Opinie o De Lage Landen Leasing Polska S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy De Lage Landen Leasing Polska S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie De Lage Landen Leasing Polska S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi finansowe i doradcze - leasing finansowy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o De Lage Landen Leasing Polska S.A. w Warszawa

Izka Nowy wpis

Hej, tak jak ktoś zasugerował planuje w kolejnym tygodniu starać się o kontakt. Ciekawa jestem czy nie będą jeszcze szukać specjalisty ds. windykacji. mam za sobą półroczny staż i zastanawiam się czy to ewentualnie wystarczy. Nie zostało to dookreślone w opisie. Czy jest tu ktoś kto zajmował się tą funkcją i mógłby polecić?

Od dwóch lat co prawda nie ma tu już opinii ale widzę wystawiona ofertę dla specjalisty ds. zgodności. Do tej funkcji brakuje mi kwalifikacji ale wiem przy tym, że trochę wcześniej szukano na ogólna obsługę klienta, nie wiecie czasem czy ponownie nie będą potrzebować a jeśli już to czy trudno jest się dostać?

Stju'dent Nowy wpis

Na pewno teraz szukają kogoś, może zadzwoń do nich? Ja dobrze wspominam to miejsce, a dostanie się nie było ekstremalnie trudne.

Administrator Nowy wpis

Czy zarobki oferowane przez De Lage Landen Leasing Polska S.A. są adekwatne do zakresu obowiązków?

Kiedy zaczełam pracę w tej firmie było super. Mili, uśmiechnięci, pomocni ludzie no taka można powiedzeć rodzinna atmosfera. jak w prawdziwej rodzinie sa dobre i złe chwile. Ale pandemia zmieniła wsztko. Wykorzystywanie kilku studentów do ogarniania do robienia rzeczy które nie należały do ich obowiązków bo niektórym pracowniką nie chiało sie przyjechać do biura podczas pracy zdalnej (wymówką było że nie mają jak przyjechać że się boją pandemi, że nie mają z kim dzieci zostawić co oczywiście było tylko głupią wymówką). Dlatego tez firma na początku chciała żeby na dyżury przyjeżdzały osoby bez dzieci co było absurdem i nie doszło do skutku ale nadal były osoby które przez 2 lata może przyszły 2 razy na dyżur... Oczywiście doprosić się jakieść podwyżki ci co przez całą pandemie codziennie byli w biurze nie mogli. Jeśli bedziesz odchodził z firmy to nie licz na jakąś kontr ofertę od DLL... nie ma szans. Szybciej niż lepsze warunki to dostaniesz wypowiedzenie. Szkoda że tak fajna firma i fajni ludzie w tak krótkim czasie się zmienili i jedyne na czym im zależy to kasa dla siebie. Hasło "wszyscy jesteśmy równi" i nagrody za "great place to work" to hasła nie mające odzwierciedlenia w rzeczywistości. Nie pracuje tam już jakiś czas ale mam kontakt z pracownikami i wiem że jest cały czas gorzej.

Magdalena

To jeśli zaangażowani pracownicy nie mają szans na podwyżki to ktoś inny w ogóle ma?

Obserwatorka
@Magdalena

Nie ma pracodawcy idealnego, ale pracując w DLL widziałam, że większość z nich pracuje po kilka, a nawet kilkanaście lat. Świętowanie 5 czy 10 lecia nie jest czymś niespotykanym w tej firmie.

Stju

A ja nadal widzę uśmiechniętych ludzi (jeśli tylko przychodzę do biura), a zespół studentów ma szansę na rozwój, jak chociażby niedawne przejście jednej osoby do IT, drugiej do Payoutu, czy innej do wspierania przygotowania umów dla Agco. Dla chcącego nic trudnego...

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Samodzielna Księgowa/Samodzielny Księgowy w firmie De Lage Landen Leasing Polska S.A.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Kris

Nie mam dobrych doświadczeń z tym pseudo bankiem totalny brak wiedzy i kompetencji jednym słowem brak słów..

Izabela
@Kris

co sie wydarzylo w twoim przypadku ze nie masz dobrych doświadczen z tym bankiem ?

Zuza

Zgadzam się z tym, że De Lage Landen to świetna firma - otwarci ludzie, chętni do pomocy. Doświadczyć tego może każda nowa osoba wchodząca do firmy - ludzie są chętni do dzielenia się wiedzą, a widząc tam wiele osób pracujących po 10 i więcej lat jestem przekonana, że jest to dobry wybór. Ciekawe projekty, nowe pomysły, wspierający managerowie - polecam. Atmosfera jest naprawdę świetna.

@Zuza

Szkoda, że imię nieprawdziwe

Honorata

To brzmi jakbyś żałował, że ktoś napisał coś miłego.xd A dużo dziewczyn u was jest?

Wiecie może, czy w De Lage Landen Leasing Polska S.A. szukają chętnych na staż?

M

W chwili obecnej szukają studentów do Zespołu Wsparcia Administracyjnego

Honorata
@M

Dziennych czy zaocznych szukali?

admin

Czy uważasz, że firma De Lage Landen Leasing Polska S.A. dobrze traktuje swoich pracowników? Wypowiedz się na naszym forum, prawda kreauje rynek pracy.

Seba20
@admin

To jedna z najlepszych firm pod względem traktowania w jakiej pracowałem. Panuje tu otwarta atmosfera i ludzie są życzliwi. Zarząd mega współpracujący. Szczerze polecam !!!

Janusz
@Seba20

No cóż mam zupełnie inne odczucia i w mojej karierze była to absolutnie najgorsza organizacja w jakiej pracowałem. No ale może wreszcie po odejściu sprawcy całego zamieszania i mam nadzieje rozmontowania towarzystwa wzajemniej adoracji coś się zmieni. Kto wie? Mnie napewno nikt do powrotu by nie przekonał ...

@Janusz

@Janusz Jak najbardziej potwierdzam Twoją opinię. Oczywiście aby nikt mnie źle nie zrozumiał nie mam na myśli pracowników bo akurat wiele bardzo kompetentnych osób się przewinęło przez tą organizację ale to czego doświadczyłem ze strony tzw MT było absolutnie poniżej jakichkolwiek standardów. Na szczęście dla firmy już były prezes stworzył sobie własne MT totalnie od niego zależne i działające z jego wolą przy aktywnym udziale zawsze lojalnego (i prywatnie znajomego) działu HR. Malowanie trawy na zielono na porządku dziennym oraz brak jakiegokolwiek poszanowania innych przez grupę trzymającą władzę. Mam jedynie, że coś się niebawem zmieni, ale chyba jednak za dużo tam pozostałości po czasach minionych aby na to liczyć.

@admin

Szybkość reakcji na post potwierdza jedynie fakt , iż HR czuwa na właściwym zarządzaniem informacja. Widać ze nic się nie zmieniło tylko propaganda i zadowolenie z siebie. Rzeczywiście to była nie moja bajka. I szkoda mojego czasu który poświęciłem. W sumie to niezły materiał na książkę o corpo ....

Były
@admin

Pracownicy zatrudnieni na umowach przez pośredników są gorzej traktowani niż pracownicy zatrudnieni przez spółkę.

Nikt

Informacje o nieprzedłużeniu umowy zlecenia są poddawane ostatniego dnia roboczego. Czy tak powinno się traktować pracownika?

Dział Obsługi Klienta

Dzień dobry, Panie Dariuszu bardzo proszę o kontakt do Pana. Podaję adres e-mail: dzial.operacji@dllgroup.com w tytule proszę wpisać: gowork.pl. W następstwie skontaktujemy się z Panem, żeby dowiedzieć się co wpłynęło na Pana negatywną opinię. Być może wspólnie znajdziemy satysfakcjonujące rozwiązanie.

Bill

Czytam te opinie i powiem szczerze piszą je osoby, który czują rozżalenie, bo nie pracują w DLL albo firma postanowiła się z nim rozstać a to zdarza się rzadko. Wystarczy sprawdzić po ile lat ludzie tam pracują? Nikt się nie męczy w firmie, która nie jest dobrym pracodawcą. Ja spędziłem w tej frimie wiele lat i uważam tę firmę za jedną z najlepszych! Świetna atmosfera, ludzie i zarząd otwarty na ludzi zawsze. Wiele osób wraca do firmy po latach...

Natan

Czasami ktoś po prostu wybiera sobie niewłaściwą pracę i dlatego jest niezadowolony. Generalnie firma warta żeby ją polecać.

@Natan

Natan czy jak cię tam nazywać a co powiesz na fakt ostatniego spektakularnego ruchu który się zapewne niebawem skończy w sądzie. Jak można zwolnić osobę po ponad dwudziestu latach pracy, absolutnie wysokiej klasy specjalistę z dnia na dzień przez teamsa? Podrzucajac wyssane z palca brednie. Akurat to jest jedna z niewielu osob ktora dokladnie wiedziala co sie w tej firmie dzieje i wielokrotnie nieslusznie pomijana przy awansach bo nie należała do "przyjaciół królika". Naprawdę mam nadzieję, że rozjadą was w sądzie i że wreszczie ktoś z centrali przyjrzy się temu co tu się dzieje bo trawa nawet nie jest malowana na zielono ona az się klei w farbie.

Dariusz

Firma De Lage to jedna z najgorszych a na pewno najgorsza firma leasingowa z jaką kiedykolwiek miałem do czynienia jako klient. Podejście do klienta zdecydowanie poniżej jakichkolwiek standardów obsługi. Dla firmy jesteś wspaniały do momentu podpisania umowy, a jak już ją podpiszesz to zaczyna się gehenna. Jeżeli cokolwiek chcesz załatwić to jesteś traktowany jak intruz, z każdą sprawą jest problem i za wszystko każą sobie słono płacić. Holenderskie sknery na maxa. Nie polecam nikomu współpracy z tą firmą i tymi ludźmi.

Fioip

@seba20 a macie jakieś wyjazdy w nagrodę ? Żeby się zintegrować

Igor

Taka cisza z powodu dobrej pracy czy jest cos innego na rzeczy?

Zostaw merytoryczną opinię o De Lage Landen Leasing Polska S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w De Lage Landen Leasing Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy De Lage Landen Leasing Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w De Lage Landen Leasing Polska S.A.?

De Lage Landen Leasing Polska S.A.
3.6/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Inflancka 4B
    00-189 Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
De Lage Landen Leasing Polska S.A.