Ventor

Opinie o Ventor

Wg strony wymagają min. roku doświadczenia, wiec może tyle im wystarczyło w tej sytuacji, o której piszesz. Przynajmniej mam taką nadzieję, bo sam nie mam go dużo, a chciałbym wyjechać. Ale co to za problemy z koordynacją? Ciężko o kontakt z biurem?

Na ich stronie jest aktywna oferta dla montera wentylacji, praca wyjazdowa do Norwegii. To ciągle aktualne? Ponoć zapewniają zakwaterowanie i dojazdy, a czy pokrywają też w całości te koszty? Czy jedynie pomagają np. w znalezieniu mieszkania? J. angielski jest tylko dodatkowym atutem niby, to jak na miejscu się dogadać? Jest tam polski koordynator zapewniony?

Siemka jak można dostać się do was do pracy??? Są jakieś oferty?? Chciałem przez stronę ventor ale nie da się aplikować może jest jakaś inna droga żeby się dostać?

Nowy wpis

@Nowy

Dzień dobry, swoje CV można zarejestrować tylko przez nasz portal: https://portal.ventor.com.pl/ Zachęcamy do śledzenia naszych stron na Facebook i Linkedin - tam pojawiają się najaktualniejsze informacje o prowadzonej przez nas rekrutacji.

Karol

Jestem miło zaskoczony, wyjazdy jest bardzo dobrze zorganizowane, wypłata zawsze na czas.jak byłem chory dostałem szybko pomoc od korynadora, szybko zorganizowano mi powrót do domu i nie musiałem za to nic płacić. Szkoda że Korona nisko stoi teraz ale nie jest to wina ventor

@Karol

Kiedy konkretnie macie wypłaty, zdarza się, że przed terminem? Ile trwa załatwianie wszystkich formalności przed wyjazdem? I jakie trzeba sobie robić przerwy minimalne pomiędzy wyjazdami?

Monter rusztowan

5lat

Kursy uprawniające za granice

Damiano

Firma jak firma, jeśli jesteś potrzebny to pracujesz jeśli nie ma pracy rozwiązują umowę. Na warunki i pieniądze jeśli już pojedziesz nie ma co narzekać kasa w terminie. W pierwszej kolejności jeżdżą "swoi ludzie" a ty siedzisz i czekasz na telefon, ogólnie nie jest źle jeśli były by regularne wyjazdy pewnie dalej bym pracował.

@Damiano

A często się tak zdarza, że rozwiązują umowę? Czy jest np. jakiś okres postoju i dopiero ewentualnie zwalniają? Dają wtedy chociaż okres wypowiedzenia? Może opowiesz coś więcej o zarobkach, skoro są dobre (jeśli już praca jest)? Podasz może jakieś widełki? :-)

Wiecie może, czy w Ventor szukają chętnych na staż?

kam

vestfold isovent jak sie z toba skontaktowac ?

jachymek
@kam

isowent vel isoclima to firma krzak.Pracuja ich ludzie z nami w firmie wentylacyjnej Bjerke. Szef ich (usunięte przez administratora)na wszystkim.Placa za wszystko.NIe placi za dojazdy,nie placi chorobowego,diet.Ludzie ogolnie narzekaja i odchodza.Maja najnizsze stawki ze wszystkich firm wentylacyjni izolacyjnych.

Seba
@jachymek

kompletne bzdury

Witold
@Seba

A co Ci się nie zgadza w jego wypowiedzi? Może napisz w takim razie, czy są dofinansowania dojazdów oraz na jakiej umowie i za jaką stawkę się tu teraz pracuje?

tasmanian devil
@kam

Kolego wpisujesz nazwe firmy w gogle i ci sie pojawi wszystko czego potrzebujesz.

zenon
@Seba

Seba, pracuje u nas chlopak na izolacji i niestety tez zle sie wypowiadal o firmie izoclima.Bardzo duza rotacja ludzi malo kto wytrzymuje dluzej jak kilka miesiecy.Wiec kto mowi prawde.Napewno nie ty Seba bo znam wlasciciela tej firmy i wiem ze z niego cwaniak.I tylko patrzy zeby wykolegowac pracownika.

@zenon

Ile maksymalnie udaje się popracować nowym? Nowi ludzie mają umowy na kilka miesięcy żeby móc je potem łatwo rozwiązać?

John232

Witam , pytanie odnoście przyjęć jakich Do firmy na ktoś z językiem angielskim ??? I ze znajomością rynku skandynawskiego ???

Marina
@John232

Ja bym chciała wiedziec czy jak angielski jest znany to mozna nie mówić dobrze w polskim . Maz umie po angielsku ale polski sie dopiero uczy, rozumie ale nie mowi jeszcze. Doswiadczenie ma .)))

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Ventor?

Tola

Czy jak napisali, że za atut uznają znajomość angielskiego? I jak kandydat zna ten język, to dostaje lepszą pensję, niż Ci, którzy nie znają? Teraz firma rekrutuje kogoś jako Specjalista/ka ds. kadr i płac. Można dostać lepszą np. o 300 zl lepszą pensję?

Izoler

Witam czy w firmie ventor są przyjęcia jako monter izolacji do pracy w Norwegii ma 8 lat doświadczenia i chciałbym pracować w Norwegii

@Izoler

Zeby pracowac w Wentorze oraz na projektach w Norwegi musisz posiadac przynajnmiej Norsok 004,nie mowiac juz o innych certyfikatach.

Izabela
@pracownik

A ile można wyciągnąć pracując w Norwegii? Właśnie jak się ma i doświadczenie, i różne certyfikaty, i jeszcze jak się zna język. To jaka jest kasa miesięczna? I do tego jakieś diety i inne premie dochodzą? Można poznać konkretne kwoty?

Pytający ja

Witam chciałbym się dowiedzieć czy bez doświadczenia jako monter wentylacji mam szanse na przyjęcie się do ventora bo widzę że szukają do Norwegii dodam tylko że szybko się uczę

Aneta

@Maro jedyne komentarze, które mogą być kasowane, to te niezgodne z regulaminem. I robi to tylko admin forum, którym nie jestem. Każdy wpis, który zawiera merytoryczną i prawdziwą opinię, pozostanie na forum niezależnie od tego czy jest ona pozytywna czy negatywna. W przypadku wątpliwości, zapraszam do zapoznania się z regulaminem naszego serwisu: gowork.pl/regulamin

Carlos
@Aneta

@Aneta A skad wiesz ktora opinia jest prawdziwa?

jakistam
@Aneta

tylko admin moze skasowac komentarz

Xawier

Witam, jakie są obecne stawki dla osoby pracującej w Ventorze na miejscu mam na myśli Debica-Straszecin i okolice, nie żadne delegacje. Jeśli masz takie informacje, podziel się z innymi. Pozdrawiam

aga
@Xawier

średnio z premią wychodzi 2700 zł

@aga

Na jakim stanowisku się tyle zarabia?

@aga

Na jakich warunkach jest premia?

Aneta

Na stronie internetowej Ventor pojawiły się dwie nowe oferty pracy. Firma poszukuje osób chętnych do pracy na następujących stanowiskach: Ispektor HSE: http://www.ventor.com.pl/kariera/38/poszukujemy/1-ispektor-hse.html Inżynier / jobsetter w branżach: [izolacja, ochrona antykorozyjna, malowanie oraz izolacja ognioodpornej PFP]: http://www.ventor.com.pl/kariera/39/poszukujemy/2-inzynier-jobsetter-w-branzach-izolacja-ochrona-antykorozyjna-malowanie-oraz-izolacja-ognioodpornej-pfp.html Czy ktoś z Was ma zamiar spróbować swoich sił? Jeśli weźmiecie udział w rekrutacji, to bardzo Was proszę, żebyście później podzielili się z nami informacją o jej przebiegu. Będzie to cenna wskazówka dla przyszłych kandydatów.

jakistam
@Aneta

zgodna z prawda, rzetelna i w punkt

Czerwony

Witam czy ktoś wie czy są przyjęcia dla blacharzy warsztatowych do Norwegii na stord a jak nie ma to kiedy będą ?

Iwona
@Czerwony

Widze że ostatnio opublikowali ogloszenie, że szukają montera jedynie. Ale może warto do nich zadzwonic albo wyslac maila z cv? https://ventor.pl/kontakt/

Mat

Dramat, układy... popierdalanie pierdniesz w Oslo slychac w nagawczynie koło olimpu

@Mat

o jakie układy chodzi ? i co tutaj jest dramatem w tej pracy ? chodzi tylko o to "kablowanie" czy jeszcze o coś innego ?

ares3692

witam czy jest nabór pracowników do ventor

Kiedy otrzymuje się wynagrodzenie w systemie 3 tygodnie pracy 3 tygodnie wolne?

Aleksandra
@Nowy

a jaki dział w ten sposób pracuje? pytam z ciekawości, bo ja chciałam zatrudniać się do biura.

Mat

Jak się dostać na rotację Norwegia Malarz piaskarz

Zostaw merytoryczną opinię o Ventor - Dębica

• Jak się pracuje w Ventor?

Zobacz opinie na temat firmy Ventor tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ventor?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 4 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ventor?

Kandydaci do pracy w Ventor napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ventor