Opinie o MINIMAXX SOFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Oborniki

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie MINIMAXX SOFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w MINIMAXX SOFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rekrutacji.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MINIMAXX SOFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Oborniki

Wczoraj wleciała informacja o wolnym etacie dla magazyniera, mile widziane są uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym. Podpowiecie mi, czy jeśli ktoś je ma, to da radę wynegocjować lepszą kasę na start:) Pisza też o pewnym i stabilnym zatrudnieniu, chodzi o brak rotacji, czy że pierwsza umowa podpisywana jest już na czas nieokreslony, a nie standardowe 3 miesięce?

Aleks
@Jarek

Czyli nie zatrudniają już nowych magazynierów na umowę o pracę, tylko na zlecenie, dobrze zrozumiałem? Mi zależy właśnie na UoP, może po kilku miesiącach pracy jest taka opcja? Czy ze względu na problem z zamówieniami pracownicy ucierpieli też finansowo, że tak się wyrażę?

Emilia

Znajdę tu kogoś, kto zajmuje się sprzedażą zagraniczną? Czytam, że bardzo surowo oceniacie firmę niestety, ale chyba musi mieć jakieś plusy praca tutaj, skoro ludzie nadal chcą pracować? :) Co do stanowiska, o które mi chodzi, to kiedyś szukali Managera właśnie przy sprzedaży zagranicznej. Doświadczenie mam, wymagania też spełniam, ale no nie jestem przekonana. Warto uderzyć ze swoim CV przy nastębnym naborze?

@emilia

Mówię o pracy w biurze, na produkcji płacą za nadgodziny. W biurze czas pracy nie jest rejestrowany, chyba, że coś się zmieniło. Na liście obecności wpisywało się 8h pracy, a nie czas rzeczywisty.

Jarek Nowy wpis

Firma na dzień dzisiejszy ma problem z zamówieniami,i ma sporo zwrotów reklamacyjnych.Kilkanaście miesięcy temu skleili z 2 zmian jedną zmianę,umowa na dzień dobry zlecenie.Zaczął sie okres gdzie będa pojawiać sie wolne piątki,które są pokrywane urlopami.

Pola Nowy wpis
@Jarek

Piszesz, że jedną zmianę zrobili z dwóch, czyli teraz jest praca w stałych godzinach? Poproszę o informację, czy to zmiana poranna czy inna, najlepiej od razu jakie godziny i bedzie jasne wszystko :) A nadgodziny się zdarzaja wciąż czy nie?

Jarek Nowy wpis
@Pola

Zmiana jest 6-14,jednak z tego co wiem to jest problem z planowaniem produkcji,ponieważ firma nie ma zamówień

Aleks Nowy wpis

Max

Я працював в цій компанії понад 6 міс в 2018 році дуже задоволений компанією хороша атмосфера на Столярів хороший бригадир відносився добре . Решта відділів важкі бо Акорди . Лише одне можу сказати що заступник начальника Гамно і Чорт бо не правильно години рахував і не доплачував понад нормові виходи по суботам рахував як за обичну буденну годину. Тижня за мінімальною ставкою 13.50 зл / год

Justyna

Przeczytałam ten opis rozmowy kwalifikacyjnej na szwaczkę, ale jest stary z 2016 r. Któraś z Was dziewczyny startowała do szycia jakoś niedawno? Jak to teraz wygląda, wdrażają jakoś sensownie do pracy? Będzie nabór w tym roku na szycie? Ile się zarabia?

Emilia

jowita
@Emilia

zawsze warto aplikować. Opinie piszą zazwyczaj osoby, które nie odnalazły swojego miejsca w firmie, pozostałe kilka setek osób pracuje i to od lat

@Emilia

Nie warto, znajdziesz lepsza firmę. Pracowałam w innym dziale, ale firma nie przestrzega podstawowych praw pracownika, przekonałam się o tym osobiście np. podpisanie umowy jest odwlekane w czasie, niepłatne nadgodziny (rzadko wychodziłam po 8h pracy, wymagało się ode mnie dyspozycyjności, bylam na umowie o pracę, normowany czas pracy) zła atmosfera, która tworzą zarządzający - współpracowników akurat mile wspominam.

emilia

w jakim dziale pracowałaś? Ciekawe, bo ja nadgodziny mam płatne, czas pracy jest przecież rejestrowany

@emilia

szwaczka

w ogóle takowej nie było,Pani Ania pokazała mi maszynę na której pracowałam,pokazała rysunki według których miałam szyć,wiedzę praktyczną miała opanowaną do perfekcji,ale absolutnie nie potrafi jej przekazać teoretycznie....Za to wie jak skutecznie mobbingiem zniechęcić do pracy...uwielbia wręcz poniżać i obrażać ludzi,jest pozbawiona empatii do granic możliwości...Pan Krzysztof swoja postawą , nastawieniem i podejściem do ludzi też pozostawia wiele do życzenia,mobbing również uprawia z wielką przyjemnością....pracowałam tylko miesiąc,

jakie mam doświadczenie jako szwaczka

Jakie warunki pracy są w MINIMAXX SOFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Czy jest szatnia i/lub stołówka pracownicza? Czy organizowany jest dojazd do pracy dla osoby pracującej na stanowisku Technolog Procesu?

Kl

Wyjazdy integracyjne mają tylko brygadziści,kierownicy i biuro.Dla zwykłych pracowników już tego nie ma.

Iwona
@Kl

Poważnie piszesz? A co z jakimś funduszem czy czymś? A tak w liczbach to ilu jest mniej więcej was a ilu tych których wymieniasz?

anka
@Iwona

jest fundusz socjalny na święta i urlopowe "pod gruszą"

Pracownica

Firma dramat..... Omijać szerokim łukiem!!! Zaczęłam tam pracę pełna pasji, energii i zaangażowania. Skończyłam w totalnej psychicznej rozsypce z depresją na czele.... Mobbing jest tu na porządku dziennym. Faworyzowany pracownik Pan M. na szwalni ma więcej do powiedzenia niż 15 kobiet pracujących na tym samym poziomie. Na kontroli jakości zakompleksiona, złośliwa i mściwa panienka którą można tylko obsypać brokatem..... Nie mam pojęcia jakim cudem ktoś taki jest na takim stanowisku. Każdy tu jest traktowany jak głupek który ma zapieprzac jak w obozie....

Gabrysia

Pracowałam w tej firmie 6 miesięcy ,i to co przeżyłam tego do końca życia nie zapomnę. Z zewnątrz niby wszystko OK ale w wewnątrz to już inna firma . Kierowniczka pani M... ma swoje pupilki na które nawet nie można spojrzeć a coś o nich powiedzieć to już całkiem. Mają zapewnione dobrą prace i zarobić można i to całkiem nieźle a pozostałe tylko sprzątają po nich. Nawet krawcowe z Ukrainy są już lepiej traktowane niż my .Teraz pracuję w małej firmie i jest o niebo lepiej , super atmosfera a pieniądze nie do porównania . Pozdrowienia dla tych wszystkich normalnych koleżanek

Justyna

A co takiego Ci zrobiła, że masz takie zdnie na jej temat? Podasz jakieś konkretne sytuacje?

Morena
@Justyna

Zgadzam się z Justyna:kierowniczka to najpracowitszy i kompetentny człowiek na szwalni

Ukraińcy dostali bony na wakacje pewnie z naszej premi rocznej zygac się chce ???? a na podwyżki nie ma dla Polaków

L4

A gdzie chciałeś jechać. Trzeba doceniać Ukrainę w nich jest siła. W nich jest moc.

wania
@L4

Dziś jestem i robie bo robie a jutro może nas tu nie być .

Kl

Napewno z naszej premii rocznej lub z naszych miesięcznych premii bo przecież komuś muszą zabrać żeby ktoś inny miał.polityka firmy Minimaxx

Czy zdarzają się nadgodziny w Cotta Polsterwerke Sp. z o.o.?

RR

Ta firma działa tylko na nadgodzinach. W piątek (zazwyczaj koło13:00-14:00 lub 21:55 ) dowiadujesz się, że masz przyjść w sobotę do pracy, a jak nie przyjdziesz to po całej premi. Zapomnij o znajomych, z rodziną będziesz na PAN i PANI. Jak są podwyżki wynagrodzenia to skracają czasy na wykonanie ( jest akord ) i wychodzi na to , że podwyżka jest, ale jakby jej nie było.

Alien
@RR

Żałują Polakom każdego grosza i patrzą tylko żeby zabrać. Pytanie więc brzmi....po co przychodzić na te nadgodziny skoro i tak nie zapłacą jak trzeba ???? Te ich akordy też są oszukane, a podwyżki to pic na wode bo wypłata nie rośnie. Oni chcą zmotywować pracowników samym gadaniem i grożeniem. Mają Polaków gdzieś bo sobie Ukraińców czy innych takich ściągną.

Gienia

Nadgodziny są cały czas.Ludzi brak szczególnie Polaków.

Bradley

Tak zdarzają się nadgodziny

Paulina
@RR

jak płacą za nadgodziny ?

Wpadło mi dzisiaj ogłoszenie o pracy . Jestem zainteresowany pracą i tu pytanie . Do jakiej produkcji zatrudniają i jakie zarobki są w firmie . Dzięki z góry za info .

Bolo

Witam mam pytanie odnośnie pracy w Obornikach. Jak wygląda tak praca i atmosfera, potrzebują tam ludzi do pracy. Np brygadzistę na nową halę montażu stelaży. Dobra stawka bo 8000 brutto mc. W ofercie wszystko prezentuje się aż za dobrze, prac na dwie zmiany. Pozdrawiam

Kandydatka

Ciężka praca? Jak atmosfera? Stęszew

Bołnas

To jak jest w tej firmie w Obornikach na dzialach np. Tapicernia krojownia ?? Czy jest to zwykły (usunięte przez administratora) czy ludzie z doświadczeniem i wiedzą są w stanie zarobić dobre pieniądze?? Dla czego jest taka rotacja w firmie czy firma źle placi ze ludzie odchodzą??

Jakie wartości są cenione w Cotta Polsterwerke Sp. z o.o.?

jACEK

Jakie wartości . ZERO wartości . Tylko robić i robić

Jakie narzędzia pracy zapewnia Cotta Polsterwerke Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

on

A na jakie stanowisko aplikujesz .

@on

Pakowacza

on

to sekretarka też ci się należy oprócz już tego samochodu wspomnianego przez ciebie (:

Na spedycji jest ciezka praca ?

Jacek

Ja poszedłem do pracy na spedycję jako ładowacz nie czułem się na siłach robić nadgodzin to po miesiącu mnie zwolnił (usunięte przez administratora) Tym bardziej że mam zaświadczenie lekarskie że nie mogę więcej pracować niż 8 godzin.

@Jacek

to po co pchałes się na spedycję jak miałeś te smieszne zaświadczenie lekarskie ?????

Blabla
@ja

Choćby po to ,że ludzie chcą pracować ale niekoniecznie w godzinach nadliczbowych!!!? Może oprócz pracy mają inne obowiązki A nie tylko klapy na oczach i naginać codziennie po 10 h i wszystkie soboty! A kiedy odpocząć???!!!

ja ja
@Blabla

firma jest SUPER

Blabla
@ja ja

Tak może tylko lizus i typowy chapacz napisać! Jak jest tak super to dlaczego tyle ludzi przychodzi i odchodzi?

Jak długo trwa proces awansu w Cotta Polsterwerke Sp. z o.o.?

Czego? Awansu? Tutaj takie rzeczy nie mają miejsca. Samo kolesiostwo choćbyś na głowie stawał

Nie ma czegoś takiego jak awans w tej firmie. Ewentualnie podwyżki 50 groszowe, które są wypominane, że zostaną zabrane za najmniejszy błąd

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Cotta Polsterwerke Sp. z o.o.?

Wszystkiego można się nauczyć, wystarcza chęci i determinacja

Zostaw merytoryczną opinię o MINIMAXX SOFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Oborniki

• Jak się pracuje w MINIMAXX SOFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy MINIMAXX SOFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MINIMAXX SOFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MINIMAXX SOFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w MINIMAXX SOFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MINIMAXX SOFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • Szamotulska 23