Opinie o GOODMORNING w Złotów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie GOODMORNING. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie GOODMORNING o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GOODMORNING w Złotów

XYZ

Ludzie, jeśli zastanawiacie się nad wyjazdem do pracy z biura good morning nie polecam! Za dużo nerwów, koordynatorzy świecą oczkami tylko na początku a później mają Cię w nosie, solarisy się nie zgadzają, warunki mieszkaniowe średnie, sam cyrk i dużo by opowiadać. Jeśli moja opinia uchroni kogoś przed wybraniem tego gówna to będzie sukces. Sami się zastanówcie, że więcej opinii jak się czyta jest negatywnych niż pozytywnych więc coś to znaczy.

Tylko powiedz, do czego im by były te dane, bo nie bardzo rozumiem? W sumie po co to selfie tak dodatkowo? Czy oni zawsze go wymagali? Co do dowodu, to zakryte są drażliwe dane?

Prawda

Jak dbasz tak masz jak wolisz ćpać niż zarabiać czyja to wina jestem 3 miesiące w tej agencji i jest mi dobrze pomogli mi założyć konto w Holandii . Jak jesteś (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) nie oczekuj że ludzie będę inni szanuj będziesz szanowany zarabiam w good mornig 350 -500 e tygodniowo pracuję 7 dni w tygodniu i mam dwa dni wolnego ludzie miejcie swoje głowy pracujesz masz jak się bawisz to nie masz ja polecam agecje jest to agencja dla ludzi którzy chcą zarobić a nie wyjeżdżają ćpać i się bawić

Rafco
@Prawda

Bla bla bla albo pisze to pani która organizuje prace która łaskawie mi zaproponowała 3 dni po moim zwolnieniu (bo tak sie szasta ludźmi 4 dni w tygodniu i zmiany miejsc pracy) albo szczęśliwy traf którego szczyt ambicji to 320 euro byłem tam 1,5 tygodnia i powiem Ci że niezależnie od tego które biuro mniej wali a które więcej nigdy więcej pracy bez języka był to pierwszy i ostatni raz ,A co do twojego argumentu których lata mnóstwo po internecie to owszem chciałem pracować a kończyło sie to tak że z braku zajęcia i nacisku psychicznego zacząłem konsumować towar od tych lokalnych (usunięte przez administratora)którzy ta prace stała mieli i chodzili,to kto jest w końcu tym złym?

Her Her

Nie wiem jak jest tam z pracą, godzinami itp ale mogę coś napisać o zakwaterowaniu w Stella Maris. Zależy jak trafisz. Albo trafisz zajeb**cie albo tak tragicznie, że uciekniesz z tamtad. Przyjechałam z partnerem tam na zakwaterowanie w Stella Maris. Pan z recepcji Dał nam klucze, poszedł nawet z nami nas zaprowadzić. Wchodzimy... Smród w całym pomieszczeniu, otwieramy pokój... 2m/2m dosłownie!!! Szafa się nie otwierała, bo było za ciasno. Tak jak by zrobili z pokoju jednoosobowego, dwuosobowy, wstawiając łóżko więcej i pyk... Pokój dla pary. Pan z recepcji "trochę ciasno" TROCHĘ? I ja mam płacić za to z chłopakiem łącznie 214e/tydzień??? Druga sprawa, ten hotel był z parą Rumunów, kuchnia i łazienka wspólna. Mówiłam od razu... Nie mam zamiaru sprzątać po nikim, bo nie jestem sprzątaczka... A tu jeszcze Rumuni, jak coś gotowali to się wyjść z tej klitki nie dało, tak śmierdziało... Non stop zajęta przez nich kuchnia i łazienka. (Mam zdjęcia zakwaterowania jak by ktoś chciał zobaczyć) Ja wiem .. że się nie jedzenie do Holandii żeby siedzieć w luksusowym hotelu tylko pracować.. ale nie przesadzajmy, ten pokój był może dla naiwnych studentów, którzy przyjechali na wakacje zarobić i więcej nie wrócić, ale nie my, my przejechaliśmy na STAŁE a nie na chwilę. Posiedzieliśmy 2 dni aż znaleźliśmy nowa pracę i uciekliśmy... Ze strony zakwaterowania nie polecam, tyle lat wyjeżdżam do Holandii ale takiego pokoju w ŻYCIU nie widziałam.

Irena
@Pracownica

ano fakt, dzięki za info. te fazy w zasadzie chyba pierwszy raz widzę w kontekście firmy. Odniesiesz się do nich jakoś szerzej? czym konkretnie cechują się te fazy i co z nich wynika? jakie obowiązki i odpowiedzialność?

Pracownica produkcji

Witam. Czytając wszystkie wasze opinie, aż mnie skręca... Przyjechałam tutaj w maju zeszłego roku, pracuję do tej pory i nie mam żadnych zastrzeżeń. Tyle ludzi się tutaj przewinęło, którzy nie przetrwali pierwszego weekednu po zaliczce, bo zalali robaka i zaczęli (usunięte przez administratora) głupoty. Potem płacz, że zostali wyrzuceni. Tyle ludzi, którzy przyszli pierwszy dzień do pracy i musieli stać 7 godzin przy lince, był płacz że praca za ciężka. No proszę was..... Portugalska kierowniczka za każdym razem narzekała, że ludzie stoją i płaczą bo muszą np. ważyć pomidory i że to dla nich taka ciężka praca. Jeśli wykazujesz jakiekolwiek chęci to można szybko awansować i liczyć na podwyżki. Ja w tym momencie uzyskałam 5 podwyżkę. 2 podwyżki od agencji, 2 podwyżki od firmy i ostatnio jedną od Państwa bo podnieśli najniższą krajową. Idąc dalej odnośnie zakwaterowania. Zgodzę się, że w jednym przypadku zakwaterowanie było dość kiepskie, mam tu na myśli Hoeven. Aczkolwiek po przenosinach na inną lokację jestem wręcz zachwycona. Z osób które zostały po zakończeniu sezonu stworzyła się naprawdę zgrana ekipa. Nie mogę na nic narzekać naprawdę. W pokoju TV, Lodówka, czajnik, łazienka i naprawdę sporo przestrzeni a otwierając balkon mamy całkiem fajny taras i korty do tenisa ziemnego. Nie zgodzę się z ludźmi odnośnie tego, że firma nie wypłaca wszystkich pieniędzy. Osoba, która robi rozlicza godziny w firmie sprawdzała moje solarisy i wszystko się zgadzało... Dla nowych lub potencjalnych pracowników : Nie czytajcie opinii tych naćpanych alkoholików bo nic wam to nie da. Śmiało przyjeżdżajcie. Koordynatorzy są spoko, kontakt jest cały czas. Czasem nie mają czasu odpisać jak zacznie pisać parę osób ale wszystko ogarniają. Chcesz coś ? Śmiało piszesz i masz.

Nieznajomy.
@Adi86

Witam. Mógłbyś podać jakiś kontakt do Siebie ? Wraz z koleżanką chcemy wyjechać do Holandi ale szukamy czegoś w 100% sprawdzonego.

Gigi Nowy wpis

Siemka, był ktoś jako operator wózka tam w Barendrecht? Piszą, że stawka to 14 euro z pracą na 3 zmiany, ale jakiś dodatek może być przy tym i nadgodziny. nie podali niestety widełek, gdzie w innych ofertach piszą. To ile średnio wychodzi?

Snikerss Nowy wpis

Nie polecam lokacje tragedia (usunięte przez administratora) na solarisach pokoje 2/2 dwu osobowe a nie daj bóg z Rumunami strach się bać

Zafascynowała mnie praca przy bakłażanach. Nigdy ich nie zbierałam. Powiecie jak to wygląda? oferta jeszcze jest dostępna i myślę czy by się nie zgłosić, czy praca tam jest na tyle ciężka, że tak podkreślają to ubezpieczenie zdrowotne?

Kama Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 29 dni.

Witam, ja z zapytaniem czy ktoś mógłby mi przybliżyć jak wygląda kwestia mieszkalna w Retie w Belgii (Corsendonk de Linde) z agencją Goodmorning?

Pracownik Produkcji

1.Wypełnienie formularza na www.goodmorning.pl tutaj link: https://portalgm.goodmorning.eu/WSFormulier/pl-PL 2. Rozmowa telefoniczna kolejnego dnia roboczego. Rekruter informował o stawkach, zakwaterowaniu, kosztach ubezpieczenia, opowiadał o ofertach pracy. Pytał o przebieg pracy zawodowej (proste pytania) 3. Na adres mailowy otrzymałem jeszcze raz wszystkie informacje o pracy w Goodmorning, stawkach , tak bym mógł się zapoznać na spokojnie z ofertą. 4. Po akceptacji oferty pracy na adres mailowy trzeba wysłać skany dokumentów potrzebne do zatrudnienia; (dowód prawko, numer konta, jeśli pracowało się w NL to sofi numer) 5. W środę otrzymałem informację że pracodawca jest zainteresowany współpracą, i otrzymałem dane do logowania na aplikacji PLAN4FLEX aby móc zobaczyć i podpisać swoją umowę. 6. Po otrzymaniu adresu , sam zadzwoniłem do firmy przewozowej żeby zarezerwować miejsce. 7. Wyjazd w weekend (najpóźniej do niedzieli trzeba być na adresie) 8. Podczas wejścia na hotel, zostaniesz poinformowany na jaki pokój masz się udać , potem już poszło z górki. OGÓLNIE PORÓWNUJĄC BIURA TO GOODMORNING JEST ZDECYDOWANIE PRZYCHYLNE I MA SZYBKĄ DOSTOSOWANĄ REKRUTACJĘ POD PRACOWNIKA na "+" - nie trzeba dojeżdżać do biura w Polsce żeby otrzymać pracę na "+" - umowa o pracę podpisuję na swoim telefonie , tam też są wszystkie moje rozliczenia, informacje od biura itp.

1. Jeśli zna się język angielski to jest zadawane kilka pytań w celu sprawdzenia poziomu. Pytania łatwe typu: Proszę powiedz coś o sobie, powiedz coś o poprzedniej pracy itp. 2. Pytania o uprawnienia -jeśli deklarujesz że masz . Pytają o poziom doświadczenia np. wózki widłowe.

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Złotów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Spedytor HANDLOWANIE ŁADUNKAMI home office lub biuro
Profesjonalny kierowca
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro-R10
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
XYZ

jola
@XYZ

warunki mieszkaniowe średnie ?? Chyba nie pracowałaś nigdy w tej agencji/ nowoczesny hotel Stella Maris/ mam już kilka biur pracy za sobą i Goodmorning wypada najlepiej na tle innych/ koordynatorzy rzeczowi , praca jest, godziny są, i wypłata co tydzień na koncie/ jeśli nie zgadz się cos z Twoją wypłata to masz dostęp 24 godziny do aplikacji i możesz napisać wiadomość/ odpisują dość szybko.

do XYZ
@XYZ

Opinia chyba konkurencji... solarisy przez dwa lata pracuję i miałem jedną pomyłkę bo pracodawca zapomniał nadgodziny dosłać, powiadomilem biuro i za dwa tygodnie juz była korekta. Biuro jest godne uwagi

Zygol
@XYZ

Koordynatorzy są tylko jak jest potrzeba, jestem spokojnym człowiekiem i zawracać gitary nie mam potrzeby, ale jak trzeba to zawsze oddzwonią

xxx
@XYZ

to znaczy że ty jesteś xyz i nic nie mówi to twoje coś co wypisujesz

Natalia
@xxx

Nie rozumiem Ciebie, a Ty sam/a jeździłeś/aś do pracy z Goodmornig? Jeżeli tak, to może napiszesz, czy te stawki za godzinę, wstawione tu przez firmę w połowie kwietnia, są prawdziwe. Interesuje mnie jeszcze, czy trzeba mieć na wyjazd własne wyniki testów na Covid-19.

xxx
@Natalia

tak, polecam z czystym sumieniem. Testu na covid robić nie musisz. Jest 5 dni kwarantanny ustawowo narzucone . Stawka 10,24 euro na solarisie. Teraz przyjechały osoby z Piły (grupka 7 osób) i jechali za darmo busem. Wszystko załatwiali przez biuro w Złotowie. Bardzo chwalili szybko i sprawnie i rzeczowo

Manfred
@Natalia

Nie polecam tego biura

Xxx
@Manfred

Możesz powiedzieć dlaczego?

OLa
@xxx

Jakie ustawowe, jakie? Jak jestes cwok to nie wypisuj bzdur.

Mariusz
@Xxx

Pracowałem przez tą agencję Goodmorning i kordynator Joanna jest nie kompetentną osoba

@XYZ

Najgorsza agencja jaka odwiedziłem pieniądze kradną .co tydzień coś tomeczek (usunięte przez administratora) genetyczny nadaje się do tarcia chrzanu na pustyni o wszystko na początku ładnie pięknie wrazie co dzwonić a (usunięte przez administratora) nie odbiera wprowadzi d Cie na lokacje gdzie (usunięte przez administratora) po czym po tygodniu już zmiana lokatorów i ma pretensje do nowych że (usunięte przez administratora) roboa (usunięte przez administratora) i jep po 50e od każdego 15 osób mieszkało i to już 4tydzien potrąceń (usunięte przez administratora) Kontaktu z biurem zero (usunięte przez administratora) rumunska nic nie odbieraja piszesz na aplikacji zero odzewu poprostu (usunięte przez administratora) jakich mało omijać szerokim łukiem . DNOO

Katarzyna
@jola

masz racje , Hotel Stella Maris -normalne godziwe zakwaterowanie. Płaci się sporo fakt- bo 97 e za tydzień- ale porównując do innych agencji gdzie nawet koszt 110 euro i warunki takie że mieszka się jak w namiocie w 10 na pokoju to tu biuro Goodmorning zasługuje za 5!

Lik

Co to są solarisy ?

PIOTR S.
@666

Czy Tomek dalej tam pracuje jak koordynator?. byłem tam 5 lat temu, i nigdy nie zapomnę tego obiboka :D Good morning oczywiscie nie polecam. Agencja wyzyskująca ludzi i zwalniająca pod byle pretekstem :D

Adrian86
@XYZ

Najgorsza agencja pracy w Holandii. Brak szacunuku do człowieka. Pokoje ciasne trzyosobowe. Ciągłe przeprowadzki bez uprzedniego poinformowania. Pierwsza tygodniówka po 3 tygodniach. Wcześniej co tydzień dostaniecie po 50e. Po trzech tygodniach 200e-te 50e. Także o pieniądzach można tam zapomnieć. Może po kilku tygodniach coś Wam wpadnie. 300e za 43h ciężkiej harówy. Omijać szerokim łukiem. Chyba że ktoś chce poklepać biede,dać sobą poniewierać i na koniec zrezygnować i wrócić do domu bez pieniędzy. Zwalniają za nic ,ponieważ robią interes na obrocie ludźmi. Poniżają,rozkazują. Wraz z innymi byłymi ich pracownikami pracujemy nad wniesieniem pozwu zbiorowego.

Adrian86
@XYZ

Oczywiście piszę o metodach agencji,poszczególni koordynatorzy Tomek,Filip i inni dla mnie w porządku i szanuje to.

Ten ktoś
@XYZ

Nie sugerujcie się tą opinią. Pracuję przez GM już 8 miesięcy i wszystko jest tak jak obiecywali. Robota stabilna z ilością godzin, wypłaty na czas i wszystko się zgadza. Też czytałem opinie i byłem pełen obaw odnośnie pracy. Ale jeśli człowiek pracuje i nie zawala pracy oraz bez powodu nie bierze dni wolnych to wszystko jest na plus.

Adi86
@Ten ktoś

Ciekawe dlaczego ,ktoś pracujący 8mscy wchodzi na strone o opiniach i broni agencji??

Ten ktoś
@Adi86

Wchodzę od czasu do czasu, zeby się pośmiać z takich opinii :D

tom
@Lik

odcinki tygodniowych wypłat z uwzględnieniem czynszu za najem lokalu obraz podatkow, itp

Stroiki

Witam czy jest ktoś na stroikach mógłby powiedzieć jak wyglada praca ile godzin. Bardzo proszę o odpowiedz widzę dużo negatywnych opinii o tej agencji i zastanawiam Sie czy jest sens jechać

@Stroiki

Niecsluchaj i nie czytaj co ludzie piszą każdy myśli że wyjedzie i ananasy będą im z nieba lecieć jestem tsm już 4 miesiące w piątek wracam przedłużono mi umowę nie narzekam jest oki pracuje w sodastream i jest super

@Marcin

Na jakiej podstawie przedłużono Ci umowę? Zastanawiam się czy mogło stać się tak, że nie doszłoby do tego? przedłużenie jest równe z brakiem zmian w warunkach? niczego nie podwyższono ani nic?

Anna Zagawa

Polecam współpracę z firmą Goodmorning .Pracowaliśmy z partnerem w Holandii .Firma wypłacała pieniążki na czas .Kontakt ok .Dziękujemy

Prawda

Nie polecam. Co tydzień zmiana lokacji. Co chwilę zmiana pracy. Nim się człowiek przyzwyczai do ludzi to już się musi wyprowadzać.(usunięte przez administratora) Nie polecam!

Xx
@Prawda

Skąd dokąd przeprowadzki? I jakie mają ciekawe oferty pracy?

@Xx

No właśnie teraz się zastanawiam, zwłaszcza ze kiedy te przeprowadzki następują? Czemu praca jest zmieniana, czy zdarza się ze to jednak z winy „klienta”? i czy jest w ogóle jakaś pomoc ofertowana przy tych takich relokacjach?

@Xx

Przeprowadzki mają miejsce tylko wtedy, gdy komuś trzeba zmienić pracę.

Gosia

Pod jakimi warunkami do tych zmian pracy dochodzi? I jak to jest częste? Zastanawiam się czy po prostu można mieć na nie jakiś większy wpływ? ile czasu to zazwyczaj zjada i potencjalnej kasy?

@Gosia

Zmiana pracy ma miejsce jedynie gdy w aktualnym zakładzie pracy jest mniejsze zapotrzebowanie ludzi. Lub gdy pracownik zepsuje sobie opinię u aktualnego pracodawcy i nie będzie więcej planowany do pracy, wtedy dostaje ofertę innej pracy i żeby nie było za dalekich dojazdów zostaje przeprowadzany na inną lokację.

Czy przy tej relokacji ponosi się jakieś dodatkowe koszty? Na przykład właśnie podczas przenoszenia rzeczy i tym podobnych? Chyba ze to biuro opłaca transport i tym podobne?

Jeśli są to przeprowadzki wewnątrz agencji między lokacjami to wszystko jest bezpłatne więc nie trzeba się o nic martwić

Na jakie wsparcie w GOODMORNING mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Cześć, a nie znasz może przy tym szczegółów? zastanawia mnie na jakiej zasadzie rozwiązywana jest wtedy umowa? i co z zapłatą za pracę i w ogóle? Może ktoś kto w praktyce tak miał by napisał? Są jeszcze jakieś inne powody przy których odsyłają?

????

Powiem tak byłam 4 miesiące jednym słowem tragedia nie dbają o ludzi pokoje to w takim stanie że odrzuca grzyb smród karaluchy pluskwy z wypłatami (usunięte przez administratora) nie interesują się żadnymi skargami wakacyjnych również nie wypłacają traktują ludzi jak zwierzęta za jeden dzień wolnego gdzie wirusa Miałam byłam na jakies czerwonej liście z całego serca nie polecam ! Dawałam jakieś nadzieje tej agencji bo tak naprawdę ta agencja to totalne (usunięte przez administratora)

(usunięte przez administratora) Warunki mieszkalne fatalne lokatorzy tym bardziej. W przeciągu 3 miesięcy lokacja zmieniana 5 razy bez sensownego wytłumaczenia dlaczego. Z autem na dojazd do pracy podobnie.Po dostaniu kluczyków koniecznie nagraj auto z każdej strony bo też lubią wmawiać ludziom szkody ktorych nie wyrządzili po czym odciagaja Ci pieniądze bez żadnego uprzedzenia. Koordynatorzy wyprani z jakiego kolwiek człowieczeństwa. Szkoda nerwów na ten cyrk.

Kuba

Na jakiej lokacji mieszkałeś, że mówisz że warunki są fatalne ? Jestem kierowcą i nie kojarzę faktu żeby ktoś wmawiał że uszkodziłem coś czego nie uszkodziłem. A co do koordynatorów nie wiem na kogo trafiłeś ale chyba nie masz się co dziwić skoro ludzie to (usunięte przez administratora) i nie docierają do nich informacje mówione parę razy. Tak to agencja spoko, robota też nie jest zła no i co najważniejsze jest wypłacalna.

Marcin Duczemiński

Jestem zadowolony.Praca i atmosfera na plus, warunki mieszkalne super.Co do opieki koordynatorów, jak na razie nie mam zastrzeżeń.Kasa co tydzień na koncie???? Pozdrawiam

Adellla
@Marcin Duczemiński

Jaka kasa... Za cały tydzień pracy na sortowni warzyw 220 euro to uważasz że jest ok? Przestań mydlic ludziom rozum.... Ciągle jakieś odtracenia... Przymusowe kupienie warzyw 50 euro..... Byłam 4 dni z tego 1 dzień pracy. Wszyscy. no może nie wszyscy ale 75 % tych co przyjadą to uciekają.. Dla nowych wybierajacych się rada... Chcesz stracić kasę jedź.... (usunięte przez administratora)

Pracownica
@Adellla

Na jakiej sortowni byłaś? Scherpenhuizen? Jeśli tak to to co napisałaś to zwykłe kłamstwa ???? praca nie jest łatwa i lekka to wiadomo ale 220 € to zwykłe kłamstwo. Ja pracuję już dłuższy czas i jeszcze ani razu nie zeszłam poniżej 300€ jakie przymusowe kupowanie warzyw jak co dwa tygodnie każdy dostaje darmowe pudło pełne warzyw i owoców.

Zośka
@Pracownica

To darmowe pudło składa się z warzyw oraz owoców, które już nie mogą zostać puszczone w obieg? Firmę to nic nie kosztuje? Dodatkowo zastanawia mnie to co piszesz o tym, że nie zeszłaś nigdy poniżej 300, to co teraz tam wpływa na kasę? Ile max da rade zgarnąć?

@Zośka

Ja mam średnia tygodniówkę 430-480 euro

Ksenia
@Pracownica

To prawda ja pracuje tam w tej chwili i jak dla mnie jest ok.

Wiolka

Zdradzisz jakimś sposobem? Widzę, że pisali o kwocie ok 300 a tu nagle czwórka z przodu się pojawia, zawsze warto wiedzieć co i jak. U Ciebie po dłuższym stażu tak czy na start udało się wynegocjować?

Człowiek
@Ksenia

W tym momencie się zatrudniasz? Wiem, że trzy tygodnie minęły ale dalej jest ok? niedawno wpadł negatywny komentarz i nie wiem co myśleć. A co z tą kasą w końcu? Wyżej było o nią pytanie. jakich stawek tak ostatecznie można się spodziewać?

Witam czy jest ktoś z tej agencji lub się wybiera w najbliższym czasie magazyn szklarnie produkcja? Co możecie powiedzieć o tej agencji ?Pierwszy raz jade z agencji i nie chciałabym złe trafić?

jestemtu
@Kandydat

hej , wlasnie wrocilem z pracy jestem tu miesiac i powiem szczerze zalezy jak trafisz to jest moj trzeci pokoj za pierwszym razem z partnerką trafilismy tak (usunięte przez administratora) ze glowa mała ale nie ma co się lamac tylko idzieszs do recepcji i prosisz o zmiane pokoju , jesli chcesz idzie sie dogadac nie ma co oczekiwac luksusu bo przyjezdzasz do pracy ,aczkolwiek ja nie narzekam mam bardzo ladny pokoj na ten moment , zarobki na chwile obecna zeszly tydz 290 e po odliczeniu wszystkiego w tym zaliczka 50e , jesli chcesz pracowac to bedziesz jedyne na co musisz uwazac to z kim sie zadajesz bo tu eliminuja zagrozenie z miejsca a wierz mi w Stella Maris świrów nie brakuje a najpierw z pewnoscia przyjedziesz tutaj ogl sa lepsze agencje , aczkolwiek ja na ten moment nie narzekam a jest to moja pierwsza praca za granicą . i ja i partnerka jestesmy zadowoleni ceny troche z kosmosu jak moge cos doradzic to jesli palisz to bierz ile dasz rade tytoniu czy fajek bo drogo , a tak to wszystko kupisz w sklepie , nie ma co się łamać Pamiętaj , Pozdrawiam ;)

@jestemtu

Dziekuje bardzo za odpowiedz czy mógłbyś powiedzieć ilu pokojowe są mieszkania?

ciachooo
@Kandydat

Czlowieku uciekaj od nich jak najdalej bo bedziesz żalowal ze tam jesteś. tam same (usunięte przez administratora)smierdzace Rumuni. Nic im nigdy nie pasuje siedzą i wyzywają wrocilam tydzien temu to co tam się dzieje jest masakryczne caly tydzien pracowalam zamaist dosctac tyle ile powinno byc dostałam 300 euro mniej i uslyszalam ze wszystko jest ok. i oni nic nie mają do powiedzenia

@Goodmorning

Nie polecam współpracy z tą agencja. Wyjechaliśmy wraz z chłopakiem od początku przyjazdu były kłótnie, trafiliśmy do pokoju który był mały dojazd do sklepu był dość daleko. Po czasie przeprowadzili Nas to jedyna osoba normalna był kordynator od tamtego hotelu. Dużo nerwów, stresów, kłótni, wyplaty się nie zgadzały, wiekszosc ludzi nie milych i złośliwych, wszelkie nieporozumienia . Sporo ludzi poodchodzilo nie wspominając już o kordynatorach. Dziwię się, że ta agencja jeszcze nie upadła

Zawiedziona

Nie polecam rumuńska agencja nie szanują Polaków (usunięte przez administratora) zdezorganizowani na transport czeka się ponad godzinę bo sami nie wiedza gdzie ich kierowcy są W pokojach duszno oraz ludzie przebywający tam to menele(usunięte przez administratora) najgorsza z całego serduszka nie polecam więcej męczenia się niż to warte odradzam bardzo

Na ile trzeba wyjechać z agencji czy można wrocic bez żadnych konsekwencji jak będzie się złe pracowało?

Widzę, że ostatnio tu zadowolony pisał ktoś nawet, może na pracownika produkcji róże warto akurat, powie ktoś? Udało mi się takie ogłoszenie do nich znaleźć a pilnie szukam roboty. Tylko jak nie znam angielskiego to kto mi tam będzie tłumaczył i pomagał? Bo jest napisane, że mile widziana znajomość, a u mnie słabiutko.

Cześć. Z przyjemnością odpisuję Ci na komentarz. Oczywiście możesz spróbować swoich sił jako pracownik produkcji. Akurat jest spore zapotrzebowanie na pracowników na sortowni warzyw. Jeśli chodzi o angielski to oczywiście nie jest potrzebny tylko mile widziany, jednakże nie jest jakimś wymogiem do pracy. Oczywiście są stanowiska na których ten angielski byłby przydatny jak np. operator wózka widłowego czy pracownik działu ekspedycji. Jeśli tylko masz ochotę i szukasz stałej pracy to jak najbardziej mogę Ci polecić sortownie :)

Mariusz

Czy ktoś pracuje albo jedzie przez te agencje do pracy przy obróbce metalu? Czy ktoś był tam albo jest jakie tam są warunki pracy jakie zarobki netto na rękę? Stawka podaje 13.81 e brutto..Proszę o szczera odpowiedź z góry dziękuję.

Jaka jest kultura pracy w GOODMORNING?

Mikołaj

To firma która na karzdym kroku polują jak dobrać się do pieniędzy swojego pracownika opowiadają historie z mchu i paproci a prawda jest taka lokacja Stella to (usunięte przez administratora) przypominający czasy Gierka. Kasują 109€ za tydzień za obleśne warunki mieszkalne obiecują przeniesienie na najbliższa lokacje do pracy kłamstwo jeździłem 77 km codziennie do pracy i powrót 77 woziłem żandarmo ludzi 5 dorosłych facetów w tym podołku zapałek suzuki ignes bo chętnych kierowców nie ma dlatego ze (usunięte przez administratora) jeszacze kierowcę za km prywatne jeździłem 2 razy w tyg do sklepu może to jakies 5 km z ( uwaga ) 9 km na tydzień które przysługują kierowcy w innych agencjach maja no 175 km na tydzień okradli mnie na 63€ tyg a jeszcze jeden solaris mnie czeka???? pisze na aplikacji żeby ktoś nytjasnil gdzi zrobiłem te km skoro wracałem po całym dniu pracy o 18godz do getta bo tak można nazwać ta lokacje. Oczywiście brak odpowiedzi od 2 tyg. Przepływ informacji maja taki ze dowoziłem osobę ma drugi magazyn ( sami mi ja wrzucili do auta a później zapomnieli miała być korekta nie ma brak odpowiedzi i rozpisania tych moich km prie. Ludzie omijajcie to agencje bardzo szerokim łukiem szkoda nerwów i waszej kasy nie chce mi się już opisywać dalej temat koordynatorów tragedia i brak kompetencji jak spytałem w pracy czy widzieli panią J. Koordynatorki to usłyszałem ze rok temu ja jej niewidzialne przez 1.5 miesiąca zn wigilie jej niewidzialne na tym kończę Ludzi uciekajcie z tamtąd.

Masakra
@Mikołaj

Jak pracowałeś tak jak piszesz to nie dziwię się, że już nie pracujesz w GM ???????? skoro jeździłeś sobie autem prywatnie i nabijałeś km to nie dziw się, że Ci potrącili z wypłaty. To jest jasno określone, że za nadwyżkę km się płaci. Ja tu już długo pracuję i jakoś nigdy problemów żadnych nie miałem.

Mira
@Masakra

Długa praca i zero problemów? Masz na myśli kilka lat stażu? Pytam, bo zastanawiam się, czy ma on jakikolwiek wpływ na późniejsze warunki zatrudnienia. co obecnie jest organizowane na motywację?

Masakra
@Mira

Półtorej roku i zero problemów. Podwyżki, godziny pewne także jest spoko

GOODMORNING wystawiła w ostatnim czasie ogłoszenia na Pracuj.pl. Na chwilę obecną szukają do pracy jako Pracownik Produkcji.

Zostaw merytoryczną opinię o GOODMORNING - Złotów

• Jak się pracuje w GOODMORNING?

Zobacz opinie na temat firmy GOODMORNING tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 92.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GOODMORNING?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 13 to opinie pozytywne, 42 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GOODMORNING?

Kandydaci do pracy w GOODMORNING napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GOODMORNING