Opinie o BADER KARA® Praca Tymczasowa Sp. z o.o. w Żary

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie BADER KARA® Praca Tymczasowa Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w BADER KARA® Praca Tymczasowa Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BADER KARA® Praca Tymczasowa Sp. z o.o. w Żary

Zbigniew

Uważajcie na tą agencje pracy. Nie solidna, nie uczciwa, traktująca ludzi jak z góry jak swoją własność.

@Zbigniew

Cześć wielkie dzięki za ostrzeżenie ale możesz napisać o co chodzi tak dokładnie. Byłbym mega wdzięczny bo chce się tu przyjąć, nie znam języka a w firmie podobno nie trzeba. Ale w sumie nic więcej o firmie nie wiem, tez nigdy nie wyjeżdżałem za robota za granice.

lala

polecam!!

my mamy jedno auto w trojke i jest ok

Kuba Nowy wpis

Przestrzegam przed współpracą z tą firmą, pracowałem w dhlu przy sortowaniu i załadunku paczek. Praca sama w sobie ciężka ale wiedziałem na co się piszę . Biuro w Chemnitz bardzo nie poważne, próbują zrobić z pracownika (usunięte przez administratora) ciągle okłamują, nie wywiązują sie z umowy(oszukują na wypłatach, jak zwrócisz uwagę to nic z tym nie zrobią), ograniczają prawa pracownika!! Zakwaterowanie w bardzo małym mieszkaniu (dogadane z agencją że miały być jedynki), po czym z dnia na dzień wprowadzają sie dwie kolejne osoby. Praktycznie brak wysposażenia, mała kuchenka elektryczna, porażka. Brak internetu. Agencja zamiast trzymać ludzi dzwoni co chwila i pyta czy napewno nie chcesz zrezygnować. Przy podpisaniu umowy gadka że jak praca nie pasuje znajdą inną, dwa miesiące szukali po czym powiedzieli że mi już nic nie znajdą. I lepiej żebym zrezygnował, kłamstwo i kłamstwo. Z takim biurem jak to niemożna dogadać się na słowo tylko zawsze trzeba mieć potwierdzenie. Karma wraca pani Alicjo! Pozdrawiam, fałszywych pracowników z biura.

Ja Nowy wpis
@Kuba

Ktoś Nowy wpis

Co z pracą dla rekruterów na miejscu, w Żarach? Jest takie ogłoszenie archiwalne, szukali pracownika biurowego na stanowisko rekruter na pół etatu. Niemiecki mile widziany, a nie wymagany! Ile więc mogłabym zarabiać, znając niemiecki i mając doświadczenie w rekrutacji, przy opcji pełnego etatu?

A ktoś z was może robi tu jako spawacz mig/mag, bo właśnie szukają ludzi. Dają 16€ brutto/godzinę, robota na trzy zmiany, ale ciekawi mnie czy da się coś podziałać z nadgodzinami? Za mieszkanie się płaci, a co z dojazdem, nie ma żadnych ukrytych kosztów. Pozdro

Zbigniew

@Zbigniew

Pracownik Produkcji

szybko---nawet szkolenia przechodzisz na niby---

może nie pytanie to było ale---rób swoje -z nikim nie gadaj--nie oglądaj się do tyłu---tylko pracuj a wszystko będzie git---

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Senna

Hej, podzielę się moja opinią o Bader Karze, praca w Dhlu, bardzo mało godzin( praca nie łatwa, robisz 5-6 godzin i jesteś wykończony), przy tym agencja zabiera godziny z przerwy i części dodatków, także zarobki są mizerne. Do tego jeszcze jest Zeitkonto, agencja co miesiąc zabiera na nie chodź nie musi bo już jest pełne (myślę że robi tak żeby mniej zapłacić).Oferta niby bez języka ale wiadomo tak nie jest, podstawy trzeba znać. Mieszkanie zależy jak się trafi jedni mają dobre inni nie. Pracownicy z agencji mili i to tyle jak trzeba coś załatwić, to ciągle zbywają albo załatwiają ale po długim czasie i prośbach. Jak dla mnie oferta dobra na chwilę, przyjechać i szukać czegoś innego bo już jesteś w niemczech to łatwiej.

bezsenny
@Senna

tez pracuje przy paczkach, mam te zejtkonto i jakos sie wszystko zgadza..

Mm

Czy dostanę u nich pracę bez znajomosci jezyka niemieckiego?

W ogóle bez znajomości czy podstawowa umiejętność porozumiewania się jest mile widziana? Na miejscu firma umożliwia naukę języka i ją finansuje? Jak ktoś zupełnie nie rozumie niemieckiego to pomaga polski koordynator?

jest praca bez jezyka

A o jakiej ofercie mówisz? Wiesz może czy zapewniają jakieś kursy przed albo już w trakcie wyjazdu, żeby doszkolić język? Podstawy przydałoby się jednak znać … jeśli tak, to czy płacą za to albo chociaż zwracają częściowo koszty?

Czy BADER KARA® Praca Tymczasowa Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

Jechał ktoś może jako para ? :) nie chodzi mi już nawet o miejsce a o produkcje bo widzę ze pare takich ofert jest i faktycznie jest dwuzmianową praca ? Ktoś niżej pisał o „ekstremalnym tempie” co miał w sumie na myśli, to aż tak ciezka praca ?

ja mam akurat 3 zmiany, ale na pewno mozna i na 2

lala

polecam!!

@lala

To fajnie, ale tak właściwie za co? Zarobki tutaj są konkurencyjne? No i czy atmosfera jest ok, bo to wazne jest dla mnie?

Marysia
@lala

Pracę w biurze polecasz? Bo chyba nie na magazynie z różnymi nacjami w tempie ekstremalnym.

Beata
@Marysia

A co w tym złego, że w magazynie pracują ludzie różnych narodowości? Chyba najważniejsze, by wykonywali swoje zadania :) Co do tego ekstramalnego tempa, to pracuje się tu na akord, czy jak?

Agata
@Marta

Ponieważ dla mnie ta agencja pracy jest ok nie mam do niej żadnych zarzutów

Milan
@Agata

To super ale przydałoby się żebyś napisała co konkretnie jest na plus. Jaką umowę zwykle daje agencja. Tylko zlecenie i robota tymczasowa czy można załapać się na dłużej?

Lala
@Milan

na stale

Rysiu
@Lala

Na stałe na każdym stanowisku? O magazyn tez ci chodzi, tak? Możesz napisać coś więcej o robocie na magazynie?? Opłaca się tu złożyć cv czy nie? Płaca dobrze?

pawel
@Rysiu

jest ok, kasa na czas, mieszkanie tez w miare

@pawel

Na ile osób dają kwaterę? Czy duże to koszty? Czy firma opłaca w całości zakwaterowanie? No i czy daleko od pracy jest?

pawel

roznie, ja bylemw 3 os na mieszkaniu

@pawel

No to warunki całkiem całkiem jak nie ma przepełnienia. Daleko miałeś do roboty z mieszkania? Na kwaterze jest zwykle internet czy trzeb załatwić sobie swój?

@pawel

czyli par tez nie rozdzielają ani nic z tych rzeczy? Z kumplem będę jechał akurat, my własny Internet i tak ogarniamy, tylko nad dojazdem myślimy. Brać swoje auto? Co sądzicie?

my mamy jedno auto w trojke i jest ok

Nowy234

Hej, pracuje ktoś w miejscowosci Neumark okolice Reichenbach Vogtland, na rozładunku i załadunku, i może coś powiedzieć o pracy? Czy warto ?

Obecnie BADER KARA® Praca Tymczasowa Sp. z o.o. do swojego zespołu szuka osoby do pracy jako Kierowca c. Na Lento.pl dodano ogłoszenie 29 sierpnia.

Beti

Hej, na ich stronie widnieje info, że Lipsku poszukują Doradcy Klienta, warto aplikować? :) Napisali, że praca jest od poniedziałku do soboty, czy za sobotę jest większa stawka godzinowa? Skoro praca jest na czas nieokreślony, to umowę o pracę dostane od razu na czas nieokreślony, czy jednak dopiero po 33 miesiącach jak to bywa zazwyczaj w firmach?

Zainteresowana

Witam ,czy pracował ktoś albo pracuje w Radebergu jako operator maszyn ? Nigdy nie słyszałam o tej agencji ale widziałam taką ofertę pracy

Kwiatek

Szukam pracy jako krawcowa - jak przeczytałam opinie tutaj - to mnie zatkało.......

Jakich pytań można się spodziewać podczas prcoesu rekrutacyjnego w BADER KARA® Praca Tymczasowa Sp. z o.o. na stanowisko Pracownik Produkcji?

"Były tam pracownik"

....Myślę że nie za wiele pytań żądają ...W tej firmie ważna jest sztuka ,tzn.czlowiek na sztukę by z niego wycisnąć kasę, ale ok tak się robi w tego typu firmach i nie można niczego innego się spodziewać... Kiedyś we Franken mierzono czas teraz to już nie bo Franek dziwnym trafem od jakiś 3 lat zalicza plecy i mimo to ciągnie jakoś dalej...?Nie wiem skąd przy tak niskiej jakości materacy praca mimo braku logicznego zarządzania zasobami ludzkimi i materiałem przynosi firmie jakiekolwiek zyski? Na moje oko to gdzieś skąś mogą płynąć jakieś dotacje ...Bo nie wierzę że na samych "tajwanach" da się utrzymać cały ten bajzel jaki jest tam permanentnie uprawiany głównie przez Bader kara...ale cóż widocznie ręką rękę myje Frankenstolz i Bader kara wzajemnie...Wiele bym mógł jeszcze napisać i pewnie następnym razem to zrobię w dłuższym poście... Pozdrawiam wytrwałych na "posterunku " ;-)

BOSKI
@"Były tam pracownik"

Ta firma to wyzysk pracowników!!OBÓZ PRACY i TYLE W TEMACIE.Ludzie już uciekają z tej firmy.Tylko nieudacznicy życiowi w niej zostają.

boski2
@BOSKI

a moze jakies konkrety? czy tylko krzyczec bez ladu i skladu umisz??

@boski2

Jak tam Rumcasj z tym ślepakiem w okukalach. TA SPASIONA ŚWINIA Z LUBSKA

Zofia

Ale skąd wiesz kto z firmy w ogóle to pisze? :)

Skoro nie chcesz powiedzieć skąd wiesz że to on, to może nie masz stuprocentowej pewności jednak? w ogóle nie rozumiem czemu taki złosliwy jesteś, rozumiem że może Cię wkurzył ale sa granice

@Marta

Szanowna Pani Aleksandro teraz idę do sądu Pracy,że od 5Lat miałem zawsze zawyrzone normy.Proszę to podać na policję i niech skontrolują to wszyscy.Przysięgam idę do Sądu Pracy na Aleksandrę i Syllana.Nie odpuszczę.! \

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do firmy BADER KARA® Praca Tymczasowa Sp. z o.o.. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę?

Dociekliwy

Witam. Mam takie pytanie. Czy macie Państwo coś wspólnego jeszcze z zakładem mięsnym w Weiswasser? Pytam, ponieważ wpisuję w Google Willms Weiswasser opinie i mi pokazuje Bader Kara. A mam zamiar napisać opinię o Willms a nie o Was.

Dociekliwy

Dlatego że firma jest super a opinię psują (usunięte przez administratora) które są zatrudnione w miejscu pracy. Niektórym można nalepić śmiało na ubraniu (usunięte przez administratora) albo Gaulaiter a niektórym to nawet sfastykę na czole wypalić bo niczym nie różnią się od hitelrowcow w obozach koncentracyjnych.

Jas

Przestrzegam wszystkich przed wspolpraca z tom firma wysyłają ludzi do pracy w obozach pracy gdzie płacz i lament i strasznie jakimiś karami nie pchajcie się tam

Barbara
@Jas

Co takiego tam się dokładnie dzieje, że tak to opisujesz? Możesz rozwinąć ten swój komentarz?

A za co dokładnie polecasz? wymienisz jakieś największe plusy?

Krystyna

a z iloma innymi miałeś do czynienia że wystawiasz taką negatywną opinię ?

ktos

szkoda tylko, że panie z żarskiego oddziału nie pamiętają o swoich rekrutantach. Już 3 razy obiecywaly wyjazd, a później jak się kontaktuje to są zdziwione i szukają cv. Zero kompetencji. One mają prace to mogą ludzi olewać, ekstra podejście, nie pozdrawiam.

tomy
@ktos

a ja tam bylem zatrudniany przez Panie z biura w Żarach.Na ofertę pracy czekałem niecały tydzień.Pracuję do dziś i jestem bardzo zadowolony z warunków zatrudnienia.Uważam Panie za bardzo kompetente osoby ponieważ wszystko było tak jak powiedziano mi w Żarach podczas podpisywania umowy. Jedna z nielicznych,uczciwych Agencji Pracy.Polecam!!!

Marzenie
@tomy

A gdzie pracujesz i jako kto? I czy posiadasz znajomość jezyka niemieckiego? W bader kara mają oferty pracy tylko ze znajomością niemieckiego, a angielski już nie wchodzi w grę... Trochę słaby posrednik pod tym względem. Jedynie czy znasz czy nie znasz niemieckiego to i tak stawka to(usunięte przez administratora) brutto...

ktos
@Marzenie

pracuje jako pracownik produkcji.Oczywiscie ,ze znam jezyk na poziomie komunikatywnym.Teraz wiekszosc agencji tego wymaga bo takie wymogi maja klienci.Nie znasz jezyka to po co pchasz sie do pracy w Niemczech?Chcialbys w Polsce pracowac z jakims obcokrajowcem,ktory nie potrafi sie dogadac w Twoim jezyku?A skoro stawka 8,5 euro to dla Ciebie za malo.To znajdz sobie taka oferte w Polsce,co z problem?

Karny KUTA. DLA B K
@tomy

Wszystko jest ok w zależności od tego na jakiego koordynatora się trafi , ja trafiłem na lenia i wszystko sam muszę załatwić prosić znajomych o pomoc bo z moim niemieckim jest słabo A właściciel Pan René Ritz powinienem kontrolować co robią jego koordynatorzy!

@Marzenie

to jest nie prawda, bez znajomosci tez i to większość.

Czemu je tak wyzywasz? Naprawdę myślisz że to coś pomoże?

Andzia

Hej! Chcę podjąć współpracę z Bader Kara, jakie macie doświadczenia i w jakichś miejscach? Napisz do mnie andzi_g@wp.pl Będę bardzo wdzięczna

N9ck
@Andzia

Odradzam.Te szwaczki brudasice powiązane z Aleksandrą.Zwszaszcza idiotka z Czarnowic.Myśli,ze ma w śród znajomych byłego szefa Frankenstolz to jest gwiazda.Trzeba być (usunięte przez administratora),aby zaprosić do swojego grona znajomych szefa FIRMY.To tylko wieśniara z Czarnowic tak potrafiła.Kobieta 50 lat.Ale wstyd

Zostaw merytoryczną opinię o BADER KARA® Praca Tymczasowa Sp. z o.o. - Żary

• Jak się pracuje w BADER KARA® Praca Tymczasowa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BADER KARA® Praca Tymczasowa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BADER KARA® Praca Tymczasowa Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 10 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BADER KARA® Praca Tymczasowa Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w BADER KARA® Praca Tymczasowa Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BADER KARA® Praca Tymczasowa Sp. z o.o.