Opinie o Zymetric Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Zymetric Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zymetric Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zymetric Sp. z o.o. w Warszawa

Firma nie warta zaangażowania, wkładu i zachodu. Nie dba o starych pracowników, o nowych również specjalnie nie zabiega mimo ciągłym zatrudnieniom. Brak motywacji do pracy poprzez brak podwyżek, brak szacunku do pracownika, brak współpracy, donosicielstwo, złe traktowanie przez przełożonych to tylko kilka z najważniejszych uchybień działania tej firmy. Firma nie wypłaca premii od kilku miesięcy. Główne metody działania przez zastraszenie działają na ludzi, którzy mają niską samoocenę. Rekrutacja składająca się z 3 etapów ma wyłonić tych, których najłatwiej będzie zmanipulować. Poziom spotkań przy rozmowach rekrutacyjnych żenujący…. Najgorsze korpo rodem z lat 90-tych! Ktoś powinien się im przyjrzeć, praca ponad normę czasu - za co oczywiście nie płacą...

Vwv

Zdecydowanie zgadzam się z tą opinia. Firma nie jest warta jakiekolwiek zainteresowania. Brak jakiekolwiek zadbania nawet o pracowników nowo zatrudnionych. Brak wdrożenia że strony przełożonego. Jesteś pozostawiony sam sobie.Brak jalkich kolwiek motywacji , (usunięte przez administratora) szeroko pojęte podbieranie sobie klientów. Przełożony majacy swoje wygórowane zasady nie mające nic wspólnego z kodeksem pracy. Tak jak było już wspomniane poziom rozmowy rekrutacyjnej na bardzo niskim poziomowe. Sam fakt że na każdy z trzech etapów przełożony się spóźniał juz świadczy o czymś. Zdecydowanie odradzam pracę w tym miejscu.

Handlowiec

Pracuję już 4 rok w ZAN i jestem w szoku czytając niektóre opinie na tej stronie. Robię swoje, targety realizowane to i premie się zgadzają. Największym zaskoczeniem są opinie negatywne o kontrolowaniu przez dyrekcję czy kierownictwo tego co robi handlowiec - jak Ci ludzie wyobrażają sobie niby kontrolę managera nad wykonywaniem swoich obowiązków? Rozbawiły mnie zarzuty pod kątem sprawdzania GPS - jak jeździsz po krzakach zamiast po klientach to masz z tym problem, jak robisz robotę rzetelnie to w czym kłopot?

A omówisz te targety tak w sumie? Z własnego doświadczenia ich nie znam to fajnie jakby się je do czegoś przybliżyło. Omówisz te wymagania szerzej? chyba, że za Twoich czasów były całkiem inne skoro już nie pracujesz?

Zainteresowana pracą

Witam, jak aktualnie pracuje sie w Aircon? Jaka atmosfera pracy? Jakimi samochodami jeżdżą doradcy techno - handlowi? Czy auto ma GPS? Czy można używa samochodu do celów prywatnych? Jak wyglada dzień pracy DTH, ile wizyt dziennie?

@Yattaman

Widać że to prawdopodobnie pisał/ła któryś/aś z dyrektorów albo dyrektorek hahaha. Pokażcie firmy które w tej branży tak traktują pracowaników jak wy !!??

Wytrwały

Nie rozumiem całego tego wylewu frustracji, obrażania i pisania jak jest źle. Pracuje tu już jaki czas a wcześniej pracowałem w firmach o podobnym kalibrze i mówiąc bez żadnego zawahania - nigdzie nie jest kolorowo ale tu są przyjemne warunki pracy w porównaniu z innymi zakładami. Zymetric to praca dla ludzi co lubią i nie boją się pracować a nie dla ściemniaczy co przez większość czasu liczą ze nikt tego nie zauważy. A gdy przychodzi efekt rozliczeń to wielkie rozczarowanie ze przełożony czegoś wymaga. Przykre, że po każdym zwolnieniu lub odejściu pojawia się nagle anonimowa negatywna opinia często zawierająca stek bzdur i nie prawdy. Czysty cynizm i hipokryzja. Ja bym to widział tak : to nie firma jest słaba tylko wy byliście za słabi dla firmy.

Chętny Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 9 dni.

Cześć, Zastanawiam się nad aplikacją na stanowisko doradcy techiczno-handlowego. Widzę sporo negatywnych opinii, mimo tego chciałbym się dowiedzieć czegoś więcej odnośnie użytkowania samochodu, firma opisuje to jako benefit. Czy naprawdę trzeba płacić z własnej kieszeni za ten benefit ? Jakie są to koszty ?

Antosia Nowy wpis

Hejka. ;) pojawiła się dziś oferta dla specjalisty ds. wynagrodzeń i HR. Praktycznie już prawie łapię się w tych trzech latach wymaganego doświadczenia więc może zaryzykuje i wyśle CV, może zaproszą na rozmowę. ale czy możecie już z góry napisać jaka tutaj wychodzi podstawa na tym stanowisku?

Katy

Czyli ten budynek o którym tu piszą, że taki nowoczesny i w ogóle to ogólnie dobre miejsce pracy? chce się upewnić co do komfortu oraz atmosfery, ponieważ znalazłam ofertę dla specjalisty ds. reklamacji. Posiadam wymagane kwalifikacje, wiec ciekawi mnie opinia kogoś z tego działu. Czy dużo jest pracy?

Pracy jest sporo.
@Katy

Miejsce samo w sobie jest spoko, doświetlone światłem naturalnym (duże okna) blisko las. Klimatyzacja. W dziale reklamacji jest duuuuuuzo pracy. Non stop coś się psuje (bo to chińszczyzna) I zbywanie klienta, to jest na porządku dziennym. Klienci nie lubią tej firmy za serwis i dzial reklamacji. Ciśnięcie jest okropne na pracownika, ale sami nic nie robią, żeby klienta zostawić przy sobie...nie polecam...

iwtech Nowy wpis
@Katy

Kolego, nie licz na spokojną pracę, w tym dziale i na tym konkretnym stanowisku. Nie będziesz się nudził, zgłoszeń a co za tym idzie, weryfikacji uszkodzeń i podzespołów jest pod dostatkiem. Brak wsparcia i pomocy, działasz sam, a etat przechodzi z rąk do rąk bardzo szybko.

@iwtech

A jak przy tym wynagradzają, czy wiadomo? Piszecie, że jest sporo zgłoszeń do obsługi, więc zastanawiam się czy przy tym wykonuje się jakieś konkretne wyniki? są normy miesięczne do wyrobienia za lepsza kasę?

Handlowiec

Dzień dobry. Chciałbym zapytać o pracę w dziale handlowym. Jak to wygląda rzeczywiście ? Są ogłoszenia o pracę i to bardzo dużo. Z czego to wynika ? Firma tak się rozwija czy to rotacja ?

Jupiter

Ja chciałbym zapytać o to co jest w ogłoszeniu co oferuje firma ? Jak to wygląda ? Rozwój, wdrażanie pomysłów, Multisport, pakiet opieki medycznej, konkursu, pracę zdalną, spotkania integracyjne, napoje, jaki telefon, i jakie auto. Czy może ktoś opowiedzieć szerzej ?

@Jupiter

Miałem tą nie przyjemność pracować w tej firmie. Niestety to co jest tu napisane to GORZKA PRAWDA !! Kandydaci niech zastanowią się 3 razy i przeczytają to co jest tu napisane na forum. Jeśli idziesz na rozmowę o prace wypytaj lepiej o wszystko, szczegółowo zanim Cię ktoś wpuści w maliny. Nie daj się zwieść tej wizji firmy którą pewnie Ci ktoś przedstawi. Pewnie usłyszysz że firma aktualnie się zmienia. Tak zmienia się, tyle trwa to już ze dwa lata albo dłużej bo mają ciągle problemy kadrowe i inne. Końca nie widać ;)). Proponuję na rozmowie zapytać lepiej o : -czy premie są wpisane w umowę ? -od czego dokładnie zależy wypłata premii ? -czy w firmie były opóźnienie w wypłatach premii ? jak często ? ;)) -jak wygląda regulamin polityki flotowej ? -czy dostaniesz do podpisania lojalkę o zakazie konkurencji ? -czy możesz zapoznać się z umową o zakazie konkurencji ? ;)) -Jeśli chodzi o ogłoszenie zapytaj o benefity jakie firma daje? to pękniesz ze śmiechu i o pakiet medyczny za który płacisz...

iwtech
@Były handlowiec

Opinia jak i wskazówki są w pełni uzasadnione i moim zdaniem trafione w punkt. W ZAN królową jest Rotacja, której drugie imię to Niepewność. Są też kolejne imiona. Rotacja pracowników we wszystkich działach oznacza dla nowego pracownika brak pomocy i jakiegokolwiek wsparcia, braki w dostępie do dokumentacji oraz nieznajomość produktów. Onboarding pracownika w przypadku ZAN to kpina. Niepewność natomiast dotyczy stanów magazynowych urządzeń i tego co właśnie sprzedajesz klientowi. Wtajemniczeni doskonale wiedzą o czy mówię, a dla świeżaków informacja że w firmie brak kontroli nad tzw. stanem magazynowym. Wielokrotnie zdarzało się tak, że sprzedawano urządzenia których nie było fizycznie na stanie magazynu, bądź termin dostawy urządzenia był wielokrotnie zmieniany, wydłużany. Proza życia codziennego w ZAN. Jeśli masz ambicje, to szukaj posady w innym miejscu. Życzę powodzenia.

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Zymetric Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Magazynier.
Zainteresowana pracą

@Zainteresowana pracą

O, ciekawe pytania. Ja też szukam info o pracy na stanowisku Administrator systemów CRM. trwa właśnie rekrutacja. wymagają w ogłoszeniu znajomości SQL. A czy na rekrutacji jest zadanie rekrutacyjne które ma sprawdzić taką znajomość? Jak w ogóle wygląda taka rekrutacja?

@Zainteresowana pracą

Opel Astra, samochody mają gpsy. tak samo jak w zymetric i nabilaton, praca dth opiera sie na byciu w terenie :)

@Zainteresowana pracą

Hej a czy na stanowisku Specjalista/ka ds. windykacji też ma się samochód służbowy? Bo obecnie trwa rekrutacja i szukam info o posadzie

@Zainteresowana pracą

Opel Astra, można używać do celów prywatnych ale są limity km na miesiąc. Jeśli zrobisz target w miesiącu, nie masz naliczanych kilometrówek. W całym ZAN tak to działa

@Anonim

I te limity są różne, skoro wprost ich teraz nie piszesz? co do targetów... Da radę je do czegoś przyrównać lub na coś przełożyć, żeby było mniej więcej wiadomo czy faktycznie są trudne do osiągnięcia?

Anonimowy_mlodzieniec
@Karolina

Ludzie...czemu nie znajdziecie osób, które pracowaly jako DTH ( Zymetric, Aircon, Nabilaton) na Linkedinie i wprost nie zapytacie? Tym osobom już nie zależy i powiedzą prawdę :) :) ten limit z tego co pamiętam, jest stały ale to były małe liczby km na miesiac..

Rita
@Karolina

Opłata za używanie auta jest 150zl miesięcznie. W tym 200km masz na przejazdy w weekendy. Czyli prywatne. W tygodniu jeździsz służbowo.. Nic nie naliczają. Aczkolwiek po przekroczeniu tych 200 jest opłata i to dość spora za km. Tak jak wspominała poprzednia osoba jeśli wykonasz plan 100% masz kl za free. Aczkolwiek plan zrobić ciężko.

@Rita

dość sporo za km? to ciekawa jestem ile potencjalnie naliczają, pewnie to zależy. te plany cały czas zastanawiają ale nie wyjaśniacie ich, bo w praktyce trzeba spróbować, żeby móc zrozumieć dlaczego tak ciężko z nimi mogłoby być?

Byku
@Karolina

Stawka za jazdę powyżej 200 km to 0,85zł/km i stawka ta wynika wprost z ustawy rządu - nie jest to widzimisię firmy. Jazda służbowa wg. regulaminu to jazda od poniedziałku od 5:00 do piątku do 20:00 poza tym przedziałem jest to jazda prywatna - z limitem 200 km do wykorzystania za darmo.

@Byku

Ok dziękuję. to jeszcze tylko odnośnie tej jazdy prywatnej to jakoś ostro tego pilnują? jeśli 200 km to jakąś ewidencję się przedstawia? a co z kosztami eksploatacyjnymi? mam na myśli sytuację gdy ktoś stale będzie miał zamiar używać prywatnie, wtedy takich nie ponosi?

@Rita

Plany sprzedażowe mam od 3 lata miesiąc w miesiąc wykonane ;) także jeśli ktoś mówi że ciężko to się nie zgodzę. Bez zaangażowania nigdy nie będzie wyników. Samo nic nie przyjdzie jak niektórzy oczekują.

Yattaman
@Rita

Wydaje mi się że stawka jest w porządku, tym bardziej że w tygodniu jeździsz ile chcesz tak naprawdę. A w tej cenie masz wliczone pełne ubezpieczenie OC AC, full serwis, opony itd. no i nowe auto. Jak ktoś uważa że to dużo to niech przeliczy sobie takie koszty na prywatnym aucie z uwzględnieniem inflacji.

I sądzisz, że samo zaangażowanie wystarczy czy jednak o jakieś konkretne predyspozycje może tu chodzić? jakich mogło komus zabraknąć w tym przypadku? bez czego nie warto nawet kandydować?

Byq
@Karolina

Jak nie masz pomysłu na handel innego niż "mam najlepszy towar i super obsługę" to jak Instalatorzy (klienci) mają czuć, że zrobią z Tobą biznes. Dobry handlowiec powinien być zorientowany w tym co się dzieje wokół niego na rynku: - wiedza na temat inwestycji w regionie - wiedza na temat oferty konkurencji - szybkość działania - otwarty umysł, elastyczność w negocjacjach - słowność - jak obiecałeś to dowieź to klientowi - upór i motywacja Jak masz w sobie te cechy to zrobisz robotę, jak nie masz pomysłu na handel innego niż wertowanie z klientem katalogów, broszur czy ulotek, oczernianie konkurencji i wychwalanie pod niebiosa swojego produktu to się najzwyczajniej nie uda.

@Yattaman

Stary pracownik

Pracowałem tu w administracji. Zgadzam się z kolegą powyżej, że jest brak szacunku do pracownika, stres oraz próba zastraszania pracowników oraz zatrudnianie najchętniej takich których łatwo jest zmanipulować. Tak samo jest w innych działach HR czy IT. Nie polecam pracy w tej firmie chyba, że chcesz sobie zniszczyć zdrowie i nerwy. Kto może stąd ucieka do innych firm z branży w których nie ma tego typu zachowań

Za słaby na firmę

Naliczają pracowników po 1,6 zł / km za kilometry prywatne. Nie żałuję odejścia

@Za słaby na firmę

Ale miałeś to wskazane już na samym początku jeszcze przez podjęciem się pracy i się na to godziłeś czy może jednak z czasem to weszło? Wcześniej jakie były warunki i czemu do teraz tak jest?

driver

Zostało narzucone z góry. Zero dyskusji. Nie ma w tej firmie czegoś takiego jak w innych firmach że korzystasz sobie z auta do celów prywatnych za darmo. Jeśli ktoś uważa inaczej niech wskaże to w regulaminie floty. Z każdy km PŁĄCISZ !!

Vwv

Byłam tam

Uwierzcie tym wszystkim wpisom. Akurat w przypadku tej firmy to nie jest tak, że są tu ludzie tylko Ci którzy chcą się odegrać...Ci wszyscy którzy piszą źle o firmie, piszą KU PRZESTRODZE...nie popełnijcie naszych błędów, nie dajcie się zwieść pięknym słówkom na rozmowie, tu na każdym stanowisku jest źle. Wywalają nawet się nie obejrzysz...nie wiesz za co...nawet jak chcesz się wykazać i pokazać, to zawsze jest mało, zawsze pracuj więcej , dłużej...ale za to co sobie wynegocjujesz na umowie...docenić, wypłacić nadgodziny .... no, no, no....no i pamiętajcie...wszystkie ustalenia należy mieć na piśmie, nie tylko tu...:). Naprawdę są firmy w których jest lepiej, które docenią pracownika. Chociaż powiem Wam, że po tym doświadczeniu ja teraz też doceniłam swojego pracodawcę ... to jest największe moje osiągnięcie...Doceniaj to co masz bo może być gorzej. Zastanówcie się, czemu tak dużo jest ogłoszeń, które wiszą non stop. NIE POLECAM.

Mówi się, że w firmie jest rotacja 50%? No niby teraz widzę ze 13 ogłoszeń na takim portalu. zastanawiam się co przy tym wszystkim z tą połową, która jednak decyduje się zostać na dłużej? Jakie to działy? I ze względu na co pracują?

Jak wygląda sprawa grafiku w Zymetric Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Misti

Elastyczny grafik pracy to tylko pic na wodę w tej firmie to co mówią na rozmowie to tylko z bajki ubrane w ładne słowa trzeba być o jednej konkretnej godzinie

Jolka
@Misti

Teraz tylko przychodzi mi na myśli pytanie czy piszesz o magazynie czy także o biurze? wiadomo, że może w tym pierwszym przypadku może być trudno z takimi obsuwami. A cos jeszcze może zdawać się być rozbieżne z rzeczywistością skoro już tak piszesz? Jeśli tak to co?

Misti

Pracowałam w Zymetric jakiś czas i bardzo żałuję,że zanim zatrudnilam się w tej firmie nie poczytałam opini tutaj na forum. Niestety wszystko co tu przeczytacie jest to prawdą. Pracownicy sami zwalniają się i składają wypowiedzenia bo atmosfera w firmie podchodzi pod (usunięte przez administratora) ciągle ciśnienie, stres, cokolwiek byś nie zrobił to zawsze jest za mało, nie usłyszycie tutaj dobrego słowa na temat swojej pracy, firma jest na takim etapie,że sami też zwalniają pracowników "niewygodnych", tak naprawdę sami nie wiedzą kogo szukają przyjmują nowych pracowników i zaraz ich zwalniają, dla mnie firma kompletne (usunięte przez administratora), w dziale obsługi klienta, Direct call czy w serwisie cały czas ludzie albo sami się zwalniają albo są zwalniani bo według nich żaden pracownik,którego zatrudniają okazuje się że nie nadaje się na dane stanowisko... Dziwny zbieg okoliczności,że według nich ktoś kogo zatrudniają po jakimś czasie już się nie nadaje xD ktoś niżej w komentarzach pisał,że to pracownicy nie nadają się na wymagania firmy, to nie jest prawdą. Przykład idzie z góry, a gorą jest cały zarząd,który w stosunku do pracowników jest porostu prostacki, dyrektorzy biorą z nich przykład i swoje frustrację przekładają na pracowników, cieszę,że że ułatwili mi zadanie i sami mnie zwolnili, teraz od kilku miesięcy pracuje w innym miejscu pracy i mam porównanie... Zymetric weź się w końcu w garść bo jak narazie opinie to masz straszne jako przyszły pracodawca!! Non stop jak ktoś zauważy działka do pracy l kogoś bo nikt nie chce tam pracować. Jednym słowem nie polecam ani pracy w serwisie, ani w dziale reklamacji, w obsłudze telefonicznej także i dziale obsługi klienta tym bardziej (kierowniczki -choleryczki)

Ciekawski

Witam. Widzę dużo ogłoszeń o pracę, mam pytanie do obecnych i byłych pracowników jak na dziś wygląda sytuacja w firmie ? Jak wygląda rozwój pracownika ? Czy są premie ? Czy są jakieś benefity ? Imprezy firmowe, integracyjne, wigilie ? No i czy te chore sytuację opisane poniżej cały czas się dzieję w firmie ???

@Ciekawski

Słuchaj a gdzie widzisz to cale ogłoszenie? Mam na myśli to ze na portalu na którym zazwyczaj sprawdzam to normalnie wskazana jest część rzeczy, które wymieniasz. Właśnie te jakieś integracje podawali, zniżki na produkty i tak dalej. mnie tez cos ciekawi, właśnie ten ostatni benefit „nowoczesne miejsce pracy”, czy ktoś to rozwinie? Nigdy jeszcze takiego nie widziałem.

Niby fajnie, Niby nie

Integrację byly chyba kiedyś. Teraz jak sam sobie zorganizujesz, to masz :) znizka pracownicza jest na produkty. Premie uznaniowe, wypłacane co 3 miesiące, albo i później (zależy od sytuacji finansowej firmy). Nowoczesne miejsce pracy, tzn nowy budynek zaprojektowany przez nich od samego początku do końca. Tyle z tej nowoczesności :D

Damian

Witam. Kolejny dth Aircon się zwolnił. W przeciągu pół roku odeszło 4 dth. O czymś to świadczy. Premie nie wypłacane, trzeba się prosić. Pseudo kierownicy wciąż mydła oczy i wchodzą do .... Panu RH

@Damian

A znasz dokładnie przyczyny zwolnienia? Czy tylko snujesz domysły? Premie zostały odblokowane, są wypłacane, więc nie wprowadzaj ludzi w błąd. Zwolnienia w ostatnim pół roku dotyczyły też ludzi, którzy liczyli na ściemę i niezbyt rzetelnie przykładali się do roboty. Pracę w Airconie mogę streścić tak - jak chcesz i wdrażasz swoje pomysły na sprzedaż to masz bardzo duży kredyt zaufania. Kierownicy są w stanie długo poczekać na efekty, kiedy widzą że ktoś się do roboty przykłada, na wiele niekonwencjonalnych podejść do sprzedaży są w stanie przymknąć oko. Jeśli przychodzisz tu pracować a nie ściemniać, to masz bardzo dużą swobodę działania. Ze strony kierowników bardziej widziałem walkę, często ostrą w słowach, o swoich podwładnych, a nie wchodzenie komuś w …, jak to zostało dość słabo ujęte. Szczególnie wtedy, kiedy widzieli potencjał i chęć wypracowania wyników, nawet jeśli były one perspektywą dłuższego czasu.

Jakiś zart

W ostatnim czasie nikt z Aircon nie został zwolniony ,tylko odeszło kilka osób z własnej woli. Nie doinformowany jestes Ty. (usunięte przez administratora) Ten z Podkarpacia należy do tych najbardziej oddanych podwaladnych.

Krzyś
@Damian

I kolejny handlowiec Aircon odszedł po kilku latach pracy i to nie byle jakiej tak w skrócie. To jest jakaś porażka ta firma.

@Krzyś

Handlowiec? A akurat na takim portalu, który śledzę nie widzę takiej oferty jest do IT i do administracji. Nie potrzeba kogoś nowego by zapełnić lukę? Zastanawiam się jakie warunki nowym osobom będą proponowane, żeby je zachęcić? Ktoś wie?

Zymetric Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko Magazynier. Wziąłeś w niej udział i wiesz, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Podziel się swoimi wrażeniami z niej. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję innym osobom, rozważającym aplikowanie do firmy.

Wytrwały

Czy w Zymetric Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Zmiany są wszędzie, ale tu panuje głupota (od bardzo dawna, obserwując całe kierownictwo i dyrektorstwa) prostota i wyzysk ludzi, którzy zaufali, że mogą tu wypracować lepsze jutro. Zero zrozumienia, brak planu motywacyjnego dla pracowników, brak zaufania oraz umniejszanie pracownikom. Bardzo niska płaca, zero szans na awans oraz podwyżkę. Wyzysk ludzi to najdelikatniejsze określenie dla tej (usunięte przez administratora) Ludzie, którzy nazywają się dyrektorami są ludźmi prostymi, nie wychowanymi, pozbawionymi kompetencji do pełnienia swojej roli. Traktują podwładnych jak (usunięte przez administratora) a nie pracowników. Ostatnio więcej tu dyrektorów i kierowników niż pracowników. Nie polecam pracy w tej firmie.

Zniesmaczony

Potwierdzam wszystko co jest tu napisane. Tak jest w każdej z spółek czy to Zymetrik czy Aircon czy Nabilaton. Kierownictwo jest uczone od początku milczec gdy zadawane są pytania niewygodne. Udawać, że wszystko jest jasne i czytelne. W trakcie trwania umowy zmieniają zasady premiowania oczywiście na korzyść firmy. Premie są nie wypłacane. Alkohol leje się strumieniami nawet w trakcie trwania pracy. Biuro Lublin jest tego najlepszym przykładem. Jak już kros pisal wcześnie, z tego kierownicy są dumni i zadowoleni. Przykład idzie z góry. Jaki Pan taki kram. Nie polecam. Byłem 3 miesiące i o te 3 miesiące za długo..dodam iż sam nie zdecydowałem się podpisać kolejnej umowy. SS

Neustria
@Handlowiec

No właśnie premie się nie zgadzają, wieczne opóźnienia bo stale trudna sytuacja w ZAN, sama się o tym przekonałam nieraz...

@Neustria

a największe przyczyny tej wspomnianej złej sytuacji to jakie by były? ciekawa jestem ewentualnych możliwości, żeby móc sobie z nimi jakoś poradzić. tutaj to już chodzi o współpracę z odrębnymi podmiotami, na które pracownicy wpływu żadnego nie mają?

@Neustria

Jak wygląda teraz sprawa z premiami? Czy są na czas? Czy można uzyskać wysoka premie za wyniki?

@Zainteresowany

czy wyżej ktoś nie pisał przypadkiem o opóźnieniach? padło pytanie o nagrodę za wyniki. ciekawe o jakich konkretnie mowa? jakie są normy, w jaki konkretnie sposób ustalane? czy są ustalone sztywne progi, od których faktycznie premie się wliczają w portfel pracownika?

@Handlowiec

I wcale Ci nie przeszkadza, ze od kilku miesięcy nie wypłacają tej premii o której wspominasz mimo realizacji umówionych targetów firmowych ….

Zażenowany zachowaniem

ODRADZAM ZDECYDOWANIE udział w rekrutacji do w/w firmy !!! Szkoda czasu, nerwów na poznawanie oszołomów nie mających pojęcia jak przeprowadzać rekrutacje, czytać CV i dodatkowo na końcu podawać info o decyzji , tylko jest CISZA! ŻENADA!

@Zażenowany zachowaniem

i było powiedziane wprost, że będzie zwrotka czy jak taka rozmowa się zakończyła? sugerujesz, że Twoje cv nie zostało przeczytane, że tak piszesz? po czym konkretnie pada to stwierdzenie?

Klient

Pan Kierownik z podkarpackiego bardzo kiepsko się prezentuje. Głośno chwali sie o swoich podbojach alkoholowych oraz innych pracowników firmy Aircon. Nie patrząc na to kto jest u jego klientów. Słaba wizytówka firmy.

@Klient

Juz na rozmowie w sprawie pracy ostentacyjnie Pan ,,Kierownik,, opowiada ile sie pije i chwali się tym jakby to był powód do dumy. Zrobił nanie bardzo słabe wrażenie

Oli
@Klient

Pan Kierownik z podkarp(usunięte przez administratora) Alko płynie niczym potok górski (z samych szczytów). To raczej obraz prostactwa i żenady, niż wzorów do naśladowania. d(usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora) Niby szkolenia dla kierownictwa, ale słoma w ich butach zostaje. Podstawą jest nie wychylać się, robić dokładnie tak jak każą przełożeni (nawet jak jest to niezgodne z twoim przekonaniem), kupić sobie słownik wulgaryzmów, aby rozumieć ich język. Jednego dnia będą klepać po ramieniu, nazajutrz kopną w (usunięte przez administratora). Układy i kumoterstwo jak wszędzie. Rotacja pracowników spora, przestają panować nad tym, co się u nich dzieje. Powodzenia i dbajcie o swoje wątroby!

Obojętny
@Klient

Zdecydowanie jeden z lepszych pracowników ZAN jeśli chodzi o spożywanie alkoholu. Na imprezach firmiwych jeszcze przed kolacja ledwo trzyma się na nogach. Wzór do naśladowania. Kadra zarządzająca w całej tej grupie jest tego pokroju. Ten Pan po prostu chce dorównać tym nad nim. Przykład idzie z góry

@Kandydat

Witam. Z tego co mi wiadomo to często zmieniają sie przedstawiciele na tym regionie. Jestem z województwa osciennego do Podkarpacia i byłem zainteresowany pracą, niestety opinie są złe i potwierdza to ciagla rekrutacja oraz jak widzę te komentarze. Pana kierownika nie znam, słyszałem tylko co nieco. Mało dobrego.

Zostaw merytoryczną opinię o Zymetric Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Zymetric Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zymetric Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zymetric Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zymetric Sp. z o.o.