AB Werkt

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o AB Werkt

Ryba94

Witam pracowałam przez ab werkt mieszkałam na de bereckt na baarlo bardzo dobrze wspominam współpracę

@n

Dokladnie

Wer14

Z czystym sumieniem mogę polecić ta firmę. Od początku do końca dbali o mnie i siostrę. Około 44 godziny w tygodniu, praca fajna na szklarni, tygodniowki systematycznie wpływały na konto. Mieszkania ok. Polecam

Greg
@oszukana

Hmmm... A mimo wszystko jesteś tam już ponad 5 miesięcy...

Misiek

Ja pracuje już ponad 2 lata i nie planuję zmiany. Nigdy większych problemów z osobami tam pracującymi nie miałem. Zawsze można się dogadać, bo przecież koordynatorzy to też ludzie, jeśli mogą pomóc to pomagają.

N
@Ktoś

Ku*wa hahahahha nie wierze w to co czytam. (usunięte przez administratora) się w łeb lepiej. Co tam się dzieje to powinni opisać w uwadze. To jest masakra. Ludzi traktują jak (usunięte przez administratora) My jeszcze wypłaty nie mamy a siedzimy w Polsce już 3 tydz. Oszukują ludzi i kradną pieniądze. Tyle w temacie

Wiola

Wypłacalna firma, zero problemów jeżeli chodzi o załatwianie jakichkolwiek spraw. Dobre warunki mieszkaniowe. Jeżeli chodzi o pracę możliwości duże i warunki pracy jak najbardziej na plus. Polecam

Mariuszewski212
@Wiola

Wiola ja również zadowolony z pracy. Pracowałem na szklarni przy warzywach. Super, mili ludzie także jak najbardziej na plus. Prace szklarniowe bardzo różnorodne więc na nudę nie można narzekać.

Xd Nowy wpis

Zwykli (usunięte przez administratora) przekonałem się o tym na własnej skórze.Od 38h sie płaci 135 % a nie cały czas 100 % ale tym pałom w Your Connections trzeba oodać.Ludzie sie upominali to dostawali jeszcze mniej.Oszustwo i to nie na jednej osobie tak sie trafiło na pierwszy wyjazd.Niektórzy koordynatorzy sie zwalniali nie wiedzieli jak maja klamac.

@Xd

No dobra, ale jak ktoś walczył o swoją kasę to o ile mniej kasy dostawał? Kto w ogóle kazał kłamać koordynatorom? Jak właśnie ktoś nie chciał tego robić to też mógł liczyć na wypowiedzenie czy inne konsekwencje?

Nowy wpis

@Xd

Dzień dobry, dziękujemy za komentarz. Przykro nam, że taka sytuacja miała miejsce. Bardzo chcemy ją wyjaśnić! Czy możemy prosić o e-mail ze szczegółowymi informacjami na ​​DzienDobry@ab-werkt.pl? Po otrzymaniu informacji od Państwa, niezwłocznie zajmiemy się tą sprawą. Dziękujemy i pozdrawiamy, AB Werkt.

Czy pracował ktoś przy uprawie pomidorów w Vast? Znalazłem taką ofertę na stronie firmy. Płacą podobno od 14,50 do 18,50 Eur za godzinę brutto. Nie wiem, ile mogą potrącić za zakwaterowanie czy transport i ile finalnie można dostać na rękę na początek. Ktoś wie?

Kinga

Polecam te agencje :) pracuje już 2 lata i jestem bardzo zadowolona . Szczególną pochwalę uiszczam koordynator Pani Natali, która zawsze ma dla mnie czas i zawsze mogę liczyć na fachową pomoc :)

Julita

Witam, z czystym sumieniem ODRADZAM wszystkim zastanawiającym się osobom nad praca w tej „agencji”. Traktują ludzi jak (usunięte przez administratora) nie było dnia, w którym nie (usunięte przez administratora) godziny, w umowie było zaznaczone sprzątanie domków letniskowych, po czym wysłali nas na szkoły, sklepy, hotele, outlety gdzie po angielsku nie rozmawiał tam nikt, kazali pracować nam w taka ulewę, ze ledwo było cokolwiek widać, po czym zdziwieni ze nie przyszliśmy do pracy na następny dzień bo byliśmy chorzy. Pisałam do nich na maila, na początku grzecznie - mieli w (usunięte przez administratora) to co do nich pisze, w końcu stwierdziłam ze jak ten telefon nic nie da to się do nich przejadę póki jestem jeszcze na terenie holandi. Powiedziałam o sytuacji z godzinami, z lokalizacjami nie hamując się już wcale i w końcu dało się wszystko po 3 tygodniach zrobić. Ogolnie w skrócie najgorsza agencja w jakiej byłam, żadna nie zjadła mi tak psychiki jak ta, ludzie którzy pracują w tej agencji i powinni pomagać nadają się to rozrzucania (usunięte przez administratora). Dziękuje i nie pozdrawiam

@Julita

@Julita

Część Twojej wypowiedzi została wykropkowania i czy mogłabyś jeszcze raz napisać jak traktuje się tutaj ludzi? Czy agencja to pracy na innym terenie i w taką pogodę zapewniła Wam odpowiednią odzież i niezbędne narzędzia? O co chodziło z godzinami, było ich za mało czy za dużo? Tak swoją drogą ile agencja płaciła Ci za tydzień pracy?

Czy rozmowa kwalifikacyjna do AB Werkt odbywa się w siedzibie firmy?

Dzień dobry, W sprawie pracy proszę napisać email na work@ab-werkt.nl, wraz ze swoim CV oraz jaka pozycja, praca Panią/Pana interesuje. Polski koordynator się tym zajmie. Pozdrawiam! ????

Jakie godziny pracy obowiązują w AB Werkt?

To jest jedna wielka sciema, jestesmy z kolega po 2k w plecy bo (usunięte przez administratora) nas po 1 co do stawki Po 1 co do wykonywanej pracy Nie jedzcie bo bedziecie tylko stratni, albo bedziecie targać worki po 25kg na czas mimo ze sie w cale na takie cos nie pisaliscie.. Ogolnie powinni oddac nam siano za cala podroz

Maria

A na co się pisaliście? Napisz w ogóle, o jakim stanowisku mowa, i jak to wyszło z tą stawką jeszcze. Jakie obowiązki przedstawili na rozmowie rekrutacyjnej?

Kana

Agencja nie jest solidna w zakresie płacenia zarobionych pieniędzy, (usunięte przez administratora) doliczają jakieś koszty nie wiadomo za co.

@Kana

Dzień dobry, Dziękujemy za komentarz. Przykro nam, że taka sytuacja miała miejsce. Bardzo chcemy ją wyjaśnić! Czy możemy prosić o e-mail ze szczegółowymi informacjami na ​​DzienDobry@ab-werkt.pl? Po otrzymaniu informacji od Państwa, niezwłocznie zajmiemy się tą sprawą. Dziękujemy i pozdrawiamy, AB Werkt.

@pracodawca

A jakie Państwo zapisy przedstawiają w umowach o pracę, jakie wręczacie Waszym przyszłym pracownikom do podpisu przed wyjazdem? Za co potrącacie z wypłaty i na jaki najkrótszy czas można jechać za pośrednictwem Waszej firmy do pracy? Pojechałbym być może, ale na próbę.

Dzień dobry! W sprawie pracy proszę napisać email na work@ab-werkt.nl, wraz ze swoim CV oraz jaka pozycja, praca Panią/Pana interesuje. Polski koordynator się tym zajmie. Pozdrawiam! ????

Magda

Bardzo chętnie opowiem więcej o agencji jesli ktoś się zastanawia nad wyjazdem, jak zostawicie swojego emaila:) Bo pewnie połowa negatywnych opinii i tak jest usuwana. Wczoraj miałam nieprzyjemność przyjechać na zakwaterowanie w Mierlo. Był to mój 6 raz w Holandii i za razem 6 agencja, z którą miałam do czynienia. Niestety najgorsza. Mieszkanie, które zobaczyłam nie nadaje się do mieszkania dla nikogo, chyba że ktoś jest skrajną (usunięte przez administratora) i potrzebuje jedynie miejsca, w którym będzie mógł pic, palić i (usunięte przez administratora)(1 większość osób, które tam widziałam chyba taki styl życia właśnie preferuje). Ale jeśli ktoś chce chodzić do pracy, a po pracy mieć tą przyjemność aby odpocząć w czystym pokoju to nie ma takiej opcji. Po pierwsze pracy podobno nie ma, albo jest 2/3 dni w tygodniu (akurat aby zarobić na zapłacenie za te cudowne warunki mieszkalne i ubezpieczenie :) ). Po drugie pokoje nadają się do gruntowej dezynfekcji, materace, łóżka i inne pozostałe meble do wymiany. Kuchnia wg zapewnień AB powinna być wyposażona, jednak na miejscu okazuje się, ze dostajecie brudną od tłuszczu patelnie, nadającą się do wyrzucenia 10 lat temu a w łazience cieknące zlewy i kible bez desek klozetowych, prysznice nawet bez zasłonki zeby woda nie leciała na całe pomieszczenie. Śmiech na sali, ze takie rzeczy maja miejsce w 2023 roku. Koordynator domku zleje was po całości, bo nawet nie ma siły wejść na piętro aby zobaczyć jak wyglada wasz pokój (jeszcze zaznaczę ze może okazać się, że będziecie dzielić pokój, (a nawet łóżko!) z prostytutką :). Pokoje są tak małe że nie ma miejsca zrobić 2 kroków a co dopiero rozdzielić te łóżka. Mam dużo więcej do powiedzenia, oraz mam zdjęcia ktore chętnie wyślę jesli ktoś jeszcze rozważa wyjazd przez ta agencje

Karol
@Magda

Koordynator domku, to pracownik agencji, czy osoba nie będąca pracownikiem agencji? A co za tym idzie, czy jest ktoś na miejscu, będący przedstawicielem firmy, w którego mocy jest pomóc? Czy to w sprawie warunków zakwaterowania, czy ilości godzin pracy?

Aga
@Magda

Bardzo dziwne bo ja mieszkam na drugim domku i tam i tu pokoje są jedno osobowe

Alias
@Magda

Potwierdzam wszystko to co jest napisane w tej opini jest prawda dodatkowo usuwają niektore opinie druga sprawa (usunięte przez administratora) na solarisach nie dbają o pracowników kiedy jest jakiś problem zlewają go i mają cie gdzieś mimo że zgłaszasz jakiś problem u nich jest powalony system jak helpdesk zglaszasz cos oni to przesyłają dalej nawet niewidomo gdzie bo zawsze mówią że do odpowiedniego działu który się tym zajmuje po czym nie ma meili zwrotnych ja tez wyladowałam n mierlo jak reeszta moich kolegów i koleżanek wszyscy byli zdziwieni tym miejsceem ze jest dopuszczone do funkcjonowania toalety zapchane i zatkane miejsce w ogóle nie zadbane jako agencja totalni (usunięte przez administratora) i nie warto pracowac przez tą agencjje ani im ufać ale polecam się samemu przekonać potem opinie bedą i tak takie same.

Fabian

Ta wymieniona przez Ciebie osoba jest w tej firmie zatrudniona? Jaka sytuacja miała miejsce, że tak dramatyczny wpis zamieszczasz?

Mateusz

Miałem zostać zakwaterowany w domku o metrażu 100 metrów kwadratowych, z salonem i dostępem do siłowni. Na miejscu okazało się, że domek ma 20 metrów kwadratowych i składa się z czterech sypialni, WC, prysznica, łazienki i holu (2 x 2 metry) gdzie jest elektryczna kuchenka i lodówka. Kuchenka była niesprawna, ogrzewanie w domku nie działało, było słychać wszystko co się dzieje na zewnątrz - ogólnie warunki spartańskie i wbrew otrzymanej ofercie. Zgłosiłem sprawę na help desk ale nie otrzymałem innego zakwaterowania. Praca - miałem pracować jako kierowca w piekarni, przy przyjeździe zmieniono mi stanowisko na produkcję... (usunięte przez administratora) Grafik do pracy otrzymywałem codziennie na następny dzień ale po dwóch dniach pracy nie było już miejsca na produkcji. Ab werkt nie zaproponował mi innej pracy, otrzymałem informację abym do końca tygodnia opuścił zakwaterowanie, musiałem tułać się po przytułkach dla bezdomnych bo ab werkt nie wypłacił mi zarobionych pieniędzy. (usunięte przez administratora) !!! Więc jeśli nie umiesz liczyć, pisać, myśleć logicznie i jesteś upośledzony mentalnie to jest to agencja dla Ciebie :-) Ja swoich praw będę dochodził na drodze sądowej. ODRADZAM WSPÓŁPRACĘ !!!

Elżbieta
@Mateusz

Na prawdę mieszkałeś z bezdomnymi? W jaki sposób agencja się do tego odniosła? Dlaczego nie wypłacili Ci pieniędzy skoro pracowałeś? Jak to się wszystko skończyło? Jak wróciłeś do domu?

Prezes
@Mateusz

Powiem tak podobnie jak przedmówca agencja tragedia pobierają kaucję za klucze od pokoju pojedziesz na urlop zatwierdzony przez zleceniodawcę wracasz a tu nagle okazuje się że nie pracujesz tylko poniesione koszty zero telefonu od strony agencji że zmniejszyli zapotrzebowanie czy coś takiego kiedy jest się w Polsce kontakt z koordynatorka tragedia że wszystkim odsyła na helpdesk a tam też niektórzy ludzie co pracują to tragedia zero kompetencji i bezczelni także osobiście nie polecam tej agencji

Patryk

Polecam, wszystko jest okej. Kontakt bardzo dobry, dostaliśmy auto na dojazdy do pracy, rowery.

Mary
@Patryk

Na prawdę dostaliście rowery? Na dojazdy do pracy czy całkiem jako forma rekreacji? One są do zwrotu czy na stałe firma daje? Możesz napisać jak warunki na miejscu? Daleko macie z kwatery do pracy?

Elżbieta

Prawie? Możesz napisać ile powinno być a ile wypłacono? Jestem też ciekawa jak z zakwaterowaniem. Jakie są warunki? Dużo osób mieszka na takiej lokalizacji?

Byłem w tej agencji pół roku. Do końca tamtego roku wszystko było w porządku lecz po zmianie funkcjonowania struktur w firmie od nowego roku traktowanie pracownika to jest jakiś dramat. Naliczają koszty znikąd, nie wypłacają wypłat jeśli powiesz że musisz wrócić do Polski ponieważ ONI nie mają dla ciebie pracy. Fatalna agencja i łamie prawo na każdym kroku.

Małgorzata

Jakiego rodzaju koszty zaczęli naliczać? Było to jakoś uwzględnione w umowie zatrudnienia? Zakwaterowanie i ludzie byli chociaż ok?

Witam co myślicie bo mam jechać na szklarnie do małej firmy ciężko po tych opiniach coś wnioskować o AB Werck ...rekrutuje mnie Devro

Polka

A dlaczego nie mógł wrócić?Tu w Nl zachorował?

zaineresowany

jestem zaineresowany pracą w tej agencji , czy mieszkając na mieszkaniu czy bądż bungalow będę mieszkać razem z obcokrajowcami czy z tylko z Polakami ?

Fgh
@zaineresowany

Wyjechał pan?jak się pracuje?mam zamiar wyjechać przez ich pośrednictwo w połowie miesiąca?jak miejsce zamieszkania. wszystko ok?pozdrawiam.

Mma

Jednym słowem ujmując (usunięte przez administratora)

Zofia
@Mma

a można prosić o więcej jakoś bardziej konstruktywnych słów? To będzie jakaś bieżąca opinia? tak jak już ktoś kiedyś się zastanawiał z czego te rozbieżności wynikają? pod jakimś względem Agencja nie spełniła oczekiwań czy co się stało?

Ktoś

Gdyby tylko zmienić parę osób które znalazły się nie na tym stanowisku co powinny to całkiem w porządku. Pani Kamila która ma swoich faworytów a osobom, których nie obdarzy sympatią robi pod górkę. Wiecznie jest na urlopie, nie ma z nią kontaktu gdy na prawdę jest potrzebna. W niczym nie jest w stanie pomóc ponieważ ze wszystkimi sprawami kieruje od razu na Helpdesk. Ta osoba nie powinna pracować z ludźmi dla samego wizerunku agencji bo najzwyczajniej w świecie go psuje. Osoby z helpdesk nie do końca ogarniają co jest ich obowiązkami, przez to panuje haos i ciezko cokolwiek załatwić. Agencja jest wypłacalna, u mnie nigdy nie było z tym problemu, pieniądze były na czas. Co do mieszkania to loteria. Można trafić na super miejscówkę ale i na mielinę w której 24/h trwa "impreza". Nie ważne czy pracujesz dobrze czy źle. Jeśli osobom którzy "dobrze trzymają " się z ludźmi z agencji nie spodobasz się to możesz już się pakować bo zrobią wszystko żeby ci zaszkodzić.

Maria
@Ktoś

Jedna rzecz mnie zastanawia. No to jak robi pod górkę niby, jak jej nie ma tyle czasu? I co takiego właściwie miałaby robić? Ciekawa jestem o co w ogóle chodzi.

Miky48

Mnie dziwi skrajnosc opini, To jezeli jest taka bee. A wszyscy to wiedza, To dlaczego ludzie wchodza w to G. Niby Uwaga przy kazdej Agencji te same komentarze. Problem polega na naszych pseudo koordynatorach. Co maja sie za niewiadomo co. A sami sa nikim. Kto tych ludzi wybiera, Szukam pracy jako koordynator znam perfekt Angielski, Ale w tym przyjmuja tylko swoich, Stad trafne uwagi. Co piszeccie ze wam jest przykro. Ale nic nie robicie widac, Agencje boja sie ludzi z doswiadczeniem. Polskie piekielko..Super bylo w Anglii. Tam Anglicy mieli agencje a nie nasi, Nie bylo nigdy czegos takiego. Mimo balaganu czasami. Bylem team liderem. Szacunek do czlowieka, To jest przenoszenie krajowego piekielka.. W tym tkwi problem.. No rating naprawde niski,,,,, Co do kontaktu cieniutko,,

Zostaw merytoryczną opinię o AB Werkt - Herten

• Jak się pracuje w AB Werkt?

Zobacz opinie na temat firmy AB Werkt tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AB Werkt?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 2 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AB Werkt?

Kandydaci do pracy w AB Werkt napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AB Werkt