Andrzej Leśniewski Firma Handlowa Lean

Opinie o Andrzej Leśniewski Firma Handlowa Lean

Młody

Polecam pracę w tej firmie. Miła atmosfera.

ok

Kierowca

Polecam pracę w tej firmie. Wypłata zawsze na czas.

@Kierowca

A co to za argument ?

Anna Nowy wpis

Polecam, praca sezonowa listopad i grudzień.

Ayo Nowy wpis

W sieci znalazłam informację, że godziny pracy obsługi magazynu w sezonie mogą ulec zmianie. Początkowo pracuje się od 8 do 16. A w teorii jak to może wyglądać? I w jakich miesiącach może tak być? ;)

GLS Nowy wpis

Miła obsługa, dziewczyny zawsze pomocne

Wyguglalam, że pan właściciel działa w formule dropshippingu. Czy to się zgadza i jest to działalność jednoosobowa? Szukam pracy jako sprzedawca e-sklepu, stąd to całe wypytywanie :) Żeby się dowiedzieć czy tutaj szansa na pracę jest.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Andrzej Leśniewski Firma Handlowa Lean, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Pronica

Polecam - mega oferta zabawek

BIBI

Poleca, fajne pojazdy na akumulator!

Ale ceny konkurencyjne mają?

Ula
@Marta

Ceny są ok. Mają własny serwis, to jest ważne.

Pronica
@BIBI

Masz rację,

BIBI1

Poleca, fajne pojazdy na akumulator!

Ula
@BIBI1

Też kupiłam

Młody

Polecam pracę w tej firmie. Miła atmosfera.

Sami sobie opinie pisza
@Młody

Jak czytam takie konentarze to smiac mi sie chce. Przestancie sami pisac sobie konentarze bo kazdy wie ze nie ma milej atmosferki tylko podkladanie swini. Nie ma tam zadowolonych pracownikow. Ci co zostali probuja cos przeczekac. Beznadzieja :/

@Młody

Też polecam, jeśli ktoś chce pracować to ok. Jak przychodzisz postać to nie przychodz i nie marnuj mojego czasu żeby cię uczyć

Zły
@Młody

Kolejny raz piszą sobie opinie wszystkie te polecajki to oni sami sobie dodali. Na litosc dajcie spokoj bo to się rzuca w oczy. Zaplacili za profil i PRODUKUJA

@Zły

A na jakiej podstawie stwierdzasz, że sami sobie dodali?

ok

Do i o uzytkowniku Gruby

Osoba ktora pisze komentarze pod pseudonimem Gruby to pracownik firmy, domyslamy się kto to pisze dlatego serio daj spokoj "Gruby" bo grubo to ty przesadzasz. Kazdy wie jak jest. Nie warto.

Hehe

Zgadzam sie, nie kupujcie zabawek z firmy lean. Po pierwsze maja wyzsze ceny niz inni a po drugie ich zabawki sie psuja a potem jest problem z reklamacja. Jezeli chodzi o prace to duza rotacja i cienkie zarobki.

Grzegorz
@Hehe

Mówisz, że wynagrodzenie nie jest najwyższe, możesz podać jakieś konkretne kwoty? Ciekaw jestem na jaką pensję może tu liczyć początkujący pracownik, mam nadzieję że dasz mi znać.

Teraz możesz zarobić ok 4tys

Ok 4k

@Hehe

Piszesz bo masz zepsuta zabawkę czy pracowałeś ? A może dajesz negatywną opinię z nudów?

Grzegorz
@Gruby

Mówisz o kwocie brutto czy netto?

Marian

To raczej brutto

BS

Kiedyś pracowałem w wakacje. Jak dla mnie wszystko ok. Dobre zarobki i spoko współpracownicy. Polecam.

@BS

Napisz jak masz na imię, było kIlka osób tylko na wakacje.

Magazynier

Mam złe doświadczenie. Pracowałem w magazynie ale jak nie było kierowcy jeździłem od 6.00 rano do 23.00 a czasami dłużej. Nie mogłem odebrać czasu wolnego a kasa słaba. Auta jeżdża przeładowane bo co tam w końcu to Polska. (usunięte przez administratora) Ciągle jakieś pretensje. Odeszłem bo zarobki słabe i brak szacunku dla człowieka. Duży przemiał pracowników a to o czymś świadczy. Zwykły wyzysk. Nie polecam.

@Magazynier

Tak mi przykro że musiałeś pracować... Sam wiesz jak jest. Kto chce to zostanie dłużej w pracy. Nie chcesz to idziesz o 16 do domu. Pewnie teraz robisz w jakimś Amazonie na 3 zmiany i pracujesz 8h +3spedzasz w autobusie ????????

Nickmen

Nie polecam pracy jako kierowca, a generalnie ŻADNEJ W TEJ FIRMIE.

Gerwazy
@Nickmen

A jakieś szczegóły co było nie tak w pracy kierowcy?

@Nickmen

Hehehe, kierowcy maja najlepiej. Najlepsza kasa i lekka robota. Jeździłbym ale nie ma już miejsc

Q&D

Byłem na 1 dniu próbnym. Po godzinie chciałem uciec... warunki pracy tragiczne. Właściciel ewidentne nie inwestuje w firmę tylko ciągnie z niej zarobek. Nikt poważny tam nie będzie pracował. Warunki socjalne słabe. Zasady zarobków też nie jasne. Generalnie szkoda czasu.

@Q&D

Pełno teraz takich leszczy młodych. Przyjdzie patrzy tylko w telefon. Robić się nie chce, w głowie 0 więc do biura też się nie nadaje.

Daro

Nie polecam szerokim łukiem omijać to co się dzieje to masakra kaza w święta przychodzić do pracy jeszcze trochę będziemy pracować 7 dni w tygodniu po 24 na dobe

@Daro

Firma w święta nie pracuje. Jak chcesz mieć więcej kasy to możesz przyjść w sobotę do 13.

Gruby

Polecam, wszystko zgodnie z umową. Kasa na czas, bez gadania.

Spoko

Wszystko było ok.

Bollo1

Polecam, produkty wysokiej jakości.

Bollo

Polecam, produkty wysokiej jakości.

At

Ok

@At

Coś więcej niż ok jesteś w stanie napisać ? Dlaczego ok ? Piszesz to jako klient czy pracownik?

Zostaw merytoryczną opinię o Andrzej Leśniewski Firma Handlowa Lean - Zawiercie

• Jak się pracuje w Andrzej Leśniewski Firma Handlowa Lean?

Zobacz opinie na temat firmy Andrzej Leśniewski Firma Handlowa Lean tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Andrzej Leśniewski Firma Handlowa Lean?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 8 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Andrzej Leśniewski Firma Handlowa Lean