Opinie o Probet Sp. z o.o. w Chorzów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Probet Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Probet Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Probet Sp. z o.o. w Chorzów

JA

Pracowałem w tej firmie kilka lat w ochronie w Warszawie , w momencie gdy Probet stracił obiekt pozbyli się nadmiarowych pracowników tak aby nie wypłacić im odprawy . Przyjechał jakiś bezczelny typ z Chorzowa w towarzystwie pseudokierowniczki Kisiel i szantażem zmuszali ludzi do napisania wymówienia , jeżeli nie chciałeś napisać to albo przeniesienie do obiektu oddalonego od Warszawy o kilkadziesiąt kilometrow albo dyscypilnarka za odmowę . Szczyt (usunięte przez administratora) , oddałem sprawę do sądu pracy , zobaczymy co z tego wyniknie . Dodajcie do tego (usunięte przez administratora) , brak kierownika , Kisiel nie jest kierowniczką , potrafi tylko wysługiwać się podległymi pracownikami , przez prawie trzy lata polecenia służbowe wydawała nam za pośrednictwem człowieka który już nie przcował w Probecie . Zapomnijcie również o własnym planowaniu urlopów , albo się nie doprosicie albo wyślą was na urlop kiedy to im będzie pasowało. Konkludując omijajcie tą firmę szerokim łukiem .

@Paplo

Ale jest szansa w ogóle dostać parę dni wolnego latem czy tylko w innym sezonie? Z jakim wyprzedzeniem są planowane urlopy?

Firma Probet Sp. z o.o. rekrutuje właśnie na stanowisko Pracownik Produkcji. Zastanawiam się, czy wysłać tam swoje CV. Co sądzicie o tej firmie? Warto spróbować?

Ktoś

Jeżeli , ktoś chce pracować , to będzie pracować . Zastanawiam się skąd takie negatywne opinie ?. Ja pracuję z @Probet 6 lat . Zdarzyło się zachorować i przebywać na L-4 i dziwnym trafem nie zwolniono mnie z tego powodu . Chcesz pracować spróbuj wysłać CV .

Wózkowy

Pracowałem w Gądkach pod Poznaniem na wózkach widłowych. Co innego było w umowie a co innego na hali. Próbowali okradać pracowników na pensji. Do dzisiaj nie dostałem ponad 200 zł. Prawdopodobnie firma dorobiła się na takim traktowaniu pracowników. Dyrektor bezczelny, próbujący zmuszać do łamania prawa. Czekam na pozew, za rzekome pomawianie firmy. Byli pracownicy chętnie opowiedzą w Sądzie, jak byli traktowani.

@Max14

Hej gdzie te oferty na wózek są? Akurat żadna w oczy mi się nie rzuciła. Ogólnie mam cos problem z aktualnym ich wyszukaniem. Podacie stronę? Chyba ze pod inna nazwa są podawane? prócz wózka co jeszcze by było teraz do wyboru?

Maria

Zatrudniłam sie wczoraj w firmie. szybko zostałam umówiona na spotkanie, od razu dostałam informację zwrotną. Zawieźli mnie nawet do lekarza pracy i przywieźli. pierwszy raz sptkałam sie z takim podejsciem.

Ewelina
@Maria

Szanowni Państwo, Firma Probet z wszelaką dbałością dba o przyszłych kandydatów do pracy

Chciałbym przyjąć się jako Pracownik gospodarczy w Woli Bykowskiej. Mowa jest o lekkich pracach porządkowych. No i zastanawiam się na czym dokładnie polegać utrzymywanie porządku na hali magazynowej. Co będzie należeć dokładnie do moich obowiązków?

ktoś Nowy wpis

Dlaczego takie pytania zadajesz na forach ? Zgłoś się do pracodawcy , a dowiesz się wszystkiego. Pracodawca najdokładniej przedstawi Ci zakres obowiązków Pracownika gospodarczego .

Ciotka Nowy wpis

Jeśli pracownik gospodarczy bez uprawnień udt to zamiatanie mopem takim dużym wycieranie regałów z kurzu dbanie o czystość i porządek na hali

Max14 Nowy wpis

Lekko.nie bedziesz miec tony smieci robiłem w rabenie nie szło przerobic tego.porazka a tu człowiek chory

Misia23

Byłam pracownikiem sprzątającym w firmie probet w głogowie zostałam zwolniona z pracy po 2 miesiącach pracy ponieważ nie mieli tyle wypłat i musieli zwolnić trzy osoby nie polecam

Franek
@Misia23

Nie wierzę w to , że nie mieli pieniędzy na wypłaty. Kiedyś chyba w 2014r wszyscy dostali podwójne wypłaty przez pomyłkę, którą to nadwyżkę trzeba było oddać. Jednak było tyle w kasie , a pracowników już wtedy Probetu miał ponad 1200, jeśli nie więcej!!! Więc ten brak kasy jest wątpliwy. Musiał być inny powód zwolnienia tak mi się wydaje. A widziałem już nie raz jacy potrafią być ludzie w pracy!!!

Franek

Pracowałem w Probecie ładnych parę lat(9). Wypłaty były zawsze planowo płacone. Pieniążki za faktury recept lub dodatek do paliwa też. Jeśli planowało się urlop na początku roku i uzgadniało się między sobą tak by nie było kolizji z terminami to nie było problemu z realizacją. Kierownicy z którymi przez ten okres miałem kontakt też byli spoko. Jak wszędzie czasem były jakieś sporne sprawy , ale wszystko było wyjaśniane w pozytywny sposób. Jak dla mnie jeśli ktoś chce pracować , a nie symulować tylko pracy to jest traktowany adekwatnie do jego zaangażowania. Są też tacy co jeszcze nie zaczął pracy , a już się pyta kiedy będzie mógł iść do domu. Ale pretensje mają do całego świata tylko nie do siebie. Dla mnie jest to jedna z lepszych firm sprzątających.

Czy ta praca jest ciężka? Jednak to magazyn, nawet jak przyjmują z orzeczeniem o niepełnosprawności, tak jak ogłoszenie mówi. Trochę się obawiam czy dostosują pracę do potrzeb osoby, ja mam grupę na kręgosłup.

Pracownik Ochrony

Szybko i sprawnie i do pracy

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska

Maciej

Pewnie że Tak nie czytać głupich wpisów od alkoholików i narkomanów

Fajną macie kadrę

masz rację
@Maciej

i nierobów bez talentu ale z wielkimi aspiracjami.

Zzz

Dlaczego zbliżasz ludziom????

pewnie
@Zzz

Obrażając lub wytykając błędy innych podnosi swoją wartość.Typowe dla ludzi niezaradnych życiowo i zawodowo.Smutne

bomba

NIE!!!! dobrze odradzam!!!!!

karierowicz

Prawdą jest ,że w firmie Probet coraz gorzej się dzieje. Pracownicy niepełnosprawni wykonują te same prace i zadania jak pozostała część załogi , bez żadnych ulg i przywilejów, za minimalną krajową bez żadnych dodatków (premi) . Inni pracownicy nie dość ,że zarabiają więcej to otrzymują premie za wykowywaną pracę . Dla osób niepełnosprawnych zatrudnionych w Probecie jedyną premią jest chyba możliwość zatrudnienia ;-) . Niestety nie polecam , a i sam szukam zakładu gdzie będę traktowany jak każdy inny pracownik nie tylko jako dodatkowa siłe robocza ale i zarobkowo .

Zwykły
@karierowicz

Lepiej zatrudnić się bezpośrednio w firmie gdzie kieruje nas probet. Dlaczego? W hurtowni I-T ludzie z grupami muszą robić to samo co pełnosprawni mimo że probet i firma gdzie nas kierują mają korzyści finansowe. Lepiej zatrudnić się bezpośrednio jako pracownik beż grupy. Dofinansowania o połowę obniżyli a niektóre zlikwidowali wcześniej nie informując pracownika. Sprawa dla reportera i państwowej inspekcji pracy i organizacji działających na rzecz niepełnosprawnych.

@Maciej

Generalizacja. Może niektórzy zostali skrzywdzeni.

@karierowicz

@karierowicz bez dodatków mówisz? To jest bardzo ciekawe bo jakoś ja pracując na zmiany nocne i dzienne otrzymuję dodatek za pracę w nocy, tak więc nie pisz głupot i nie wprowadzaj ludzi w błąd.

bobek
@ślązok

Pewnie lubisz lizać marchewki..... i dlatego tak ci dobrze.... i kablujesz,więc...sam masz odpowiedź!!!

@Maciej

to ,że ktoś ma inne zdanie p. Macieju niż pan, to nie znaczy ,że od razy pijak czy narkoman . Być może Panu odpowiadała praca za minimalną krajową i takie a nie inne traktowanie , jednak nie wszystkim to "pasuje" i potrafią się wypowiedzieć w tym temacie, by być może ustrzec innych W sumie to zastanawiam się dlaczego już Pan nie pracuje w firmie Probet jeżeli taką super prace i warunki oferują ?

@ślązok

Dodatek za pracę w nocy zapewniony jest ustawowo i zgodnie z kodeksem pracy .Więc nie o takich dodatkach mówię . Miałem na myśli jakąkolwiek premię za wykonaną pracę , premie za brak chorobowego ( co kiedys było - teraz znikło) . O dopłaty do leków czy ryczałt na dojazdy trzeba żebrać . A np wczasy pod gruszą , lub jakiekolwiek premie na święta , które popularne są w innych firmach , .... tu o takich można tylko pomarzyć , albo pozazdrościć innym . Goła pensja minimalna i do roboty

@bobek

Trochę dziecinny i prostacki ten Twój komentarz, ale skoro nie stać Cię na inne argumenty to widocznie sam liżesz dupę kierownictwu :D

Alejaja
@ślązok

Osoba niepełnosprawna nie może pracować w godzinach nocnych ściemniaczu.

Wiki
@Maciej

Ja alkoholiczką nie jestem a wyzysk jest straszny i jeszcze kierowniczką jest (usunięte przez administratora)która nie ma szacunku dla Polek nie ważne że masz orzeczenie lekarskie pracujesz jak (usunięte przez administratora) że trzech Ukrainki mają więcej płatne i nie robią nic .

Bożena
@Wiki

Próbowaliście rozmawiać z przełożonymi na temat tego że według was osoby z niepełnosprawnością powinny mieć lżejsze warunki pracy? Jaka wtedy jest reakcja? Ktoś tu pisał że nie można z grupą robić nocek - są jeszcze jakieś różnice w pracy osób pełnosprawnych i tych niepełnosprawnych?

Antek
@ślązok

Slazok Widocznie za krótko robisz w tej Probetowskiej firmie (usunięte przez administratora) ludzi na maksa chyba że robisz za konfidenta i za to ci płacą

@Antek

Coś Ci powiem kolego - pracuję w Probecie już 12 lat (wiem że trudno w to uwierzyć) i chwalę sobie tę robotę, wiesz dlaczego? Bo jestem tu traktowany przede wszystkim poważnie. Wiadomo że jak każdy pracodawca Probet musi wymagać czegoś od nas, ale w końcu chyba nie przychodzi się do roboty by leżeć z jajami na wierzchu tylko żeby PRACOWAĆ. Ja przez te 12 lat pracy widziałem na obiekcie gdzie pracuję różnych cwaniaków i nierobów, którzy żądania mieli z kosmosu za to chęci do roboty wcale, tylko szukali frajerów którzy mieli (usunięte przez administratora) za nich. I na koniec taka osobista uwaga - zauważyłem że Ci którzy posądzają kogoś o konfidenctwo zazwyczaj sami kapowali do kierownika na kolegów z obiektu, więc chyba to wyczerpuje temat.

Wypłaty na czas, wporządku kierownik. Jak wywiązujesz się z obowiązku, są premie.

Ktoś

Xxx

Hej. Ktoś pisał ze dostał telefon o zwolnieniu. Szukam pracy na dłużej i stabilnej. Często się zdarzają zwolnienia w firmie? Jakie są ku temu powody nie ma pracy? Czy to kwestia podejścia i zaangażowania pracownika ze został zwolniony, a takie sytuacje raczej się nie zdarzają??? Czasami zwolnienie to jest ostateczność.. ale nie chcę cały czas martwić się o posadę.

Masza
@Xxx

Z tego co zauważyłam, rotacja jest duża. Zwalniają bo ktoś był na L4 lub nie pasował kierownictwu ... wynagrodzenia są słabe.. konkurencja płaci lepiej

@Masza

Aj, zwolnienie przez bycie na l4 mocno kłóci się z kodeksem pracy.. nikt tego nigdzie nie zgłosił jeszcze? U mnie w poprzedniej firmie "jedynie" premię obcinali za zwolnienie. Co do tego wynagrodzenia, przybliżyłabyś mi w takim razie ile oferują np. podając widełki płacowe. Z góry dzięki wielkie!

Kiedyś szukali niepełnosprawnych do pracy na magazynie, w sumie to patrzę, że jeszcze w styczniu była taka oferta. no a ogólnie to to miejsce pracy jakoś ich jest przystosowane do potrzeb osoby która nie jest w pełni sprawna? Bo to chyba nie jest zakład pracy chronionej? Ja mam umiarkowaną grupę na kręgosłup i nie mogę robić wszystkiego.

Prawdopodobnie pomyliła Pani Firmę, z którą Pani rozmawiała, Nie pobieramy adresów mailowych kandydatów do pracy, oraz nie wysyłamy informacji zwrotnych o decyzji drogą mailową.

Jurandt że Spychacza

(usunięte przez administratora)brałem udział w rekrutacji i nikt maila nie pobierał. Wręcz odwrotnie . Podawano maila nak tory wysyłałem cv . Informacja zwrotna była, udzielana telefonicznie. Pozdro

Pani Katarzyno, Proszę nie mijać się z faktami. Napisała Pani wiadomość do Firmy - i otrzymała Pani informację zwrotną, potwierdzającą to, co miała Pani przekazane podczas rozmowy telefonicznej. Nikt podczas rozmowy nie prosił o adres mailowy. Nikt nie był w stosunku do Pani nieuprzejmy, ani telefonicznie, ani mailowo. Niestety nie jest Pani jedynym kandydatem aplikującym na wakat. Proszę mieć na uwadze fakt, że na jedno stanowisko jest chętnych kilkanaście osób. To pracodawca wybiera, kto zostanie zatrudniony. Niestety samo posiadanie orzeczenia nie jest jedynym kryterium i przepustką do zatrudnienia.

Firma poszukuje kogoś na stanowisko zastępcy kierownika działu kadr. W ofercie napisano, że jest tutaj możliwość rozwoju zawodowego i awansu na stanowisko kierownicze. Docelowo chciałabym do tego dążyć. Wiecie, jak długo trwa droga do objęcia takiego stanowiska? :) Poza tym, na jak długo otrzymuje się umowę o pracę za pierwszym razem? Zastanawiam się nad aplikacją w to miejsce.

Pracownik.

Pierwsza umowa na okres próbny do 3 miesięcy, kolejna minimum na rok. Droga na stanowisko Kierownicze zależna od posiadanych kompetencji i umiejętności, znajomości przepisów i predyspozycji do zarządzania zespołem.

Jeszcze w grudniu mieli ofertę dla pracowników ochrony z grupa niepełnosprawności . A miałem do nich napisać i nie zdążyłem, jakiej grupy oczekują? Chyba że to znaczenia nie ma ale na przyszłość dobrze wiedzieć.

Koordynator.

Czy na terenie Szczecina i okolic potrzebny jest koordynator usług porządkowych?

Madzia

Firma 20 lat na rynku to chyba sobie dobrze musi radzić co? Bo wyczytałam gdzieś ze firma fajnie podchodzi do osób z orzeczeniem o niepełnosprawności a mój tato chciałby sobie dorabiać do renty. Mimo braku ofert myślicie ze warto złożyć cv właśnie takiej osoby, która ma niepełnosprawność i musi być traktowana w „delikatniejszy sposób”?

Bogusia
@Madzia

Ja waśnie tak zrobiłam i zadzwonili do mnie, następny dzień rozmowa na obiekcie, później badania i zatrudnienie. Pracuję już 7 miesięcy.

@Bogusia

Dzięki za informację, w takim razie też do nich się odezwę bezpośrednio, chociaż może nie będzie takiej potrzeby, bo zauważyłam, że szukają osoby sprzątającej tak czy siak :) Jeszcze tak zapytam przy okazji, jak ci się pracuje? Bo różne opinie tu czytam. Wiesz może, jak to wygląda biorąc pod uwagę dyspozycyjność? Podali godziny pracy 6-14 / 14- 22 / 22-6. Trzeba być dostępnym dla każdej zmiany?

Czy w Probet Sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

dofinansowanie z pfron do paliwa, do leków i do lekarza prywatnego.

Krzysztof

Pracuję w tej Firmie od 2021, wypłaty na czas, nie ma problemu z urlopem, kierownik i koledzy wporządku.

Marek A.

Wypełniłem już wniosek na dofinansowanie do paliwa z początkiem miesiąca i dalej nie mam pieniędzy, ile trzeba czekać????

KPOF
@Marek A.

Dzień dobry, przecież jak Pan złożył na początku miesiąca sierpnia wniosek, to Pan dostanie na początku września, przecież to nie są pieniądze wypłacane od ręki i tym bardziej wypłacane "z góry".

Matt
@KPOF

A jak są wypłacane? Na konto? Jaki duży jest ten zwrot? Trzeba przedstawić rachunki za paliwo czy jest naliczany ryczałt?

ktoś
@Matt

Uważam ,że prościej , szybciej i dokładniejszych informacji uzyska pan , kontaktując się z pracownikami biura pracodawcy ,zajmującymi się interesującym pana, tematem .

Papa Smerf
@Marek A.

Tak siedzę i czytam te wpisy .. ludzie jeśli robicie swoje to macievspokoj . Pracuje tu od 7 lat. Płacą na czas. Kierownicy spoko. Atmosfera zależy od zespołu ale nie miałem problem z urlopem czy wizyta u lekarza .. Jak ktoś kest lemiwy to żadna robota nie będzie ok .

Wózkowy

Pracujący
@Wózkowy

Masz na myśli że wypłata była niższa niż ta zapisana w umowie? Tłumaczyli chociaż za co były te potracenia? 200zł to nie dużo ale zawsze pieniądz. O co chodziło z łamaniem prawa? Miałeś robić coś niezgodnego z kodeksem pracy?

Artutr
@Wózkowy

O co chodzi z tym lamaniem prawa? Jestem po rozmowie, wszystko wydaje się ok

@Artutr

Możesz dostać wniosek do wypełnienia na 8 h, że zrzekasz się swoich praw itd,to początek ja nadgonilem robotę,no ale musieli Bartusia z urlopu ściągnąć z połową głowy i bezwładną ręką, takich lubią.pozdrawiam Zakłamanie, kierownik mówił podpiszemy umowę, potem ja nic takiego nie mówiłem, trzymał mnie w nie wiedzy do końca, umowy nie przedłużyli jestem jeszcze na urlopie i nadal szukają drugiego Bartusia najlepiej bez rąk itp Pozdrawiam jeszcze raz

@Artur
@Pracujący

Nie tyle niższa, co nie dostałem za pracę w sobotę i wolnego za 15 sierpnia, kiedy przypadło w dzień powszedni. Co do umowy, to szukali wózkowych, którzy mieli pracować WIĘCEJ, DŁUŻEJ oraz SZYBCIEJ niż pracownicy Rabena. Pełnosprawni pracownicy Rabena. A Raben zgadzał się na takie praktyki.

Max14
@Wózkowy

To prawda wozkowy miał przejebane tony kartonow i kupe hal do roboy

@Max14

Snoop Dogg

Jest ok,robisz swoje i tyle. jeśli trzeba iść do lekarza wystarczy wczesniej o tym powiedzieć kierownikowi, nikt kłopotu nie robi. hajsy na czas

Do Pana R -JA
@JA

Szanowny Panie Ja a może R.... Przez te wszystkie lata był Pan tak dobrym pracownikiem, że postanowili Pana zwolnić, a może były inne powody, może Pan sam nie był w porządku wobec firmy i kolegów , już nie mogę dłuzej czytać tych Pana bzdur. Z tego co pamiętam sam się Pan zwolnił a oczernia Pan ludzi wymieniając ich z nazwiska, może najwyższa pora otworzyć oczy i się obudzić z letargu negatywnych emocji. Skoro było tak ,źle dlaczego nie odszedł Pan wcześniej??? Pana postawa jest żenująca. I proszę nie obrażać kierownictwa firmy bo moze się to skończyć postepowaniem cywilnym w kierunku Pana osoby.

@Do Pana R -JA

Pisząc że sam się zwolniłem łżesz j , zostałem zmuszony do odejścia . mam na to dowody w trakcie zwalniania mnie porobiłem zdjęcia m-innymi zwolnienia dyscyplinarnego in blanco i innych , jakby coś to służę w sądzie zdjęciami oraz nagrałem na zegarek (samsung active 3) całą tą żenującą sytuację . Mam również nagraną rozmowę z P. Łabądziem przeprowadząną w trakcie :) . A straszyć to możesz starą babę prąem , straszenie jest karalne , prawda ?

Szanowny Panie R
@JA

Proszę nie operować nazwiskami oraz nie unosić się na tym portalu,zachowanie i postawa która Pan przejawia jest żenująca.Firma postąpiła z Panem godnie,skoro nie chciała z Panem współpracować coś musiało być na rzeczy.Każdy kolejny wpis zawierający dane osobowe zostanie skopiowany i przekazany organom ścigania zgodnie z par. Prawa cywilnego. Skończyła się tolerancja na pomówienia. Napisał Pan sam rozwiązanie umowy o prace ponieważ odmówił Pan wykonania polecenia służbowego i groziło Panu rozwiązanie umowy w trybie dyscyplinarnym.Takie są fakty. Powyższy wpis wyczerpuje temat. Dziękujemy ze był Pan naszym współpracownikiem ,byliśmy jednak przekonani że reprezentuje Pan wyższy poziom jako człowiek.

HUGO
@JA

Boże ludzie czemu takie bzdury wypisujecie

Mikaart
@JA

Właśnie zostałam postawiona w podobnej sytuacji. Proszę napisz co udało Ci się załatwić i jak należy postąpić w tej sytuacji

Maciek
@JA

Bzdury.. nie miałem kłopotów z urlopami ... co do kierownictwa to iku ludzi tyme opinii.

@JA

Pracuję u Pani Anety i nie mogę na nią narzekać. dla mnie dobra współpraca i jak na razie jestem zadowolony, podpisalem umowe po okresie próbnym i nie widze takich problemów co tu są pisane. Z mojej strony moge polecić, ale to tez zależy jakich się ma współpracowników i jakim się jest człowiekiem.

Paplo
@JA

Nie polecam (usunięte przez administratora) szantaż pracowałam w tej firmie 7 lat i nie polecam nikomu w tej firmie są lepsi i gorsze nawet urlop letni nie otrzymasz w ten czas co ty chcesz tylko wtedy jak oni chcą omijać z daleka

@Paplo

Ale pracowałaś na ochronie, czy sprzątanie? Bez obrazy, pytam, bo nie wiem, czy oni na ochronę biorą też kobiety. Jaką stawkę miałaś? Na stawkach są też różnice między pracownikami?

Honorka

Znalazłam tu ofertę pracy na sprzątanie, orzeczenia nie mam, ale nie napisali tam żeby to było konieczne. Podali stawkę 23,50 brutto, czy po pierwszym roku można ubiegać się o podwyżkę? Godziny pracy mi odpowiadają (14-22), ale fajnie jakby czasem na rano też było. Zdarzają się też takie fuchy czy raczej tylko właśnie popołudnia wchodzą w grę?

Magdalena.
@Honorka

Dzień dobry, stawka będzie podwyższona już w nowym roku, poprzez wzrost najniższej krajowej.

@Magdalena.

Dobrze, rozumiem, że po prostu będzie wyrównanie do minimalnej krajowej, czy ogólnie firma będzie dawała po nowym roku podwyżki? A nie ma szans na indywidualne zwiększenie wynagrodzenia, jeżeli pracownik wykazuje się w pracy?

Adrian Gdańsk

Szukam pracy na terenie Gdańska, Rozmawiałem już z paną z ogłoszenia, i czekam na spotkanie jutro. co mogą pytać? Czy jest się czym stresowć? Bardzo zależy mi na podjęciu tej pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Probet Sp. z o.o. - Chorzów

• Jak się pracuje w Probet Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Probet Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Probet Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 17 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Probet Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Probet Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Probet Sp. z o.o.