Opinie o STABAR Sp.z o.o w Żyrardów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy STABAR Sp.z o.o. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie STABAR Sp.z o.o o rekrutacji.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STABAR Sp.z o.o w Żyrardów

Praca w Stabar

Praca za najniższą krajową. Pracujesz za 2 lub 3 osoby. Szkolenia słabo. Bez okresu wdrożenia.

Opiszecie to co jest grane nieco szerzej? Chodzi mi o perspektywę na kontroli jakości. Praca na niej mnie interesuje, widziałem, że jak w marcu ktoś o robotę pisał to nie odradzali z tym, że podkreślony był przy tym brak rozwoju. Czy na jakimkolwiek stanowisku jest on teraz możliwy?

Stary Partyzant

Pracuję tu już ponad 20 lat i nigdy nie było tak żle jak teraz. I nigdy już nie będzie lepiej. Prawda jest taka. że ta firma już pomału idzie(usunięte przez administratora) to tylko kwestia czasu. Praca bardzo ciężka, w trudnych warunkach. Trzeba naprawdę naschylać karku, a i tak tego nikt nie doceni i nie uszanuje. Ktoś, kto nie pracował w takiej firmie, nawet nie ma pojęcia, że można tak harować. I dopóki była możliwość dorobienia nadgodzinami i sobotami, to pensja była naprawdę dobra, jak na polskie warunki. Ale niestety od kilku miesięcy nie ma już nadgodzin.I nie będzie. Bo podobno kryzys. A bez nadgodzin to nawet wstyd pisać, ile wynosi pensja, bo stawki godzinowe w tak poszukiwanych zawodach są żenujące. Dziwne, że właściciel nie szuka oszczędności tam, gdzie by należało (służbowe samochody i darmowa benzyna lana do oporu). A dla ludzi ciężko pracujących - filarów tej firmy, nie ma pieniędzy.

Kaziu

pensja większości osób na produkcji ( ślusarze itd) wynosi od 29 do 34 zł/h brutto ,więc odpowiedz sobie sam czy to dużo czy nie. Pamiętaj że zarabia się tu na godzinę ,więc w grudniu wychodzi 16dni do przepracowania ( bo prezes zarządził wolny ostatni tydzień ) to ile zarobią ci ludzie za 128h ? i co do twojego pytania to nie było i nie ma żadnych premii

Gdzie musi jeździć Inżynier ds. Projektów w razie potrzeby, jak często i przede wszystkim czym? W ofercie piszą ze to praca stacjonarna ale jednak wymagają prawa jazdy a o służbówce wzmianki nie widzę. wykorzystywane będzie auto prywatne?

Czytam na ich stronie, że szukają kontrolera ds. jakości i zastanawiam się czy jako kobieta też mogę się starać o posadę. Tak na prawdę w ogłoszeniu nie piszą nic na temat płci, ale wolę się upewnić, bo bardzo mi zależy. Jako świadczenia dodatkowe proponują deputaty świąteczne i karnety na basen, ale czy coś jeszcze? Bardziej myślałam o jakieś premii.

Wyjadacz Nowy wpis

NIE POLECAM NIKOMU !! Niemieckiemu prezesowi coś się przestawiło. Zwalnia każdego jak leci. Do tej pory wyleciało kilku spawaczy bez powodu, brygadziści , do tego dwóch pracowników z wyższych stanowisk z doświadczeniem ponad 15lat wciskając im rzeczy , których nie zrobili. Ta firma upada z każdym miesiącem. Ciągle reklamacje , awantury , pretensje i brak szacunku do kogokolwiek. Możesz tu pracować 20 lat , a szacunku i tak nie będziesz miał to co dopiero z osobą która dopiero tu przyjdzie.

Czy braliście udział w rekrutacji na stanowisko Główny Księgowy w STABAR Sp.z o.o? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy?

Oferty dla księgowego już nie widzę, tam była zadeklarowana znajomość na przykład angielskiego? Rozmowę miałaś ostatecznie po Polsku? I po jakim czasie udało się dostać feedback? Widzę ze ze dwa tygodnie już mijają

logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
lewy

slyszalem ze jakies grupowe zwolnienia sa w stabarze prawda to?

Faktycznie specjalista ds. zakupów oraz kooperacji zarobi 4 tys na rękę? Taka opinia wpadła tu z pól roku temu, mnie zatrudnienie i tak od kolejnego kwartału będzie interesować, wiec zastanawiam się czy cokolwiek w tym zakresie się zmieni? Czy przewidywane są podwyżki? i przede wszystkim przyjęcia do tego działu? Czy dużo osób na nim teraz pracuje?

Stary Partyzant

@Stary Partyzant

Czyli ten komentarz niżej o najniższej krajowej to prawda? Czy jednak przesadzony trochę? Piszesz, że dobrze nie jest mimo wszystko. Co się teraz zmieniło w firmie oprócz tego, że zabrano nadgodziny? I co z premiami, nadal są czy też je wycofali na ten moment? Jeśli jakieś były oczywiscie.

Kaziu

Praca bez nadgodzin? Po opiniach tutaj widzę, że jakieś większe zmiany przy głównej działalności zaczęły zachodzić? Czy pomiędzy nimi może mi ktoś napisać jak obecnie pracuje się w biurze? :) po prostu widnieje oferta dla księgowej a mam do was blisko. Czy jest tu wiec ktoś z działu księgowego i się wypowie? ile osób jest w zespole, jaka występuje atmosfera?

Kaziu

Nie polecam NIKOMU aktualnie tej firmy. W przeciągu 3 miesięcy WIELKI prezes zlikwidował nadgodziny płatne ,zlikwidował setki. Ludzie pracują za 29-34 zł/h brutto, zlikwidowali bony świąteczne. Brak podwyżek ,a jak ktoś będzie się upominał to po prostu zostanie zwolniony. Jak ktoś widzi ogłoszenie do pracy to tylko i wyłącznie dlatego ,że ludzie zaczęli stąd uciekać.

Praca w Stabar

Natalia
@Praca w Stabar

Szkolenia wstępne tu jakieś są? One są jakieś, czy właśnie sa słabe? I czy potem w toku pracy, jakie sa formy doszkalania? No bo widzę info, że słabe, to prowadzi je osoba z firmy czy podmiot zewnętrzny?

były
@Natalia

szkolen nie ma zadnych, albo znasz fach albo wypad rotacja ludzi jest tu bardzo duza

Iga
@były

To jak wyglądają tu umowy? Duża rotacja, to czy w umowach jest jakiś okres wypowiedzenia, czy nie ma? Czy firma nie przestrzega takich okresów wypowiedzenia, nawet jak są??

Nadal jest tu taka sytuacja jak pisaliście, że pracuje się za 2-3 osoby? Czy może coś się poprawiło w tej kwestii? Zostały zatrudnione nowe osoby czy może teraz można się zgłosić? Własnie szukam pracy więc jeśli macie taki natłok obowiązków, to można podjąć współpracę, zarobić trochę i polepszyć tą sytuację?

@Pracodawca czy firma posiada dział handlowy?

STABAR Sp.z o.o w mieście Żyrardów poszukiwała pracowników na specjalista ds. jakości. Co możecie powiedzieć o pracy tam? Jak wyglądał proces rekrutacyjny?

Mnie interesuje praca tutaj. I chciałabym, aby ktoś opowiedział, czy jest tu jakiś specjalny okres wdrożenia, czy onboarding, jak przychodzi nowa osoba? Czy nie ma nic takiego i od razu do pracy? Pytam w kontekście stanowisko SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW I KOOPERACJI.

@Marta

Przychodzisz i robisz za 2 lub 3 osoby. Na rękę może dostaniesz między 3500 - 4000 zł.

Kobieta

Wow, a dlaczego tak? Brakuje pracowników? I skoro ma tak pracować to musi pozostawiać po godzinach czy wyrabia się w normalnym czasie?

Aktualne są jeszcze ogłoszenia na stronie firmy? Bo widziałam tam że szukają kontrolera ds jakości. Ciekawa jestem jakie są zarobki na tym stanowisku? Podpowie ktoś? Bo nie wiem czy aplikować. Poza tym podobno są jakieś mozliwości rozwoju więc fajnie bedzie poczytać coś o tym. Z góry dziękuję za informacje!

@Monika

na poczatek okolo 4 paczek na reke praca na hali w (usunięte przez administratora) i halasie

@Monika

Jak jesteś pod ścianą to można tam składać papiery. Ale jak myślisz o rozwoju i dłuższej perspektywie to nie radzę.

Witam, chciałbym poznać opinie o Stabar? Czy poprzedniego Prezesa wyrzucono, a część załogi została zwolniona? Czy to prawda? Nowy właściciel? Jak zarobki? Jak z pracą (warunki, projekty)? Prośba o info.

Mistrz

Co tam słychać w firmie?

Helena
@Mistrz

też chciałabym wiedzieć bo szukam pracy :) pracujesz tam? są wolne etaty?

@Helena

bez ukladow i znajomosci nie idz tam to firma znajomkow i pociotkow

Sylwia
@lewy

jak kolega pracujacy w tej firmie mnie poleci to znaczy ze mam szanse 100% na przyjęcie? jestes pewien tego co piszesz ?

@Sylwia

jesli kolega jest kims w firmie to tak

Marzena
@lewy

"Kimś"? Czyli pisząc to jakie stanowiska masz w praktyce na myśli?

Jakie godziny pracy obowiązują w STABAR Sp.z o.o?

Produkcja: 6.00 - 14.00 Biuro 8.00- 16.00

Dobra firma

Ogólnie firma stabar to dobra firma. Płaca na czas, co w dzisiejszych czasach jest ważne. Polecam, można się dużo nauczyć.

Marzena
@Dobra firma

Nie żeby coś ale to wynika z umowy, z czego tu się cieszyć? Co do nauczenia się to czego np?

Bardzo dobra firma, warto starać się tutaj o pracę.

q

Zostaw merytoryczną opinię o STABAR Sp.z o.o - Żyrardów

• Jak się pracuje w STABAR Sp.z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy STABAR Sp.z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STABAR Sp.z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 2 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy STABAR Sp.z o.o?

Kandydaci do pracy w STABAR Sp.z o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

STABAR Sp.z o.o
2.5/5 Na podstawie 75 ocen.

STABAR Sp.z o.o