Opinie o ADAM KARASIŃSKI TRANSPORT I SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA "KADAM" w Rybnik

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy ADAM KARASIŃSKI TRANSPORT I SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA "KADAM". Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w ADAM KARASIŃSKI TRANSPORT I SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA "KADAM" o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ADAM KARASIŃSKI TRANSPORT I SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA "KADAM" w Rybnik

,,Co pan w życiu osiągnął'''

...takie słowa możesz tu usłyszeć od pana króla kadama w ostatnim dniu pracy. - tabor wiele do życzenia jak i praca . - większość pozytywnych komentarzy jest tu nie prawdą! - z dłuzszym starzem tylko dla tego że to parówy i donosiciele pana króla kadama. -zaległe urlopy sam bez konsultacji z pracownikiem dopisuje gdzie okazuje się że nie masz już urlopu . - bez jakiegokolwiek wsparcia w razie problemu kierowcy. -facet ogólnie kawał hama i prostaka. Ogólnie nie polecam tej firmy !!!!! Omijać z daleka!!!!

@Damian

wywyższanie się, w trasie nie pomoże, bo On'' ma teraz co innego do roboty'' prosze pracować za mniejsze pieniązki ,mało wieksze od pnensji minimalnej (jako cytat)) bo gdzie indziej zarabiają jeszcze mniej tam już krto mógł to już pracuje ale heh gdzie ndziej(chwała Ekookienkom i konkurencji)) t nie ma KOMUNIKACJI I CHECI to nie ma NIC jak to łądna buzka potrafi zmylić no coóż ..

Pablo

W tej firmie żeby zarobić normalne pieniądze musisz jeździć na dwóch kartach tak jak to robią co poniektórzy łącznie z gabarytami pan władca tego podwórka straszny (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora) zezwala na jazdy na lewiznie a pan największy chyba cap firmowy z Opola to śmiga na trzech kartach Barcelona na strzał dobrze że kadencję w tej firmie zakończyłem 3 lata temu bo od tego czasu zarabiam normalne pieniądze i nikt mi nie mówi kiedy mi daje urlop

Saj

Jeśli chodzi o wynagrodzenie to nie będę pisał ile.. powiem tylko ze ja na kasę nie narzekam a co do wyjazdów to idzie się dogadać wiadomo że jak masz wyjazdy tygodniowe to zarobisz mniej niż Ci co jeżdżą na weekend.

Hej. Mogę sobie wybrać czy będę jeździł w transporcie międzynarodowym albo krajowym, można wymieszać to sobie? Jaka jest różnica w wypłatach. Oferty nie widzę ale może warto przejść się bezpośrednio do firmy. Widzę tylko archiwalne ogłoszenia i tam nie ma nic o benefitach. Dostajecie coś na wakacje np? Wymieńcie co wam dają

Maciej
@Pablo

Nie rozumiem o co Ci chodzi z tymi gabarytami i władcą podwórka, wyjaśnisz, ale tak dla niewtajemniczonych? A jeśli chodzi o kasę, to chodzi Ci o to, że musisz tak jakby pracować na 2 stanowiskach, żeby wyszła sensowna? To na ile możesz liczyć, podasz chociaż widełki? Jak z premią, jest w ogóle?

@Maciej

Kasa to 6500 do max 7500 za weekend nie płaci mówi że tak a prawda jest inna przyzwala na jazdę na dwóch kartach żadnych premii

Lili
@Pablo

A premia taka na święta, jakieś karpiowe? Te kwoty, które podałeś to kwoty brutto czy netto?

Saj Nowy wpis
@Pablo

Jak skończyłeś tam prace 3 lata temu to na (usunięte przez administratora) się udzielasz chlopie!? Skąd wiesz jak jest teraz? Ja tam jakos robię ponad 2 lata i nic o kilku kartach i ustawianym urlopie nie słyszałem.. kasa na czas co potrzebuje to w aucie mam zrobione, potrzebuje dzień wolnego to wystarczy że kilka dni szybciej dam znać. Nie wiem czy ktoś Ci płaci za te opinie negatywne czy jak?...

@Saj

A na jakie wynagrodzenie można aktualnie liczyć? Bo widzę stare ogłoszenie, to oferowano wtedy 11-12 tysięcy brutto na stanowisku kierowcy kat. C+E. Od tamtej pory się coś zmieniło? Poza tym, jak wygląda taki system pracy? Co ile się zjeżdża do Polski?

Saj Nowy wpis

Jak duże doświadczenie trzeba mieć, żeby pracować na Kierowca Międzynarodowy w Transport i Spedycja Miedzynarodowa "Kadam" Karasinski Adam (Rybnik)?

,,Co pan w życiu osiągnął'''

Na pewno nie parówa
@,,Co pan w życiu osiągnął'''

Co z głupoty wypisujesz i dle czego obrażasz ludzi tam uczciwie pracujących. Co ty o nich wiesz skoro ciebie większość ekipy nawet nie znała a ci co cię poznali starają się o tobie zapomnieć i nawet nie chcą komentować twojej osoby ! Pracowałeś tu ile 3-4 miesiące i przeminąłeś jak poranny kac. Tak kac bo pewno do dziś właściciel jak o tobie pomyśli to ma ból głowy. A skoro wszyscy są tacy be to pochwal się swoimi dokonaniami w firmie i dla czego nie przedłużono ci umowy . Opisz twoje przygody ze sprzętem na który tak narzekasz. Nie zapomnij też opisać swojego zachowania w ostatnim dniu w biurze. Myślisz że jeśli ty komuś plujesz w twarz to ktoś pomyśli że deszcz pada i może jeszcze Wielkiego pana o parasol poprosi. Pracować wszędzie trzeba a skoro ci tak nie odpowiadało to trzeba było się samemu wcześniej zwolnić a nie teraz wylewać swoje żale na wszystkich !! Może czas zmienić zawód ? Skoro wszystkie firmy w których pracowałeś ???? są takie złe. Bo tutaj na pewno kase miałeś na czas,zaplecze warsztatowe na miejscu i o nic się nie musiałeś prosić to twój komentarz o firmie i właścicielu jest mało wiarygodny. A skoro lubisz tak wszystkich wyzywać od parów itp. to przyjmij się do mięsnego tam jest dużo parówek. Na pewno nie życzę powodzenia

,, Co pan w życiu osiągnoł "
@Na pewno nie parówa

Bzdury tu wypisujesz takie same jak padają z ust wielkiego króla .....nic ci do tego gdzie pracowałem !!! Bynajmniej jeszcze w takim (usunięte przez administratora) transie jak u was nie!!!! Pochwal się na forum lepiej o waszym taborze z ponad milionowym przebiegiem, w manuałalu !!!Myślicie że kierowca to macgaiwer!!! Naczepy nadające się na złomowisko a nie do transportu gdzie do poszerzania łom i młot potrzebny!!! Chłopie czytać się nie chce tych twoich wypocin!!!! Co do biura cichutko miałem być za wasze podejście na sam koniec do mnie!!!! Odpowiedz sobie sam!!!! Jeszcze raz omijać z daleka!!!!!! Nie polecam pracy w tej firmie!!!!!

toja
@,,Co pan w życiu osiągnął'''

A JAK Panstwo oceniacie podejście Panów spedytorów w biurze ?? do ludzi czy lepiej tez z daleka omijac i uciekać?

Damian

To znaczy co robi skoro uważasz ze traktuje ich z góry? Jakieś nieodpowiednie odzywki? Bo jak już coś zarzucasz to napisz konkretnie co się dzieje.

@Damian

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Transport i Spedycja Miedzynarodowa "Kadam" Karasinski Adam (Rybnik)? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
tojanarcyzi

Jakie są mocne strony pracodawcy Transport i Spedycja Miedzynarodowa "Kadam" Karasinski Adam (Rybnik)?

BYLY DRAIWER!!.

Mocne strony właściciela są takie że on ustala ile masz zarobić i ile urlopu ci ma (usunięte przez administratora)

Agata
@BYLY DRAIWER!!.

Co to znaczy, że sam ustala ile masz zarobić? Takie rzeczy to przecież wcześniej są zapisane w umowie, więc nie bardzo kumam co masz na myśli. Chyba, że chodzi ci o jakieś dodatki typu premie?

Nick4545

No popisał się szefuńcio roczna i świąteczna premia już bardziej nie można się poniżyć to jedynie świadczy o tym kim dla szefostwa są kierowcy i pracownicy szkoda słów by to komentować czas zwijać żagle bo ta firma schodzi na dziadtrans

@Nick4545

Nie dał wcale premii, czy dał tak mało? Jeśli to drugie - możesz napisać jakie to kwoty? I jakie premie były rok temu, było lepiej?

Keros
@Andrzej

A czemu pytasz w góle?

Agata
@Keros

No ja np. myślę że jednak warto wiedzieć takie rzeczy zanim się człowiek zatrudni w jakiejś firmie ;) Premie to jednak duża motywacja do pracy, a tutaj właśnie nie wiadomo czy w ogóle jej nie ma czy po prostu jest taka niska wg tej osoby. To jak to jest? A w ogóle to jakieś dodatki dostajecie oprócz tych świątecznych/rocznych?

Adam PAL.

Do autora wpisu z 15.09.2020 chłopie widzę u ciebie odwagę na poziomie zerowym bo facet z jajami by się przedstawił i opisał rzetelnie zaistniały problem a nie wysysać historyjki z palca wyleciałeś z tej firmy to znaczy że byłeś za cienki do tej pracy lub po prostu leniem może chciałeś błyszczeć i rządzić w firmie ale ci nie wyszło bo od tego są tu odpowiedni ludzie a nie takie bezmózgi jak ty chcesz błyszczeć posyp się brokatem jakoś inni pracują robią swoje i dostają pieniądze na czas wszystkich normalnych kierowców zapraszamy do współpracy innych tchórzów pozdrawiam i niech szukają szczęścia gdzie indziej

@Adam PAL.

Palenga czytając te Twoje wpisy to już mam opinię o Tobie ale nie płacz tutaj później ...

Adam Pal.
@Kierowca

Mnie jak coś nie pasuje to idę i wyjaśniam a jak to nie pomaga to po prostu odchodzę i idę gdzieś tam dalej lecz widzę że ty musisz się wypłakać bo widocznie cie zwolnili za nieróbstwo i teraz szukasz poparcia jako tak zwany kierowca bo odwagi ci brakło do przedstawienia się żenujący jesteś gosciu

@Adam PAL.

Kompromitujesz się i dna sięgasz

@Kierowca

Przecież czytając co pisze palenga normali i myślący wiedzą że to (usunięte przez administratora)

F.

Firma w ciągłym rozwoju, tworzona z pasją, posiadająca własny serwis i spedycje. Kontakt z szefostwem oparty na rozmowie i logice, podczas mojego dotychczasowego zatrudnienia mogłem liczyć z tej strony na wyrozumiałość i uważność. Kluczem być może do tego stanu rzeczy jest podobne podejście do tematu z obu stron, w myśl zasady jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie. Pokorę, chęć znalezienia złotego środka w każdej sytuacji a przy tym bardzo dobrą aurę otrzymywałem/otrzymuje również od spedycji. Wynagrodzenie zawsze wypłacane o czasie a wszelkie "narzędzia" pracy dostępne w nadmiarze. Powyższa opinia, jest moja - tylko moja. Nie zagwarantuje Ci nikt gdzie będziesz się czuć dobrze, ale jeśli jesteś tolerancyjny, logiczny i posiadasz "otwarty umysł" oraz pozytywną aurę to może być dobre miejsce dla Ciebie. Bądźmy dobrej myśli, wtedy jest łatwiej ;)

Nick2020

Nie wiem jak zacząć ale chciałem jak i wielu kierowców którzy może jeszcze za mało (usunięte przez administratora) za świąteczny upominek ja wiem pan nic nie musi ale już z szacunku dla pracowników każdy skąpy szef ma przygotowane premie świąteczne tak poprostu by zachęcić do dalszej pracy by zwiększyć morale gdy szło o zrzute na prezent do szefostwa bez wachania się dołożyłem oby się panu czkało przez cały rok i oby się pan nie zdziwił jak w przyszłym roku połowe aut będzie stało bo nikt tu niebędzie chciał jeździć bo pozatym że ekipa i dziewczyny są super to reszta schodzi na psy pomimo to życze zdrowych pogodnych świąt Bożego Narodzenia i więcej poszanowania dla pracowników

Pilot

Adam Pakenfa Tobie placą za te farmazony człowieku ?

Pilot 2
@Pilot

Masz rację kolego ,bo Adama opinia idzie w skrajności ,każdy kto zna tę firmę oraz pracę wie jak tam wygląda.

@Pilot

do teraz tak wypisuje Palenga aż się zdziwi i będzie szukał pomocy wsparcia i rozwiązania wspólnie z tymi których wyzywa

Adam Pal.
@Kierowca

Co panie kierowca odwagi zabrakło żeby się przedstawić co?? Cienki bolek jesteś taki sam jak twój kolega @Pilot jak się robi normalnie to wszystko gra wykonywać swoje obowiązki w każdej firmie trzeba a nie być gwiazdą wyzywam tylko osoby które piszą komentarze bez odwagi nie przedstawiając się bo to zwykle cio.... Ty to są właśnie słabe ogniwa nieudacznicy życiowi dla was to pan Palenga jestem i nigdy nie będę szukał wsparcia u osób które nie mają odwagi

XYZ

Hm ... ciekawe jakby się czuli pracownicy jakby teraz napisano o nich opinie ... Prawda jest taka, że w firmie ZAWSZE wypłata była i jest na czas czy ktoś zostaje czy ktoś się zwalnia. Jakie kto ma relacje ze swoim pracodawcą i współpracownikami to sprawa osobista, nie publiczna.

Kadam

Panie TakZwanyZłodziej: brak współpracy ze spedytorem, samowolka w wykonywaniu pracy, niedbanie o powierzony sprzęt a na koniec rozbity nowy samochód, koszt naprawy 38000zł. Wynagrodzenie dostał Pan wg umowy bez premii. Mimo wszystko życzę Panu powodzenia w dalszym życiu zawodowym.

@XYZ

Poprosimy o opinię.

Kierowca

Nie polecam współpracy no chyba że ktoś nie ma wyjścia.Po samej rozmowie wstępnej można mieć podejrzenie jak on rozmawia i opisuje byłych kierowców.Może po tych wpisach zmieni parę rzeczy aby ukryć swoje prawdziwe oblicze ale jest bardzo negatywnym człowiekiem.Doszedł do tego miejsca w jakim jest jednak to punkt zwrotny uważam.

Adam i jego Imperium

Przestroga dla kierowców, którzy mają zamiar dłużej pracować dla Adama. Pamiętajcie o jednym, że jak staniesz się niewygodnym kierowca to na pożegnanie zostaniesz (usunięte przez administratora) przez zarządcę firmy. Ponieważ diad trans wtedy staje się nierzetelnym pracodawcą niestety na niekorzyść pracownika. Nie każdy jeździ BMW i ma problemy z płaceniem za paliwo pozdrawiam serdecznie

@Adam i jego Imperium

dokładnie tak to wygląda.

Wózkowy z alstom

Szefuńcio zrezygnował z nas na alstomie i kombinuje z kasą. Nie poważny gościu. Wie że się należy odprawa to nie wypłaci tylko ciśnie żebyśmy podpisali wypowiedzenia z naszej strony. Wziął kasę z tarczy i nie może nas zwolnić a odprawy nie wypłaca. Wyzywa pracowników od nierobów i złodziei a sam nie jest lepszy. Kombinowane umowy. Na papierze najniższa krajowa reszta w kopertach lewych premiach itp. Nic tylko pip i skarbowy naslac. Zresztą jest to już zgłoszone i dokumenty typu umowy paski z wypłat itp dostarczone do skarbowego. I tak się spotkamy w sądzie

@Wózkowy z alstom

A możesz panie wózkowy opisać jak my czekamy na rozładunek bądź załadunek s wy jeździcie wózkami w te i wefte bez celu z telefonem w łapie żeby tylko szychta zleciała bo jak musicie coś zrobić to wielka obraza majestatu bo jak w pracy każe wam ktoś pracować a my stoimy po 5 lub 7 godzin a zapytasz lidera to odpowiada że nie ma pojęcia co robisz odprawa chyba żartujesz ja bym wam kazał dopłacić do tego nic nie robienia

@Wózkowy z alstom

Nie dajcie się i nie będziecie jedynymi którzy zakładają sprawy za takie traktowanie a niebawem będą procesy.

NEUTRALNY

Robota jak robota Szef jak szef Kasa na czas Jak miałem niezgodność z kasą to się z Bosem dogadałem i wyszło na moje (dopłata) Ale sory zasada rynku jak się nie szanujesz tocoinni mają ciebie szanować? Jak się coś nie zgadza zawsze można się dogadać a po za tym to jest praca a nie lista życzeń czy też zakład karny Jak się nie podoba to nikt nikogo na sile nie trzyma. Nie jest pięknie i różowo, jak tak naprawdę jest jeden Spedytor Łukasz M. ale robota jest ok. Jedni kiedyś Adama chwalili i bez wazeliny... A teraz taki zły... Można być normalnym... Chop jak Chop... Pracodawca ok

xyz
@NEUTRALNY

Też tak twierdzę ...robota i pieniądze ok.

Johny bravo

I jak siofery odbilo sie wam szefunciem w swieta co?? Pieknie sie zachowal wobec was dobrze ze mnue juz nie ma w tym (usunięte przez administratora)

Szofer
@Johny bravo

Michał, po takich wpisach widać twój brak ogłady, teraz pokazujesz swoją prawdziwą twarz i wychodzi na to, że błędem było przyjęcie ciebie, a nie zwolnienie. Co do pracy - ja sobie chwalę, wysoka podstawa, całość przelewana na konto a nie pod stołem, wystarczy robić swoje. Zdrowe kontakty w firmie, oczywiście znajdzie się zawsze ktoś kto nie rozumie relacji pracodawca - pracownik (jak wyżej), ale to jak wszędzie.

Kierowca neutralny
@Szofer

Nie bądź człowieku śmieszny albo jestes jebn.....ty albo pisze to sam szef prawda boli gdzie masz podziękowanie za rok (usunięte przez administratora) zawsze mówił dzieki kierowcom a teraz juz nic nie ma dzieki nim juz premia sie nie nalezy bo to same dauny sa zapierdal.....ja zeby spedycja miala na imprezy itd

Jestem tu od dawna
@Johny bravo

Michal T... Slabe to i niepotrzebne ... tym bardziej po tym co otrzymales i dobrze wiesz o co chodzi. Jestes na nowym miejscu i proponuje Ci zmienic linka i opisuj sobie jak Ci to tam jest dobrze i pieknie.

Szofer
@Kierowca neutralny

Praca to nie konkurs z nagrodami, za pracę dostajesz co miesiąc wynagrodzenie i albo się z nim zgadzasz (skoro dalej pracujesz, to wygląda na to że się zgadzasz), albo idziesz gdzieś indziej. Dziecko by to zrozumiało, Ty jak widzę masz z tym problem.

Michał Tomaszewski
@Johny bravo

Bardzo proszę o nie łączenie mnie z powyższymi wpisami ponieważ nie mam z nimi nic wspólnego, ewidentnie ktoś się podszywa i wykorzystuje sytuację by dopiec chyba i szefostwu i mi jako byłemu pracownikowi. Tylko nieliczni wiedza skąd się wzięło Johny bravo i nikt nie zwracał się tak do mnie dłuższy czas, wiec tylko ktoś z biura lub starych pracowników wykorzystuje sytuację. Informuję, Że są przepisy prawne, jest możliwość tego sprawdzenia, zgłoszenia ,kto się próbuje podszyć i pisze niby jako "ja" , proponuje tej osobie pisać w swoim imieniu jeżeli ma trochę godności. O całej sytuacji z komentarzami poinformował mnie znajomy. Mnie z tą firmą nic już nie łączy. Życzę wszystkim pracownikom samych sukcesów zawodowych w tej firmie. pozdrawiam Michał Tomaszewski

@Szofer

Można nawet domyślać się ,że to nie kierowca pisał. Teraz zmiany i inne rozliczania z obawy o kontrole.Jak było wcześniej to każdy wie.Brak ogłady,bo prawda zaczyna być pisana i widoczne są opinie innym ludziom.Zdrowe relacje - raczej nie są zdrowe i warto otworzyć oczy,bo każdy zauważy pracując w firmie jak wyglądają relacje.NIie są zdrowe z całą stanowczością.

Michał Tomaszewski

Ogólnie wszystko wporzadku dopóki Pan wielki Szu Adam nie zaczął opciążać kierowców za mandaty, które nie były pisane na kierowców tylko na firmę, więc jeśli decydujesz się na jazdę z gabarytem a nie masz zezwolenia to zastanów się dwa razy czy warto ponieważ Wielki Szu czyli Adam może Ciebie obciążyć kosztami mandatu, który nie opiewa Na ciebie tylko na firmę. Poza tym trzeba posiadać odpowiedni sprzęt żeby przewozić gabaryty a nie meblowozami próbować coś zrobić ???????????? Moja rada jeśli chcesz Panie Adamie coś robić to zainwestuj w sprzęt bo tym co masz to możesz co najwyżej meble z Ikei wozić. A kierowców trzeba sobie doceniać a nie po swoim upadku Prosić innych żeby pomogli Odbudować Firmę... Życzę samych sukcesów Panie który uważa się ZE PROWADZI Imperium..... Śmiech na sali

@Michał Tomaszewski

Tutaj muszę się zgodzić z prawdą zawartą w tekście ,bo taka sytuacja miała miejsce w sprawie potrąceń.Michał moja uwaga i może weźmiesz to do siebie ,że można lepiej to wszytko opisać w łagodniejszy sposób ,bez zbędnych dopisków.Nie kłamiesz i piszesz prawdę ,lecz po tych dodatkach odbiór jest zakłócony.

Jasiek

Pracowałem w tej firmie i nie polecam

kierowca

Pieniadze zawsze na czas, dobra atmosfera w pracy, firma godna polecenia.

@kierowca

Dziękujemy za dodanie opinii o naszej firmie. Pozdrawiamy!

Obserwator
@Transport i Spedycja Miedzynarodowa "Kadam" Karasinski Adam (Rybnik)

Dzień dobry . Mam pytanie ,dlaczego tylko "dziękuję za opinię" może ktoś napisać ,a już odnieść się do negatywnych opinii jest dużo ciężej ?

Zostaw merytoryczną opinię o ADAM KARASIŃSKI TRANSPORT I SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA "KADAM" - Rybnik

• Jak się pracuje w ADAM KARASIŃSKI TRANSPORT I SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA "KADAM"?

Zobacz opinie na temat firmy ADAM KARASIŃSKI TRANSPORT I SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA "KADAM" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ADAM KARASIŃSKI TRANSPORT I SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA "KADAM"?

ADAM KARASIŃSKI TRANSPORT I SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA "KADAM"