Opinie o Restauracja "Podkowa" w Rumia

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Restauracja "Podkowa". Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Restauracja "Podkowa" na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Restauracja "Podkowa" w Rumia

Stefan Nowy wpis

chciałem tam się zgłosić na kelnera ale z tego co piszecie to gorzej niż w kuchennych koszmarach gordona ramsaya, no chyba że ze stawkami i wypłatami na czas już jest u nich lepiej, napisze ktoś coś?

MASKARADA Nowy wpis
@Stefan

Z TEGO CO WIEM NIE POSZUKUJĄ KELNERÓW:):):)

Maja Nowy wpis

Opinie widzę różne. To może ktoś dokładniej opisze jakiej stawki mogą oczekiwać kelnerzy? No i co z tymi wypłatami - jakaś jednorazowa sytuacja że nie były na czas, czy stała praktyka? Nie mam wysokich wymagań finansowych bo szukam pierwszej pracy ale no nie chcę też potem się prosić o wypłatę..

qwerty Nowy wpis

Nie polecam pracy tam, bardzo zła atmosfera, pieniądze nie są wypłacane na czas, i stawki są śmieszne do tego czego wymagają

Maciek

A restauracja nie poszukuje kelnerów ?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Restauracja "Podkowa"? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Sprzedawca CCC Rumia Auchan
CCC S.A.
logo firmy Pracownik hali w markecie budowlanym Rumia
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit

15zł za godzinę - samodzielny kucharz. To mówi samo za siebie, nie rozumiem jak można ludziom taką głodową stawkę proponować.

Kucharz
@Marcin

Pracuje tutaj i tyle nie zarabiam :)

Zibi

Wiecie czy na sezon wakacyjny firma będzie potrzebowała kelnerów?

Urszula

Od ostatniej dodanej opinii na temat pracy w restauracji Podkowa minęło sporo czasu, więc jak jest tam teraz? Czy warunki są sprzyjające ku temu, by wyruszyć tam w celu zarobkowym? Jaka panuje tam atmosfera pracy i jakie język głównie jest wymagany?

jopek

Polecam, nie ma problemu z dniówkami. Dobra atmosfera do pracy

admin

Kreuj rynek pracy. Dodaj komentarz o firmie Restauracja "Podkowa" . Napisz co sądzić o tym pracodawcy. Twój wpis ma znaczenie.

Zostaw merytoryczną opinię o Restauracja "Podkowa" - Rumia

Restauracja "Podkowa"