Opinie o Pollux Sp z o.o (w likwidacji) w Wrocław

Działalność firmy zakończona.

Agencja pośrednictwa pracy

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pollux Sp z o.o (w likwidacji) w Wrocław

Hmm Nowy wpis

Pracuję w Pollux od roku co do lokacji nie narzekam mieszkam w jednym miejscu od początku. Co do pracy jest ok pracuje w jednym miejscu a gdy nie ma godzin starają się zaplanować do innej pracy ale wiadomo nie zawsze się uda. Kordynator też człowiek i ma swoje źle dni. Co do wypłaty nie mam opóźnień i godziny mi się zgadzają. Jedyny minus jaki ja widzę to że ludzie wiecznie narzekają nie ważne jak by było i tak będzie źle. I minus jest taki że zatrudniają wszystkich kogo się da. Pijakow, cpunow i oni mogą wszystko (nie iść do pracy przez kilka dni) choć nie wiem dlaczego a zwykły człowiek nawet nie może zachorować bo grożą zwolnieniem. Takie ja minusy wnioskuję po roku pracy w tej firmie.

Ryszard Nowy wpis

Taka cisza na forum może być spowodowana dobra pracą i nie ma już nikt ochoty na pianie. Szkoda, nowi chętni do aplikowania poszukują ocen pracowników.

Iwona Nowy wpis

Obecnie Pollux Sp z o.o poszukuje osoby do pracy jako Brand Manager. Co jako obecni pracownicy firmy możecie powiedzieć o tym co czeka nowo zatrudnioną osobę na tym stanowisku? Jakim pracodawcą jest obecnie firma? Czy w ostatnim czasie zaszły w niej zmiany, które są istotne dla pracowników? Wasze doświadczenia mogą być cenne dla osób, które trafiły na ten wątek szukając opinii na temat Pollux jako potencjalnego miejsca pracy.

ikona Nowy wpis

wiesz, to oczywiście zalezy na jakimśtanowisku otrzymasz takie wynagrodzenie. szukają teraz na wkładanie towaru i czekoladek w sklepie ludzi i jakbym się dostała to po rękach by całowała za 2500, ale juz jako Montażystka wyrobów medycznych chciałbym znacznie więcej

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Pollux Sp z o.o (w likwidacji)? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
drops

witam może ktoś to czyta widzę opinie na temat firmy ale w odległym czasie a na czas teraźniejszy mógłby ktoś napisać czy można bez problemów z ta firma podjąć współprace? proszę o odpowiedz dziekije

piotrek

szkoda że wszyscy tylko pytają a nie znajdzie się nikt kto mógłby pomóc i podpowiedzieć coś z własnego doswiadczenia o pracy w Polluxie. Nie ukrywam, sam jestem zaineresowany ale w ciemno składać i aplikowac to się trochę boję, bo wiecie nigdy nic nie wiadomo. Więc może mimo takiej ciszy znajdzie się ktoś kto by pomógł mi ale i kolegom i koleżankom wyżej też?

marta

jak ta grupa sie nazywaz

ulcia

mam oferte do holandi do pakowania żywności przez pollux,napiszcie jak tam teraz jest?są godziny?

maaaaaa

Jedzie ktos w ta niedziele tj 22.09.2013 ?

jacek

jakie pieniądze można zarobić (i czy w ogóle można zarobić) w Polluxie? jak szefostwo? dzięki za odpowiedzi

Co gdybym musiał na chwilę wyskoczyć?

agda17

Ja również sie nie zawiodłam , miło wspominam ten okres kiedy tam pracowałam. Trafiłam do bardzo dobrego zakladu, pensje przyzwoite, na czas, ludzie fajni , praca nie najcięższa.

xyz

A ja dostałam pit pocztą, co więcej- listem poleconym :) Naprawdę nie mam powodu do narzekania... wypłata na czas, wszystko tak jak w umowie którą podpisywałam. Ludzie- czytajcie co podpisujecie i pytajcie jeśli coś nie jest jasne! Pozdro dla pań z Wrocławia!

Kaśka

Ja właśnie szukam pracy za granicą i jak obserwuje co każdy pisze na temat agencji to pożal się boże nie znalazłam żadnej firmy na której by się ludzie nie żalili a mysle że jak ktos jedzie żeby zarobić i pracuje to bedzie wszystko ok a jak ktos jedzie na wakacje to sie nie dziwie ze takie rzeczy sie opisuje. A w wiekszosci sie czyta ze jada i pija cpaja itp. Wiec sami zdecydujcie czy jedziecie do pracy czy na wakacje

Beam

1 lipca mam wyjazd zobaczymy jak bedzie, skoro nie ma pracy na miejscu trzeba szukac za granica takie zycie

Worker89

Agencja jak każda inna - ma swoje plusy i minusy. Co do godzin to raczej zawsze wszystko był ok a że trzeba samemu pilnować żeby były dobrze uzupełnione na liście to chyba oczywiste.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Pollux Sp z o.o (w likwidacji)