Opinie o NIJMAN / ZEETANK International Transport Sp. z o.o. w Koluszki

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie NIJMAN / ZEETANK International Transport Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w NIJMAN / ZEETANK International Transport Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NIJMAN / ZEETANK International Transport Sp. z o.o. w Koluszki

Brum Nowy wpis

Świetna firma! Ludzie na poziomie, żadnej partyzantki. Baza: Czyściutko/parking/serwis/myjnia/tankowanie/spedycja...wszystko na miejscu. Auta na serwisach/ paliwówki/boxy poogarniane. Wsiadasz-Jedziesz. Bezstresowo. Moim zdaniem wzór firmy transportowej! Jak się komuś marzą zarobki po 17k/mc w cudownych firmach z OLXa - to niech się zastanowi czy warto.

Czy w NIJMAN / ZEETANK International Transport Sp. z o.o. panuje luźna atmosfera?

NAGRABA J.

Bardzo luzina ,(usunięte przez administratora) za informacje co robią inni i nie musi to być prawda.

Mirek driver
@NAGRABA J.

Co masz na myśli? Myślę o rozpoczęciu pracy w tej firmie i chciałbym dowiedzieć się czegoś więcej...

Nie wiem jak inni ale ja dobrze wspominam tę firmę.

Jarosław N Nowy wpis
@NAGRABA J.

Prawda prawda , kradną na potęgę.

Jak się pracuje z ludźmi z NIJMAN / ZEETANK International Transport Sp. z o.o.?

Jarosław N Nowy wpis

Jak konfidenci nie donoszą do kawy lub herbaty to resztę sobie ukradniesz bo pozwalają i to dobrze. Masz jeszcze dwie pesje wiecej

janek

W ostatnim czasie pojawiły się oferty na kierowcę ADR w Dębicy, Gliwicach i Kutnie. Całkiem fajne są te oferty pracy, ale trzeba oprócz prawa jazdy C+E mieć uprawnienia do przewozu towarów niebezpiecznych. Ktoś wie, ile można na tym zarobić?

Były driver
@janek

Nie pchaj się tam to są kontenery tkanki z ADR jazda na zachód, NL, B, DE tunele, terminale kontenerowe Rotterdam, Antwerpia j. angielski, niemiecki podstawa inaczej nie zaladujesz na terminalu wszystko elektronicznie komp. Myjnie, fabryki chemiczne zaladunki, rozładunki mat. niebezp. Wyjazdy na zachód w czwartki jak holendrzy idą na weekend a ty wtedy w trasę. Zarobki żenada 4 /5 tys. I ciągle okrawanie twojej pensji przez kierownictwo.

Kuba
@Były driver

Hej Szukam informacji na temat tej firmy, gdzie jeździ i co przewozi. Moglibyśmy porozmawić? Moj email to kamilcork@yahoo.ie

U
@Kuba

Witam atmosfera w firmie bardzo napięta z powodu braku kierowców. Wyjazdy głównie do Czech weekendy w trasie. Firma pozywa kierowców o odszkodowania za odejście z pracy. Pozdrawiam.

Stefan
@U

Jak to możliwe, że firma pozywa kierowców o odszkodowania za odejście z pracy? To kwestia zapisu w umowie? To co w niej takiego jest?

U
@Stefan

Nie ma takiego zapisu w umowie, firmie doskwiera brak kierowców nie ma możliwości odejścia za porozumieniem stron, jedynie 3 MC wypowiedzenia. Za porzucenie pracy firma domaga się od kierowców 3 ostatnich wypłat brutto. Aktualnie dwie sprawy toczą się w sądzie pracy w Sandomierzu. Dyrektor według swojego widzimisię wpisuje artykuły w świadectwie pracy. Pozdrawiam.

Stefan
@U

Dlaczego brakuje kierowców? Chodzi o te słabe zarobki, brak możliwości rozwiązania umowy za porozumieniem czy o coś jeszcze?

Łysy
@Stefan

A jest jakaś firma gdzie nie brakuje kierowców ? Młodzież się nie garnie bo nie dość że kursy drogie to potem nagonka na trasach jak nie miśki to krokodyle albo celniki. Robota dla rozwodników i kawalerów po 40tce

Kamila Nowy wpis
@Łysy

A zarobek ostatecznie jaki? Warto przeboleć 2 lata pracy i wrócić do domu ze sporym zapleczem finansowym? Pisali niby, że piątkę da radę ale to możliwe, żeby od lat stała stawka była?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w NIJMAN / ZEETANK International Transport Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Praca w ochronie od zaraz: tylko umowa o pracę Wola Rakowa
Koluszki
Seris Konsalnet Holding S.A.
logo firmy Magazynier
Koluszki
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
logo firmy Operator wózka widłowego wysokiego składu
Koluszki
Starmeat Katowicz Ignatowicz sp.j.
Były

Do Aneta zarobki dalej jak w 2019 4-5tys nie polecam

@Były

Jak to w ogóle możliwe, że dosłownie niczego nie zwiększyli? A co z pozostałymi warunkami pracy tutaj? Jak wyglądają?

Ile jest zmian w NIJMAN / ZEETANK International Transport Sp. z o.o.?

łysy

Firma solidna ale kierowniczek z Chmielowa do wymiany bo ludzie przez niego odchodzą.

@łysy

A co niby takiego robi, że aż odchodzą? Dużo ich ubyło?

Kierowca Paliw

Opinia dotyczy transportu paliw. Firma w której pracujesz 200-250 h a płacone masz za 168 :) Wszystko zależy od lokalizacji jeżeli chodzi o zarobki. Praca w systemie - 4-1 4-3 4 dni na rano od 4:00 do 16:00 12h Wolne 4 dni popo 16:00 do 2:00 10h 3 wolnego. Jeżeli się załadujesz po 8h to będziesz pracować aż nie rozładujesz nawet dozwolone 15h za które nikt nie zapłaci. 3 weekendy pełne wychodzą w pracy. Cały rok na dworze czy -15’C czy 30’C przy rozładunku który trwa od 1h do 2.5h zależy ile produktów itp. I jest ich od 1 do 4 stacji dziennie w ubraniu granatowym kasku i butach roboczych najtańszych. Zarobki podobne do kuriera na kat.B A przypomnę, ze to materiały niebezpieczne się wozi. Firma po latach wożenia o tym zapomniała. Brudna śmierdząca i ciężka praca. Tak ją będę wspominał. :)

@Kierowca Paliw

No słabo to wygląda. Ale jak oni mogli zapomnieć o tych materiałach niebezpiecznych? Jakieś oznaczenia ADR są? Na godzinach to chamskie, że rolują, ale pewnie nie da rady tego wyegzekwować. :/ A ile tak z ciekawości kurier z kat B zarabia? To sobie porównam wtedy. ;)

Max
@Kierowca Paliw

Tak to wszystko prawda

@Max

Były dajwer pisał w 2019, że 4-5 tys. to ile teraz? Tak się cykacie napisać..

Kierowca

Porządna firma

@Kierowca

Witam możesz coś więcej powiedziec o tej firmie zarobki na rękę jako kierowca cysterny itp

kierowca
@Zainteresowany

kolego proponuje zadzwonić i pytać o szczegóły nikt tam tajemnicy z tego nie robi w całym kraju zarobki podobne systemy tak samo. Nie wiem czy firma chciała bym mowil o takich sprawach - wątpię. Ale z czystym sumieniem ja polecam.

Max
@Kierowca

Śmieszne pieniądze za pracę na ADR

Czy urlop w NIJMAN / ZEETANK International Transport Sp. z o.o. jest płatny 100%?

Koordynator

Oczywiście

Aneta

Zaciekawiła mnie ta firma, muszę przyznać. Wiecie, czy Nijman szuka obecnie kierowców do pracy? Trzeba znać jakiś język obcy?

Bartek

@janek a trzeba mieć duże doświadczenie jako kierowca, nie wiesz może ?

Jakie wartości są cenione w NIJMAN / ZEETANK International Transport Sp. z o.o.?

Kordynator

Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie dowiesz się wiecej o naszej firmie. https://www.nijman-zeetank.com/pl/

Szofer
@Kordynator

Czy szukacie może kierowcow na Poznań-Rejowiec?

Krystian

Gdyby było kiepsko firma nie miałaby dobrych opinii również jako pracodawca!!

Pilkington dostają co chwile podwyżki a w nijmanie nic i dziwią się że ludzie w tej firmie nie chcą pracować.... Moje sugestie dla NIJMAN / ZEETANK International Transport Sp. z o.o.: W pilkingtonie podwyżki co chwile a w nijmanie nic.... Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Dać pracownikom i brygadzistom podwyżki

@pracownik

Czy warunki zatrudnienia w NIJMAN / ZEETANK International Transport zmieniają się wraz ze stażem pracy w firmie? Czy osoby dłużej pracujące w niej mają szanse na otrzymanie innego wynagrodzenia, niż osoby dopiero przychodzące jako pracownik do zakładu? Jak to wygląda w praktyce?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w NIJMAN / ZEETANK International Transport Sp. z o.o.? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!

nikk

to żenada w dzisiejszych czasach premie zabierają obrażają (usunięte przez administratora) i nic więcej to sądzę o tym zakładzie

@nikk

Czy kadra kierownicza podaje powody nieprzyznawania premii? Możliwe że, NIJMAN / ZEETANK International Transport nagradza Was w inny sposób. Pracodawcy często oferują możliwość skorzystania z innych pozapłacowych profitów na przykład dofinansowania do prywatnej opieki medycznej lub kart sportowych. Jak to wygląda w tej firmie?

Xxx

Ktoś coś aktualnie jak tam?

Za 2000 zł niech sami ciągaja ADR y. I nie wykorzystują ludzi z doświadczeniem Normalna żenada.

Padaczka tam straszna kierowca wogole nie szanowany tylko patrzą zabrać premię Poprostu dramat.

Fachowiec

Nie wiem kto polecą ale to nie.jest kierowca nieszanowanie kierowcy to podstawa w tej firmie zastraszania bo zabierzemy premię jest uznaniowa a teraz co 4 6 tysięcy i cała polska ogłoszenia kierowco ratuj zetanga bo mamy głowy w nocniku a jak się wyprostuja to szofer w pizdeczke procedury i po pizdeczce

TSL

Firma godna polecenia jako transportowa jedna z nielicznych działająca na terenie gminy. W porównaniu z firmami transportowymi w Koluszkach to ocena BDB.

Zostaw merytoryczną opinię o NIJMAN / ZEETANK International Transport Sp. z o.o. - Koluszki

• Jak się pracuje w NIJMAN / ZEETANK International Transport Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NIJMAN / ZEETANK International Transport Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NIJMAN / ZEETANK International Transport Sp. z o.o.?

NIJMAN / ZEETANK International Transport Sp. z o.o.