BAUMAR Sp. z o.o. Sp. K.

Opinie o BAUMAR Sp. z o.o. Sp. K.

kajtekobajtek Nowy wpis

w sumie to super praca bo w koncu jestem codziennie w domu, nienajgorsza kasa, dobrze sie pracuje kierownik nie przegina i jest w sumie profeska w samej robocie, bhp, materialy,czy sprzet.

XYZ Nowy wpis
@kajtekobajtek

Ale jako kto tam pracujesz, bo tutaj piszą ciągle o kierownikach i inżynierach, a Ty z tego co czytam podlegasz pod jednego z nich? Czyżby murarz tynkarz? :) A skąd wiedziałeś, że pracę dają, bo ja nie mogę znaleźć, nie wiem gdzie, a na kiero się nie kieruję ;)

Aaa Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 15 dni.

Poszukiwany jest aktualnie inżynier budowy. Jak długo trwa proces rekrutacyjny??? Ciekaw tez jestem czy dzwonią z feedbackiem. Mogę prosić o jakieś wskazówki czego się spodziewać na rozmowie na te stanowisko?? :)

Nowy wpis

Aktualność
Z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy wszystkim naszym Pracownikom składamy najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, radości, smacznego jajka, mokrego dyngusa, mnóstwo wiosennego słońca oraz samych sukcesów!

BAUMAR

Już jest!

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Bogdańczowicach już oficjalnie otwarty!

Przyznajcie, że zakończona realizacja robi wrażenie :)

Ukłony w stronę naszych pracowników - to dzięki nim powstała tak wspaniała konstrukcja.
Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie BAUMAR Sp. z o.o. Sp. K.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.

Drodzy Pracownicy,

Święta to czas budowania wspomnień i wzajemnych relacji.

Dziękujemy za Waszą solidną pracę i wkład w nasze inwestycje.

Życzymy Wam i Waszym Rodzinom spokojnych, wypełnionych miłością i ciepłem domowego ogniska Świąt Bożego Narodzenia.

Niech nadchodzący Nowy 2024 Rok przyniesie nowe możliwości i sukcesy.

Wesołych Świąt!
Pracuś

Profesjonalna rekrutacja jak na firme budowlaną Warunki dobre jak na rynek opolski fajne jest to że praca na miejscu

Agnieszka

Hej, mój mąż myśli nad aplikacją na stanowisko Kierownika Budowy, ktoś powie czy warto aplikować? :) Z tego co widzę, to wymagają uprawnienia konstrukcyjno-budowlane bez ograniczeń, niestety mąż ma tylko na 3 lata, jest szansa by w trakcie pracy zrobił na czas nieokreślony? no i takie pytanko dotyczące tego co oferują, a oferują auto służbowe, można z niego korzystać w celach prywatnych? :)

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w BAUMAR Sp. z o.o. Sp. K.? Chętnie zatrudniają?

Madipady

Firma ma bardzo dobrych fachowców, pracowałem w firmie podwykonawczej i widać że znają się na robocie, dobra atmosfera.

Adrian

Siema. Widzę murarza szukają i chcę spróbować swoich sił. Mam tylko pytanie do tego, co napisali w ogłoszeniu. Jak rozumieć że konkurencyjne wynagrodzenie oferują. To znaczy, ile dokładnie? Ile lat doświadczenia trzeba mieć, aby móc się przebić? Tak konkretnie pytam, bo na robocie mi zależy, a tego akurat w ogłoszeniu nie podali. Będę wdzięczny za info.

andi

Dobra atmosfera, średnia kasa, ale za to regularnie i bez kantowania

maciek

myslalem ze ta firma to wtopa ale chcialem uspokoic ze narazie ok i da sie normalnie zaroboic nikt nie kantuje na kasie wszystko na legalu

Daniel

polubiłem te firme, po latach udało sie wrócić do PL i jest ok. Wiadomo inne pieniądze jak na zachodzie, za to kultura i organizacja pracy duzo lepsza

@Daniel

A napiszesz jakie wymagania trzeba spełnić żeby zatrudnili na budowę? Mąż szuka takiej pracy a tu sporo pozytywnych komentarzy to może spróbuje zaaplikować

sergiej

robota jest ok, wplacalna firma

johny

baumar- plusy to praca na miejscu, ludzie na budowie i nawet z biura też ok., zarobki - nie ma szalu, ale nie najgorzej minusy- papierkologia, biurokracja, wymagania od kierownika i bhpowca

Olga
@johny

No brzmi nawet ok a te wymagania to wymienisz?

johny
@Olga

wymagania jak w kazdej pracy- pracowac :P jak sie lopaty nie podpiera i normalnie robi to ok :) no i bhp w miare pilnowac, ale to pdostawy

Olga
@johny

A coś ponad podstawy jeśli chodzi o przestrzeganie? ;)

antek

Profesjonalna firma, pracują tam najlepsi inżynierowie i fachowcy w regionie. Mogę tylko polecić pracę w Baumar. Co najbardziej mi odpowiada - współpraca w zespole z kompetentnymi osobami, duże projekty w regionie (nie ma konieczności pracy w delegacjach), szkolenia i możliwość uczenia się od innych bardziej doświadczonych pracowników, pensja- normalny rynkowy poziom. Oczywiście nie wszystko zawsze jest super i różowo, ale to i tak w porównaniu do konkurencji dużo lepsza oferta na rynku pracy.

@antek

W ten normalny rynkowy poziom to ile? :P Zaskocz mnie Haha. Nie No żartuje daj znać

NIK

Firma na poziomie, dobry sprzęt, ubranie, narzędzia BHP, robota na miejscu

jaro

praca jak każda, trzeba robić swoje, ale kasa trochę lepsza niż poprzednio.

lubię tę firmę fachowcy i nawet dobrze sie pracuje, pienadze- nie narzekam

Arbajt

Nie chcę robić tu jakiejś wazeliny czy coś w tym stylu ale po doświadczeniach w firmie na A i na P jest dobrze. Trzeba normalnie robić swoje, stawka ok plus premia.

Zostaw merytoryczną opinię o BAUMAR Sp. z o.o. Sp. K. - Polska Nowa Wieś

• Jak się pracuje w BAUMAR Sp. z o.o. Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy BAUMAR Sp. z o.o. Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BAUMAR Sp. z o.o. Sp. K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 16 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BAUMAR Sp. z o.o. Sp. K.