Opinie o BAĆ-POL S.A. w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy BAĆ-POL S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie BAĆ-POL S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BAĆ-POL S.A. w Lublin

Klaudia Nowy wpis

Często w firmie są nadgodziny ? Można z nich zrezygnować ?

Mariusz. Nowy wpis

Pan (usunięte przez administratora)jest teraz w spiżarni to co on u nas robi to ciężko opisać słowami juz wiemy czemu bać pol się przyleciał.

Anis Nowy wpis

Jak dla mnie to wszystko się posypało jak logistyka zaczęła wszystkim rządzić. A może taki był cel.

@Anis

już zamknięcie firmy - zakupy tylko można robić do 08.02.2019r. - koniec firmy!

cc

prawda to że Bać Polu w Lublinie już nie ma???

@cc

Chcesz przez to napisać, że firma BAĆ-POL została zamknięta, czy może przeniesiona do innej miejscowości? Skąd w ogóle masz takie informacje? W internecie nie znalazłam nic na ten temat, dlatego, proszę, abyś przedstawił źródło swoich informacji.

pogoń
@Patrycja

laska wstukaj info na wiadomościach handlowych

anoni
@cc

bać pol w Lublinie stał się serpolem.

@anoni

Jest to tylko zmiana nazwy firmy, czy może firmę BAĆ-POL przejął całkowicie nowy właściciel, przez co firma zmieniła swoją nazwę? Czy pracownicy, którzy do tej pory pracowali w firmie, utrzymali swoje stanowiska, czy rozwiązano z nimi umowy i zatrudniono inne osoby? Ktoś z Was mógłby precyzyjnie przedstawić, jak wygląda cała sytuacja? Zachęcam.

@Patrycja

właścicielem Serpolu jest ten sam właściciel co Bać-Polu. Bać -Pol jest w sanacji.Pracowników coraz mniej - sami się zwalniają , jeden po drugim..,nie przedłużają umowy tym ,którym się umowa kończy. Nie zatrudniają - bo nie ma po co. Brak towaru= brak sprzedaży. Niestety kolejna Polska firma kończy swój żywot.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie BAĆ-POL S.A.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
Lublin
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
DLA CIEBIE TO NA PAN

Firma Bać Pol powoli się sypie i chyba dużo nie trzeba wiedzieć że raczej nie wytrzyma do końca roku 2018 , jestem ciekawy gdzie pójdzie kierownik tym razem ? Tyle co on osób pozwalniał to nie ma tylu znajomych, szczerze? Nie wiem jak można zrobić sobie taka opinie że wszędzie na magazynach go znają... współczuję dalszej pracy z Panem M ????

Jaś fasola w Waszyngtonie
@DLA CIEBIE TO NA PAN

Nihil addere ovium.

@Jaś fasola w Waszyngtonie

Co chciałeś przekazać swoim wpisem? Twój wpis ma jakiś związek z wypowiedzią na temat tego, że rzekomo firma BAĆ-POL powoli się sypie? Masz jakieś informacje na ten temat i mógłbyś napisać, jak jest w rzeczywistości? Chętnie dowiem się, jak to wygląda.

Patrycja

@DLA CIEBIE TO NA PAN na jakiej podstawie opierasz swój komentarz? Pracowałeś dla BAĆ-POL S.A.? Jeśli tak, to określ bardziej rzeczowo, co spowodowało taką a nie inną opinię o tym pracodawcy. Możesz napisać jak wyglądały warunki zatrudnienia i terminowość wypłat? Byłeś zatrudniony w ramach umowy o pracę?

Patrycja

@Kaczka to bardzo dobre wieści, a możesz napisać coś również na temat aktualnych warunków zatrudnienia w BAĆ-POL S.A.? Czy w ostatnim czasie cokolwiek w tym właśnie obszarze się zmieniło? Jak wiadomo - to często charakter umowy, grafik itp. są najczęściej brane pod uwagę przy podejmowaniu decyzji zawodowych.

Mariola

Mariusz to totalny burak - po znajomości go ściągnęli i strasznie cwaniakuje. Ale teraz nikt z nim nic nie zrobi bo ciężko o ludzi za tak marną kasę. Oni tego nie rozumieją, że ryba gnije od głowy. Zamiast szukać co chwila nowych osób na magazyn to wystarczy 1 kierownika zmienić i po problemie.

SS
@Mariola

Powodzenia w dalszej karierze zawodowej ....może u Niemca

Czy ktoś z Was dysponuje najświeższymi ciekawostkami o BAĆ-POL S.A.? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

Kaczka

Tak , na dzień dzisiejszy zgrana ekipa bez tak zwanych zawsze tak było 90 % zadowolonych reszta to inny sort

Mariooo

Praca w Bać-Pol to jedna wielka porażka , non stop ucinana premia nie wiadomo za co i przymus zostawania po 10/11 godzin w pracy pod groźbą zwolnienia . Nowy kierownik Mariusz P. Nie ma żadnego szacunku do pracownika totalny cham..... Nie polecam

rozczarowana
@Mariooo

Zgadzam się w 100% kierownik Mariusz P od kiedy przyszedł pracować do firmy jest coraz gorzej, nie przedluza umow pracownikom z wieloletnim dosiwadczeniem a zatrudnia z tradisu swoich znajomych ponoc najlepszych ludzi, zawsze twierdzil ze wystarczy tylko 3 pracowników na magazyn żeby wszystkie dostawy rozlozyc , spowodowal wiele konfliktów , pracując w tej firmie można wykonczyc się i wpedzic w rozne choroby zaczynając od nadwyrężonego kręgosłupa. Nadgodziny miały być oddawane w formie pienieznej a koniec koncow wyszlo ze można tylko i wyłącznie odebrać to w formie wolnych godzin. Ekipa w lubelskim bac polu była super teraz każdy się boi odezwac, ludzie są zastraszeni wstyd!!! Panie Mariuszu niech Pan pomyśli troche o ludziach a nie traktuje ich jak niewolników. Ja wiele razy pytałam się co z moja umową i zawsze zostałam zbywana glupia odpowiedzia, o nieprzedluzeniu umowy dowiedziałam się w ostatnim dniu. było to dość przykre ze traktuje się tak ludzi którzy cenili prace i strali się zawsze w 100% ja solidnie wykonywać.

M.P
@rozczarowana

Pani Agnieszko , szkoda że prawie dwa lata czekała Pani z tą opinią na temat pracy i kierownika w Bać-Pol. Starać się a wykonywać to dwa różne pojęcia.... proponuje nastepnym razem przed pisaniem tego typu komentarzy przeczytać ze zrozumieniem podpisaną umowę o pracę i kodeks pracy, pozdrawiam. Ps. Wszystkich sie nie uszczesliwi, muszą być Ci niezadowoleni.

Tradis
@rozczarowana

To nie wiedzialas że ludzie z Tradisu są najlepsi? Wszyscy to wiedzą, dlatego magazyny FMCG są zarządzane osobami z Tradis_u nie mylić z Eurocash.

Patrycja

@Teresa G czyli pracownicy, którzy dostali od firmy BAĆ-POL S.A. wózki, potem je sprzedawali na portalach aukcyjnych? A czy prezes skoro dał te wózki pracownikom to później nie egzekwował ich używania?

Teresa G

Prezes ma jobla na punkcie golfa i chyba tylko o tym myśli. Na 25-lecie firmy kupił zasłużonym pracownikom wózki golfowe żeby z nim grali. Potem te wózki można było tanio kupić na al... i każdy mówił, że wolałby dostać bona na 500 zł niż wózek za 3000 Firma chyli się ku upadkowi albo celowo jest to robione pod przejęcie za przysłowiowe grosze. Właśnie padł kolejny oddział w Nowym Sączu a oddział we Wrocławiu zmienił nazwę na Serpol żeby uniknąć blokowania u dostawców.

Patrycja

@Zenek a możesz powiedzieć coś więcej na temat tej polityki? Co jest z nią nie tak? Czy to tylko Twoje wrażenie czy inni pracownicy postrzegają podobnie?

Stary

Oddział w Nowym Sączu został zlikwidowany

Zenek

Bać - Pol pada na łeb na szyję. Polityka Prezesa i Zarządu jest fatalna. Alma troszkę pomogła ale Leszek myśli o grze w golfa zamiast o tym co się dzieje w firmie

Patrycja

@mario póki co nikt Ci nie odpisał. Może nie ma sensu się zastanawiać czy warto czy też nie warto aplikować do firmy BAĆ-POL S.A. tylko spróbować. Wtedy masz szansę sam ocenić sytuację i stwierdzić czy warto zostać kierowcą tam czy też nie.

mario

Napiszcie czy warto aplikować jako kierowca na ;C'' jakie zarobki ,i co najważniejsze czy są jakieś boki (wiadomo o co chodzi).

Patrycja

@Pozdrawiam oczywiście masz rację, że zawsze warto spróbować swoich sił, mimo rożnych opinii, ale nie każdy też ma czas wszędzie chodzić na rekrutacje. Dla takich osób są tego typu fora, by wybrać te rekrutacje, które mu najbardziej odpowiadają. Ludzie szanują swój czas, dlatego bazują na opiniach innych.

Pozdrawiam

Czy te opinie są weryfikowane? Z opisów wnioskuję że ów kierownik mocno zweryfikował panujące zwyczaje w Bać-Pol S.A. Z reguły jak ktoś robi coś złego dla firmy to plecy nie pomogą, a skoro pracuje to jego przełożeni widzą pozytywne skutki jego działań. Poniższe opinie działają dwojako, na pewno odstraszą osoby którym nie konieczne zależy na rzetelnej pracy na umowę o pracę, co będzie ewidentnie na korzyść pracodawcy. A z drugiej strony pokazują jak niski poziom pracowników świadczył tam pracę. To może jednak ten kierownik dobrze zrobił,że zostawił najlepszych i zatrudnił nowych? Bo przecież firma istnieje i ma się dobrze ???? Szkoda mi ludzi, którzy zamiast zgłosić się na rozmowę rekrutacyjna uzależniają podjęcie pracy na podstawie opini na tego rodzaju portalach. Powodzenia w dalszej karierze zawodowej.

Patrycja

@Kierowca Marek no to przykro mi, że zaszły takie zmiany w BAĆ-POL S.A. Ale czy osoby zwolnione na pewno nie przyczyniły się w żaden sposób do zwolnienia? Czy nad tą osobą jest jeszcze przełożony, który wie o tych zatrudnieniach? Jak nie to może warto mu to zgłosić?

Kierowca Marek
@Patrycja

@Patrycja kierownik dostał stanowisko po znajomości tyle co on zrobił złego firmie każdy się dziwił dlaczego dalej jest tutaj ... plecy ma dobre i dlatego tam jest dalej a co do zwolnień to każdy wie że jak kogoś obrał sobie na cel to za byle co się czepiał, szkoda słów na tego pana według mnie powinien dostać po mordzie za to co on wyprawia i nie jedna osoba będzie za tym !

Zostaw merytoryczną opinię o BAĆ-POL S.A. - Lublin

BAĆ-POL S.A.