Opinie o Lear Corporation Poland II w Polska

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Lear Corporation Poland II. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Lear Corporation Poland II o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lear Corporation Poland II w Polska

były leader A5X

teraz przyznajecie rację.....jak mówiłem o tym głośno to nikt mnie nie słuchał i wyzywaliście mnie od (usunięte przez administratora) i nieuków na forum....trzeba było wam 5 miesięcy żebyście zrozumieli jacy oni są naprawdę....że w (usunięte przez administratora) mają produkcję i jakość i tylko bronią swoich tyłków.... żałosne...... Wpis bez oceny, chociaż firma jest ok.

Ja...

Czas najwyższy wziąć się "górę",zakład jak narazie wykazuje same straty,dzięki takiemu kierownictwu...zaczęli od pana [usunięte przez administratora] i w końcu nadejdzie czas na resztę-dzięki Bogu. Suma reklamacji jakie spływają na nasz zakład,to przerażające cyfry!!!!!!!!!! Pana [usunięte przez administratora] dawno powinni wywlić! człowiek-sorry,to za dużo napisane...ktoś,kto przyczynił sie do tych reklamacji w końcu poniesie za to karę!dzięki takiemu komuś nie dostaniemy podwyżek,bo zakład jest na minusie. W czasach komuny powinniśmy wywież go na taczce i wykiprować przed zakładem. Po czytaniu tych wpisów opowiada je[usunięte przez administratora] i padają ze śmiechu nazywając nas bandą nieuków i (usunięte przez administratora) br /> Ciekawe,jak będą się śmiali i jak nas nazwą,jak ujrzą zasłużone wypowiedzenia. Otworzymy szampana w tym pięknym dniu,i ja już się zaopatrze w niego....

energy

idz na a5x na 5.30 na 12

Alex K.

Chmura dziękuję Ci!!! Oczerniają mnie a sami są.....

qwerty

pracownicy - 2013-06-28 16:36:21 Góra !!! - 2013-06-26 20:55:59 Prosimy już nie wypisywać wyzwisk pod adresem pana [usunięte przez administratora] gdyż ten pan już nie pracuje w naszej firmi i może to skutkować poważnymi konsekwencjami dla osób, które notorycznie tak się zachowują na tym forum. Proszę też poważnie podejść do tematu, gdyż istnieją sposoby aby taką osobę ujawnić!!! Czyli ten wpis jest twoim wpisem jak ten w którym wracasz do pracy.Człowieku , tobie jest potrzebny specjalista, rozwiązali z tobą umowę i nie możesz z tym się pogodzić .Z wszystkich tych wpisów tak wygląda. Ogarnij się , idź do spowiedzi , tam jest człowiek który cię wysłucha , tu już mają cię dość tak zakład jak i ludzie którzy z tobą współpracowali. Niestety , ty na tym forum nakręcasz ludzi.To forum naprawdę jak widzę zostało stworzone do czegoś innego a nie dla twoich gorzkich żali. Firmie jako firmie proponuję zająć się tą sprawą bo cierpi na tym jej opinia . A jako firma przez takich ludzi jak pan A ...... na tym cierpi.sam ją psujesz!!! doradca się znalazł!!! wpis bez oceny!

pracownicy

Góra !!! - 2013-06-26 20:55:59 Prosimy już nie wypisywać wyzwisk pod adresem pana [usunięte przez administratora]gdyż ten pan już nie pracuje w naszej firmi i może to skutkować poważnymi konsekwencjami dla osób, które notorycznie tak się zachowują na tym forum. Proszę też poważnie podejść do tematu, gdyż istnieją sposoby aby taką osobę ujawnić!!! Czyli ten wpis jest twoim wpisem jak ten w którym wracasz do pracy.Człowieku , tobie jest potrzebny specjalista, rozwiązali z tobą umowę i nie możesz z tym się pogodzić .Z wszystkich tych wpisów tak wygląda. Ogarnij się , idź do spowiedzi , tam jest człowiek który cię wysłucha , tu już mają cię dość tak zakład jak i ludzie którzy z tobą współpracowali. Niestety , ty na tym forum nakręcasz ludzi.To forum naprawdę jak widzę zostało stworzone do czegoś innego a nie dla twoich gorzkich żali. Firmie jako firmie proponuję zająć się tą sprawą bo cierpi na tym jej opinia . A jako firma przez takich ludzi jak pan [usunięte przez administratora]na tym cierpi.

Alex

Alex - 2013-06-28 09:52:31 pracownicy - 2013-06-28 08:51:02 Góra !!! - 2013-06-26 20:55:59 Prosimy już nie wypisywać wyzwisk pod adresem pana [usunięte przez administratora] gdyż ten pan już nie pracuje w naszej firmi i może to skutkować poważnymi konsekwencjami dla osób, które notorycznie tak się zachowują na tym forum. Proszę też poważnie podejść do tematu, gdyż istnieją sposoby aby taką osobę ujawnić!!! Proponujemy skierować tą uwagę do pana [usunięte przez administratora], bo to po jego wpisach pod różnymi nicami zaczyna uruchamiać się to forum z wyzwiskami i sam wyzywa innych.Troszkę zastanowienia proponujemy przed takimi wpisami kto jest winny.odpowiadam na wyzwiska tylko pod tym nickiem!!! a wyzywa mnie jedna i ta sama osoba od początku, więc uwagę skierować na tego co to robi a ode mnie sie proszę odczepić i nie pisać już bo sprawa pójdzie znacznie wyżej. Mam już dosyć tych wyzwisk i obelg oraz wjeżdżania na moją rodzinę. Do tych co się podszywaja pode mnie: zajmijcie się sobą plotkarze i intryganci obrażajcie sobie innych nie podpisując sie moim imieniem!!!Może znajdź sobie jakieś inne miejsce. To jest forum dla pracowników LEAR i dla tych nieszczęśników którzy z jakiegoś powodu chcą stać się pracownikami. Forum o burakach dla buraków jest gdzieś indziej. [usunięte przez administratora] zatem w podskokach. Temat sam się skończy. Wszystkim już zbrzydło czytanie grafomańskich wypocin w mało znanym języku.

Alex

pracownicy - 2013-06-28 08:51:02 Góra !!! - 2013-06-26 20:55:59 Prosimy już nie wypisywać wyzwisk pod adresem pana [usunięte przez administratora] gdyż ten pan już nie pracuje w naszej firmi i może to skutkować poważnymi konsekwencjami dla osób, które notorycznie tak się zachowują na tym forum. Proszę też poważnie podejść do tematu, gdyż istnieją sposoby aby taką osobę ujawnić!!! Proponujemy skierować tą uwagę do pana [usunięte przez administratora] , bo to po jego wpisach pod różnymi nicami zaczyna uruchamiać się to forum z wyzwiskami i sam wyzywa innych.Troszkę zastanowienia proponujemy przed takimi wpisami kto jest winny.odpowiadam na wyzwiska tylko pod tym nickiem!!! a wyzywa mnie jedna i ta sama osoba od początku, więc uwagę skierować na tego co to robi a ode mnie sie proszę odczepić i nie pisać już bo sprawa pójdzie znacznie wyżej. Mam już dosyć tych wyzwisk i obelg oraz wjeżdżania na moją rodzinę. Do tych co się podszywaja pode mnie: zajmijcie się sobą plotkarze i intryganci obrażajcie sobie innych nie podpisując sie moim imieniem!!!

pracownicy

Góra !!! - 2013-06-26 20:55:59 Prosimy już nie wypisywać wyzwisk pod adresem pana [usunięte przez administratora]gdyż ten pan już nie pracuje w naszej firmi i może to skutkować poważnymi konsekwencjami dla osób, które notorycznie tak się zachowują na tym forum. Proszę też poważnie podejść do tematu, gdyż istnieją sposoby aby taką osobę ujawnić!!! Proponujemy skierować tą uwagę do pana [usunięte przez administratora] , bo to po jego wpisach pod różnymi nicami zaczyna uruchamiać się to forum z wyzwiskami i sam wyzywa innych.Troszkę zastanowienia proponujemy przed takimi wpisami kto jest winny.

Dół!!!!

Góra !!! - 2013-06-26 20:55:59 Prosimy już nie wypisywać wyzwisk pod adresem pana [usunięte przez administratora]gdyż ten pan już nie pracuje w naszej firmi i może to skutkować poważnymi konsekwencjami dla osób, które notorycznie tak się zachowują na tym forum. Proszę też poważnie podejść do tematu, gdyż istnieją sposoby aby taką osobę ujawnić!!! Ciekawe kto się tym przejmie.

Góra !!!

xxx

Jeśli faktycznie to prawda że wraca to świadczy tylko o desperacji tej firmy i braku twarzy po tym jak ich straszył sądami i smarował ich na tym forum.A może świadczyć jeszcze o tym że wystarczy ich nastraszyć to się poprawi.Jak by nie patrzył to i tak jak go przyjmą będzie jeszcze większy b.... i dopiero się rozpanoszy.Bójcie się panowie kierownicy , Sid nadchodzi.

WoW

Co ja czytam??? też słyszałem tą plotkę na palarni, co raz więcej ludzi o tym gada że sid wraca na stanowisko...no zobaczymy co to będzie :)

wtf

jaki zarząd firmy taka opinia!!!

Montaż...

To,że na hali jest duszno i upał nie miłosierny to najprawdziwsza prawda,ale dajcie spokój z wyzwiskami ubliżaniem sobie nawzajem. Ciekawe kiedy urlopy nam pozwolą łaskawie wziąć,bo narazie nie chcą słyszeć o urlopach-liczy się cyfra,cyfra i jeszcze raz cyfra...

montaz

Kate - 2013-06-14 23:25:55 young blond - 2013-06-14 22:55:35 montż - 2013-06-14 16:59:40 dzisiaj szanowne szefostwo "otworzyło klimatyzację" na zakładzie otwierając na oścież drzwi wejściowe... ciekawe czy u siebie w swoich biureczkach też stosują takie metody. pomijając fakt, że na środku hali nie ma czym oddychać... dla nich liczy się tylko cyfra a pracownik może paść na ryj i rzesami zapierniczać aby tylko norma była. dziewczyną z montażu poprzestawiali stanowiska i teraz biegają jak nie z częściami na rework przez pól hali to z paleciakiem po boxy- takie udogodnienie a co... nie ma żadnej osoby, która mogłaby drugą zastąpić pod nieobecność. dziewczyna na eolu zapiernicza sama i zero szans na jakąś osobę do pomocy (obok na drugim eolu są 2 momentami nawet 3, a mają mniej sztuk do sprawdzenia) leader twierdzi, ze na eolu ma stać jedna osoba i w (usunięte przez administratora) ma. a jak przyjdzie reklamacja to będzie wiedział do kogo mieć pretensje. zero organizacji...To co tam sie [usunięte przez moderatora] dzieje to zgroza! Warunki dla CZŁOWIEKA! nie ludzkie! Dyrekcja i kierownictwo nie ludzkie.[usunięte przez moderatora]! Pip,policja,sanepid,sąd,prokuratura to mało na tą degenerację i [usunięte przez moderatora] w kierunku polaków patologie! Jak oni moga patrzeć innym w oczy [usunięte przez moderatora] jedne z klimatyzowanego biura!!!To napisz kto tam jest tym [usunięte przez moderatora] leaderem? !nie chodzi o to, żeby od razu leadera od [usunięte przez moderatora] wyzywać czy co tam jeszcze bo jeśli chodzi o kwestie techniczne to chłopak zna się na prawde na każdej maszynie na montażu jak mało kto, tylko jeśli chodzi o organizacje załatwienie spraw to tak ciężko mu to wychodzi ale 3mamy kciuki, że się wyrobi, bo inaczej przepadniemy:)

Kate

young blond

ktoś, kto nie lubi ich obu

za "Sida" było wam źle to teraz zobaczycie, a tych dwuch "kierowników" da wam popalić i to równo, bo dyro ma w [usunięte przez moderatora] pracowników.....Powodzenia za 1500brutto :)

dżeki

To co się dzieje w tym zakładzie nie śniło sie nawet fizjologom... w zyciu nie spotkalem sie z takim [usunięte przez moderatora] jaki tam panuje.Ludzi maja za idiotów chociaz tak naprawde sami nimi sa,mysla ze obiadkami przekupia ludzi.[usunięte przez moderatora] straszy ludzi zwolnieniami,nasmiewa sie z nich,prosto w oczy mowi innym pracownikom kogo chce zwolnic,gosciu jest poprostu bezczelny,nie ma za grosz wstydu...nie bede pisal co wyprawial na szkoleniu w tychach i jaki dawal przyklad jako przelożony.[usunięte przez moderatora] nie jest wcale lepszy bo ludzie z jego zmiany strasznie sie go boja...co wnioskowałem po ich gadce.Zmuszaja do nadgodzin chociaz nie maja takiego prawa... ale przyjdzie taki czas,ze bedąsami robic za operatorów . Wydaje mi się,ze ten zaklad dlugo nie przetrwa z taka załogą kierujaca.Czlowiek godzi sie i pracuje po 12 godzin,a 10-tego kazdego miesiaca i tak dowiaduje sie,ze zostal oszukany.Ludzie przychodza bo nie wiedzą jak naprawde jest, ale szybko przekonuja sie,że ten zaklad nie jest normalnym zakladem pracy.Jeszcze kilka słow do liderow,maja sie za nie wiadomo kogo,a tak naprawde jestescie takimi samymi robolami jak operatorzy,szanujcie ludzi i odnoscie sie do nich z szacunkiem,nie popisujcie sie przy kierownikach bo pieniadze i to byle jakie stanowisko za bardzo uderzyło wam do głowy.

Zostaw merytoryczną opinię o Lear Corporation Poland II - Polska

• Jak się pracuje w Lear Corporation Poland II?

Zobacz opinie na temat firmy Lear Corporation Poland II tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lear Corporation Poland II?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lear Corporation Poland II?

Kandydaci do pracy w Lear Corporation Poland II napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lear Corporation Poland II