Opinie o Antolin Silesia Sp. z o.o. w Strzelin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Antolin Silesia Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Antolin Silesia Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Antolin Silesia Sp. z o.o. w Strzelin

Satysfakcja

Tak wam źle w tej firmie, a starzy pracusie dalej pracujecie w banalnych warunkach, ale po "przyjemności" pracy w tej firmie, stwierdzam, że należy wam się wszystko to na co narzekacie. W żadnym innym miejscu pracy nie znajdzie sie tak okropnych ludzi jak wy (mowa o pracownikach produkcji). Obgadywanie, zazdrość, próba zniszczenia człowieka, żeby sam odszedł, a przy tym nie okłamujmy sie, próba pracy bez stresu, czyli nic nie robienia a zarobienia. Proszenie koleżaneczek (trenerek i liderek) o chwilowe zastąpienie na maszynie, bo potrzeba pójścia do toalety, a tak naprawde w toalecie siedzenie na telefonie i oczernianie ludzi na tym forum, z którymi sie pracuje i uśmiecha w twarz. Ja wiem, że jesteście prostakami z wiochy i nie macie nic lepszego do roboty niż komentowanie i obgadywanie siebie nawzajem. Również liderki, trenerki a nawet kierowniczki, które powinny takim sytuacją zapobiegać, wolą aktywnie brać udział w tym festiwalu obrzucania się gnojem. l ja rozumiem, że nie odejdziecie z tej firmy, bo logiczne jest, że niektórzy po latach pracy w tej firmie macie swoje gronko koleżanek i czujecie się bezpieczne. Dobrze wiecie, że pójdziecie do innej firmy i to wy będziecie obgadywane, że będa z was się śmiać, tak jak to wy robicie z nowymi pracownikami, i że nie wytrzymacie takiego traktowania. Piszecie tutaj wielu z was, że "wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma" i po odejściu z tego bagna, mogę wam powiedzieć, że wszędzie jest lepiej niż z wami w Silesii. Więc narzekajcie dalej, męczcie sie i gnijcie bo tylko na to zasługujecie.

Proponuję zamiast kursu j. Angielskiego zapisać pracownice produkcji na kurs samoobrony przy takim wzroście zatrudnienia panów z zakładu karnego.

:))

Ale mi ciebie szkoda ....wyostrzone na co???na ploty chyba nie masz swojego życia ....bo na pewno nie masz ....z tego co można wywnioskować to jedyne co zostało przez ciebie osiągnięte to plucie jadem

Jaka atmosfera panuje w firmie Antolin Silesia Sp. z o.o.? Są ogłoszenia na Pracuj.pl z 27 lutego. Czy jest rotacja?

Tosia
@Jestem jeszcze chwilę.

Co do sytuacji to jest dużo lepiej, nikt już ciebie nie traktuje jak (usunięte przez administratora) i nie drze ryja. Firma teraz bardziej docenia i nie lekceważy pracowników. Z wynagradzaniem jest cienko bo przy tej inflacji 3500 na rękę to mało ale sprawdzałam i ciężko jest znaleźć coś lepszego teraz.

W te upalne dni rozdają lody, super sprawa. Plus dla pracodawcy

QWERTY
@Aaa

Wow naprawdę? Lody? Ale to po pracy, na stołówce? jak to wygląda? A jak sa upały to poza lodami jest woda i może dodatkowe przerwy na picie?

Co roku podwyżka inflacyjna? To jaka teraz weszła? Na wszystkich stanowiskach po równo? Teraz wyświetla mi się oferta na produkcje i piszą w niej o stawce liczonej do 4600 zł. te 300 zł nadwyżki zawsze było opcjonalne? I czy cos jeszcze się zmieniło po takim czasie?

@Małgorzata

Wyjaśnię jak działają portale z ogłoszeniami o pracę, nie można wybrać jednej kwoty wynagrodzenia publikując ogłoszenie. Portal zmusza nas do wyboru tzw. "widełek" wynagrodzenia od - do i nie ma innej możliwości.

@@Małgorzata

Witam serdecznie, mogę spytać więc wprost o kwotę? pracuje się po prostu na najniższej krajowej i nie należy brać pod uwagę tych 300 zł, które się wyświetlają?

@Małgorzata

Witam, wynagrodzenie dla pracownika produkcji to najniższa krajowa plus dodatek za pracę w nocy.

M
@@Małgorzata

Chciałam powiedzieć że dziewczyny z działu HR są super! Zawsze służą radą i pomocą!

@M

A w trakcie pracy występują jakieś problemy, że ta pomoc bywała potrzebna? Chodzi o jakaś dokumentacje czy może bardziej coś na produkcji? czy to ciężka praca?

Mpj
@M

A ja chciałam zapytać... Dlaczego ocena pracownika zawala sprawę w soboty ???? Skoro praca jest od pon do pt to czemu na ocenie jest brana pod uwagę jeszcze sob ???? Jak było rozumiane to sobota jest dla chętnych aby sobie dorobić lub tpd..., Nagle na ocenie rocznej jest wygraniane że Ty nie chodzisz itd.... Czy predyspozycje pracownika co do umowy są naruszane ???? Moim zdaniem nie !!! Pracuje tak jak mi każą od pon do pt a mimo wszystko ocena jest niższa bo nie przychodzę do pracy w sobotę !!!! Chciałam zauważyć jeden fakt że osoba która nas ocenia również nie daje przykładu !!! Jak więc ona jest oceniona ??? Kierownik w soboty na drugie zmiany nie przychodzi do pracy a jak już to tylko na pierwszą zmianę i pomimo to urywa się około godz 12:00 na pierwszej zmianie. Nocki pracuje do 3:00 albo 4:00 godz ???? Dlaczego ???? Jak jest to rozliczane ??? Możliwe że i my możemy tak pracować a o tym nie wiemy ? Ktoś kto ocenia pracownika na produkcji daje taki przykład i uważa się za nie wiem... ,, lepszego " ? Fakt jest taki że pracownik nie może ocenić kierownika, natomiast moim zdaniem Kierownik narusza jakies systemy. No chyba że się mylę i proszę o objaśnienie. Czy urywanie się od nocnych zmian przynajmniej o 2 godziny i nadrobienie pracy w sobotę do godz 12:00 jest ok ??? Bo jak tak to ja też chciałabym tak pracować ???? Dajcie proszę. jasny i równy harmonogram pracy dla wszystkich.

@Mpj

Kierownicy zmian pracują dodatkową godzinę każdego dnia przed rozpoczęciem zmiany. Tę godzinę mają do wypłaty albo do odbioru. Więc wcześniejsze wyjście z wykorzystania nadgodzin jest jak najbardziej legalne. Poza tym, co masz na umowie? Czterobrygadówka. Nawet dodatek czterobrygadowy jest wciąż wypłacany. Trzy zmiany to układ, który w każdej chwili może zostać cofnięty. Co do oceny i wątpliwości co do niej to proponuję udać się do dyrektora produkcji, anie pisać anonimowo na forum.

Ty

Z tego co widzę to nie ma szans na powrót czterobrygadowki.Dodatek został bo mieliśmy wrócić do systemu czterech zmian. Jak widać nie zapowiada się na to.

@Mpj

Wszystko się zgadza, pracujemy od poniedziałku do piątku jednak zdarzają się sytuację, kiedy pracodawca może zlecić pracę w sobotę zgodnie z kodeksem pracy oraz obowiązującym w firmie Antolin Silesia regulaminem pracy. Każdy pracownik podpisał się pod oświadczeniem, że zapoznał się z tym regulaminem. Regulamin pracy. § 38 [Praca w godzinach nadliczbowych] Może powstać potrzeba i poproszę Cię o pracę w godzinach nadliczbowych. Co do zasady nie możesz odmówić takiej pracy. Choć mogą być okoliczności, gdy będziesz mogła/mógł to zrobić. 1. Praca wykonywana ponad obowiązujące Pracownika normy czasu pracy, a także praca wykonywana ponad przedłużony dobowy wymiar czasu pracy, wynikający z obowiązującego Pracownika systemu i rozkładu czasu pracy, stanowi pracę w godzinach nadliczbowych. 2. Praca w godzinach nadliczbowych dopuszczalna jest w razie: a) konieczności prowadzenia akcji ratowniczej w celu ochrony życia lub zdrowia ludzkiego, ochrony mienia lub środowiska albo usunięcia awarii, b) szczególnych potrzeb Pracodawcy. 3. Praca w nadgodzinach jest obowiązkiem pracowniczym. Pracownik nie może kwestionować istnienia okoliczności uzasadniających wydanie polecenia pracy w nadgodzinach, w tym istnienia szczególnych potrzeb Pracodawcy. Odmowa pracy w nadgodzinach może stanowić naruszenie obowiązków pracowniczych. 4. Jeśli istnieją szczególne okoliczności, które wyjątkowo uniemożliwiają Pracownikowi wykonanie polecenia pracy w godzinach nadliczbowych, Pracownik zobowiązany jest poinformować o nich Pracodawcę. O ile szczególne okoliczności wskazywane przez Pracownika są zasadne, Pracodawca je uwzględnia i działa z poszanowaniem sytuacji osobistej Pracownika oraz zgodnie z zasadami współżycia społecznego. 5. Okolicznościami uzasadniającymi odmowę Pracownika wykonania polecenia pracy w godzinach nadliczbowych są w szczególności samotne sprawowanie opieki nad dzieckiem poniżej 4 roku życia albo osobą ciężko chorą lub niedołężną, czy wcześniej zaplanowane wizyty lekarskie (własne lub osób najbliższych, w tym dzieci, nad którymi Pracownik sprawuje opiekę). § 40 [Wymiar godzin nadliczbowych] W tygodniu praca w godzinach nadliczbowych nie powinna wynosić więcej niż 8 godzin. W ciągu roku najwyżej 416 godzin. 1. Liczba godzin nadliczbowych przepracowanych przez Pracownika w związku ze szczególnymi potrzebami Pracodawcy nie może przekroczyć 416 godzin w roku kalendarzowym. 2. Czas pracy Pracownika, z uwzględnieniem pracy w godzinach nadliczbowych, nie może przekroczyć przeciętnie 48 godzin tygodniowo w przyjętym okresie rozliczeniowym. W związku z powyższym odmowa pracy w sobotę jest brana pod uwagę podczas oceny rocznej pracownika. Kierownik zmiany ma swojego przełożonego z którym ustala odbiór nadgodzin jak również jego przełożony ustala jego obecność w pracy w sobotę. Do kontroli czasu pracy mamy system ewidencji pracy i nikt nie robi nic bez pozwolenia lub polecenia przełożonego. Każdy pracownik ma swojego przełożonego, który przeprowadza z nim ocenę roczną. Kierownika zmiany ocenia Dyrektor produkcji natomiast pracownika produkcji kierownik zmiany. Co do harmonogramu pracy to jest on dostosowany do stanowisk pracowników.

ŻYCIE jest tylko JEDNO !!!!!!!
@@Małgorzata

416 godz to każda sobota w roku kalendarzowym!!!! Na dodatek w takim systemie pracy ? Słabo to wygląda :/ ŻYJE się żeby ŻYĆ a nie ciągle pracować !!! Powodzenia.

Pracownik Nowy wpis
@ŻYCIE jest tylko JEDNO !!!!!!!

To zmień pracę jak Ci nie pasuje a nie jadem plujesz i szukasz winnych.

ŻYCIE jest tylko JEDNO !!!!!!! Nowy wpis

Nie jestem pracownikiem tej firmy, tylko czytałem opinię i tak stwierdziłem - to jest moje zdanie nic złego nie miałem na myśli żeby od razu pluć jadem ? Strach się bać.

Antolin Nowy wpis
@ŻYCIE jest tylko JEDNO !!!!!!!

Wymiar nadgodzin w ciągu roku wynika z Kodeksu Pracy (art. 151), jest bardzo prawdopodobne, że większość pracodawców stosuje zapis z paragrafu 4. Co wcale nie oznacza, że każdy pracownik rzeczywiście pracuje w określonym przez pracodawcę wymiarze nadgodzin.

Pracoholik Nowy wpis
@ŻYCIE jest tylko JEDNO !!!!!!!

Skoro życie jest tylko jedne to nie szkoda Ci czasu marnować na wyrażanie opinii na temat firmy, której nie znasz i nie jesteś pracownikiem? Żyje się żeby Żyć, nie marnuj go na GoWork :)

Klaudka

Witam. kiedyś jak była widoczna oferta na stanowisko HR Generalist to nie wskazano w niej wprost, że wymagane byłoby jakieś doświadczenie od kandydata. czy do dziś tak jest, że wykształcenie kierunkowe w zakresie zasobów ludzkich byłoby wystarczające? Ciekawa jestem ewentualnych naborów, ponieważ będę szukać zatrudnienia

Hej, jak teraz wygląda praca analityka finansowego? Po opisie tej aktualnej oferty widzę, że wynagrodzenie ma być adekwatne do posiadanych kompetencji i ze są premie miesięczne. W tym pierwszym przypadku o jakie kompetencje może chodzić?

Jaki dress code obowiązuje w Antolin Silesia Sp. z o.o.?

@Małgorzata

Dzień dobry, pracodawca zapewnia odzież pracownikom, spodnie są granatowe, koszulki białe.

@@Małgorzata

Witam jak obecnie wygląda przy tym kwestia ekwiwalentu za pranie? I ta odzież co jaki okres czasu bywa zmieniana? Chyba, że już później trzeba jednak dopłacać?

@Małgorzata

Odzież robocza jest prana przez serwis, który opłaca w całości pracodawca.

Pracownik Produkcji

Bardzo wysoko oceniam rekrutację na to stanowisko. Testy oraz rozmowa. Dostałem pracę.

Jakie mam doświadczenie w pracy na produkcji?

Darek

Piszą teraz w ofercie na pracownika produkcji, że ma to być osoba gotowa do pracy w systemie III zmianowym IV brygadowym. Czy podany zakres pensji 4000 - 4500 zł brutto uwzględnia już dodatki za pracę w tym systemie? I ile może wynosić premia miesięczna, o której pobieżnie wspomniano w treści ogłoszenia?

Abc
@Darek

Premia miesięczna to 20 procent od podstawy. Obecnie są tylko 3 zmiany od pon- do piątku.

Ciekawy
@Abc

A w soboty są nadgodziny?

Abc
@Ciekawy

Czasem wypada sobota pracująca nie jest to co tydzień. Zależy od potrzeb produkcji.

efg
@Abc

Te 20 procent jest juz zawarte w tej ofercie. Inaczej 3600 to ustawowa pensja minimalna. do tego 20 procent i macie 4320 brutto.

@Abc

Nadgodziny są zawsze dodatkowo płatne? Czy może odbiera się je w firmie jako wolne? Wolałbym tą pierwszą opcję szczerze mówiąc. Czy jeśli mam wyższe doświadczenie to mógłbym więcej dostać podstawy niż to co jest przedstawione w ogłoszeniu? Albo inaczej, po czasie mieć szansę na wzrost stawki?

Antek

Ta co roku masz podwyzke inflalcyjną czyli nic no chyba, że dostaniesz się do kółka wzajemnej adoracji to wtedy podwyżkę dostaniesz. Ale na cuda nie licz. Tu lepiej już było.

Satysfakcja

.... Z......
@123

Tak się jeszcze wypowiem bo i tak wszystko usuwają!!! Lody dla przekupstwa jak dla dzieci ŹENADA !!!! :(( A poza tym BEZPIECZEŃSTWO ponad WSZYSTKO dla DYRA !!!! Nie można tego, tego i tego i tamtego bo chodzi Pani z BHP i wlepia MANDATY ale można pracować z WIĘŹNIAMI ze SKAZANYMI co nie mają LUDZKIEGO ROZUMU ... !!!!!! !!!!!! bez NADZORU BEZ STRAŻNIKÓW !!!!! to jest OK.!!! Narażając ŻYCIE i ZDROWIE bo to nic nie kosztuje ;((( KASA to jest NAJWAŻNIEJSZE a nie ŻYCIE i ZDROWIE normalnie funkcjonującego człowieka!!!! !!!!!! Odradzam Pracę na Produkcji o ile nie pracujesz w biurze i nie masz styczności z tą (usunięte przez administratora)!!!! !!!! !!!!!! STRACH się BAĆ !!!! Chcesz pracować w KRYMINALE to ZAPRASZAMY na PRODUKCJĘ :)))) Taniej i wygodniej niż w RESOCJALIZACJI !!!! Bez DODATKÓW i OPIEKI UZBROJONYCH FUNKCJONARIUSZY bez DODATKOWYCH DNI WOLNYCH bez LEKARZY obejmujących OPIEKĄ jak w DZIKIM BUSZU !!!! !!!!!! Albo przeżyjesz albo, albo ........ Motto DYRA Bezpieczeństwo ponad WSZYSTKO!!!! Jeśli uważasz że jest BEZPIENIE to ZAPRASZAM:)))

Wioleta
@123

O, to ludzi z produkcji firma wysyła na kury angielskiego?? Ale one są obowiązkowe czy takie dla chętnych? I po co w zasadzie ten kursy na produkcji, jakaś dokumentacja produkcyjna jest w tym języku??

Cwaniak
@.... Z......

Mam pytanie, to co się tam w firmie stało, że tak jest niebezpiecznie???? Nie słyszałem, żeby kogoś zamordowali w Strzelinie a tak to przedstawiasz jakby ludzie tam w firmie musieli się bronić jak na wojnie. Pobito kogoś? Wydaje mi się, że Cię poniosło albo siejesz panikę w śród ludzi.Tylko po co?

@Wioleta

Inwestujemy w rozwój pracowników nie tylko w szkolenia poszerzające ich wiedzę w zakresie ich obecnych kompetencji ale również o kolejne obszary, jak np. naukę języków obcych ponieważ zależy nam na ich rozwoju osobistym. Kursy nie są obowiązkowe a nasi pracownicy chętnie korzystają z dostępnych w naszej firmie możliwości doskonalenia się.

@.... Z......

Rozumiem, że każdy może się wypowiedzieć na temat pracy w swojej firmie, jednak wypisane zarzuty nie są obiektywne i zgodne z rzeczywistością. Koordynator ds. BHP nikomu nie dała nigdy mandatu, są ostrzeżenia i zgłoszenia co nie jest związane z żadnym finansowym obciążeniem pracownika. W każdej firmie są zasady BHP, których należy przestrzegać, pracownicy są szkoleni w tym zakresie, podpisując obowiązek stosowania się do zasad bezpieczeństwa i higieny pracy. Praca koordynatora ds. BHP polega na egzekwowaniu tych zasad. Pracownicy Zakładu Karnego pracują u nas ponad rok czasu, żaden nasz pracownik nie został nigdy narażony na jakiekolwiek niebezpieczeństwo ze strony osadzonych a co dopiero mówić o zagrożeniu życia lub zdrowia. Osoby, które są oddelegowane z ZK do pracy na wolności nie są groźnymi przestępcami. Nie mogli by być dopuszczeni do pracy gdyż tak stanowi prawo a Służby Więzienne są odpowiedzialne za wszystkie procedury związane z zatrudnieniem osób z Zakładu Karnego. Jak na razie to osadzeni są szykanowani w naszej firmie, przykładem jest sytuacja z przed miesiąca.

Ccc
@@Małgorzata

Bez jaj, szykanowani????? Owszem ktoś zrobił i nie było to może potrzebne. Jednak to my teraz można powiedzieć że jesteśmy osaczeni ZK. Eliminujecie pracownika z Ukrainy a w zastępstwie szykujecie cały zestaw pracownika z ZK! Brawo! Będzie bezpiecznie i komfortowo nam pracować, przecież nie ma czego się obawiać!

????
@Ccc

Zrobili ankiety, i co z tego że przeczytają i wszystko w temacie... Nikt w tej firmie nie docenia dobrego pracownika wręcz przeciwnie zastępuje go jako pionka ZK. Nikt nie rozumie ile potrzeba pracy i wysiłku aby wyszkolić człowieka na dobrego i szanującego pracownika !!! Człowiek w tej firmie to tylko cyferka !!! Nie ten to następny. Osoby z kadr, wykształceni i niby logicznie myślacy - czy ZK jest tego wart ? Tego poświęcenia, czasu, wysiłku normalnego człowieka ??? Nie ważne czy to jest osoba z lekkim czy cięższym wyrokiem - te osoby nie mają poczucia odpowiedzialności i jakich kolwiek wyrzutów sumienia !!!! ... Osoby bez emocji nie da się wyszkolić na dobrego pracownika!!!! Są bo są na ,,pierdołach" po których odpowiedzialny człowiek któremu zależy na pracy i tak pełni całkowita odpowiedzialność męcząc się ciągła kontrolą za wszystkich !!!! Stąd macie efekt pozbycia się doświadczonego operatora bo ileż można !!!! Proponuję testy dla dyrekcji i poczucia na własnej skórze pracy z takimi ludźmi !!! Nie dowiecie się jeśli nie doświadczycie!!!! Łatwo powiedzieć inaczej znieść !!!! Nie dziwię się że UK rezygnuje z pracy !!! ,, pracownik na zapotrzebowanie :) jest praca jest UK nie to ZK bo taniej " TEGO jeszcze nie było :) !!! Firma spada na DNO !!! Bardzo Dobrze wyszkolone osoby rezygnują bo nie ma możliwości zarobku a ZK firma się nie wzbogaci !!! Tytanic tonie i nikt nie potrafi go uratować !!!! Kwestia czasu....

@Ccc

W jakim sensie osaczeni przez ZK, ilość pracowników jest nie zmienna od roku czasu, pracują 24 osoby z ZK, max 13 osób na pierwszej zmianie, na innych zmianach 4 lub 6 pracowników ZK. Pracowników Antolin Silesia na produkcji jest 95 osób. Jeszcze raz zapytam w jakim sensie 95 osób jest osaczona przez 24 osoby????? Naruszają przestrzeń osobistą pracowników na powierzchni hali o wymiarach 21 000 m2 ?????? Nikt nie eliminuje pracowników z Ukrainy, sami rezygnują w związku z małą ilością pracy w obecnej chwili. Do tej pory przeszkadzali ludziom pracownicy z Ukrainy, teraz pracownicy ZK.

Bzden
@????

Co wszyscy robią aferę z tymi więźniami myślę że jak z którymś jest problem to chyba można to zgłosić i będzie reakcja. Ile osób odchodzi z firmy bo są męczeni i mobingowani przez kierowników liderów czy inny pracowników produkcji i tego nikt nie widzi? Szaraki nie mają głosów a ci coi mają posadzki neo reagują bo tak im wygodnie?!!!!!

@Małgorzata

Proponuję nauczyć się czytać ze zrozumieniem. Napisałam 95 pracowników produkcji SLS a nie na zmianie. Z moim ego było by 200.

Obecny
@@Małgorzata

Pani M.... Nie pracuje Pani na produkcji więc nie wie Pani za wiele .... Firmę bronicie a nie wiecie co się dzieje w rzeczywistości !!! Prosty przykład BHP !!!!! Dla kogo te wszystkie wymogi i zasady tylko i wyłącznie dla OPERATORA PRODUKCJI !!!!! Kary i Zastraszanie ale nikt nie widzi kto w jakim ubraniu pracuje !!!! Ale Kara jest oficjalna dla operatora produkcji. Zacznijcie od Kierowników zmiany którzy się stoją i mają tylko kamizelkę, od Ustawiacza który chodzi w dresach albo operatora któremu pani z BHP po cichaczu powiedziała że jak jest gorąco to można przychodzić w swoich spodniach !!!!! TO JEST tzw.... po ZNAJOMOŚCI ????!!!!!! Albo Wszyscy Albo NIKT !!!!! Sami sobie przeczycie!!!! Operator MUSI chodzić wedle wyznaczonej trasy ,, ZAKAZ między maszynami " ale osoby z biura i kj czy qw oczywiście bez problemu i bezkarnie !!!! Fajnie jest a co !!!! Jednym Wolno Wszystko innym NIC !!!! To jest BHP ???? !!!!!!

Aaaaaa
@Obecny

Bardzo nic mylnego jeżeli chodzi o Panią z BHP to proszę takich głupot nie pisać, szkoda że kierownicy robią sobie co chca bo myślą że im wszystko wolno ,,bo mają plecy,, ? Panie z BHP i Pani Małgosia z Hr to złote kobiet!

Ten
@123

Czyli macie kursy angielskiego i pracują u Was osoby z kakładu karnego. Jest o co halo robić w związku z tym? I czy kurs angielskiego oraz inne jakieś kursy w całości opłaca pracodawca?

:))

Gardzioszki

Pani z BHP to cudowny człowiek, złota kobieta! Nie wiem kto pisze takie brednie ale mijają one się z prawdą, jej wiedza i kompetencja jest na bardzo wysokim poziomie. Taki pracownik to skarb obu więcej takich ludzi!

@Gardzioszki

Potwierdzam jest tu takich osób sporo ale Pani z BHP to jedna z najbardziej kompetentnych i rzetelnych osób w Antolin i osoba której naprawdę zależy na innych pracownikach.

Wiesiek
@Aaa

Jeszcze się taki nie urodził, co każdemu by dogodził. Jak więc u Was jest z szacunkiem jeden do drugiego, jak coś komuś nie odpowiada, to wyjaśnia się od razu, co jest na rzeczy, ewentualnie zgłasza przełożonemu, że ciężko się z kimś pracuje?

Żenada
@Wiesiek

Zależy o kogo pytasz Pan P. CZ. To raczej z szacunkiem nie ma nic wspólnego. Myślę że jest dużo pracowników którzy chcieli by zgłosić takie rzeczy ale się boją... Nie które osoby za dużo sobie pozwalają mam nadzieję że przełożeni właśnie zrobią z tym porządek. Nie odpowiednie osoby na nie odpowiednim stanowisku powinny zostać zdegradowane.

Haha
@Żenada

Nic mu nie zrobicie. A jak już mówicie o nim. To przydałoby się by za waszych się wzięli. Za tych wypalonych, co już korzenie puścili i prócz przychodzenia do pracy, nic wartościowego do firmy nie wnoszą. Za Was niech się wezmą za quality. Tam jest najwięcej plociuchów co mają posadki po znajomości bez żadnych kompetencji. Tylko protekcja tam się liczy. A z tego Pana przestańcie robić kozła ofiarnego.

Szczerze i dobitnie.
@Haha

Dobrze, że nie ma już wielkiej Pani koordynator, ta to dopiero swoich na wpuszczała. Od pionu inż. Po kontrolę niższego szczebla. Jak by była, to dalej by swoich pchała.

Więcej odwagi
@Haha

A co ten pan ma wspólnego z quality ? Może więcej odwagi ,powiedz głośno kto pracuje po protekcji i bez kompetencji, pisać wszyscy potrafią a jak trzeba głośno coś powiedzieć to cisza .

Ehhh
@Więcej odwagi

Powiedzieć głośno coś w tej firmie? Tylko nieliczni mają odwagę, myślę że jest dużo spraw do poruszenia tylko każdy się niestety boi bez względu jaki to dział i kogo konkretnie dotyczy tu wszystko działa podobnie.

Wiola
@Ehhh

Ale do kogo pójść? Karzdy się tutaj klepie po ramieniu, po mimo tego że jest jak jest. Góra kryje swoich, więc z kim rozmawiać? Jak masz inne zdanie niż góra to lepiej się nie odzywać, więc karzdy się trzyma swoich stołków. Napisać do hiszpani? To też znajdą powód rzeby się ciebie pozbyć. Więc karzdy siedzi cicho.

Brak słów

Jedno jest prawda jak na górze dzieją się takie rzeczy to jak na dole ma być dobrze?

Waldek

Ja już uciekłem jakiś temu i nie żałuję. Zarabiam jeszcze raz tyle co miałem. Praca na zmianę centralną, blisko domu. Wszędzie jest podobnie ale silesia to ewidentnie stan umysłu. Panuje w niej jak sobie przypomnę totalny chaos i nigdy nikt nie wiedział nigdy o co chodzi. Rozwoju null, awanse tylko dla lizusów I pseudokoleżeństwo. Na start firma ok.

@Małgorzata

Witam, na ten moment nie prowadzimy rekrutacji w dziale jakości.

Witam, Proszę adres mailowy: rekrutacja@grupoantolin.com

Daj Spokój

W tej firmie liczy się zdanie tylko tych państwa co maja auta służbowe , prócz Dyrektora Domika fajny gość ale tak jak go robią w balona a zwlaszacz brodacz z Ur i Narzędziowni to już przechodzi ludzkie pojęcie

Eks żołnierz
@Daj Spokój

Ludzie po co te żale? Myślicie, że kogoś to obchodzi, że u Was jest, tak jak jest? Tak jest podobnie wszędzie. Nie ma idealnych firm. Wszędzie są układy i kolesiostwo. Do okoła jest tyle zakładów, tyle możliwości za lepsze pieniądze. Socjal nie powiem, porównywalny. Tego Silesii nie można zarzucić. Ja też przez długi okres czasu myślałem żeby pracować tu do tzw. Emerytury. Ale gdy zobaczyłem, że w innym środowisku jest lepiej, pod względem finansowym, to odszedłem i nie żałuję. Raz, że bliżej. Dwa lepsze wynagrodzenie, trzy, indywidualne podejście do pracownika. Wiem, zdaje sobie sprawę, że to boli, to co się u Was dzieje dla pracowników ze stażem powyżej 10 lat pracy ale naprawdę czasem lepiej odpuścić i odejść. Szkoda nerwów I zdrowia na niektórych ludzi czy też zdarzenia, które Wam towarzyszą. Rozumiem, ponad 10 lat, przyjażnie zakładowe, przywiązanie do miejsca pracy. Czasem nie warto. Uwieżcie mi. Też na początku, miałem żal, że nie doceniają człowieka. Zero awansu przez tyle lat o podwyżce nie wspomnę ale odejście stąd było najlepszą decyzją zawodową jaką mogłem podjąć i przez pryzmat czasu nie żałuję. Ludzie nie bójcie się decydować o sobie, ten co nie ryzykuje to nie pije szampana. A ludzkiej mentalności i świata nie zmienicie, przyzwyczajcie się do tego. Tak było jest i będzie. Taka jest rzeczywistość. Odwagą jest, ryzyko i podejmowanie niekiedy, odważnych decyzji. Nie bójcie się zmiany na lepsze w szczególności gdy może to odmienić Waszą sytuację finansową czy też życiową. Powiem tylko tyle, zmieniłem firmę jakiś czas temu i nie żałuję. W końcu czuję, że żyję. Powodzenia!

@Eks żołnierz

Wygląda na to że trochę żałujesz bo nie pisał byś tutaj. Skoro jesteś taki szczęśliwy to po co wracać tu i cokolwiek pisać. Kasa nie jest najlepsza ale podaj gdzie jest lepiej bo ja szukałam i nic nie ma a dojeżdżać to ja nie chce.

Spartan
@Daj Spokój

Brodacz ma teraz lepsze zajęcie podobno dorabia na stołówce. Mam nadzieję że wkoncu nasz dyrektor otworzy oczy i zastąpi jego stołek. Chętnie jakieś głosowanko dla dobra wszystkich :)

Joker
@Daj Spokój

Zgadzam się z tym, nie które osoby robią takie rzeczy szok! Ciekawe czy Pan dyrektor o tym wie... Może wkoncu zrobi jakiś porządek z tym krętactwem i cwaniactwem. Zero poszanowania dla ludzi którzy pracują na tą firmę i nie są doceniani a wręcz przeciwnie

W te upalne dni rozdają lody, super sprawa. Plus dla pracodawcy

QWERTY
@Aaa

Już 4 tydzień po rozmowie, a dalej nie otrzymałem odpowiedzi zwrotnej. Czy to naprawdę takie trudne wysłać odpowiedź czy tez firma ma za cel zniechęcić kandydata już przed wejściem do firmy?

Adela
@Kandydat

No a czy podczas rekrutacji rekruter zapewniał, że odpowiedź będzie, obojętnie od wyniku? Bo może tu nie ma praktyki informowania. Były zapewnienia o odpowiedzi?

Pracownice:)

Witam, wszystkich pracujących oraz tych którzy mieli w myślach pójście do pracy w tej firmie( co odradzam ).... Takiego (usunięte przez administratora) oraz zero szacunku do pracownika jak w tej firmie nie widziałam w żadnej innej, nic dziwnego, że jest tam taki ,,przemiał” wśród pracowników i nikt nie uraczy tam swoją osobą długiego czasu... A teraz kilka krotkich opisow co tam sie dzieje i jak traktuje drugiego człowieka.... Wyjście do toalety jest cudem, a dlatego , że wybijając chęć pójść do WC oznacza długi czas oczekiwania jak ktoś ,,wielmożny „ nabierze ochoty by chwilę nas zmienić na taśmie, a jeśli nie nabierze owakiej ochoty to pozostaje nam sikaniem pod siebie lub założenie do pracy pampersa co już było w moich przemyśleniach po paru takich sytuacjach... Ale to nie tylko to, nawet nie ma czasu na wzięcie łyka wody bo robiąc to w zaledwie kilka sekund robi na taśmie (usunięte przez administratora), I odrazu krzyk majstrowej... , ale to może taka ich taktyka nie będziesz pił, nie narobisz w gacie???? Praca w tej w firmie pokazuje mi jak było kiedyś w obozie w (usunięte przez administratora) tyle że z tej pracy wyjdziesz żywy i to jest jedyna różnica między nimi... Wstydem jest żeby w tych czasach człowiek do człowiek miał takie podejście, żeby ktoś wyżej pomiatał ta osoba niżej gdzie za murami firmy są takimi samymi ludźmi, ale jak zauważyłam wstąpienie pięterko wyżej przewraca w główce, ale karma wraca i mam nadzieje, że ktoś was kiedyś tak samo potraktuje jak wy traktujecie nas... To kwestia czasu... A nie do zrozumienia jest dla mnie taka chęć wiedzy i kontrola pracownika, nie dość że są kamery wszędzie to jeszcze zauważyłam z koleżanką kilka Pań co ukradkiem obserwują i donoszą do kierownictwa kto, co robi gdy odejdzie od taśma....Żenada...I tu nasuwa się pytanie czy dane osoby co to wymyśliły i które to robią wiedzą że na takie coś jest paragraf i zgłoszenie tego rozpocznie w ich życiu coś czego w najgorszym śnie nie chciały by przeżyć.... Dlatego odradzam prace w tej firmie, nawet jeśli to miała by być wasza ostatnia deska ratunku w wyjściu na prostą, lepiej iść już sprzątać ulice niż być pozniżanym, gnojonym beż zera szacunki i mieć zniszczona psychikę, przez osoby co myślą że są lepsze a tak naprawę swoim zachowaniem i podejściem pokazują że są nic nie warte jak (usunięte przez administratora)

Pracująca
@Pracownice:)

Dramat. Musiałaś byc szczególnie niezadowolonym i roszczeniowym pracownikiem skoro tak cie wszyscy omijali. Pracuje w firmie bardzo dlugo i nigdy nie spotkalam sie z sytuacja, aby lider czy trener nie wymienił do toalety albo mial przy tym jakis problem. Przynajmniej na mojej zmianie. Ludzie nie wierzcie w to. To są bzdury wyssane z palca przez bardzo zgorzkniałą osobe,która najwyrazniej nie umie inaczej sie zachowac. Tylko sieje jadem na około. Współczuję

Gor
@Pracownice:)

Ale kto ma cie wymienić jak trenerki liderki maja najwięcej pracy w biurze przecież, parę razy na fajke musi iść kawę godzinę pić i na nic więcej czasu nie maja bo ciągle zajęte tylko czym?

Kobitki

Witam, wszystkich pracujących oraz tych którzy mieli w myślach pójście do pracy w tej firmie( co odradzam ).... Takiego (usunięte przez administratora) oraz zero szacunku do pracownika jak w tej firmie nie widziałam w żadnej innej, nic dziwnego, że jest tam taki ,,przemiał” wśród pracowników i nikt nie uraczy tam swoją osobą długiego czasu... Jak wyjście do toalety jest cudem, a dlatego , że wybijając chęć pójść do WC oznacza długi czas oczekiwania jak ktoś ,,wielmożny „ nabierze ochoty by chwilę nas zmienić na taśmie, a jeśli nie nabierze owakiej ochoty to pozostaje nam sikaniem pod siebie lub założenie do pracy pampersa co już było w moich przemyśleniach po paru takich sytuacjach... Ale to nie tylko to, nawet nie ma czasu na wzięcie łyka wody bo robiąc to w zaledwie kilka sekund robi na taśmie (usunięte przez administratora) Wstydem jest żeby w tych czasach człowiek do człowiek miał takie podejście, żeby ktoś wyżej pomiatał ta osoba niżej gdzie za murami firmy są takimi samymi ludźmi, ale jak zauważyłam wstąpienie pięterko wyżej przewraca w główce, ale karma wraca i mam nadzieje, że ktoś was kiedyś tak samo potraktuje jak wy traktujecie nas... To kwestia czasu... A nie do zrozumienia jest dla mnie taka chęć wiedzy i kontrola pracownika, nie dość że są kamery wszędzie to jeszcze zauważyłam z koleżanką kilka Pań co ukradkiem obserwują i donoszą do kierownictwa kto, co robi gdy odejdzie od taśma....Żenada...I tu nasuwa się pytanie czy dane osoby co to wymyśliły i które to robią wiedzą że na takie coś jest paragraf i zgłoszenie tego rozpocznie w ich życiu coś czego w najgorszym śnie nie chciały by przeżyć.... Dlatego odradzam prace w tej firmie, nawet jeśli to miała by być wasza ostatnia deska ratunku w wyjściu na prostą, lepiej iść już sprzątać ulice niż być pozniżanym, gnojonym beż zera szacunki i mieć zniszczona psychikę, przez osoby co myślą że są lepsze a tak naprawę swoim zachowaniem i podejściem pokazują że są nic nie warte jak (usunięte przez administratora)

Hmmm

Powiem tak firma jak firma ale nie które osoby które są na wysokim stanowisku reprezentują sobą dno i kompletna niekompetencję.. szkoda że tak skrupulatny nie jest w swoim życiu prywatnym jak w pracy. Poniżanie ludzi traktowanie jak niższość, a okazanie się zwykłym (usunięte przez administratora) Ciekawe czy żona wie?

Riko

Witamy, jakie zarobki proponują dla ustawiacza wtryskiwarek?

DOMINGO
@Riko

3500 na reke

Maurycy
@DOMINGO

To nie za dużo jak na samochodówkę. A to z doświadczeniem czy bez? Bo jak na start, to całkiem fajna stawka. Z doświadczeniem, poniżej mediany. Mimo wszystko dobrze wiedzieć, jednak będę próbował gdzie indziej.

real
@Maurycy

Bez żadnej ściemy i złośliwości. Firma to skansen technologiczny. Dosłownie. Jako ustawiacz przygotuj się tutaj na zwykla harówkę. Nie będziesz traktowany jako specjalista tylko jako pracownik czysto fizyczny. Praca generalnie ciężka i monotonna. Praktycznie codziennie min 7 zmian form na zmianę. Do tego duże formy na wtryskarki ponad 2000 ton. Starzy madrzejsi pracownicy już uciekli albo są w trakcie wyjscia ???? Ustawiaczy szukają już chyba ze 2 lata. A nowoczesne technologie z ogłoszenia....hehehe No i najlepszy wałek tej firmy - pensja to podstawa i premia plus ewentualnie wynegocjowane dodatki. Innymi słowy nadgodziny liczone są od samej podstawy. Atmosfera raczej ok. Zależy na jaką zmiane się trafi. Tak więc radze naprawde dobrze przemyslec ewentualna zmiane pracy i zyczę powodzenia.

Tumek
@real

Tak to niestety wygląda 7-8 form na zmianę do wymiany plus ze 3 kolory. Także zapierdziel, że zazwyczaj 8 godzin brakuje, żeby taki plan zrealizować.. Jako młodszy ustawiacz jesteś tak naprawdę wymieniaczem form. Starszy ustawiacz = Lider on też nie ma kolorowo lata między 2 halami na których jest 37 wtryskarek i prawie zawsze na kilku jednocześnie awarie. Atmosfera taka se. Podstawa to bardzo duża odporność na stres. Co do starego parku maszynowego to nie jest, aż tak źle widziałem gorsze skanseny. Na pewno lekko tu nie jest

@Małgorzata

Witam, obecnie jest rekrutacja na operatora produkcji, ogłoszenie na olx jest aktualne i systematycznie zapraszamy wybranych kandydatów na spotkania rekrutacyjne. Wzajemny szacunek i współpraca tworzą pozytywny klimat w firmie.

Waldek
@@Małgorzata

To już nie zwalniacie? :D Firma dobra na max 2 lata, nie więcej. Tak żeby nabrać doświadczenia i iść dalej w świat :)))

Muniek
@@Małgorzata

Informacja jest rzeczowa i konkretna, pomocna w podjęciu decyzji. Na pewno złoże papiery.

Jestem jeszcze chwilę.

Powiem tak - Atmosfera w firmie jako tako się polepszyła. Jest spokojniej niż wcześniej bez wariacji. Ludzie ok, pomogą jak trzeba. Problem jest z wynagrodzeniem. Jak na taką firmę - Słabo się prezentuje. Jako operator produkcji z prawie 15 letnim doświadczeniem czuje się nie doceniony a wręcz odwrotnie - WYKORZYSTYWANY Za te same pieniądze co NOWY !!! Przy takiej inflacji z jaką przyszło nam się zmagać moja wypłata nie wystarcza na pokrycie podstawowych rachunków. Podwyżkę nie dosyć że śmieszną obiecują od marca to po dzień dzisiejszy jej nie widać ! Do tego jakieś śmieszne dodatki cztero - brygadowe jak od 2 lat ten system nie istnieje a Pracownicy produkcji są wykorzystywani pracując w Wielkie Święta w zamian za zwykły dzień !!! 3 Maja za zwykły piątek, teraz szykuje się pracujące Boże Ciało !!! Po co??? po to żeby odbył się JUBILEUSZOWY piknik na PARKINGU !!! ??? Śmiech na sali ... Ludzie z produkcji nie mają głosu!!! Wszystko się odbywa poza produkcją która jest fundamentem firmy a nikt jej nie docenia. Wolą zastąpić pracownika 15 letniego osobą z ZK. Zaczyna być już to zbyt uciążliwe i męczące ! Tylko aby było taniej to gdzie te PIENIĄDZE skoro wypłaty marne ??? EBITÓW nie ma... , na stołowke dali 100 zł na miesiąc gdzie po 3 obiadach kasy nie ma dlaczego ??? - dlatego że wszystko takie drogie a wypłata BEZ ZMIAN !!!! Podsumowując ,, Chcesz pracować za najniższą krajową to już w LIPCU - Zapraszamy do ANTOLIN Silesia "

Aas
@Jestem jeszcze chwilę.

Przecież mówili dlaczego pracujemy w święto więc skąd to zaskoczenie? Skoro tak Ci źle i tak Cię źle traktują to co Cię tutaj trzyma przez 15 lat???

Tomuś
@Jestem jeszcze chwilę.

Szkoda Twoich żali. Tak naprawdę nikogo z tej firmy to nie obchodzi. Jak masz możliwość zmiany, to się nue zastanawiaj. Ja zmieniłem jakiś czas temu i nie żałuję. Oni nigdy nie liczyli się z ludźmi. Parę lat temu w tej firmie było spoko. Jeden, drugiego szanował. Nie ma mnie tu już jakiś czas a widzę po komentarzu, że defacto nic tu się nie zmieniło... przykre to lecz prawdziwe..

@Jestem jeszcze chwilę.

Przykro mi, że czuje się Pan/i rozczarowany/a, chciałabym wyjaśnić kilka zarzutów. *Czwartek 08.06 jest dniem pracującym zgodnie z grafikiem, który był ustalony w styczniu 2023 czyli 4 miesiące wcześniej. Nie ma to nic wspólnego z piknikiem jubileuszowym, który odbywa się w sobotę a nie w dniu roboczym. *Tak, piknik odbędzie się na terenie zakładu i jest bardzo dużo chętnych pracowników. Jubileusz to impreza dedykowana pracownikom Antolin Silesia, jest to forma podziękowania za wspólną ciężką pracę przez 15 lat. Odbywa się na terenie firmy, ponieważ chcemy pokazać naszym rodzinom, gdzie pracujemy. *Taka sama jest sytuacja w przypadku pracy 3 maja, również ten dzień był zaznaczony w grafiku jako dzień pracujący, wszyscy mieli wolny Wielki Zwykły Piątek, jednak niektórzy pracowali i w wielki piątek i w środę 3 maja. Taka specyfika pracy. Nikt nikogo nie zmusza do pracy w naszej firmie, jeżeli nie odpowiadają komuś warunki zawsze może zrezygnować. *Nic nie odbywa się poza produkcją, została wybrana przez wszystkich pracowników Rada Pracowników i wszystko jest, podkreślam, każda decyzja, konsultowane z tą Radą, która reprezentuje również pracowników produkcji. *100zł na stołówkę, ten temat był poruszany od samego początku roku, wszyscy wiemy jaka jest obecnie sytuacja i czym się kierował dyrektor podejmując tę nie łatwą decyzję. *Podwyżki nikt Panu/i nie zabierze, gdy tylko proces zostanie zakończony, wszystkie osoby objęte podwyżkami zostaną o tym poinformowane i zaproszone do podpisania dokumentów. Natomiast komentarz o zamianie pracownika z 15 letnim stażem na pracownika z ZK jest oszczerstwem, Panowie z ZK są pracownikami tymczasowymi.

Czopek
@@Małgorzata

(usunięte przez administratora) Jubileusz po kosztach, zeby nie trzeba bylo placic za wynajecie miejsca. Wszyscy juz pokazali jak bardzo cenia zarzad przy probie organizacji wigili.Doplata do stolowki 100 zl, to przeciez zart. 3,4 obiady i po wszystkim. Skoro takie ciezkie czasy i tak boli dyrektora ta doplata to moze powinien rozwazyc rezygnacje z leasingow aut dla menadzerow. Moze nawet moglby dac przyklad i zrezygnowac ze swojego pieknego BMW. Ale.... chyba nie, bo im sie przeciez nalezy. A mial (usunięte przez administratora)

Piknik.
@Czopek

No właśnie dla kogo ten piknik ??? Dla Biura w którym może znajdzie się 5 osób z 15letnim stażem a reszta idzie jak żołnierzyki dyrektora żeby nie stracić posadki czy dla UK którzy pokazali jak się przychodzi do pracy ??? Czy naprawdę nikt nie widzi co tutaj się wyprawia ??? !!!! ,, Pędzą Konie po Betonie w szarej mgle ... " - Idealnie pasuje do tej Firmy. .....

@Piknik.

Już odpowiadam na nurtujące pytanie byłego pracownika "PIKNIK" i obecnego "CZOPEK". W biurze jubileusz obchodzi tylko 11 osób, natomiast z produkcji 40 osób. Dla kogo piknik? Dla 249 pracowników SLS, którzy wezmą udział w jubileuszowym pikniku. Nie wszyscy pracownicy uważają to wydarzenie za śmiech na sali. Wszyscy widzą co się wyprawia, a mianowicie to, że nikt nie ma odwagi się odezwać, kiedy jest możliwość rozmowy na spotkaniach Town Hall, jedyne na co was stać to w ukryciu pod komicznymi pseudonimami podrzucać marne komentarze na Gowork.

Zuza
@Czopek

Czopek, a Ty tu jeszcze pracujesz? bo jak tak, to nie wiem gdzie to BMW widujesz, to było auto poprzedniego szefa kretynie, ten jeździe starą Kugą jeszcze po finansowym.... ech ludziska, po co ten ferment ciągle niepotrzebny siejecie, nie pasuje Wam praca w Silesii to droga wolna! Idź człowieku w świat i tam pluj jadem, a nam daj spokojnie pracować. Każdy normalny człowiek wie, że czasy są ciężkie, też dla firmy, która tak jak i każdy z nas ma koszty, wiecie ile prąd podrożał dla firm? 300 %!!! projekty nam się kończą, sprzedaż nie będzie wysoka, to co się dziwić, żę są oszczędności. W przyszłym roku będzie co robić to się odkujemy! A jubileusz jest na terenie firmy, żeby naszym rodzinom pokazać gdzie pracujemy, a nie żeby zaoszczędzić na wynajęciu terenu.

Zuza

To po co tu zaglądasz skoro tak Ci dobrze gdzie indziej? Nie wiem co tak cię boli, ale ta firma to jeden z najlepszych pracodawców w okolicy. Nigdzie nie jest idealne, ale tu jednak podwyżki co rok, raz większe raz mniejsze, ale są, dodatki różne też, za chwilę wpadnie kasa za frekwencję, później na wakacje, nie wspomnę o kasie na święta, która kolejny rok z rzędu była na bardzo dobrym poziomie. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma ... sporo ludzi już do Silesii wróciło po epizodach w innych firmach ... j

Cudowna firma
@Zuza

A co ma mnie boleć? Już nie można nic powiedzieć? Podwyżki są u Was spektakularne dla lizusów bo reszta to się nie liczy. Jeśli się nie podlizujesz, to nie dostaniesz nic. Możesz być nawet ,,wskazujący" a Tak Ci nic nie zrobią bo jesteś swój. Także ten :D

Tosia
@Jestem jeszcze chwilę.

Dla czego w Antolin są ukryte rekrutację? Co jest tego powodem że pytają czy proponuje mi taka forma rekrutacji aby nie zdradzać jak to firma szuka lidera wtryskarek. O co chodzi? Czy firma ma coś do ukrycia?

Wojtek
@Zainteresowany

Bo to stanowisko to raczej praca dorywcza. Nazywa się różnie kordynator, senior technolog teraz lider wtrysku. Co pol roku jest zwalniany i szukamy nowego także serdecznie zapraszam do procesu rekrutacji

@Wojtek

Firma jak Firma. Nie szanuje i nie docenia pracowników których posiada z wieloletnim stażem. Piknik dla osób bez POSZANOWANIA !!!! z agencją pracy, których będzie najwięcej !!! brakuje tylko ZK !!! Nikomu nie chce się już tutaj pracować kwestia czasu... Projekty i Plany OLBRZYMIE tylko kto będzie je realizował ???? Podwyżki OBIECANE od kwietnia a za chwilę czerwiec i dalej LIPA czekają na mannę z nieba !!!! Przy tych stawkach i cenach z którymi się zmagamy SŁABO to wygląda na Rynku Pracy. Każą robić Więcej i Więcej za NIC !!!! To komu się CHCE ???? 3 Zmianowy system pracy a stawki śmieszne 4-brygadowe !!!! WYZYSK LUDZI bo jakiś dodatek a w ŚWIĘTA pracują jako normalny dzień !!! ŚMIESZNE !!! Ciekawy jestem dlaczego niewygodne a zarazem prawdziwe opinie są USÓWANE !!!! Kto o tym decyduje??? Pokażcie jak jest a nie zatajacie prawdę !!! Firma to głębokie (usunięte przez administratora)!!!

@AŁ

Nie rozumiem jaki jest cel drążenia tematu pikniku, nikt nikogo na siłę nie zmusza do przyjścia, pracowników z agencji jest mniej niż pracowników SLS, najlepiej jakby firma zamknęła się na wszystkich a jubileusz zorganizowała na Malediwach-pewnie i tak znalazłby się ktoś kto by stwierdził, że źle, że za daleko, że za gorąco itd... Wszystkich nie da się zadowolić. Obiecane podwyżki są wyrównane od kwietnia - aneksy są u kierowników zmiany. Za niska stawka, może Pan zmienić pracę. Dodatek do 4 brygadówki jest wypłacany do dzisiaj, pomimo, że nie pracujemy już w tym systemie. Wszystkie opinie prawdziwe i nie prawdziwe są dostępne na gowork, nikt ich nie usuwa bo każdy może wylać swoje żale, obrażać ludzi bez konsekwencji, jedynie administrator gowork usuwa z komentarzy wulgaryzmy. Nikt nie zataja prawdy, wszystko jest mówione otwarcie jak się komuś nie podoba praca to zawsze może ją zmienić. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

Dominika
@Wojtek

Ale to jest taka praktyka zawsze, że po pół roku zwalniają taką osobę? Czemu nie biorą osoby an stałe, tylko jest taka wymiana? Po co to i czy to umowa zlecenie czy UoP?

Dream Team

Aha czyli podwyżki tylko dla ,,swojaków" a reszta po 5zł do podstawy. Czyli nic się nie zmieniło. A propo komentarzy, usuwacie te które są nie wygodne. Ten też usuniecie bo jest nie wygodny jak drzazga w oku i zakłóca waszą harmonię. Lepiej się czyta, to co przychylne dla oczu a nie to, co szczere i prawdziwe. Nieprawdaż ,,Małgorzato" etatowy obrońco SLS a zarazem ministrze propagandy.

Ccc
@Dream Team

A dla swojakow podwyżki,jak chodzą do pracy i robią swoje to czemu mają nie dostać? Lepiej dać tym co biorą l4 dla relaksu bo są zmęczeni,bo trzeba na weekend pojechać albo jest to metoda na każde niepowodzenie w pracy? No takie mamy kryterium do podwyżek i tyle.

Zostaw merytoryczną opinię o Antolin Silesia Sp. z o.o. - Strzelin

• Jak się pracuje w Antolin Silesia Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Antolin Silesia Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 127.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Antolin Silesia Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 104, z czego 14 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 56 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Antolin Silesia Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Antolin Silesia Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Antolin Silesia Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 671 ocen.

Antolin Silesia Sp. z o.o.