Opinie o Konspol w Słupca

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Konspol. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Konspol o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Konspol w Słupca

M.o.m.a

nie polecam pracy w firmie konspolu holding w Słupcy! z kilkuletniego doświadczenia stwierdzam iż, praca nie jest zla-bo wszędzie trzeba pracować. Natomiast nadają się tam Ci co mają mocne nerwy I nie dadzą sobą pomiatac. Na zakładzie dochodzi do romansów I stosunków seksualnych w toaletach. Jak to mówią przez romanse,znajomości I dobre jedzenie można awansować na "czerwona czapke". Brygadzisci z myjki to totalna pomyłka. Brak umiejętności,wiedzy jak i również dno jeśli chodzi o komunikację z pracownikami..groźby,strasznie. Pala papierosy na zakładzie,bo na palarnie za daleko, A palaczy gonią by buty na palarnie zmieniali. Sprawy prywatne,SMS wysyłane do nich są czytane na forum. Na całym zakładzie stosowane są "kary" np za wyrażenie własnej opinii na dany temat. Zwalniają ludzi dlatego,że poszli na chorobowe,bo chorować tam nie wolno. Grożą rozwiązaniem umowy ,gdy się na nadgodziny nie przyjdzie. Polecam ta pracę mocno zdeterminowanym I zmuszonym bez wyjścia. jeśli oczekujesz szacunku i kultury w pracy - tu tego nie znajdziesz.

Mk

Ile się zarobi na miesiąc

my

Wrescie w tej firmie jest NORMALNIE to dzieki nowemu KIEROWNIKOWI ODPOWIEDNI CZŁOWIEK !!!!! DIĘKUJE

@my

Na rozbiorze i świeżej części jak najbardziej się zgodzę…. Na przetworzonej już tak nie jest, rządzi osoba nie kompetentna kierująca się własnym widzimisię doprowadziła do tego ze bardzo dużo dobrych pracowników sie zwolniło ona tylko została kiedyś kierownikiem przez to ze je Ba Ła ludzi i ich dojeżdżała jest tyle lat na tym stanowisku a na produkcji zero planowania zero jakiegoś systemu pracy wszystko na wariackich papierach… dziwie się nowemu Dyrektorowi Pa włowi ze tak obdarzył ja zaufaniem szybko zapomniał jak był audytorem Biedronka i przyjeżdżał na zakład a ta osoba chowała różne rzeczy i niedociągnięć przed nim kłamała go prosto w oczy, co dyrektorze myślisz ze teraz jest inaczej ?? My ludzie z produkcji doskonale wiemy jak jest szkoda ze Pan tego nie widzi

Jak wygląda ścieżka awansu w Konspol?

obserwator

Jak będziesz donosicielem i (usunięte przez administratora) to droga do awansu jak najbardziej otwarta. Musisz wyłączyć myślenie żeby (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)mogli tobą rządzić. Korporacja jest na tyle bogata że w ostatnich czasach pozbyła się wartościowych pracowników a ściąga swoich pupili z różnych zakątków kraju i świata którzy nie maja zielonego pojęcia o działalności na polskim rynku oraz w branży drobiarskiej i dają im bajońskie pensje za nieróbstwo. Tak właśnie niszczy się polskie firmy kupując je i doprowadzając je do upadłości.

@konspol Nowy wpis

Na niektórych zmianach(działach) nie potrzeba brygadzisty. Wystarczy, że zwykły pracownik coś powie to brygadzista wykonuje polecenie.

@praca konspol Nowy wpis

Jaką macie opinie o pracy w konspolu?

I hate mondays Nowy wpis
@@praca konspol

Wszystko zależy czego się oczekuję

Użytkownicy czekają na odpowiedź 39 dni.

Czy Konspol zapewnia kartę multisportu?

Zroznicowana

@Pracodawca Czy na dziale myjka pracują kobiety i czy można składać na to dane stanowisko CV? Pozdrawiam i proszę o odpowiedź.

logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro-R10
Słupca
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
logo firmy Kontroler jakości
Słupca
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
pImjakil

To firma to jakaś kpina, wypłaty coraz mniejsze, będąc w pracy słabo się czułam wytrzymałam do końca, poprosiłam o wolne na następny dzień zamast jednego wolnego dnia w grudniu i co ? został wypisany urlop na żądanie bo brygadzista mnie nie lubi obi chyba się cieszą jak unż wypisują - pracownik mniej zarobi te ich regulaminy wewnętrzne to wielka kpina nie szanują pracowników, zdziwieni że się zwalniają ukraińcy tam nie mają żadnej odpowiedzialności, trzeba za nich robić, bo nie potrafią, bo nie rozumieją teraz będzie zdziwko jak przed świetami pół zmiany pójdzie na L4 nie ma wgl organizacji, nie dbają o pracowników, są wyróżnienia bo ktoś dobrze ciucia jak ktoś chce iść tam do pracy to radzę się zastanowić - podobne pieniądze są w marketach, (za oddanie krwi, za opiekę na zdrowe dziecko, za opiekę na chore dziecko zabierają wszystkie dodatki co w skali miesiąca jest nawet 700 zł ) bo chyba źe lubicie sie poniżać, albo macie układy układziki z górą

Roy

Brak słów na ta firmę, zarządzający tutaj nie nadają się do niczego wszędzie wszystkiego brakuje a oni nic sobie z tego nie robią liczyą się tylko jak najmniejsze koszty aby na koniec roku dostać premię.

Ag

Praca bez szacunku i kierownicwo . Oszukaństwo przez agencje . Firma powinna mieć kontrolę.

Czy pracownicy Konspol mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

my

Bro

No tak

Alicja
@Bro

A co ten kierownik takiego robi że polepszył u was atmosfere?

RAJ
@Alicja

Jest super chłop ; poprostu dobry człowiek !

Alicja
@RAJ

Czyli rozumiem że taki po prostu "ludzki" człowiek który traktuje innych w porządku ? :)

Nn
@my

Co kierowników w Słupcy wymieniają fajnie ale kiedy w Nowym Sączu się wezmą za kierownictwo w końcu bo to co się dzieje to szopka.

Angi

Witam,jakie godziny pracy, poinformowali mnie,że dwie zmiany 5-14 i 14-23(dział piece) jednak ludzie mówią,że nigdy nie wiadomo o której się skończy...z góry dziękuję za informację

Do Angi
@Angi

Godziny tylko na umowie. W rzeczywistości zazwyczaj w pracy jesteś dłużej ;) tyle ile potrzeba ogarnąć towaru danego dnia tyle masz być w pracy. Raz 23 raz 24 raz 1 w nocy.

@Angi

Praca na dziale piece zaczyna się od 3 w nocy a kończy 24, jest dwu zmianowa minimum 9h choć nigdy nie wiadomo kiedy się skończy i zazwyczaj pracuje się dłużej… każdy chodzi inaczej i ogólnie jest zamieszanie przez jedna z rządzących osób… ogólnie w Konspolu jest coraz gorzej przez osoby na stanowiskach zarządzających

M.o.m.a

Justyna
@M.o.m.a

A dużo tych nadgodzin w miesiącu jest? Może idzie to wszystko jakoś przeboleć? Wypłacają chociaż te dodatkowe godziny?

NINA
@M.o.m.a

Witam czy może ktoś z was z pracowników powiedzieć na temat Wioletta W. Przywędrowała do zakłady drobiarskie Koziegłowy i pożądek zamierza tutaj zrobić pani dyrektor dała jej zezwolenia na to ciekawe do czego to doprowadzi

Mk

Ile się zarobi na miesiąc

Forumowicz

Witam serdecznie. Liczę na jasną oraz merytoryczną odpowiedź. Z grupy dziękuję oraz pozdrawiam wszystkich tu obecnych. Od dłuższego czasu w sieci, udostępniona jest oferta pracy, na stanowisko Key Account Manager. Proces rekrutacji bardzo długo trwa, co jest dla mnie, pewnego rodzaju sygnałem ostrzegawczym np: mały budżet dla stanowiska. Czy ktoś wie, co się stało z wcześniejszym Key Account Managerem?

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Konspol? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Smutny pracownik

Ogólnie panuje zła atmosfera, zarobki Słupeckie takie jakie na CPN czy w sklepie w Słupcy, ostatnio bramki pomontowali , i ponoć karę finansową od Bhapowca można dostać, a takich fetyszy to nikt w okolicy nie robi

Jak wygląda ścieżka awansu w Konspol?

Xxx

Przez łóżko ????????????‍♀️

Czego? ????

Jolanta

awansu. ;) jakie tu są potencjalne stanowiska, które mogłyby być dostępne? czy większość od lat jest stabilnie zajęta? które?

obserwator

&praca

Szukam pracy Znajdę coś w Konspolu w Słupcy np.przetworstwo Gdzie tam i do kogo złożyć CV

Praxownik

Potwierdzam stwierdzenie kolegi/koleżanki poniżej. To co dzieje się w firmie to jest nieporozumienie. Sama atmosfera pracy , a wymagania co do niej za tak małe pieniądze to szok. Kiedyś przychodziło się do konspolu z nastawieniem ciężkiej pracy ale i dobrego wynagrodzenia - teraz ? Została tylko ciężka praca bo wynagrodzenie równa się z krajowa . O na przetwórstwie rzucili trochę nadgodzin żeby zamknąć buzie i zaraz wrócimy znów do 8h taka tania zagrywka . Ludzie odchodzą wcale się nie dziwie jeśli maja lepszy wybór lub wybór lżejszej pracy za te same pieniądze. Odchodzą doceniani przełożoneni których się ceni za wkład w prace i podejście do pracownika ale co może wiedzieć o tym góra jeśli się nie interesuje wogole i nie walczy o dobrych pracowników. Był/była trudno zapchamy dziure kolejna osoba . Typowe korpo - nie polecam.

Edi
@Praxownik

Wreszcie ktoś pisze prawdę to co tu się dzieje to trudno nazwać pracą ciągłe szkolenia ,wprowadzanie nowych standardów które istnieją tylko na papierze bo przez "pseudo" brygadzistki wcale nie są przestrzegane zwłaszcza na popołudniowej zmianie czy góra tego nie widzi czy nie chce do pracowników pretensje że reklamacje ale pośpiech bo norma musi być i wtedy jakości się nie liczy.

Praca

Co się robi konkretnie na produkcji w Konspolu ,czy to praca dla kobiet Pojawiła się oferta pracy Pracownik linii produkcyjnej.Może ktoś napisze jak tam się pracuje ,czy jest możliwość przyuczenia dla początkującego pracownika bez doswiadczenia.I gdzie w sprawie pracy się udać,gdzie są kadry

Witam, zarobki słabe, wymagania coraz większe, duża rotacja, braki w ludziach, ( przez co jest więcej pracy za te same pieniądze) brak kultury i ostatnio (usunięte przez administratora) nic nie dali na Wielkanoc.

Maciek

Jak wygląda praca na nockach w Słupcy w zespole myjącym ? jakie są zarobki ? zauważyłem też ogłoszenie na koordynatora ekipy myjącej i zastanawiam się dlaczego poszukiwany ?

Zostaw merytoryczną opinię o Konspol - Słupca

• Jak się pracuje w Konspol?

Zobacz opinie na temat firmy Konspol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Konspol?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 4 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Konspol?

Kandydaci do pracy w Konspol napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Konspol