Passy.Pl (Pass Polska Sp. Z O.O.)

Opinie o Pass Polska Sp. z o.o.

xxxxxxx

kiedy beda paczki dla dzieci ? wie ktos

@xxxxxxx

I co? Były te paczki? Powiesz czy takie na bogato? Prócz paczek dla dorosłych też coś dali?

wiesiek

słyszałem ze ludzie na kotłach zarabiaja dwa razy wiecej jak wczesniej dostali jakies podwyżki ??

fizol

dziwne rzeczy słyszałeś

@wiesiek

Zarabiają i mają dobrze płatne wczasy bez podwyżki tylko robią 4 godziny.

Dziecioł
@Nowy

a to tam gdzie brygadzista spi ?

@wiesiek

Wiesiek zapraszam zobaczysz poczujesz te pieniądze jak pachną prawdziwą pracą

Nowszy
@Dziecioł

Oj tak śpi i nic nie robi ,nawet dyrektor nie ma tak dobrze jak brygadxisci.

Hmm, czyli roboty dużo. Bardzo jest ciężko? Jakiś akord czy robota w normalnym trybie?

R
@Dziecioł

Bo powinno ich się co jakiś czas wymieniać. Tylko ich rodziny by narzekali.

Piip

Rok temu w naszej firmie była kontrola z Państwowej Inspekcji Pracy, zarząd umieścił pismo na wydziałach że działa zgodnie z przepisami prawa i poinformuję pracowników o szczegółach po zakończonej kontroli. Prawie rok i nic... a podpisy zarządu chyba do tego zobowiazyja, no chyba że taki zarząd.

@Piip

Nawet jak byly jakieś nieścisłości to się nie dowiesz, zapłacili pewnie jakieś symboliczną karę i znowu robią co chcą licząc, że ciemnogród nie wie jak się korzysta z kodeksu pracy i można wykorzystywać jak tylko się da

A.
@Piip

(usunięte przez administratora)Chłopak mi opowiadał, że w Passie Ukraińcy mają płacone za godziny, dniówki 200 zł a Polacy muszą robić na akord za niższą stawkę

Hanna
@A.

Na akord ? Na jakim stanowisku ? A czemu to miałoby tak wyglądać w ogóle?

Erosoman

Jest ogólnie robota w Passie? Przyjmują? Ciężko? Można zarobić?

Celestynka
@Erosoman

Zależy czyś kolega kiero czy nie. Jak tak to zarobisz a nie narobisz. A jak nie, to niestety, narobisz się a i tak cię skasują. I pozni jakby co to "wina systemu".

Xd
@Erosoman

Przyjdziesz poplątasz się i tak zamówień nie ma pozamiatasz napijesz celestynki za darmo

Robol

Nie rozumie dlaczego niektórzy " pseudo " majstrowie olewają pracę, a dalej są w tej firmie mimo tego że mają własną działalność i co chwila są na " weselach w pracy " a udają w fabryce niewiadomo kogo, a tak naprawdę nadają się tylko na tę wesela może czas zakończyć pracę dlaczego inni mają na takie osoby robić !!!

Wujek R

Od kiedy mają wchodzić te wolne piątki od tego miesiąca czy od przyszłego

Jak tam? Urlopy na wolne piątki zostawili?

wyciągarka

Ja się pytom, kiedy bendom WYCIĄGI nad maszynami, nad ktorymi nie mo, na dywizjonie jedenastym? Opary z rozgrzewanej stali, różnych topników momy wciągać swoim nosem? Tak mówio przepisy?

Wciągarka
@wyciągarka

Nie będzie bo teraz jest na topie kamerowanie i podglądanie pracowników czy pracują. Pieniądze się wydaje na coś co nie zwiększa wydajności i samej produkcji tylko na to co nie dość że zużywa prąd to jeszcze utrudnia pracę. Ciekawe co na to właściciele z Niemiec. Hmmm może by tak warto ich zapytać za pośrednictwem poczty elektronicznej? Na pewno będą zainteresowani tym co się dzieje w przedsiębiorstwie...

Bezroboty
@Wciągarka

Ciekawe co będą kamerować jak roboty nie ma chyba czy jest dobrze pozamiatane

Norek

Ja tam sobie pracuje w Jedenastym Departamencie. Jest luks. Miejsce mlekiem i miodem płynące. Robię sobie co chce, jak chce. Czasami coś doniosę na kogoś żeby zachować równowagę na stanowiskach. Nic się nie odzywam. Dużo słucham, żeby później dużo wiedzieć. Zawsze jak się ma tzw. haka na kogoś, jest przydatne. Czasami się "podliżę". Premia o kilka procent więcej od pozostałych. Śmieje się z tej wspaniałej krainy i tak leci, od pierwszego do pierwszego...

Janusz
@Norek

Okej, a jak z kasą to wygląda? Ile na rękę wpadnie? I jaką dają umowę?

Dżony
@Janusz

Zależy czy potrafi się donosić tym którzy się w tym lubują...

Pani Norek
@Norek

Dokładnie jak pani pisze nie robi pani nic oprócz plotek i donoszenia ,- uściślając donoszenia na piśmie więcej trzeba mieć całkiem nierówno pod sufitem żeby się tym chwalić

Jassam

Witam jak tam na A8 dalej jest tak jak było czy coś się zmnieniło na lepsze ?

Ona
@Jassam

Raczej na gorsze, odkąd jest nowy zarząd na hali to schodzi na (usunięte przez administratora)

Hehe

Mam prośbę do kierownika magazynu na A8 na dole , czy mogli byście zwrócić uwagę na swoich pracowników nigdy ich nie ma a gdzie są wszyscy między regałami na telefonach ,pytanie czy za taką robotę należy się taka stawka

@Hehe

Jak nie ma ich na dole to na szatni siedzą tak 2-3 razy, dziennie po godzinie, tylko czasami zmieniają szatnie, żeby aż tak nie rzucać się w oczy. A co robią? Filmiki oglądają, grają w jakieś gierki online, mecz jak jest i tak dniowka zleci, pracy może mają na jakiej 2 godz dziennie, a resztę to jest ukrywanie się. Niech ktoś się w końcu za nich weźmie. Kierownik i brygadzistą z A8 nic im nie zrobią bo podlegają pod innego, więc trzeba do dyrekcji i im to ukrucic

A8 magazyn

(usunięte przez administratora) Jak szukali na magazyn to nikt nie chciał wiec jaki macie problem? Robicie na montażu a jak wygląda wasza robota? Siedzenie na palarni czy oglądanie meczyków na stanowisku pracy ? Popatrzcie na siebie a pozniej na innych. Potrafi tylko skakać do ludzi i nic więcej. Wstydzilibyście się wszyscy ze tak na siebie wszyscy najeżdżać. Jeden naród a taka zawiść

Obserwator

Daj chłopakom spokój, jak zrobią swoje to co mają na siłę szukać roboty i pajęczynę wymiatać? Ten kto nigdy nie ściemniał niech pierwszy rzuci zaworem. Poza tym ty to brzydki chłopak jesteś. Witasz się z nimi a później takie głupoty wypisujesz. Powiedz skąd masz takie informacje? Śledzisz ich i podsłuchujesz, że wiesz gdzie są i jak długo? Codziennie tak za nimi chodzisz i sprawdzasz? Jeśli tak to też chyba nie przemęczasz się w pracy skoro to wszystko tak dokładnie wiesz. Czy tak tylko piszesz żeby im dowalić bo ich nie lubisz, a może zazdrościsz zarobków. Proponuję żebyś popatrzył na siebie. moim zdaniem trochę za dużo bimberku popijasz na drugiej zmianie, widać to po twojej czerwonej jak burak buzi. I to by pasowało zgłosić

Hihi
@Hehe

Jest miejsce na magazynie a6 tylko na 3 zmiany można spać między regałami bo magazyn oddalony od innej hali zapraszam chętnych i sprawdzisz czy fajnie jest większa kasa bo nocki dochodzą

Katol

Nie na darmo ktoś nazwał tych którzy są w dzisiejszą sobotę na 1 zmianie pupilkami,widać jak od godz.11 już praca zamienia się luksusowy odpoczynek,przesiadywanie na palarni dłuższe pobyty na jadalni,spanie za kotłem,poprostu to samo co w każdy dzień tygodnia.Ludzie na innych wydziałach (usunięte przez administratora) a na polyamidach jedni i ci sami mają raj.Panie globalny pieniądze za soboty wyrzucane w błoto, aby tylko wybrani pupilkowie mieli większą wypłatę. Ciekawe co na todyrektor powie.

Riko
@Katol

Czyli sa równi i równiejsi powinni te całe poliamidy na Bośnię wysłać a tych ściemniaczy na inne hale .

Anty
@Katol

No tak na poliamidach zostali sami (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) i teraz mają raj, same fuszki roboty na 3 godziny i i jeszcze im soboty robią co zamówień nie ma, TRAGEDIA

Żulik osiedlowy
@Katol

Widzę, że motłoch z montażu ma jakiś problem. Jak kilka lat temu szukano osób na polyamidy, to śmiali się i pukali w czoło. To teraz macie.

Sprytny

Jak z robota na poliamidach ? Są jakieś przyjęcia ? Czy wszystko na Bośnię ?

Juh
@Sprytny

Na Chercegowinę jedzie szystko bo tak cza.

Związkowiec

Ludzi zwalniają, a na polyamidach luzik w sobotę o godz.10 rano już po robocie i hulaj dusza.My musimy się martwić o swoją przyszłość ,a tam wczasy dobrze płatne. No to super mają szefa nie przemęcza swoich pupilków. Nie ma co może przeniesiecie nas na kotły.

Zazdrosc
@Związkowiec

Po co zazdrościsz komus co ? Jeżeli mają tak tam dobrze to czego sam się tam nie przeniesiesz ? Zobacz jak tam jest na swojej skórze. Chłopaki doszli do wprawy to wiedza kiedy mogą sobie trochę odpocząć. Zapamiętaj sobie jedno ze wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma

piekny pupil
@Związkowiec

ciesz się ze w sobotę coś robili to w poniedziałek masz co lepić, a jak taki za robota to tam idź

Wczasowicz
@Związkowiec

Przyjdź,pokaz co potrafisz…Normy nie zrobisz przez 8h. A paluszki bedą pobolewać tak bardzo, że nawet telefonu nie odblokujesz.

Dzaki
@Zazdrosc

Jeden z jedenastki mówił "że jak pracownik doszedł do wprawy to źle, bo jest za szybki i źle to wygląda".

@Dzaki

Dalej nie rozumiem, co w tym złego?

Szefu
@Wczasowicz

To idź na kotły będziesz miał luzik,norma wykonana w trzy godziny i paluszki nie będą boleli.Sam raj .

bez heytu
@Małgorzata

to się zapytaj, co w tym złego tego co taką teorię wysnuł. On wszystko wie. Jest najlepszy w teoriach... "yes... yes... yes..."

@bez heytu

Mówisz? Czyli Ty w sumie nie wiesz, żeby wyjaśnić? ;p

Iber alles

Dlaczego w tym zakładzie sanockim rządzą wiochmeny? Niech nie zapominaja, ze oni sa tu goscmi- w razie czego moga miec problem z wyjazdem!

Tusk moim Bogiem
@Iber alles

Jak się nie podoba to się zwolnij

Julia
@Tusk moim Bogiem

A Tobie się podoba?

Sanatorium
@Iber alles

Tu mają ci dobrze, którzy DZIOBIĄ!!! Taka prawda, jak dziobiesz to i luz jest i większą premia, nawet za leżenie. Gadanie głupot, podrywanie czyichś żon, dziewczyn... Najlepiej to wychodzi na takiej zacnej 11.

Winko
@Sanatorium

Które to takie piękne z 11

Winko

Która to bo robie tam i nic nie wiem

Paciara
@Winko

Jakbyś nie pił winka to byś wiedział :P

@Paciara

A serio ten alkohol się pojawia czy to żarciki tylko? ;p

Praca

Pamiętacie ze na pasie świat się nie kończy co nie? No wiecie narzekacie narzekacie i narzekacie ale jakoś tam siedziecie. Więc jak to jest? Albo wam zle i się zwalniacie albo przestajecie narzekac i dajecie z pompa do roboty. Za takie pieniądze można już robić wszędzie bo najnizsza zarobisz nawet w spożywczaku. Pytanie czy chcecie się męczyć aż do starości czy jednak ruszycie swoje cztery litery?

Fetor

Podobno wysyłają ludzi z A 10 na A2 bo na 10 nie ma nic do roboty. Co jest grane?

Nic dziwnego
@Fetor

Bo taka jest prawda, pooddawali montaże na Słowacje, Bośnie i część na A8 i A2, przyszedł okres wakacyjny i bieda nie ma co z ludźmi zrobić, a i tak część jest na taryfach. Kilka osób poszło na A8, i kilka na A2, miały być tydzień a już podobno jeszcze mają być przyszły tydzień do końca miesiąca. Tylko jaki jest sens wysłania ludzi po innych halach, skoro i tam pewnie nie ma szału z robotą. A druga strona medalu jest też taka, że ciekawym jest fakt, że nie który osoby nie są w ogóle brane pod uwagę przy takich delegacjach, bo gdy w kwietniu z A10 chodzili na A8 to grupkami, ale część osób jakoś to ominęło i teraz też zapewne tak będzie, bo zapewne ma się plecy albo szybciej się dostanie info i uciekanie na chorobowe i potem żadnych konsekwencji za to nie poniosą. W sumie w tej firmie już mnie nic nie zdziwi, zobaczymy co to będzie dalej, do dobrego to nie idzie już od bardzo dawna.

Xd
@Fetor

Bo na a 10 ma być lutowanie

Cygan

Niestety rbr nie powinno byc wpuszczane na zaklad. Trzeba zrobic segregacje.

Hehe

Prawda to że zmniejszają ilość kontrolerów jest ich trochę na A8

A8

Życzę wam teraz powiedzenia z Panem K.F. słyszałem że odważna się zwolniła ì zobaczymy teraz kto będzie mu się stawiał

Krol
@A8

Która to ta odważna??

@Krol

O widzę że znalazl się (usunięte przez administratora) Spokojnie zobaczysz szybko wrazie jakiś problemów ze żadno z was się nie odezwie

A
@A8

Tak prawda, teraz będą z wami robić co chcą.

A
@Krol

Tobie zostanie tylko cwaniakowanie pod czytnikiem.

@A

A takich jest ponad 90% osób na tej hali.

Nd
@A

Ty też do odważnych nie należysz jak widać pisząc na forum anonimowo.To twoja odwaga???

Zostaw merytoryczną opinię o Pass Polska Sp. z o.o. - Sanok

• Jak się pracuje w Pass Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pass Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 636.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pass Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 556, z czego 88 to opinie pozytywne, 84 to opinie negatywne, a 384 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pass Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pass Polska Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pass Polska Sp. z o.o.