Opinie o Integart Poland Inc. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Integart Poland Inc.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Integart Poland Inc. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Integart Poland Inc. w Wrocław

Gutted Nowy wpis

Świeża sprawa - miłej lektury :) Miałam tę (nie) przyjemność wzięcia udziału w rekrutacji na jedno ze stanowisk biurowych w firmie Integart w Błoniach. Z takim nie profesjonalizmem dawno się nie spotkałam. Nadszedł czas rozmowy, ok, pierwsze wrażenie (wizualnie) całkiem w porządku, kilka pytań i po 15 minutach było po wszystkim. Byłam nieco zdziwiona jak bardzo, pisząc kolokwialnie, "lajtowo" to wyglądało. Na rozmowie też dostałam propozycję innego stanowiska (z którym już miałam nieco wspólnego, ale nie do końca chciałam do niego wracać) i oznajmiłam rekruterom, że mam doświadczenie na tym stanowisku, ale zależy mi na pracy w konkretnym dziale - czyli tam, gdzie aplikowałam. Na następny dzień otrzymałam telefon z zaproszeniem na drugą rozmowę, w celu sprawdzenia moich umiejętności posługiwania się językiem angielskim. Ku mojemu zdziwieniu, na rozmowie rekruterzy stwierdzili, że jednak nie muszą sprawdzać moich umiejętności językowych, bo nie jestem zainteresowana tą drugą propozycją (aha). Na rozmowie tej poinformowano mnie również, że dostanę maila z wykazem obowiązków dot. stanowiska na które aplikowałam (???) i przyznam, że już wtedy zapaliła mi się lampka nad głową. Przecież to wszystko powinno znajdować się na ogłoszeniu, po co drugi raz to przesyłać? Ale pomyślałam "okej, może takie mają standardy" i się zgodziłam. Ku mojemu zdziwieniu, spis obowiązków nieco różnił się od tego w ogłoszeniu... Mimo to, zdecydowałam się zgodzić na opisane warunki. Gdy przekazałam moją decyzję, otrzymałam odpowiedź, że rekrutacja nadal jest otwarta i dostanę odpowiedź dopiero pod koniec tygodnia. (Nieco mnie to zdziwiło, bo podczas rozmowy można było odnieść wrażenie "zostania przyjętym"). OK. Niedawno otrzymałam telefon. Jak się zapewne domyślacie - moja kandydatura została odrzucona. Powód? Tak, jak to powiedziała Pani rekruter: "Potrzebowaliśmy osoby, która zna angielski". Ale przepraszam, słucham? Mój angielski nie został nawet sprawdzony. Po czym Pani powiedziała, że to ja nie chciałam pracować z językiem (???? Nie było nawet mowy o czymś takim, A NAWET PODKREŚLAŁAM na rozmowie, że w mojej poprzedniej pracy angielski miałam na co dzień i nie stanowi to dla mnie najmniejszego problemu.) Podsumowując: proces rekrutacyjny niestety najmniej profesjonalny z jakim miałam do czynienia, do tego trwał aż 3 tygodnie. Niekompletne obowiązki na ogłoszeniu o pracę, stanowisko rozbudowane, a w nazwie widniał "Pracownik ds." - to są jeszcze takie stanowiska? Myślę, że szanujące się przedsiębiorstwa już dawno wycofały się z takiego nazewnictwa. Jeśli zależy Wam na pracy z profesjonalistami (a uwaga, tak opisują siebie w ogłoszeniach) to nie polecam brania udziału w rekrutacji. A szkoda, bo patrząc na to, że firma współpracuje m.in. z HP, miałoby się wrażenie, że właśnie z takimi mamy do czynienia. Thank you for all your attention :)

Opinia o firmie: szef nie ma za grosz szacunku do ludzi, głównie kobiet. Radzę mieć wszystko na papierze, bo zawsze dostaje zaćmienia na niekorzyść pracownika. Kwestia finansowa - jak sobie nie wywalczysz od razu ludzkiej stawki to nie licz na podwyżkę. Jeśli usiłujesz porozmawiać na temat podwyżki to potrafi jak dziecko przed pracownikiem uciekać, zamykać się, tworzyć wirtualne spotkania i być przez parę miesięcy całkowicie nieosiągalny. Oczywiście szef wie wszystko najlepiej w każdej dziedzinie, a szczególnie w tych, o których nie ma zielonego pojęcia - ot taka prywaciarska firma, która bardzo pragnie osiągnąć pułap korpo. Pracownicy - różni od sympatycznych ludzi do całkowicie fałszywych - jak w każdej firmie. Narzędzia pracy - tak jak pisała już jedna osoba, śmieszne rozliczanie paliwa, udostępnianie własnych aut (oczywiście dla wybrańców samochody służbowe, ale niekoniecznie dla takich, którzy ich potrzebują do celów służbowych), telefon prywatny staje się służbowym, laptop również (graficy przez lata pracujący na własnym sprzęcie). No i na koniec, szef lubuje się w zatrudnianiu rodziny i swoich koleżków, którzy oczywiście od razu lądują na stanowiskach dyrektorów, pracując rękoma swoich podwładnych.

Nic dodać, nic ująć!

Kuba

Potwierdzam wszystko, szef dosłownie ucieka przed rozmową na temat umowy o pracę jak stereotypowy prywaciarz. Proponuje wykorzystywanie prywatnego samochodu w celach służbowych na jakiś poronionych warunkach, a na dyrektorskich stanowiskach zatrudnia wg. nepotycznych widzimisię ludzi bez kompetencji.

Pracownik 2 Nowy wpis

Niestety tak jak wyżej zostało to opisane to prawda-firma fatalna,aż dziwne,że przy tak skostniałym systemie dalej to funkcjonuje. Ze starych pracowników nikt nic zmieniać nie chce,bo stanie w miejscu jest dla nich bardzo wygodne.Może pora zmienić ludzi w oddziałach?

Janusz

To jest cyrk na kołach, a prezes jest po prostu (usunięte przez administratora), który sprzedaje klientom sprzęt, który nie spełnia obiecywanych wymagań. Pracownicy potem muszą się tłumaczyć czemu, na przykład, drukarka za grube tysiące Euro nie potrafi wydrukować kolorów spełniających normy i jest w zasadzie bezużyteczna.

Witold
@Janusz

Przecież to nie pracownik ponosi odpowiedzialność za sprzęt tylko firma. Wiadomo, że słabe jest to że trzeba się tłumaczyć, ale przecież na dłuższą metę nie można tak funkcjonować, bo potraci się klientów. Za sprzedaż sprzętu pracownicy maja dodatkowo premie?

Janek Nowy wpis
@Janusz

Janusz, piszesz o Efi, czy HP? Które maszyny są takie kiepskie?

Janusz Nowy wpis
@Janek

Piszę o HP. Nie potrafiły wydrukować kolorów spełniających i klient nie mógł dostać rządowej certyfikacji do produkcji znaków na tym. Problem koloru czerwonego rozwiązano tak, że w firmie wydrukowano na innej maszynie odpowiedni znak i wysłano do klienta, żeby mógł pokazać go w laboratorium i udawać, że to oni wyprodukowali.

Apel do Zarządu i pracownikow

Szykuje się duży kryzys, jakiego branża jeszcze nie widziała. Jako wieloletni pracownik Integart uważam, że dla dobra firmy i jej ratowania, powinniśmy się dobrowolnie zgodzić na obniżenie podstawy, np. do poziomu średniej krajowej, tj. ok 5000 brutto. W innych firmach z branży często zarabia się nawet mniej, np. 3000 podstawy, a reszta premia. Rozważcie to proszę moi drodzy. Ja bynajmniej zamierzam wystąpić z takowym postulatem do Prezesa.

@Apel do Zarządu i pracownikow

Jestem za prawa i lewa ręka się podpisuje. S tym, że ja mam 4300 podstawy, więc rozumiem, że podniesiecie mi do 5000??

Miki
@Anna

Tak, optymalnie byłoby jakby ci co zarabiają poniżej 5000 brutto dostali wyrównanie do wspólnego poziomu. Jeszcze raz apeluje o solidarność z firmą w tych trudnych czasach.

W łeb się pukni
@Apel do Zarządu i pracownikow

Chyba was (usunięte przez administratora). Nie zrezygnuje nawet ze złotówki. Niech kot ze swoich milionów dokłada

Ariel
@W łeb się pukni

Ja to samo . Nic nie oddam, albo pójdę do konkurencji. W reprografu szukają ludzi i dobrze płacą

Qwerty

Za Hiny Ludowe nie zgodzę się na obniżenie podstawy. W życiu

Rem2000
@Apel do Zarządu i pracownikow

O masakra, ale chory pomysł. Zrobiliśmy dla nich miliony przez ostatnie lata, a oni teraz nam podstawy chcą w dół ciągnąć

Leo

Hehe dobre

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Integart Poland Inc.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Pracownik hali w markecie budowlanym Rumia
Rumia
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
Staszek

Powiedzcie czy są w tym momencie szanse na pracę w firmie? Może firma potrzebuje nowych ludzi?

Co jaki okres czasu w Integart Poland Inc. można ubiegać się o podwyżkę?

Sak

A jaką masz teraz podstawę? To głównie od tego zależy. Podaj kwotę to Ci podpowiem, czy już możesz o podwyżkę się ubiegać

@Sak

Widzę że wiesz co się dzieje w firmie, powiesz mi w takim razie jaka atmosfera panuje w Integart Poland Inc. między pracownikami? Ciekawi mnie też podejście szefostwa do pracowników, powiesz mi coś na ten temat?

Antoni
@Adam

A co Ty taki ciekawy jesteś??? Przyjdź do nas to się przekonasz. Branża padaka, więc w sumie nie polecam

Nati
@Sak

To może ja zacznę. Mam podstawę ok. 4500, nie pisze ile dokładnie, żeby mnie kadry nie rozpoznali:). Czy twoim zdaniem powinnam się ubiegać o podwyżkę?

Covid
@Nati

Masz solidną podstawę. Radzę poczekać z rozmową o podwyżce na lepsze czasy.

Bogacz
@Covid

4500 to solidną podstawa ??? Ja ma prawie 10 tysięcy podstawy. Z premią wychodzi prawie 13 tysięcy.:) walcz o swoje

Zaz
@Bogacz

Prowokator. Tyle to nie ma u nas nawet zarząd...

Mleczyk
@Zaz

Prawda, można osiągnąć taką podstawę ale mimo bardzo dobrych wyników ostatnio padła propozycja obniżenia tej podstawy. Ogólnie zarząd chwyta się wszystkiego by obniżyć wynagrodzenie lub nie wypłacić prowizji. Bardzo skostniały system pracy, nepotyzm pełną gębą przez co normalnie pracować się nie da. Dyrektorek zarządzający nie potrafi podjąć żadnej decyzji i trzeba się ciągle przypominać ze wszystkim i biegać za nim. Najśmieszniejsze jest to, że jest udostępniona kawa w ekspresach ale cukier lub herbata już nie. Ogólnie najgorszy sposób zarządzania firmą jaki znam (w porównaniu z ok. 10 innymi).

Krasnolud
@Mleczyk

Tak to jest, jak firma zarządza krasnal z metra cięty.

Miki
@Mleczyk

Antek

Co myślicie o tej całej sytuacji z Covidem? Czy branża reklamową się w ogóle kiedyś jeszcze podniesie, czy czeka nas wieloletnia stagnacja???

Zapomniji
@Antek

słabo to widzę. Wszystko stoi. Reklama już nigdy nie będzie taka sama

Joachim

Ależ sprzedaż siadła przez covid. Ja pierdziu. Kryzys na 10 lat się szykuje

L4
@Joachim

Nie dziwię się, że zamierzają zwalniać w tym miesiącu. Hej kto żyw pędem na L4!

niki
@L4

ja już jestem na l4 od tygodnia

Co dalej?

Sytuacja na rynku reklamy jest dramatyczna.wszystko stanęło. Podobno jeszcze w kwietniu mają zwalniać w dziale handlowym. Cała najbliższa konkurencja już przeprowadziła masowe zwolnienia. Pora na nas.

Niki
@Co dalej?

Spodziewałam się tego. Ciekawe ile osób zwolnią. W reprografie podobno zwolnili 40 osób.

Wirus
@Co dalej?

Materiały jeszcze jakoś idą, ale maszyny stanęły kompletne. Przednie zwolnią ludzi od maszyn i urządzeń.

Hardware
@Wirus

Materiały też mocno w dół, ale fakt, sprzęt 100% w dół i pewnie potrwa to co najmniej 2 lata.

Inter
@Hardware

Ciekawe czy będą zwalniać według klucza długości stażu pracy, tak jak to jest powszechnie przyjęte w takich sytuacjach, czy raczej wydajności pracy? Co myślicie?

Karol

W czwartek sądny dzień. Obstawiam co najmniej 5 osób. Szkoda.

Jest ogłoszenie

Szukają kierowcę magazyniera do Bielska - Białej. Czy może ktoś się wypowiedzieć na temat obecnej sytuacji w firmie ? Dotychczasowe opinie nie są zbyt zachęcające do aplikacji.

Łucja
@Jest ogłoszenie

Pytasz o pracę kierowcy magazyniera w Integart Poland. A co konkretnie chciałbyś wiedzieć? Co jest dla Ciebie najważniejsze przy wyborze miejsca pracy?

@Jest ogłoszenie

Firma bardzo rozwojowa, w Bielsku powstaje nowy oddział, więc atmosferę stworzą sami pracownicy ????

sts

sprawy w sądzie i u komornika , wyłudzenia, łamanie prawa, naciąganie, Moje sugestie dla Integart Poland Inc.: zmienić podejście do klientów i księgowość

Radek

Nikt nie zabrania się rozwijać ale też nie obiecywał, że firma będzie to finansowała.

Miruś

Zero perspektyw na rozwój a w zarządzie nepotyzm i ślepota na potrzeby pracownikow.

Weronika

@Kuba, W takich sytuacjach przydają się kompetencje miękkie. Być może one pomogą jakoś rozwiązać tę sytuację. Czy próbowałeś wracać wielokrotnie do tematu? Czy usłyszałeś jakieś uzasadnienie od przełożonego w firmie Integart Poland? Może udało Ci się już otrzymać umowę? Umowa o pracę jest kluczowym czynnikiem dla pracowników. Aktualnie staje się ona standardem na konkurencyjnym rynku pracy. Może warto przedstawić te argumenty pracodawcy?

Weronika

@Kuba Czy próbowałeś kilka razy podnosić temat swojej umowy? Może w tym czasie Twój przełożony był zajęty czymś równie ważnym. Co masz na myśli pisząc o warunkach użytkowania samochodu służbowego? Dlaczego uważasz, że na dyrektorskich stanowiskach zatrudnia się ludzi bez kompetencji? Może warto poznać lepiej firmę Integart Poland i poczekać z ostateczną opinią?

Kuba
@Weronika

Myślę, że półroczne unikanie tematu przez prezesa i odwlekanie rozmowy, a potem udawanie, że nie pamięta się o początkowych ustaleniach to dość istotna sprawa.

Gutek

Patrząc na forum dochodzę do wniosku, że macie dobrze i nikt od dawna nie pisze.

Telimena

Ktoś się nudził i wrzucił bzdurę na forum? Fajna firma i warto tu pracować!!

Weronika

@JMNKJN według Ciebie Integart Poland Inc. to 'tragedia'. Dlaczego tak uważasz? Uargumentuj swoją wypowiedź. Co jest powodem Twojego negatywnego nastawienia do firmy? Chętnie dowiemy się od Ciebie więcej na ten temat.

JMNKJN

TRAGEDIA!!!

reds

A jak przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej na specjalistę ds. promocji? Planowanie kampanii promocyjno-reklamowej to nie jest duży wymóg do spełnienia, a skoro zapewniona jest umowa o pracę, to się nie dziwię, że ich stanowiska są tak polpularne.

Zostaw merytoryczną opinię o Integart Poland Inc. - Wrocław

• Jak się pracuje w Integart Poland Inc.?

Zobacz opinie na temat firmy Integart Poland Inc. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Integart Poland Inc.?

Integart Poland Inc.
1.6/5 Na podstawie 31 ocen.
  • Maszynowa 1
    55-330 Wrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042