Magic Garden Daniel Gacek

Opinie o Magic Garden Daniel Gacek

Olcia Nowy wpis

już wcześniej z chłopakiem widzieliśmy ofertę firmową na stronie. Spawał już podobne rzeczy i myśleliśmy, że może się zatrudni ale coś słabo z ogłoszeniami, tu chyba też ktoś miał problem. Czy w tym roku spawacze będą przyjmowani?

Amonim Nowy wpis

Pracował ktoś jako pomocnik spawacza? Praca w jakich godzinach? Czy jest system zmianowy? Jakiej garaży można się spodziewać?

Andrzej Nowak

Polecam, bardzo profesjonalna współpraca. Konkretnie i szybko. Inna firma robiłaby to miesiącami a tu 3 tygodnie i wszystko ładnie i sprawnie. Na pewno polecę tę firmę.

Roman W
@Andrzej Nowak

Również polecam współpracę. Wykonawca terminowy. Rzetelny. Brak zastrzeżeń.

Zlecenie Nowy wpis
@Roman W

U mnie też współpraca przebiegła bez żadnych niemiłych niespodzianek.

Robi

Jak się pracuje na produkcjj? Jakie są zarobki? Proszę o poważne opinie. Będę wdzięczny.

@Robi

Umowa o pracę. Wynagrodzenie wypłacane terminowo. Bez zastrzeżeń.

Adrian M

Również polecam pracodawcę

Mariusz Nowy wpis

Umowa o pracę.

Magdalena

Polecam . Szybka realizacja i budowa zleconego placu zabaw.

Projekt

Realizacja przebiegła konkretnie i szybko !

Mariola

Polecam pracodawcę. Praca w biurze ok. Wynagrodzenie w terminie.

@Mariola

Potwierdzam !!!

Wszystkim chętnym polecam tą firmę. Magic Garden się rozwija, pracownicy awansują. A na produkcji zarabiają dobrą kasę

To prawda!

Również się zgadzam. Jak ktoś się pracy nie boi to zawsze jest możliwość awansu. Podstawa to chęci do pracy bo pracodawca spoko.

M.
@Tomek

Je również awansowałem. Wystarczy się trochę przyłożyć i wszystko jest możliwe; zwłaszcza dobra kasa.

Kuba
@Tomek

Awansują Ci który się starają. To nie praca dla ściemniaczy. Jak dajesz z siebie maksa to i awans i podwyżka.

Tadeusz

Polecam pracodawcę. Bardzo dobre warunki zatrudnienia

@Tadeusz

Bardzo dobry pracodawca. Wszystko na czas

Kuba
@Tadeusz

Polecam

Robert

Realizacja projektu przebiegła terminowo. Bez większych komplikacji. Cena adekwatna do jakości.

A
@Robert

U nas również wszystko było na wysokim poziomie. Nie mamy zastrzeżeń co do realizacji.

Jaka atmosfera jest między działami w Magic Garden Daniel Gacek?

Marian

Atmosfera taka jak każdej firmie. Trzeba robić swoje i tyle. Kasa dobra więc nie ma powodów do narzekania.

Rom
@Marian

Zgadzam się z Tobą. Robota spoko jak i wynagrodzenie,

Tomasz

Miałem przyjemność pracować w tej firmie i nie mogę powiedzieć złego zdania. Dlaczego tak ? Ponieważ chciałem pracować i to robiłem a nie jak niektórzy przychodzili tylko po to żeby ściemniać i dostawać za to pieniądze.. nic dziwnego dlaczego negatywne opinie są pewnie pracowników, którzy tak robili jak napisałem wyżej.

Robert
@Tomasz

Zgadzam się z Tobą. Do pracy chodzi się aby pracować a nie ściemniać do fajrantu.

Rom
@Tomasz

Jak się rzetelnie pracuje to się nie narzeka. NA NIC

Magdalena

Polecam współpracę. Jestem bardzo zadowolona.

Dominika
@Magdalena

Również polecam współpracę. Realizacja projektu przebiegła terminowo. Zlecenie wykonane perfekcyjnie.

Dominika M
@Magdalena

Również polecam. Projekt zrealizowany w dobrej cenie i terminowo.

@Dominika M

Polecam

Klient

Polecam budowę placu zabaw z @Pracodawca. Wszystko przejrzyste. Od projektu po montaż .

Aldona

Zleceniodawca

Polecam wykonawcę.

Jan
@Zleceniodawca

Również polecam realizacje projektów z Magic Garden.

Zadowolony klient
@Jan

Współpraca z @Pracodawca przebiegła wyjątkowo sprawnie. Nie mam zastrzeżeń. Czekam na kolejne efekty kolejnych realizacji.

Robi

Pojawiło się ogłoszenie pracy na produkcji. Czy warto tu pracować?Jakie są zarobki? Ktoś coś napisze?

Kamil

Umowa o pracę. Zarobki spoko

@Kamil

Zgadzam się kasa spoko. Wszystko na umowę i terminowo.

Patryk

Polecam pracodawcę. Jak ktoś pracuje rzetelnie to nie ma na co narzekać.

M.I
@Patryk

Wiadomo ściemniacze zawsze będą niezadowoleni z pracy. Jak się robi swoje to atmosfera i kasa dobra.

@M.I

Zgadzam się . Jak komuś się chce pracować to naprawdę nie ma co narzekać na warunki. Wynagrodzenie ok i zawsze w terminie.

Realista

Wypłata na czas, a to warto docenić.

Odp.

A co ze składkami zus ? Warto sprawdzić

Realista
@Odp.

Oczywiście ! Jest umowa i są składki.

Bożena
@Realista

A za coś poza wypłata na czas i składkami docenisz pracę tutaj? Może jakieś dodatki? Sa inne plusy?

Były
@Realista

Wypłata na czas to jakiś luksus? To chyba powinno być normalne.

M.I
@Realista

Wypłata zawsze terminowo. Nie ma szarej strefy

Zostaw merytoryczną opinię o Magic Garden Daniel Gacek - Pakość

• Jak się pracuje w Magic Garden Daniel Gacek?

Zobacz opinie na temat firmy Magic Garden Daniel Gacek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Magic Garden Daniel Gacek?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 6 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Magic Garden Daniel Gacek?

Kandydaci do pracy w Magic Garden Daniel Gacek napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Magic Garden Daniel Gacek