Demotrans Spedycja & Transport

Opinie o Demotrans Spedycja & Transport

Kris

Jeżdżę 3 lata u nich i nie miałem nigdy z niczym problemu !! No może poza nocnym kontaktem z dyspo - czasem ale to też zależne jest od tego kto jest na nocnej zmianie

Damian
@Kris

Jeździłem w dowód razie prze z rok i też nigdy nie miałem kłopotów. Pieniądze zawsze po zjeździe. Wiadomo że ci którzy szukają złotej firmy zawsze będą narzekać.

Sedno

Aż miło poczytać kogoś inteligentnego. Nie wiem skąd biorą się ludzie roszczeniowcy. Jest dużo firm z innymi systemami, nie rozumiem o co pretensje do Demontransu. Nie pasowała mi praca urzędnika, zostałem kierowcą, znudzi się, zostanę kasjerem biedronki, luuuudzie ,, na Boga,, świat jest otwarty , róbcie co lubicie. Bless

zielo
@Kogut

Z żoną jeździmy kilka lat, mamy auto na stan. Nigdy nie wróciliśmy z wolnego przed czasem, nigdy nie zostaliśmy dłużej niż było mówione, nigdy łapówek nie dawaliśmy. Ale też zawsze jesteśmy na czas w pracy.

Zainteresowany Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 16 dni.

Co tam aktualnie słychać w Demotransie, jak z robotą? Są przyjęcia?

DriverDemon Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 27 dni.

Czy wiecie może ile płacą za Wielkanoc?

Lublin Nowy wpis

Ktoś coś z pracą?? Posiadam wszystkie kat. Jestem z Lublina

Kierowca

Szukam zdecydowanego kolegi do podwójnej obsady bez nałogów, chętnych do (usunięte przez administratora) kontakt kiero5107@gmail.com

Kierowca Międzynarodowy

Rzeczowo

Sprawdzane miałem dokumenty i mialem rozmowę z Gościem od zatrudniania Jackiem

Były kierowca
Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Cześć. Ma ktoś aktualny numer do księgowości?

Patryk

Witam, pracuje w tej firmie już trochę czasu w podwójnej obsadzie, jest możliwość przejścia na pojedynczą?

Profesjonalista
@Patryk

Czy jest możliwość dogadania się z właścicielem na system 2/2 za np 7 tys, stalej pensji?

@Profesjonalista

TU NIE MOŻNA SIĘ DOGADYWAĆ Z NIKIM BO JEST REGULAMIN WYNAGRADZANIA W KTÓRYM WSZYSTKO JEST ZAPISANE . SYSTEMY SĄ DLA WSZYSTKICH JEDNAKOWE I WSZYSCY SĄ RÓWNIE TRAKTOWANI

@Profesjonalista

A to jakie są różnice w zarobkach między obsadami, na początku przyjęcia się tu rzucają cię tam, gdzie brakuje rąk do pracy, czy może deklarujesz sam na która chcesz?

Robert

Szuka może ktoś zmiennika do podwójnej obsady?

Kierowca

Jaka obecnie pensja za pojedyncza lub podwójną?

Hej. Szukam chętnego kierowcy który zabierze ze soba na szkolenie/przyuczenie (oczywiście odpłatnie) kierowcę bez doświadczenia. 25 lat, bez nałogów.

@Kandydat

Ale Ty w Demotransie chcesz płacić za przyuczenie na kierowcę? Od kiedy tak się robi i ile zamierzasz płacić? Jak świat światem stary kierowiec brał młodego i we dwójkę jechali, a stary opowiadał, jak się to zaczynało za dawien dawna. Świat się kończy, płacić za przyuczanie do roboty..

Camel76

Razem z żoną szukamy pracy kierowca CE na podwójną obsadę. Jesteśmy bez doświadczenia.

@Camel76

Ciekawe czy jest taka opcja w parę jechać? Daj znać, czy pytałeś już i udało się coś dowiedzieć. No i z tym doświadczeniem to samo, czy bez wchodzi w grę. Też jestem w takiej sytuacji. A jak wymagają to ile?

Maro

Naukę płynącą z omawianej przypowieści możemy również odnieść do polityki socjalnej. W istniejącym u nas systemie praca ludzi jest opodatkowana w celu zapewnienia pomocy tym, którzy nie pracują. Często słyszymy, że ,,nie ma pracy” dla wielu biednych. Jednakże praca zawsze jest. Człowiek z dwiema zdrowymi rękoma może znaleźć pracę za niską stawkę, podejmuje jednak — w naszym systemie pomocy socjalnej — decyzję, że nie będzie pracował. Nasz system pomocy socjalnej zniechęca do pracy i stwarza zachęty do ubiegania się o pomoc — chyba że jest do podjęcia praca, która daje odpowiednio więcej dochodu niż oferuje pomoc państwowa. Bóg nakazuje wszystkim ludziom używanie talentów, które otrzymali, jednak pomimo tego, w imię wsparcia biednych i bezrobotnych, system pomocy socjalnej zachęca ludzi, aby pozwalali zanikać swym wrodzonym zdolnościom, a nawet skłania do ich ukrywania.

Hej jeżdżę tutaj od jakiegoś czasu i wszystko się zgadza o pieniądzach wiedziałem od początku ile się jeździ też pieniądze zawsze na czas wszystko idzie ogarnąć z dyspo jak jest jakiś problem sądzę że praca na plus

Pedro

Kasa mała, ale może podniosą o te 400 zł najniższej krajowej od stycznia. Jeszcze system 2/1, lub 2/2 i firma byłaby w topce, a tak to tylko Ukraincy napędzają te firmę.

Pedro

Kris rozumiem, ze ironicznie piszesz, ale taka jest prawda. 2/1 robiło by robotę i 400 zł na dieslu na podwójnej za dzień. Sama firma spoko, tylko kasa i system do poprawy. Chociaż kasa może urośnie, miejmy nadzieje, bo najniższa poszła o 400 zł netto, czyli do ręki od stycznia tego roku.

@Pedro

szacun ale żaden pracownik nie jest na minimalnej a w listopadzie każdy z wyprzedzeniem dostał podwyżkę :)

@Kris

To trochę słaba zagrywka, bo podwyżki powinny być już dawno, a nie dopiero w listopadzie i dodatkowo teraz podwyżka kolejna od stycznia. Trzeba przemyśleć czy jest sens męczenia się za marne grosze,(usunięte przez administratora)

@Kris

Pytanie do Ciebie Kris bo widać, że jesteś z biura... (usunięte przez administratora) w systemie np. 22/6 i na każdym weekendzie kierowcy(usunięte przez administratora) bo inaczej za weekend płacicie (usunięte przez administratora) 350 w poj. Obs.?? Jak to się ma z wasza polityka firmy, (usunięte przez administratora). Niestety jest to konstruktywna krytyka. Prawda jest taka, (usunięte przez administratora) Proszę policzyć ile dni wychodzi wolnego(usunięte przez administratora)

@Tomtom

Haha (usunięte przez administratora)

@Tomtom

Po systemie 3/1 (usunięte przez administratora)

@Tomtom

Dodatkowo za nie wyjęcie ka-rty na we-ekendzie(usunięte przez administratora)

W skali roku wychodzi (usunięte przez administratora)6 haha

Olek
@Tomtom

naucz się pisać (usunięte przez administratora)

@Olek

(usunięte przez administratora)old się paj-(usunięte przez administratora)

@Tomtom

Pytanie (usunięte przez administratora). jak to jest, ze w systemie (usunięte przez administratora)na każdym weekendzie kierowcy (usunięte przez administratora)350 w poj. Obs.?? (usunięte przez administratora)

Natan
@Pedro

Pytanie te 370-400zł + podstawa czy podstawę musisz wyjeździć i wszystko razem jest liczone?

@Natan

to jest dniówka - w niej wliczone jest wszystko - no może poza premiami

A w tej firmie jest tylko podwójna obsada?

Mlodtsiofer

Cześć, jakie stawki na podwójna od nowego roku? Ile wyjdzie za 3 tygodnie w trasie? Na rękę oczywiscie

Tadek
@Mlodtsiofer

Średnio 24-25 dni w miesiącu wyjdzie x pojedyncza 350, 370 i podwójna 370-400( w zależności czy diesel czy gaz) zł to jest Twoja pensja.

@Tadek

Wszystko spoko... ale w demotransie panuje (usunięte przez administratora)Dni urlopowe (usunięte przez administratora)PO KAZDYM CYKLU 22 LUB 28 DNIACH PRZYSLUGUJE CI 6 LUB 7 DNI WOLNEGO. (usunięte przez administratora) na tym wolnym a jak chcesz dodatkowych dni wolnych, (usunięte przez administratora). Kasa powinna wyglądać tak - poj. Obs. 350 x każdy dzień,(usunięte przez administratora) w chociażby w firmie najniższej krajowej podzielonej przez ilość dni w domu(usunięte przez administratora). Średnio pensje by wzrosły o 600-700 zł minimum i nie trzeba powyżek, (usunięte przez administratora)

Edek z krainy kredek
@Tomtom

Co to znowu za bełkot ? Jednym i drugim nie pasowało to odeszli przy tym krzyczeli jak tu jest źle,i co ? a wrócili na kolanach .Popracowali w paru firmach i zobaczyli jak wygląda praca i żeby zarobić trzeba się narobić. W Demonach jak w przedszkolu Kierowca prowadzony za rękę i codzienne leżakowanie .Widzialem w tej firmie już dużo ludzi i znowu szlachta pretensjonalna wróciła i znowu zaczyna być zamęt.

@Edek z krainy kredek

Skoro mnie wywołałeś, to odpowiem. (usunięte przez administratora), gdzie nic niezgodnie z regulaminem nie napisałem. Prawda jest (usunięte przez administratora) alpejska my kierowcy (usunięte przez administratora) Czy taka prosta ta praca, to bym się kłócił jazda głównie nocami i tacho wyjeżdżone często na maksa, to nie takie proste jak się wydaje. Są plusy, np. Takie, że jesteśmy faktycznie kierowcami, a nie wszystkim po trochu,(usunięte przez administratora)wiele osób jest tutaj (usunięte przez administratora) gdzie napisało (usunięte przez administratora)Naprawdę chcecie żeby jeździli sami ukraincy? Często ledwo mówiący po polsku? Yo dla was jest to problemem. Może warto by było posłuchać konstruktywnej krytyki i wdrożyć to w system, by żyło się lepiej wam i nam. Robicie z kierowców (usunięte przez administratora) nie myślących, a sorry czasy się zmieniły, to już nie osoby po podstawówce, którzy nie znają się na niczym poza jazda ciężarówka. Jeśli dla Ciebie tk bełkot, to nie zdziw się jak ludzie w szczególności Polacy będą odchodzić masowo od was. Załęski też ukraincow wam zabierze na wojnę k zobaczymy kto tu będzie jeździł. (usunięte przez administratora)

Jacekplacek
@Edek z krainy kredek

Widać,(usunięte przez administratora), a nie na odwrót, a (usunięte przez administratora) nie jest zla. Najlepiej by kierowcy (usunięte przez administratora) odzywali się, przyklaskiwali wam i może zaraz w (usunięte przez administratora) nas (usunięte przez administratora)

edek z krainy kredek
@Tomtom

Szanowny kolego,chcą sie odnieść do twoich wywodów po 1). Jestem kierowcą a nie osobą z biura po 2). jeśli piszesz o osobach z biura po szkole podstawowej to nie wiem jakie wykształcenie mają osoby tam zatrudnione ale jeśli ktoś ma Szkołę Podstawową to są bardziej rozgarnięci niż Ci co niektórzy uczeni za kółkiem.Napiszę raz jeszcze żebyś zrozumiał co piszę .Problem tej firmy to jest to że zaczeli przyjmować tych co odeszli.Ci z pozoru co nie byli na czarnej liście, często to również buntownicy i można kogoś zrozumieć ze dopadła go choroba , urodziło się dziecko itp dlatego odszedł .Teraz widzę że zaczyna być co było , Ci niby "wielcy kierowcy"którzy bez współrzędnych sami nie znajdą parkingu , albo notorycznie się spóźniajją tlumacząc ze korki itp.Poszli do innych firm i zobaczyli że ma pracować a nie stawać zrobić obiadek , może zakupy czy może się położy bo czuje się zmeczony , a potem najwyżej ktoś przepnie jak się nie zdąży , cały czas slyszę że żebrają pieniądze od biura na mandaty (powinna być prowizja od pożyczek ).Więc tam gdzie kazali pracować teraz opowiadają jak to było źle i na jakich dziadów trafili , ale pamięć ulotna i znowu się zaczyna podpuszczanie narzekanie , no i oczywiście narzekanie na zarobki .Ludzie wróciliście i zgodziliscie się na te warunki wiec o co chodzi ? Nie mogę zrozumięc jak mogą jechać 2 kierowców i mają problem trafić do celu .3 nawigacje na szybie 2 ludzi w kabinie obraz super kierowców którzy pomylili drogę i dzwonią do biura co mają zrobić , a na parkingu opowieści ja to 30 lat jeżdze i byłem wszedzie .Uważam Demo za super firmę i może warto wracać do buntowników , ale tych co faktycznie jeżdzili i robili robote bez szkód i mandatów , a nieudaczników powracających pogonić bo im zawsze będzie źle

A czemu Ty szukasz, a nie firma? Rozumiem, że chodzi o stanowisko spedytora? A napiszesz krótko jakie warunki, tj. stawka, umowa, zjazdy? Dzięki.

Kris

są różne systemy i stawki Musisz zadzwonić do biura i zapytać . Na tą chwilę słyszałem , że przyjęć nie ma ale sam możesz sprawdzić

..Kuba

Ktoś z lubelskiego wybiera się tam ? Szuka zmiennika?

Pedro

Dostał ktoś z ekipy premie za święta i sylwestra? Czy to tylko wałek by kierowcy pojechali w trasę? Na moim koncie brak premii.

Demonka
@Pedro

Premie za święta i sylwester są do ręki przy zjeździe

Ddddd

Witam dlaczego wszystkich wprowadzacie w błąd jakieś systemy 23 dni 7 dni wolnego i takie inne bzdury system minimum jest 22 dni 6 dni wolnego na 7 dzień do pracy wszyscy wypisują że dizel 370 gaz 400 zł dniówki ale nikt nie napisał że w podwójnej obsadzie pojedyncza obsada dizel 350 gaz 370 jeżeli się już udzielacie to pisać proszę tak jak jest przyjęcia nigdy tutaj nie były wstrzymane cały czas przyjmują dzwonisz i jedziesz do pracy pozdrawiam

Tak być powinno
@Ddddd

Za pracę w tym systemie powinno być co najmniej 9tyś netto na dzisiejsze czasy,

@Ddddd

Czyli co, wystarczy odpowiednie prawko i nie trzeba mieć żadnego doświadczenia i dostaje się od razu pracę? Bez żadnego okresu próbnego, czy jednak obowiązuje na początku? Piszesz, że ten system to jest minimum, czyli można się dogadać jakoś inaczej?

Double

System 22 dni pracy na 7 dni wolnego Stawka za dzień 370 zł jak jeździsz Dieslem albo 400 zł jak weźmiesz auto w LNG. (usunięte przez administratora)

@Double

Cześć, a do tej dniówki jakieś dodatki wchodzą? Czy tylko te 370 zł na dzień wychodzi? Tzn chodzi mi o to, że już nie takie zarobki widziałem, i ciekawi mnie czy firma oferuje coś jeszcze pracownikowi, premie czy choćby dobre benefity?

Zenek

Witam jakie są systemy w Demo i jaka dniówka?

Xx

Od jakiej Umowy to zależy?Podobno 23 dni na 6 dni w domu to minimalny system?

Systemy

Minimalny okres wyjazdu to 23 dni w trasie na 6 dni w domu.Powyzej do ustalenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Demotrans Spedycja & Transport - Dobroszyce

• Jak się pracuje w Demotrans Spedycja & Transport?

Zobacz opinie na temat firmy Demotrans Spedycja & Transport tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 669.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Demotrans Spedycja & Transport?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 430, z czego 194 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 204 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Demotrans Spedycja & Transport?

Kandydaci do pracy w Demotrans Spedycja & Transport napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Demotrans Spedycja & Transport