż się chciało przychodzić do roboty. Wielki szacun dla Pana Jacka i Pana Tomka za kulturę osobistą. Gdyby tylko stary B wiedział jakie AA robi lewiznę to stary by dostał zawału albo rozgonił młodych. Tymczasem stara z młodym mydlą oczy staremu że wszystko jest super. Zresztą chyba stary nie chce już widzieć tych przekrętów i udaje i daje się doić bo chce spokojnie dożyć starości. (usunięte przez administratora)

Czarny demon

Praca w zakładach mięsnych bystry w Swarzędzu powiem tak praca jako sama praca jest okej ale to co się dzieje w środku w zakładzie to jest poprostu (usunięte przez administratora) robisz po 10h i jeszcze zje.a czemu nie robisz 11h człowiek chory jest to też problem mają do ciebie płaca jest jaka jest szefostwo szczędzi na pracowników nie wspomnę o autach co dowożą towar. Główny problem w tych zakładach jest Czerwona czapka chodząca po zakładzie stresując ludzi czuję się jak u siebie w domu i panoszy się zero zrozumienia dla drugiej osoby zero skruchy współczuje tym co muszą tam pracować. Reszta ekipy bez zastrzeżeń :)

Gigi

Co oznacza określenie „zwykły pracownik”? teraz niedawno został opublikowany taki komentarz nawiązujący przy tym do zarobków, dlatego mnie ciekawi, zwłaszcza, że podano w nim zarobki na poziomie 6,000 zł. jakich średnich można od kolejnego roku już się spodziewać?

Zizi

Czytam opinie i zarobki takie jak wszędzie i zastanawia mnie dlaczego w Swarzędzu zwykła pracownica zarabia 6 tysięcy do ręki. Jest to możliwe?

Jak ogólnie teraz szefostwo dba o dobrą atmosferę pomiędzy pracownikami? chodzi mi dla przykładu o poprzednie opinie gdzie jakieś kwasy ktoś przytaczał. Zastanawiam się czy pojawiają się w takich sytuacjach adekwatne reakcje? Lubię mieć spójna pracę a widziałam oferty dla sprzedawców w internecie. czy od nowego roku tez będzie ktoś potrzebny? I czy nastąpi jakaś zmiana w warunkach?

Przypadkowy czytelnik

A niby kto ma dbać o dobre relacje w firmie/zespole/sklepie? Kimkolwiek jesteś i funkcjonujesz na Goworku, oznacza, że jesteś obecny w Internecie i potrafisz obsłużyć sprzęt do tego potrzebny. Twoja wypowiedz, oznacza to także, że ludzkość zmierza ku zagładzie, bo ma nowinki techniczne, potrafi z nich korzystać, ale nie potrafi myśleć. Jeśli potrafisz obsługiwać sprzęt typu smartfon/komputer i nie rozumiesz roli szefostwa w budowaniu zespołu, to oznacza, że postęp technologiczny wyprzedził Ciebie i nie rozumiesz na czym polega rola Lidera w grupie. To szef/Lider buduje zespół poprzez dobre relację i atmosferę po którą chce się wracać. Bez tego nie stworzysz zespołu. Eeee szkoda czasu na próbę wyjaśnienia...

Anka
@klient

Szanowny Panie ,owszem Pani musi iść na śniadanie w końcu od 5 rano jest w pracy ,należy się jej przerwa .

Emilia
@Anka

Jaka ogólnie może teraz występować atmosfera pomiędzy pracownikami jeśli takie podejście ze strony klientów zostaje okazane? Widziałam ofertę dla sprzedawcy sprzed czterech miesięcy i po prostu zaczęłam się nad nią zastanawiać, zwłaszcza ze w opisie padła wzmianka o premiach wynikowych oraz prowizjach. Czy jest tu ktoś kto mógłby je omówić szerzej?

Ona
@Emilia

Jeśli się zastanawiasz, czy pracować i "chytrego", to dam Tobie radę: OMIJAJ TĘ FIRMĘ Z DALEKA. Jeśli wyobrazisz sobie same najgorsze standardy pracy i pomnożysz je razy 3 to być może będziesz blisko tego, co Ciebie czeka w tej firmie. Premie to fikcja, dlatego, że traktowana jest, jako "naturalna" część wynagrodzenia, a nie faktycznie, jako "coś ekstra". Jeśli wyprujesz sobie żyły, to dostaniesz premię, a dopiero wraz z premią otrzymasz minimalną krajową. Twoja motywacja, szybko osłabnie, gdy przyjdzie Tobie pracować z wytycznymi firmy i być "zarządzana" przez pseudo przełożonych. Odgórny zamordyzm, przekazywany przez samych właścicieli/szefową schodzi coraz niżej, a banda nieudaczników przyssanych do stołków niczym pijawki, bezrefleksyjnie przekazuje polecenia. Jak długo będziesz cicho i będziesz robić za niewolnika, to dadzą Tobie spokój (narobisz się, średnio zarobisz, a mentalnie się zajedziesz). Gdy tylko zaczniesz próbować dbać o swoje interesy, zaczniesz walczyć, dopytywać, drążyć swoje prawa, to szybko Cię zgnębią, zmęczą, zużyją i na końcu wyplują. Jeśli będziesz walczyć o minimum godności, to zamęczą Cię ciągła rotacją między sklepami, rożnym czasem dojazdu/powrotu ze sklepu i brakiem życia prywatnego. Po wielu latach pracy w tym obozie pracy, już jestem poza nim i uważam to za najlepszą decyzję swego życia. Jeśli chcesz/musisz przeżyć, to pewnie dasz radę. Jeśli chcesz żyć, mieć czas dla rodziny i w miarę godne pieniądze, to nie w Zakładach Mięsnych BYSTRY. Nazwisko zobowiązuje na tyle, ze dba o siebie, a nie o pracownika.

@Tali
@Emilia

@Emilia jaka jest atmosfera to zależy czy pani regionalna nie będzie mieszać między ludźmi z którymi pracujesz...uwierz mi jest taka jedna która żyje życiem innych i nakręca aferę za aferą...jak jej podpadniesz to ci (usunięte przez administratora) obrobi na wszystkich sklepach w pobliżu...zmęczy cię psychicznie czepiając się o to że nawet nóż źle leży...a w najgorszym przypadku wyśle cię na sklep o 50 km od domu i nie ważne że umowę masz na dane miasto...prawa pracy ani sanitarnego też nie zna...jakim prawem pracownik swoim osobistym autem ma przewozić żywność typu świeże surowe mięso bo ona firmowym ci nie przewiezie tu ...dlaczego pracownik płaci za towar który nie schodzi...jakim prawem pracownik pracuje po 15 h bez możliwości zjedzenia ciepłego posiłku gdzie w ten sam czas regionalna potrafi wyjechać na zabiegi kosmetyczne....zamiast wspomóc załogę podczas pracy przyjeżdżają ubrane jak na wybieg w kieckach w których pochylić się nie da bo wszystko widać i tylko palcem ci pokażę co masz zrobić bo przecież nie będzie świecić gaciami przed ludźmi...a jeśli chodzi o premie to jest ale czy ja dostaniesz to też jest po znakiem zapytania i humoru regionalnej nawet za błędy które one popełnią to ty ponosisz odpowiedzialność bo nie daj że szefowa się czegoś dopatrzy złego z ich strony to zaś biegają i wyżywają się na pracowniku...kultura osobista hmmm....jest ale tylko wtedy kiedy coś trzeba zrobić nie ich rękami a uwierz mi wulgaryzmów też się nasłuchasz bo albo siedzisz cicho i robisz to co ci każą albo zostaniesz zjechana psychicznie...zanim złożysz podanie to upewni się że sklep w którym będziesz pracować na kamery bo tam gdzie ich nie ma potrafią się rozgościć wypić kawę obgdać się nawzajem...a jak są razem to kółko wzajemnej adoracji...więc dobrze ci radzę zastanów się czy chcesz pracować w takiej atmosferze bo firma jak firma w każdej trzeba pracować ale za to ludzie na stołkach to żmijowisko które samo siebie niszczy wzajemnie i nie wspomnę o firmie

B.b
@@Tali

klient

Witam jestem stałym klientem nowo otwartego sklepu w Środzie Wielkopolskiej . Panie obsługujące w tym sklepie są bardzo miłe i uśmiechnięte oraz bardzo dobrze doradza wszedłem po jeden produkt a wyszedłem z kilkoma . Panie bardzo pomocne z jednej i drugiej zmiany .Byłem bardzo zaskoczony nowa Panią miła i uśmiechnięta .Ale jest jeden minus tego sklepu jest jedna Pani taka grubsza ,jest osobą bardzo nie miła i nie sympatyczna aż nie miło się robi zakupy jak ta Pani jest na zmianie i to nie tylko moje zdanie ale kilku osób jak nie chcą Państwo stracić klientów .

Jarek
@klient

To nie był chyba Pan jeszcze na ul: Marcinkowskiego w Środzie Wlkp tam to dopiero są dziewczyny miłe i uśmiechnięte,atmosfera tam jest bajeczna uwielbiam tam chodzić i robić zakupy

@klient

A ja mam kilka pytań. Wspominasz, że jesteś zaskoczony nową panią i jeszcze, że jesteś stałym klientem. Możesz powiedzieć czy nowe panie pojawiają się tu często? Szukam pracy i zastanawiam się czy warto zainteresować się tym miejscem. Ważne są dla mnie informacje tego typu. Ilu jest pracowników na jednej zmianie?

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne Bystry Sp. z o.o. sp.k. - Swarzędz

• Jak się pracuje w Zakłady Mięsne Bystry Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Mięsne Bystry Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Mięsne Bystry Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 1 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zakłady Mięsne Bystry Sp. z o.o. sp.k.