Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o fh contractors

Pracowałeś w firmie fh contractors i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
on - 2014-08-07 19:27:37 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
dobra firma polecam idzie sie z nimi dogadac jedyny minus to czasem przestoje dluzsze no ale tak to jst
zdjecie uzytkownika
Bartek - 2013-06-19 19:39:17 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
no właśnie rożne sa opinie o fh contractors dlatego pewno sprawdzę na wlasnej skórze, ale mam wcześniej pytanie, głównie jaką pracę proponują?
zdjecie uzytkownika
*** - 2012-12-28 15:13:31 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witam FH Contractors (fh montage- poprzednia nazwa) to firma a właściwie agencja pracy tymczasowej. Bardzo dużo osób ma złe zdanie o tej agencji - ciekawe dlaczego wciąż do niej wracają. Jest to normalna agencja jak wiele innych jeżeli mają pracę to mają jak nie to nie. Stawki dobre, kasa na czas, wszystko ok.
zdjecie uzytkownika
pracuś - 2012-04-22 20:28:41 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
firma jest dobra pracowałem w niej i nie było żadnych problemów z kasą czy z czymś innym
zdjecie uzytkownika
łysy - 2010-01-11 12:24:27 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
to nie prawda pracowalem w tej firmie blisko 2 lata i nie mialem zadnych problemow , ani ja , ani zaden z moich kolegow .
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie fh contractors

Twoj email:
Wiadomość: